Медіум

Якщо ви шукаєте духовної підтримки або хочете зв’язатися з померлими близькими, онлайн-медіуми можуть допомогти. Через декілька сеансів ви зможете нарешті відпустити близьку людину, яка відійшла у небуття, і продовжити жити нормальним або відносно нормальним життям.

 

Розпочати
Медіум

Медіум: духовні сеанси та підтримка

Якщо ви шукаєте духовної підтримки або хочете зв’язатися з померлими близькими, онлайн-медіуми можуть допомогти. Через декілька сеансів ви зможете нарешті відпустити близьку людину, яка відійшла у небуття, і продовжити жити нормальним або відносно нормальним життям. Поради медіума корінним чином змінять ваш світогляд: ви зрозумієте, що, крім звичного нам, існує ще й інший світ, а, точніше, вимір, у якому відпочивають душі після чергового втілення або чекають на наступну «екскурсію» на нашу грішну Землю. Далі розберемося, хто такі медіуми, як вони працюють і чим можуть вам допомогти.

Хто такий медіум

Медіум – людина, яка може спілкуватися з невидимим для ока духовним світом. Медіуми мають здібності, які дозволяють їм відчувати присутність потойбічних сутностей та отримувати повідомлення від них. 

Існують різні типи медіумічних здібностей і медіумів. Розповімо про них детальніше:

 1. «Ті, що відчувають». Такі медіуми відчувають присутність духів через фізичні відчуття – лихоманку, «мурахи по тілу», зміну температури. Такі екстрасенси надзвичайно чутливі до змін енергії навколо себе.
 2. «Ті, що слухають». Ці медіуми чують голоси потойбіччя. Для них вони звучать так само чітко, як голос живої людини. Такі медіуми часто здатні розрізняти голос одного духа від голосу іншої сутності.
 3. «Ті, що розмовляють». Такі медіуми можуть говорити голосами духів. Коли той входить в контакт з медіумом, він використовує його орган мовлення, щоб спілкуватися.
 4. «Ті, що бачать». Ці медіуми бачать образи та видіння потойбіччя. Деякі з них здатні бачити духів настільки детально, що можуть описати їх зовнішній вигляд: риси обличчя, одяг тощо. 
 5. Сомнамбули. Такі медіуми здатні впадати у транс і спілкуватися з духами в цьому стані. Вони часто не пам’ятають, про що говорили.
 6. Цілителі. Деякі медіуми володіють здатністю енергетичного зцілення за допомогою енергії духів. Вони можуть каналізувати цілющу енергію в руки та передавати її хворим.
 7. Пневматографи. Такі медіуми отримують повідомлення від духів через письмо. Духи ніби керують їх рукою, щоб написати послання на папері.

10 найвідоміших медіумів в історії

Медіуми – одна з найдавніших професій людини. Кожен з нас боїться смерті, навіть якщо не зізнається в цьому. А відтак – люди хочуть дізнатися, «а що там, за порогом», та хоча б на хвильку поспілкуватися з тим, хто вже відійшов у небуття. Напевно, вам буде цікаво дізнатися ці 10 прізвищ найвідоміших медіумів.

Аліса Бейлі (1880–1949)

Засновниця Теософського товариства. Вважала себе ученицею таємничих Вчителів Мудрості з Тибету. Отримувала телепатичні послання від них та записувала в книги, які стали духовними бестселерами. Найвідоміша праця – «Трактат про Космічний Вогонь».

Пенні Торрес (1953-)

Популярна американська медіумка, яка стверджує, що спілкується з духами покійних зірок, зокрема Елвіса Преслі. Має власне телешоу. Випустила кілька книг про свої контакти на «іншому боці».

Бенджамін Крім (1874–1936)

Британський медіум, відомий феноменальними сеансами матеріалізації духів. На очах свідків викликав повне видиме втілення духів, які розмовляли з присутніми. Зазнав переслідувань через скептиків, які вважали його шахраєм.

Яні Кінг (1955-)

Один з найпопулярніших сучасних медіумів. Проводить публічні сеанси зв’язку по телебаченню, під час яких відбувається передача повідомлень від померлих рідних глядачів. Має власне шоу The Next Live With John Edward. Автор багатьох книг.

Джеймс Ван Прааг (1958-)

Відомий американський медіум, який спеціалізується на передачі послань від померлих дітей їхнім батькам. Провів тисячі успішних сеансів. Автор бестселерів про потойбічне життя дітей та їхній зв’язок з живими близькими.

Том Кеньон (1951-)

Британський художник-медіум. Отримує від клієнтів словесний опис покійних рідних, а потім за кілька годин створює їх детальний портрет відповідно до опису, не використовуючи фотографій. Вважає, що ним керують духи померлих.

Дерріл Анка (1927–2014)

Американський письменник, який написав понад 15 книг про потойбічний світ. Стверджував, що його роботу веде дух-провідник на ім’я Свамі. За життя активно виступав на ток-шоу, розповідаючи про свої контакти зі світом мертвих.

Джей Зі Найт (1962-) 

Один із провідних сучасних медіумів США. Допомагав поліції розкривати злочини, використовуючи свої екстрасенсорні здібності. Вів власне телешоу «Дотик ворожки», де контактував з духами померлих. Опублікував кілька книг.

Джеффрі Хоппе (1958-)

Британський медіум, який спеціалізується на спілкуванні з духами померлих дітей. Проводить приватні сеанси та публічні демонстрації своїх здібностей. Написав книгу «Діти Світла» про свої контакти з юними духами.

Джордж Ван Тассел (1898–1978)

Американський контактер, який стверджував, що спілкується з позаземним розумом. Вів радіопередачі, де розповідав про технології інопланетян та майбутнє людства. Заснував дослідницький інститут, присвячений вивченню НЛО та паранормального.

Як медіуми спілкуються з духами померлих

Багато хто вірить, що після смерті душа людини переходить в інший вимір, але може підтримувати контакт з живими. Медіуми мають здатність чути, бачити та відчувати присутність духів, спілкуватися з ними. 

Дослідники встановили, що під час сеансів медіумів активуються ті самі ділянки мозку, які відповідають за уяву та сприйняття зорових та слухових галюцинацій. Отже, швидше за все медіуми щиро вірять, що чують голоси. 

Щоб зв’язатися з конкретним духом, медіум спочатку налаштовується на «хвилю» померлого за допомогою предметів, фото, особистих речей. Потім він звертається до духа на ім’я, просячи дати знак своєї присутності.

Дух може відгукнутися по-різному:

 • стукотом, скрипінням, звуками;
 • порухом предметів, левітацію;
 • зниженням температури у приміщенні;
 • відчуттям дотику;
 • ароматами, запахами;
 • внутрішнім голосом або образами.

Якщо з’єднання відбулося, медіум починає передавати послання від духа – усно або через автоматичне письмо. Він може описати зовнішність покійного, розповісти про його життя, передати слова прощання рідним.

Після завершення сеансу медіум повинен відпустити духа і ретельно «заземлитися», щоб повернутися у звичайний стан свідомості.

Таким чином відбувається спілкування між світом живих та мертвих за посередництвом особливо обдарованих людей. Це складний містичний процес, який вимагає великого досвіду.

Що таке регресивний гіпноз і хто такі регресологи

Частина медіумів працюють і як регресологи. Вони вводять своїх клієнтів у так званий регресивний гіпноз. Це особлива техніка, яка дозволяє людині зануритися у спогади свого минулого, навіть ті, про які вона зазвичай не пам’ятає. 

Під час сеансу регресивного гіпнозу людина розслабляється і впадає у стан глибокого трансу. Гіпнотизер поступово «переносить» її в минуле, просячи згадати події з дитинства, юності. 

З часом вдається «докопатися» до зовсім ранніх спогадів – з 2-3 років, а іноді навіть до народження чи з попередніх життів. Люди розповідають подробиці, про які у звичайному стані не мають уявлення.

Після пробудження від трансу вони чітко пам’ятають ці спогади. Регресивний гіпноз дозволяє відкрити приховані причини проблем, комплексів, страхів, які йдуть з глибини підсвідомості.

Регресолог – це фахівець, який володіє технікою регресивного гіпнозу та допомагає людям зазирнути у власне минуле. 

Під час індивідуальних сеансів регресолог допомагає клієнтам:

 • пригадати травматичні події, які викликали психологічні проблеми;
 • знайти причини фобій, залежностей та інших розладів;
 • відновити втрачені спогади про минуле життя;
 • побачити кармічні зв’язки та уроки душі в цьому втіленні;
 • виявити обмеження та переконання, які гальмують розвиток;
 • позбутися негативних емоцій та відчуттів, пов’язаних з минулим.

Таким чином, регресивний гіпноз та консультації регресолога можуть допомогти звільнитися від тягаря минулого та досягти внутрішньої гармонії. А глибоке розуміння себе – перший крок до особистісного зростання та щастя.

Як стати медіумом

Багато хто мріє розвинути в собі медіумічні здібності. Існують різні способи спробувати зв’язатися з потойбіччям самостійно.

Використовуйте силу уяви

Уявіть собі присутність духа поруч і спробуйте поспілкуватися з ним у думках або вголос. Зосередьтеся на відчуттях та образах, які у вас виникають.

Спробуйте ФЕГ- або ЕМІ-технології

Прилади ФЕГ та ЕМІ фіксують слабкі електромагнітні коливання, які, як вважається, випромінюють духи. Спробуйте використати їх для контакту.

Проведіть спіритичний сеанс

Зберіть невелику групу людей, сядьте навколо столу, покладіть руки на нього. Попросіть духів подати знак своєї присутності – постукати, зрушити стіл тощо. 

Використовуйте молитву та медитацію

Молитва та/або медитація допомагають налаштуватися на потрібну хвилю, звернутися до духовних помічників.

Інші поради для початківців:

 • заведіть щоденник своїх вражень та відчуттів;
 • розвивайте інтуїцію та чутливість;
 • відвідуйте спіритичні центри;
 • читайте літературу про медіумізм;
 • знайдіть наставника-медіума.

Пам’ятайте, що розвиток медіумічних здібностей – тривалий процес, який потребує терпіння і практики. Не варто форсувати результат.

Небезпеки у роботі медіума

Хоч медіумізм і допомагає духовному розвитку багатьох людей, для самих медіумів ця практика несе певні ризики та небезпеки:

 • одержимість – коли дух захоплює контроль над медіумом проти його волі;
 • психологічні розлади через регулярне спілкування з потойбіччям;
 • фізичне виснаження після складних сеансів;
 • небезпека зіткнення зі злими сутностями.

Особливо страшна одержимість. Розглянемо її докладніше. Одержимість – це стан, коли в медіума вселяється стороння сутність, яка починає керувати тілом та розумом проти його волі. Найвідоміший випадок одержимості описано в Біблії. Ісус Христос вигнав демонів з одержимого у стадо свиней. Вони представилися Ісусові як «Легіон», «бо їх багато». Нещасні тварини після сеансу екзорцизму кинулися з кручі.

Одержимість – це доволі рідкісне, але небезпечне явище. Ознаки одержимості:

 • різка зміна особистості та поведінки медіума;
 • неконтрольовані напади люті, агресії;
 • поява у медіума надприродних здібностей;
 • незвичні рухи тіла, судоми;
 • порушення мови, нецензурна лексика;
 • втрата пам’яті про деякі періоди.

Причини одержимості:

 • недостатній захист під час сеансів;
 • занадто часте спілкування з нижчими духами;
 • особиста психічна нестабільність медіума;
 • навмисне запрошення темних сил.

Щоб уникнути проблем, медіуми повинні:

 • правильно захищати себе перед сеансами; 
 • робити перерви між сеансами;
 • відпочивати та відновлювати сили;
 • проводити очищення аури та робочого простору;
 • працювати тільки з позитивними силами.

За наявності симптомів одержимості треба негайно звернутися по допомогу до досвідченого фахівця, екзорциста! Безпека при спілкуванні з невидимим духовним світом має першорядне значення.

Чому краще звернутися до професійного медіума

Хоч самостійні спроби контакту з потойбіччям можуть бути цікавим досвідом, радимо для серйозних духовних сеансів звертатися саме до професіоналів. І ось чому:

 1. Вони мають роки практики та можуть краще керувати процесом.
 2. Знають, як правильно захистити себе та клієнтів від негативу.
 3. Володіють техніками для чіткого зв’язку з потрібними духами.
 4. Можуть розтлумачити, допомогти зрозуміти отриману інформацію.
 5. Дотримуються етичних принципів і не шкодять клієнтам.
 6. Дають цінні духовні настанови після духовного сеансу.

Отже, якщо ви шукаєте справді якісного духовного досвіду контакту з духами, зверніться до перевіреного медіума на нашому сайті «Тареус». А з часом, можливо, ви й самі зможете розвинути свої здібності!

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat