Магія Чисел: Вплив чисел на ваш життєвий шлях

Магія чисел – одна з найцікавіших та найзагадковіших галузей езотерики, яка використовує числа та їх властивості для передбачення майбутнього, розкриття таємниць та досягнення цілей. Вона застосовує різні методи: нумерологію, астрологію, геомантію та інші.

Ця практика має стародавнє коріння і зустрічається в різних культурах та релігіях по всьому світу. Від давніх часів люди спостерігали за числами, через них намагалися зрозуміти свою долю та приймати рішення. У сучасні часи вплив чисел на життєвий шлях привертає увагу мільйонів людей планети.

Числа оточують нас усюди: у природі, часі, просторі, суспільстві, людських стосунках, особистому житті. Вони мають важливе значення для багатьох сфер життя: науки, техніки, економіки, політики.

Магія чисел базується на вірі, що кожне число має значення та властивості, власну унікальну енергію та символіку, які впливають:

 • на особисті якості, характер, таланти, стосунки, долю людини;
 • фізичне та емоційне самопочуття;
 • події, які відбуваються навколо. 

Нумерологія

Найпопулярніший метод впливу чисел на життєвий шлях, це наука, яка вивчає взаємозв’язок між числами та життям людини. За допомогою нумерології можна визначити властивості людини, розкрити таємниці її особистості, передбачити майбутні події, з’ясувати найкращі дні для реалізації цілей. 

Нумерологія ґрунтується на тому, що кожна людина має своє число/дату народження, яке визначає її особистість, кар’єру, стосунки тощо. Воно вважається найважливішим, оскільки відображає суть людини, її життєвий шлях та кармічні завдання.

Крім числа народження, нумерологія вивчає й інші важливі числа в житті людини: ім’я, прізвище, адреса, номер телефону, дати важливих подій. На основі цих чисел нумеролог може скласти індивідуальний нумерологічний портрет людини, який допоможе їй краще зрозуміти себе та свої можливості.

За допомогою чисел кожен може розрахувати своє особисте число життя, завдяки якому дізнатися про свої потреби та цілі, які сфери та аспекти є найважливішими, потребують уваги та розвитку. Знання особистого числа може допомогти людині дізнатися про свої сильні та слабкі сторони, знайти гармонію в житті, визначити найбільш сприятливі дні для реалізації певних проєктів або планів.

Наприклад, якщо дата народження людини 20.07.1990, то її число народження буде 2 + 0 + 0 + 7 + 1 + 9 + 9 = 38, яке потім зводиться до однозначного 3+8 = 11, а 1+1 = 2. Тобто особисте число життя людини 2. 

У такий же спосіб можна розрахувати нумерологічне число свого імені та прізвища. Для цього потрібно перевести кожну букву в нумерологічне значення. Наприклад, буква «А» має значення 1, буква «Б» – 2 і так далі. Потім скласти всі отримані цифри, результат довести до однозначного числа.

Основні числа в нумерології

У нумерологічній матриці 9 основних чисел: від одного до дев’яти, кожне з них має своє унікальне значення та вплив на життєвий шлях людини:

 • 1 – лідерство, ініціативність, творчий потенціал; 
 • 2 – партнерство, дипломатія, гармонія; 
 • 3 – артистизм, творчість, комунікабельність;
 • 4 – практичність, дисципліна, порядок;
 • 5 – свобода, пригода, зміна;
 • 6 – відповідальність, любов, турбота про інших;
 • 7 – інтуїція, духовність, прагнення до знань;
 • 8 – влада, успіх, процвітання;
 • 9 – гуманізм, альтруїзм, прагнення до гармонії.

Ангельська нумерологія

Один з методів магії чисел, який базується на вірі, що повторні числа мають енергію та символіку, а надсилають нам їх ангели/архангели.

Повторні числа з’являються в нашому житті в будь-яких формах (на годиннику, ціннику, номері машини, в телефоні або в інших ситуаціях). Кожне повторне число має повідомлення. Наприклад, число 111 є символом нового початку та може означати, що ваші думки та бажання знаходяться в процесі матеріалізації; число 222 вказує на гармонію та баланс, а число 333 символізує наявність ангелів поруч з вами та їхню підтримку. Важливо уважно спостерігати за цими числами та розуміти, що саме хочуть донести до вас ангели.

За допомогою ангельської нумерології ви можете:

 • отримати підтримку, поради та направлення від ангелів щодо різних аспектів життя (роботи, здоров’я, стосунків тощо);
 • спілкуватися з вищими силами через числа;
 • здобути цінний інструмент для самопізнання та розвитку.

Астрологія

Ще один з методів магії чисел. Це наука, яка вивчає вплив планет та зірок на життя людини, вона використовує числа для прогнозування подій та визначення характеристик особистості. 

Кожна планета/зірка має своє числове значення та символіку, які використовуються для аналізу та передбачення різних аспектів життя. Наприклад, Сонце в астрології відповідає числу 1, Місяць – числу 2, Меркурій – числу 3 і так далі.

Астрологічні гороскопи та карти можуть використовувати числа для складання прогнозів та надання рекомендацій. Наприклад, астролог може порадити вам числа, які сприятимуть успіху та добробуту в певний період часу.

Астрологія використовує також числа для визначення характеристик індивідуальної особистості на основі народження та розрахунку особистого гороскопу.

Геомантія

Це практика, яка використовує геометричні фігури та числа для передбачення майбутнього, розкриття таємниць, визначення впливу довкілля на людину. Вона базується на вірі, що числа та геометричні форми мають свою енергію й символіку та впливають на різні аспекти життя. 

Геомантія може надавати поради, використовуватись як інструмент для прийняття рішень, самопізнання та розвитку. Наприклад, застосування геометричних фігур (квадрати, кола та трикутники) може допомогти встановити гармонію та баланс у просторі. 

Використання чисел у геомантії:

 • визначення впливу певних чинників на життя людини;
 • аналіз та передбачення різних ситуацій;
 • визначення сприятливих моментів для вибору певного напряму дій, початку нового проєкту;
 • прогнозування подій. 

Магія чисел пропонує багато цікавих можливостей для дослідження та розвитку, має власні принципи та методи передбачення майбутнього, розкриття особистості, досягнення бажаних результатів, вона може бути використана для досягнення різних цілей та бажань. Наприклад, за допомогою ритуалів та заклинань з використанням певних чисел можна залучити добробут, кохання, інші позитивні енергії до свого життя.

Якщо ви зацікавлені у магії чисел, варто дослідити цю галузь, вивчати різні методи та техніки, а також звернутися до консультанта порталу «Тареус» для отримання додаткової інформації та порад.

Розпочати

Інші статті

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ