Екстрасенс

Екстрасенси – це люди з паранормальними здібностями, що допомагають іншим за допомогою ясновидіння, контактів з потойбіччям, енергетичного цілительства та інших методів. На сайті «Тареус» ви можете скористатися послугами екстрасенсів онлайн у чатах та по відеозв’язку

Розпочати
Екстрасенс
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

Як покращити своє життя: скористайтеся послугами екстрасенса онлайн

У сучасному світі все більше людей цікавиться містичними та духовними аспектами життя. Чимало з нас хочуть дізнатися більше про власну долю, розібратися в загадках минулого, пізнати таємниці життя та дізнатися про майбутнє. Саме для цього існують послуги екстрасенсів – людей з паранормальними здібностями, які допомагають зануритися у духовний світ.

Раніше, щоб отримати допомогу екстрасенса, потрібно було особисто їхати на зустріч та чекати своєї черги. Сьогодні ж усе набагато простіше – завдяки інтернету послуги екстрасенса можна замовити онлайн.

Хто такий екстрасенс і чим він займається

Екстрасенс – це людина, наділена особливими, надприродними здібностями, які дозволяють їй відчувати та впливати на інформацію, недоступну для звичайних людей. Вона визнає суттю світу духовну першооснову, спираючись на вчення спіритуалізму. Екстрасенси вміють бачити ауру, читати думки, передбачати майбутнє, встановлювати контакт з духами тощо. Вони можуть надати цінні поради та допомогти знайти відповіді на найважливіші життєві питання. 

Чим екстрасенси відрізняються від інших езотериків

Трансцендентність паранормальних здібностей дозволяють медіуму безпосередньо сприймати інформацію, недоступну для звичайних людей. Навіть саме слово екстрасенс має дві складові: extra, тобто «над» і sense, тобто «чуття». Паранормальні здібності є вродженим даром, їх можна розвинути завдяки практиці, але неможливо набути штучно. Ці вміння або є, або їх немає.

Натомість астрологи, тарологи, нумерологи, які надають езотеричні консультації, використовують певні системи та інструменти, щоб отримувати інформацію та робити прогнози, пророцтва:

 1. Астрологи вивчають вплив небесних тіл (планет, зірок, сузір’їв) на життя людей та події на Землі. Вони складають та аналізують гороскопи, зіставляючи положення планет та зодіакальних знаків.
 2. Тарологи ворожать за допомогою спеціальних карт Таро. Кожна з них має певне трактування та символізує конкретні явища. Розклад та поєднання карт дозволяє робити прогнози.
 3. Нумерологи вивчають вплив енергетики чисел та цифр на життя людини. Вони аналізують числові значення імені, дати народження, важливих подій тощо, щоб зрозуміти характер, долю, шлях людини.
 4. Рунологи трактують давні рунічні символи, які несуть певну інформацію про минуле, сьогодення та майбутнє.

Отже, на відміну від екстрасенсів, які отримують інформацію безпосередньо, застосовуючи духовну практику, інші езотерики опосередковано тлумачать різні символічні системи. Але ті й інші допомагають людям краще зрозуміти себе, своє місце у світі та прийняти правильні рішення. Екстрасенси можуть користуватися Таро, астрологією, рунами, але відповідні консультанти, звісно, не можуть назвати себе екстрасенсами.

Послуги екстрасенсів

Послуги цих радників охоплюють такі основні напрямки:

 1. Читання аури – визначення емоційного стану, характеру та особистісних якостей людини за допомогою аналізу її енергетичного поля.
 2. Робота з чакрами – гармонізація енергетичних центрів людини для покращення здоров’я та самопочуття. 
 3. Передбачення майбутнього – використання різноманітних методів (карти Таро, нумерологія тощо) для отримання інформації про ймовірні події в майбутньому.
 4. Зв’язок з потойбічним світом – можливість поспілкуватися з померлими рідними та близькими, отримати від них поради.
 5. Духовний розвиток – консультації з питань особистісного зростання, розкриття внутрішнього потенціалу.

Отже екстрасенс, заглиблюючись у паранормальні явища, проводячи містичні дослідження, застосовуючи практику медитації, може стати гідом у світ таємничого та трансцендентного, допомогти краще зрозуміти самого себе та навколишній світ.

Як екстрасенси бачать ауру, чакри та як допомагають клієнтам

Один з основних напрямків роботи екстрасенса – читання аури та робота з чакрами. Аура – це енергетичне поле, яке оточує кожну людину. Воно є відображенням фізичного, емоційного та духовного стану людини. 

Екстрасенси мають здатність бачити ауру неозброєним оком. Для них вона має колір, форму, структуру. Аналізуючи ауру, екстрасенси можуть дізнатися про характер, здібності, слабкі та сильні сторони людини, її хвороби, емоційний стан.

Основні характеристики аури, на які звертають увагу екстрасенси:

 • колір – відповідає емоційному стану людини, наприклад, червоний – гнів, зелений – заздрість, жовтий – інтелект;
 • щільність та яскравість – чим щільніша та яскравіша аура, тим краще здоров’я та життєвий тонус людини;
 • симетрія – асиметрія аури може вказувати на хвороби, дисбаланс у житті, долі;
 • розриви та діри – ознака слабкості аури або впливу негативної енергетики;
 • наліт, шари – можуть свідчити про «забруднення» аури негативом, псуванням, прокляттям.

Медіум впливає своєю енергетикою на енергетичне поле клієнта, відновлюючи та вирівнюючи його. Кількох сеансів вже достатньо для того, щоб отримати перші результати у вигляді покращення здоров’я, взаємовідносин з іншими людьми тощо.

Крім того, екстрасенси вміють працювати з чакрами. В езотеричних ученнях чакри – це енергетичні центри в тілі людини. Налічується 7 основних чакр, які розташовані уздовж хребта:

 1. Муладхара – біля основи хребта, відповідає за виживання, фізичну силу.
 2. Свадхіштана – нижче пупка, відповідає за емоції, сексуальність, креативність. 
 3. Маніпура – в області сонячного сплетіння, відповідає за волю, владу, контроль.
 4. Анахата – біля серця, відповідає за любов, співчуття, прощення.
 5. Вішуддха – в області горла, відповідає за комунікацію, самовираження. 
 6. Аджна – між бровами, «третє око», психічна інтуїція, ясновидіння. 
 7. Сахасрара – у маківці, з’єднання з Всесвітом, духовність.

Як екстрасенси працюють з чакрами

Екстрасенси вміють бачити чакри людини та аналізувати їх стан. На основі цього вони здатні визначити дисбаланси в організмі та проблемні зони.

Основні методи екстрасенсорики при роботі з чакрами:

 • діагностика – аналіз кольору, розміру, яскравості, швидкості обертання чакр;
 • сеанси очищення – видалення «енергетичних пробок», блоків, застоїв в чакрах;
 • наповнення чакр позитивною енергією, їх «заряджання»; 
 • балансування – гармонізація роботи чакр, приведення їх у рівновагу;
 • активація – стимуляція окремих енергетичних центрів для покращення стану відповідних органів, систем;
 • захист – посилення захисної функції чакр від негативних впливів.

Робота екстрасенса з чакрами дозволяє поліпшити енергетичну рівновагу людини, позбутися хвороб, налагодити внутрішню енергетичну гармонію.

Отже аура і чакри – це важливі об’єкти в роботі екстрасенсів. За допомогою роботи з ними, а також заглиблюючись у духовні інсайти, екстрасенси можуть допомогти людям розв’язати проблеми зі здоров’ям та досягти душевної рівноваги.

Ясновидіння

Ясновидіння – це здатність бачити приховані події та явища, які пересічній людині недоступні. Екстрасенси-ясновидці можуть отримувати інформацію про минуле, сьогодення та ймовірні варіанти майбутнього людини. 

Під час сеансу ясновидіння екстрасенс налаштовується на енергетику клієнта та зчитує необхідну інформацію. Він може бачити яскраві метафізичні образи, символи, або отримувати знання інтуїтивно.

Ясновидці можуть допомогти зʼясувати приховані причини та обставини тих чи інших життєвих ситуацій клієнта, виявити впливи з боку інших людей, кармічні ушкодження. 

Під час онлайн-сеансу екстрасенс може використовувати фото клієнта, його особисті речі або просто налаштуватися за допомогою голосу та імені.

Ясновидіння корисне, коли потрібні підказки щодо прийняття важливих рішень, обрання подальшого шляху. Воно допомагає краще зрозуміти себе, своїх близьких, отримати відповіді на актуальні запитання.

Досвідчені ясновидці можуть не лише проаналізувати теперішню ситуацію, а й побачити найімовірніші сценарії розвитку подій у майбутньому. Це дозволяє уникнути неприємностей або підготуватися до важливих змін.

Ясновидіння – це потужний інструмент самопізнання та орієнтування у життєвих лабіринтах. А онлайн-формат робить його доступним кожному, хто потребує допомоги.

Контакт з потойбіччям 

Деякі екстрасенси здатні контактувати з душами померлих і передавати їхні повідомлення рідним. Зазвичай людей з такими здібностями прийнято називати медіумами. 

Скориставшись їх послугами, ви збагнете, що існування людини не припиняється зі смертю: останній видих є «дверима» до іншого, безтілесного життя. 

Під час онлайн-сеансу медіум налаштовується на запит та енергетику клієнта і викликає дух померлого. Далі можливі варіанти:

 1. Екстрасенс описує зовнішність духа, його емоційний стан, передає слова, які чує від нього.
 2. Клієнт сам чує, бачить або відчуває присутність духа і може спілкуватися з ним напряму.
 3. Медіум з’єднує клієнта з померлим через власну енергетику, стаючи провідником.

Таке спілкування допомагає:

 • попрощатися та отримати відповіді на важливі запитання від померлого;
 • дізнатися про його стан та життя в потойбічному світі;
 • передати те, про що не встигли сказати за життя;
 • отримати полегшення відчуття горя від втрати;
 • відчути, що зв’язок триває й після смерті.

Такий досвід допомагає досягти душевного спокою, відпустити минуле і рухатися далі з миром у серці.

Енергетичне цілительство

Одним з найпопулярніших напрямків роботи екстрасенса є енергетичне цілительство. Це вплив на енергосистему людини з метою гармонізації та оздоровлення. Він базується на уявленні, що хвороби виникають через порушення енергетичної рівноваги в організмі.

Під час сеансу очищення цілитель налаштовується на енергетику клієнта, виявляє енергетичні блоки, застої та ліквідовує їх за допомогою енергетичного впливу. Це може відбуватися як контактно (накладання рук), так і дистанційно.

Основні техніки енергоцілительства:

 • робота з чакрами – очищення та активація енергетичних центрів тіла;
 • гармонізація та очищення аури – видалення негативної енергетики та посилення захисного поля людини;
 • дихальні практики – спеціальне дихання задля стимуляції енергетичних потоків;
 • рейкі – передача життєвої енергії за допомогою рук;
 • медитації та візуалізації – сприяють глибокому розслабленню та самозціленню.

Енергоцілительство корисне при стресах, хронічній втомі, психосоматичних захворюваннях, депресіях, болях. Упродовж кількох сеансів вас навчать правильного енергетичного балансування. Воно зміцнює імунітет та дозволяє організму мобілізувати внутрішні ресурси на одужання.

Отже, впливаючи на енергосистему, цілителі допомагають організму повернутися до стану рівноваги та гармонії, що сприяє швидшому одужанню при різних хворобах.

Психічна діагностика та духовне керівництво

Аналізуючи ауру та чакри клієнта, екстрасенс може виявити приховані психологічні проблеми, комплекси, страхи та блоки, які заважають повноцінному життю. Усвідомлення проблеми – перший крок до її розв’язання.

Вирішивши свої проблеми, саме час зростати над собою. Духовний розвиток – це доволі непросто, адже він потребує щоденної роботи, виконання певних вправ, читання молитов тощо. Наші консультанти допоможуть вам здійснити перший крок до свого справжнього «Я».

Телепатія

Телепатія – це передача думок, почуттів, образів від однієї людини до іншої на відстані, без участі органів чуття. 

Деякі екстрасенси володіють здатністю телепатичного зв’язку та використовують його у своїй практиці.

Під час онлайн-сеансу телепатичний екстрасенс налаштовується на хвилю клієнта за допомогою фотографії або голосу. Далі може відбуватися:

 1. Передача емоцій та почуттів екстрасенса клієнту для гармонізації стану.
 2. «Зчитування» думок та переживань клієнта, щоб краще зрозуміти його проблему.
 3. Телепатичне навіювання позитивних образів, настанов для покращення настрою та самопочуття.
 4. Трансляція телепатичних порад та рекомендацій щодо виходу зі складної ситуації.
 5. Встановлення зворотного зв’язку для перевірки, чи клієнт отримав і зрозумів передану інформацію.

Телепатія зручна у випадках, коли людині складно вербалізувати та пояснити свої переживання. Вона також корисна для взаєморозуміння з близькими та в бізнесі.

Отже, це потужний інструмент комунікації та впливу на відстані, який доступний завдяки екстрасенсам в онлайн-режимі. Його варто спробувати, аби оцінити ефективність.

Керівництво у важливих життєвих питаннях

Часто в житті виникають моменти, коли потрібна підказка, порада, напрямок руху. Екстрасенси можуть надати слушні поради для прийняття складних рішень.

Під час онлайн-сеансу відбувається налаштування на запит клієнта і аналіз ситуації з усіх боків.

Керівництво може стосуватися таких сфер:

 1. Кар’єри – поради щодо обрання професії, зміни роботи, реалізації бізнес-ідей.
 2. Стосунків – допомога у розв’язанні конфліктів, усунення перешкод для гармонії, поради щодо шляхів розвитку почуттів.
 3. Фінансів – це орієнтири у виборі фінансових рішень, інвестицій, значних покупок.
 4. Здоров’я – поради щодо способу життя, харчування, фізичних вправ для гармонізації стану.
 5. Духовний розвиток – підказки в медитативних практиках, пошуку життєвого шляху, розкритті потенціалу.

Кожен наш консультант може побачити оптимальний шлях розвитку ситуації та попередити про можливі помилки. Він допомагає клієнту зробити усвідомлений, впевнений вибір.

За певну кількість сеансів можна розвинути свою психічну інтуїцію, можливе навіть розкриття третього ока. Запит на духовний саморозвиток – це тренд сьогодення. Проте новачка може заплутати велике розмаїття інформації на цю тему, доступної в інтернеті. Серед такої інформації велика частка хибної, ба навіть шкідливої. Тому так важливо вчасно знайти вчителя, який наставить на істинний шлях. Таким вчителем для вас може стати один з наших консультантів.

Загалом, духовне керівництво – цінний спосіб уникнути невдач та йти до своєї мети найкоротшим шляхом.

Робота з кармою та минулими життями

Деякі наші коучі можуть допомогти зрозуміти вплив карми і минулих втілень на теперішнє життя людини. Це важливо для усвідомлення причин певних проблем та способів їх вирішення.

Під час онлайн-сеансу наші консультанти можуть:

 • побачити кармічні зв’язки між людьми, які впливають на їхні стосунки в цьому житті;
 • виявити кармічні уроки, які людина має засвоїти для духовного зростання;
 • дізнатися про минулі втілення клієнта, які пояснюють його таланти, страхи, схильності;
 • побачити причинно-наслідкові зв’язки між подіями минулого та сьогоденням;
 • допомогти позбутися негативної карми шляхом усвідомлення та вибачення;
 • навчити ритуалів та практик для трансформації карми й очищення душі;
 • підказати, як уникнути помилок минулого та покращити майбутнє.

Кармічна робота з екстрасенсом сприяє глибокому самопізнанню, зціленню душі та звільненню від обмежень минулого. Це допомагає досягти душевної гармонії та рухатися вперед шляхом духовного розвитку.

Робота з картами Таро

Доволі часто людям потрібна конкретні поради екстрасенса, як діяти в конкретній ситуації, вибрати один з кількох можливих варіантів. Для цього наші консультанти використовують карти Таро. 

Карти Таро – це стародавня система гадання, яка складається із 78 карт з символічними зображеннями. Кожна з них має своє значення і відповідає певним життєвим ситуаціям, архетипам та енергіям. 

Екстрасенси та тарологи використовують карти Таро для отримання інформації про минуле, сьогодення та майбутнє людини. Вони допомагають знайти відповіді на нагальні питання та розв’язати проблеми за допомогою гадання на картах.

Як працюють карти Таро

Перед гаданням карти ретельно тасуються. Потім таролог або екстрасенс послідовно викладає якусь кількість карт у певному порядку – це називається розкладом карт.

Кожна позиція в розкладі має своє значення. Наприклад, перша карта може символізувати самого клієнта, друга – проблему, з якою він звернувся, третя – ймовірний результат і т. д.

Аналізуючи поєднання карт в розкладі, їх положення, а також власні відчуття, консультант робить висновок щодо ситуації клієнта та надає рекомендації.

Застосування Таро для вирішення проблем

Коуч за допомогою карт допомагає впорядкувати:

 1. Відносини – карти Таро дають можливість проаналізувати проблеми у стосунках, з’ясувати причину конфліктів, дати поради щодо виходу зі складних ситуацій.
 2. Зради – за допомогою розкладу можна дізнатися, чи зраджує партнер, що стоїть за його поведінкою, як покращити взаєморозуміння.
 3. Робота та кар’єра – Таро допоможуть вибрати правильну професію, дадуть поради щодо просування кар’єрними сходинками, припинення конфліктів на роботі.
 4. Бізнес – гадання на картах підкаже сприятливий час для відкриття або розширення бізнесу, допоможе проаналізувати помилки та знайти нові можливості.
 5. Фінанси – за допомогою карт Таро можна запропонувати оптимальну стратегію покращення фінансового стану, отримати поради щодо інвестицій та вкладень.

Отже екстрасенси та тарологи використовують карти Таро як потужний інструмент отримання важливої інформації про будь-які сфери життя людини, допомагають знайти відповіді на найскладніші питання.

Як замовити послугу екстрасенса онлайн 

Завдяки інтернету тепер замовити послуги екстрасенса можна не виходячи з дому. Для цього існує наш сайт «Тареус», де можна вибрати потрібного консультанта та провести сеанс у зручний час. 

Щоб замовити послуги екстрасенса онлайн, треба пройти наступні 5 кроків:

 1. Зареєструйтеся на сайті – створити особистий кабінет, ввівши свої дані. Це займе буквально кілька хвилин.
 2. Виберіть екстрасенса – на сайті представлено багато радників з описом їхніх послуг та відгуками. Виберіть того, хто викликає найбільше довіри. 
 3. Запишіться на сеанс – у кабінеті екстрасенса перегляньте його розклад та виберіть зручний для вас час.
 4. Оплатіть послуги – оплата здійснюється онлайн через сайт безпечним способом.
 5. Пройдіть онлайн-консультацію – у призначений час екстрасенс зв’яжеться з вами через Skype, Zoom чи інший інтернет-месенджер.

Отже замовити екстрасенса онлайн дуже просто, і сам процес не займе багато часу. Головне – чітко сформулювати свої запитання та бути відкритим і правдивим під час консультації.

Переваги онлайн-консультацій екстрасенса

Онлайн-консультації з екстрасенсом мають багато переваг порівняно з особистим візитом:

 1. Зручність – можна отримати консультацію у будь-який час та з будь-якого місця, де є інтернет. Не потрібно нікуди їхати та чекати в чергах.
 2. Конфіденційність – розмова відбувається в приватному режимі, ніхто сторонній її не почує.
 3. Вибір радника – можливість вибрати з великої кількості екстрасенсів того, хто найбільше вам підходить.
 4. Якість – на сайті працюють справді кваліфіковані коучі, які мають багаторічний досвід та магічну силу.
 5. Відгуки – перед замовленням можна ознайомитися з відгуками інших клієнтів про роботу екстрасенса.

Отже онлайн-консультації дозволяють отримати якісні послуги екстрасенса швидко, зручно та зі збереженням конфіденційності. Однозначно варто спробувати!

Підсумки

Замовлення послуг екстрасенса онлайн – це сучасний та ефективний спосіб отримати допомогу у вирішенні складних життєвих ситуацій. Завдяки інтернету тепер на консультацію до екстрасенса можна потрапити з будь-якого місця, у зручний для вас час. Не втрачайте часу – спробуйте вже зараз, реєструйтеся на нашому сайті. Відкрийте для себе світ містичного та незвіданого, розширюйте власну духовну свідомість разом з екстрасенсом. Послуги екстрасенсів допомагають отримати цінні підказки та інсайти від обдарованих людей, покращити емоційне самопочуття, налагодити гармонію та потік енергії. Варто спробувати звернутися до консультанта, якщо ви перебуваєте у складній життєвій ситуації або просто прагнете духовного зростання та розкриття внутрішнього потенціалу.

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat