Куля «Так» або «Ні»

Гадання – це практика передбачення долі із застосуванням різних методів: астрології, хіромантії, ворожіння та інших. Гадання існує з давніх часів і є поширеним явищем у багатьох культурах світу.

Розпочати
Куля «Так» або «Ні»
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше

Ворожіння «Так» або «Ні»: Куля Рішень та Відповідей

Ясновидіння – це здатність отримувати інформацію про майбутні події або ситуації з використанням інтуїції, відчуттів, снів, медитацій, езотеричного ворожіння або інших способів залучення інсайтів. Ясновидці вірять, що вони можуть дістатися до недоступних звичайним людям знань про майбутнє. 

Духовні практики та духовне ворожіння теж можуть використовуватися для відкриття майбутнього, бути підтримкою та спрямуванням у духовному житті.

Для деяких людей ворожіння на майбутнє та прогнози може мати важливе значення, оскільки надає їм відповіді на запитання, розкриває можливі напрямки їх перспектив; це спосіб отримати контроль над своїм життям.

Чи є відкриття майбутнього важливим – особистий вибір кожної людини? 

Переваги. Знання майбутнього допоможе:

 • прийняти кращі рішення в житті, наприклад, вибрати кар’єру, партнера або місце для проживання;
 • підготуватися до можливих неприємностей, таких як хвороба або нещасний випадок;
 • започаткувати зміни у своєму житті, щоб досягти цілей;
 • заспокоїтися або отримати відчуття безпеки;
 • скористатися сприятливими можливостями.

Ризики знання майбутнього: 

 1. Тривога і занепокоєння, якщо людина дізнається про негативні події, які її очікують.
 2. Зниження здатності до творчості та ініціативи, якщо людина знає, що чекає її в майбутньому.
 3. Пасивність, якщо вона знає, що все вже вирішено.

Поради щодо вибору практики ясновидіння

У разі, якщо ви націлені на передбачення своєї долі, хочете заглянути у майбутнє, рекомендується вибрати найефективніші методи, які будуть відповідати вашим потребам. Поради: 

 1. Зрозумійте свої потреби. Почніть з розуміння того, що саме ви хочете отримати від ворожіння. Чи шукаєте ви просту відповідь на конкретне питання, чи бажаєте отримати загальну інформацію про своє життя? Розуміння своїх потреб допоможе зорієнтуватися в багатстві методів ворожіння.
 2. Досліджуйте різні способи. Існує безліч методів ворожіння, таких як гадання на картах, числах, зірках, руках та інші. Щоб знайти спосіб, який здатний найбільше відповісти на ваші потреби, варто спробувати кілька варіантів та провести їх дослідження.
 3. Слухайте інтуїцію. Коли ви досліджуєте методи ворожіння, слухайте власні почуття. Той спосіб, що найбільше «говорить» і викликає сильні емоції, з яким відчувається особистий зв’язок, може бути найбільш прийнятним.
 4. Експериментуйте. Спробуйте поєднувати методи або використовуйте їх у різних ситуаціях, це допоможе зрозуміти, які з них можуть краще допомогти в особистому розвитку.
 5. Вірте у процес. Це важлива складова успіху. Віра в те, що ви можете отримати корисну інформацію та керувати своїм життям за допомогою ворожіння, допоможе отримати точніші результати.
 6. Будьте об’єктивними. Важливо пам’ятати, що ворожіння є суб’єктивним досвідом, і результати можуть бути різними – залежно від особистого сприйняття та інтерпретації. Зрозумійте, що тільки ви маєте контроль над своїми стосунками та прийняттям рішень.

Методи ворожіння «так» чи «ні»

Один з найпростіших та найпоширеніших методів ворожіння, який дозволяє отримати відповідь у конкретній ситуації шляхом запитань, на які можна відповісти «так» або «ні». Цей спосіб можна використовувати з різними інструментами:

 1. Для ворожіння на рунах. Руни – стародавній алфавіт народів Північної Європи – використовується як символіка. Ворожка застосовує руни, щоб знайти відповідь на запитання, кидаючи їх на поверхню і тлумачить їх положення.
 2. Гадання на картах Таро. Ворожка витягує карти з колоди та інтерпретує їх значення як відповідь на запитання.
 3. Ворожіння на кулі. Варіант 1. Обертання кулі з позначками «так» – «ні». Варіант 2. Ворожка дивиться у прозорий предмет, отримує відповідь, яка може бути у вигляді візуального образу, почуття або думки.
 4. Гадання на кавовій гущі. Ворожка інтерпретує зображення, які утворила гуща у чашці після пиття кави.
 5. Інші талісмани. Будь-який предмет, який має особливе значення для людини, можна використовувати для ворожіння «так» чи «ні». Наприклад, ворожка може застосувати свій особистий камінь або амулет.

Що таке ворожіння на кулі 

Це один з найдавніших і найпопулярніших методів езотеричного ворожіння, друга назва – кристаломантія. Практика полягає у спостереженні зображень, які відбивають світло та виникають на гладкій/прозорій поверхні під час сеансу. Раніше застосовували воду, дзеркало, сучасні технології дозволяють виготовляти кулі з будь-яких матеріалів.

Метод існує протягом тисячоліть і практикується в багатьох культурах світу. Таємничість методу ворожіння кулею пов’язана з його походженням та історією. Він має коріння у давніх традиціях та віруваннях різних культур, його використання супроводжується ритуалами та символікою, які надають йому особливу ауру.

Містичне ворожіння на кулі привертає увагу, оскільки має елемент неочікуваності. Люди, які цікавляться езотерикою та магією, можуть знайти задоволення в цій практиці, оскільки вона дає можливість отримати незвичайні відповіді та загадкові інсайти, зрозуміти себе та свій світ.

Таємнича привабливість ворожіння на кришталевій кулі – це візуалізація майбутнього, спосіб зазирнути за межу видимого світу. Це дуже цікавий досвід, особливо для тих, хто вірить у надприродне. 

Існує кілька теорій про те, як працює ворожіння на кулі. Деякі ворожки вважають, що мають надприродні здібності, які дозволяють їм бачити в кулі майбутнє, що символам/формам відповідають конкретні значення. Інші стверджують що ворожіння – спосіб тлумачення підсвідомих сигналів, що образи є більш загальними й можуть бути інтерпретовані різними способами.

Наприклад, якщо ворожка бачить у кулі образ птаха, вона може інтерпретувати це як знак удачі, нових можливостей або протилежне – що клієнт повинен бути обережним, щоб не потрапити в пастку.

Куля як інструмент ворожіння

Багато людей вірять у гадання на кулі та вважають, що це дуже дієвий засіб змінити своє життя.

Декілька причин, чому люди можуть бути зацікавлені у ворожінні на кулі:

 1. Спосіб дізнатися про своє майбутнє. Люди завжди були зацікавлені в майбутньому, і ворожіння надає можливість отримати уявлення про те, що чекає попереду.
 2. Спосіб отримати контроль над своїм життям. Якщо людина знає, що чекає її в майбутньому, вона може підготуватися до цього. Особливо корисно для тих, хто відчуває, що життя відбувається поза їхнім контролем.
 3. Спосіб зрозуміти себе та власний світ. Ворожіння може допомогти людям усвідомити власні бажання, страхи, можливості та світ навколо себе.
 4. Спосіб розваги. Це дуже захопливий та бентежний досвід навіть для тих, хто не вірить у його правдивість. Люди люблять відчувати себе пов’язаними з чимось таємничим, невідомим, містичним, а ворожіння кулею може запропонувати їм саме це.

Кулі для ворожіння та їх символіки

Існує безліч можливих видів куль для ворожіння, їх відрізняють матеріал, з якого вони виготовлені, розмір та іншими характеристики.

При виборі кулі важливо слухати свою інтуїцію та вибирати той вид, який вам здається найбільш привабливим і відповідним вашим потребам. 

Типи куль за матеріалом та власною специфікою:

 1. Кришталеві кулі. Найпоширеніший тип куль для ворожіння, вони символізують ясновидіння, інтуїцію та містицизм.
 2. Металеві кулі. Символізують силу, захист та владу. Кожен метал має свою символіку та властивості. Наприклад, мідна куля визначає енергію, ліквідацію негативних впливів; бронзова – мужність, стійкість.
 3. Кулі з дерева. Мають символіку, пов’язану з природою та природними елементами. Породи дерев символізують різні якості та енергії. Наприклад, дубова куля – силу та стійкість, вишнева – красу та життєву силу, а кедрова – внутрішню мудрість та гармонію.
 4. Керамічні кулі. Мають різноманітну символіку, залежно від їх оздоблення та візерунку. Наприклад, куля із зображеннями рослин може символізувати зростання та розвиток, а куля із зображеннями тварин – зв’язок з природою та світом тварин.
 5. Скляні кулі. Виготовляються з прозорого скла, символізують чистоту, прозорість та відображення. 

Види кришталевих куль

Вони відрізняються за формою та породою кристала, кожний тип має власну енергетику та символіку.

Кришталеві кулі за формою:

 1. Куля – найпоширеніша форма кришталевих куль для ворожіння. Вона вважається ідеальною формою для ворожіння, оскільки створює ілюзію нескінченності.
 2. Яйце – форма, що символізує зародковий стан, новий початок. Вона може допомогти ворожці відкрити нові можливості, побачити майбутнє у новому світлі.
 3. Сфера – форма, що символізує цілісність і завершення. Вона може допомогти ворожці знайти гармонію і баланс у житті.

 Кришталеві кулі за породою кристала:

 1. Гірський кришталь. Це камінь ясності та прозріння, тому вважається найефективнішим матеріалом для ворожіння на кришталевій кулі, має сильні енергетичні властивості, які можуть допомогти ворожці зосередитися та отримати чіткі образи.
 2. Кварц. Символізує чистоту та прозорість думок. Має різні кольори та значення. Наприклад, жовтий кварц символізує щастя, синій – мир. Особливий – рожевий кварц, символізує любов та гармонію, доброту та співчуття, може допомогти ворожці відкрити серце й отримати більш точні образи.
 3. Аметист. Камінь спокою та інтуїції, символізує мудрість, духовність. Він може допомогти ворожці приєднатися до Вищих сил й отримати прозріння.
 4. Яшма. Цей камінь символізує силу, захист та здоров’я. Може допомогти ворожці захиститися від негативної енергії й отримати більш позитивні образи.

Символи кришталевих куль

Символіка куль найбагатша ознаками, її історія сягає корінням у стародавні часи. У багатьох культурах кришталеві кулі вважаються порталами в інші світи, які дозволяють бачити майбутнє.

Деякі з найпоширеніших символів, які можна побачити в кришталевій кулі:

 • світло, яке відбивається від кулі, символізує духовність, інтуїцію та прозріння;
 • вогонь – пристрасть, енергію та бажання;
 • вода – почуття, емоції, підсвідомість, очищення й трансформації;
 • земля – матеріальний світ, реальність та практичність;
 • тварини – інстинкти, природні сили;
 • люди – можуть символізувати вас особисто, інших людей у вашому житті або навіть абстрактні поняття, такі як любов і дружба;
 • об’єкти та форми – розпізнавальні знаки різних речей, залежно від контексту; наприклад, ключ – можливість, рішення; коло – цілісність, завершення або цикл життя та смерті;
 • сфера – ознака всесвіту та нескінченності;
 • дзеркало – відображення та самопізнання.

Ворожіння на кулі «так» – «ні»

Це один з методів, який використовується для отримання простих відповідей на запитання. Цей метод ворожіння зазвичай використовує кулю, яка має зображення «так» або «ні» на своїй поверхні. 

Під час гадання, запитувач тримає кулю в руках і ставить запитання, на яке можливі відповіді «так» чи «ні». Потім він обертає кулю у повітрі, й зображення, яке з’являється на поверхні вважається відповіддю на запитання.

Ворожіння «так» – «ні» на кулі – проста форма, яка використовується для отримання швидких відповідей на конкретні питання.

Ворожіння на кулі: поради

Якщо ви зацікавлені у ворожінні на кришталевій кулі, можете знайти досвідчену ворожку, яка практикує цей метод. Пам’ятайте, що результат ворожіння залежить від особистих переконань ворожки.

Можна спробувати навчитися ворожити самостійно. Однак варто пам’ятати, що мова йде про інтуїтивне ворожіння, де результати сеансу залежать від власного сприйняття та інтуїції

Не хвилюйтеся, якщо ви не відразу побачите щось у кулі – практика робить майстра. Найкращий спосіб навчитися тлумачити образи – ґрунтовні знання й досвід.

Для ворожіння на кришталевій кулі вам знадобиться сама куля та тихе, спокійне місце, де вам ніхто не буде заважати.

Основні кроки, які потрібно виконати:

 1. Виберіть кулю, з якою вам комфортно працювати.
 2. Помістіть її на рівну поверхню. Куля повинна бути в центрі вашого поля зору.
 3. Приготуйтеся до ворожіння: очистить свій розум, розслабтеся. Рекомендується застосувати медитацію або інші практики.
 4. Закрийте очі, спробуйте сконцентруватися. Відключіться від зовнішніх подразників і зосередьтеся на внутрішній увазі.
 5. Поставте запитання.
 6. Відкрийте очі та погляньте на кулю. Не намагайтеся побачити щось конкретне. Просто дивіться в неї, дозвольте образам приходити до вас природним чином.
 7. Інтерпретуйте образи. Коли ви побачите його, спробуйте зрозуміти, що він означає. Ви можете використовувати власні знання, інтуїцію, книги та інші ресурси, які допоможуть розшифрувати побачене.

Поради, щодо ворожіння на кришталевій кулі:

 • що більше ви будете ворожити, то краще будете розуміти, як інтерпретувати образи;
 • не очікуйте, що ви побачите щось конкретне – іноді видіння можуть бути дуже загальними або навіть абстрактними;
 • не бійтеся експериментувати – змінюйте кулі, знаходьте оптимальний для себе засіб. 

Важливо розуміти, що гадання – це допоміжний інструмент для самопізнання та розуміння, а не абсолютна наука. Воно базується на інтерпретації символів, знаків, і його результати можуть бути суб’єктивними. Таке ворожіння надає вам лише інформацію та підказки, але ви самі маєте приймати рішення та намагатися керувати своїм майбутнім.

Важливо пам’ятати, що майбутнє не є фіксованим і може змінюватися залежно від ваших вчинків та рішень. Ви маєте можливість впливати на свою долю, право самостійно приймати рішення на основі ваших цінностей, мрій та цілей.

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat