Що означає ваш місячний знак

Ваш знак Сонця говорить про вас одне, а знак Місяця говорить про вас зовсім інше. Дізнайтеся, що таке місячні знаки, як їх розрахувати, а потім дізнайтеся все про те, що вони говорять про вас.

Місячні знаки так само важливі в описі того, чому ви такі, які ви є, як і ваш сонячний знак. Знаки зодіаку Місяць і Сонце — це лише дві частини того, хто ви є, і ви дізнаєтеся про них, розрахувавши свою карту народження.

Місячна символіка
Що символізує Місяць? Все залежить від того, кого ви запитуєте. Для ацтеків і деяких стародавніх китайців Місяць представляв божества, але для деяких сучасних американців повний місяць символізує божевілля. Інші вважають, що Місяць є символом божественної сили жінок і таємниць, пов’язаних з їхньою здатністю народжувати дітей.

Місяць є правлячою планетою знака Зодіаку Рак, і кажуть, що Місяць робить цих людей чутливими, сентиментальними, захисними та турботливими. Кажуть, що Місяць є причиною того, що Раки відчувають так глибоко, а також чому вони роблять все можливе, щоб піклуватися про людей, яких вони люблять.

Місяць також символізує підсвідомість і все окультне і психічне. Як частина Місяця здається прихованою, так і існують приховані істини, які відкриються нам, коли настане відповідний час. Місяць також символізує відкриття та просвітлення. Це тому, що Місяць освітлює ніч і дозволяє нам бачити речі навіть у темний час. Він також символізує просвітлення розуму і душі. Місяць також символізує саму магію, і багато тих, хто практикує магію, вважають, що магія є найпотужнішою вночі.

Яка різниця між знаком Сонця та знаком Місяця?
Ваш знак Сонця розраховується за датою вашого народження, і він говорить про вашу особистість, а ваш знак Місяця — це наше внутрішнє я та наші емоції, і він говорить про те, як ми любимо та виражаємо свої емоції. Він розраховується за датою, часом і місцем народження в поєднанні шляхом створення вашої особистої карти народження. Карту народження може створити професійний астролог за певну плату, щоб отримати ваш знак Зодіаку Сонце та Місяць, або ви можете скористатися посиланням в Інтернеті, щоб створити її самостійно. Вам доведеться прочитати, що означає кожне положення у вашій карті народження і що означає кожне небесне тіло у своєму положенні, але це можна зробити.

Значення місячних знаків
Кожен знак Місяця знаходиться під впливом знака, в якому він розташований. Місячні знаки зодіаку засновані на тому, де Місяць був на небі в момент вашого народження. Вони пояснюють ваше емоційне «я» і те, як ви реагуєте та змінюєтеся на основі подій, що трапилися. Кажуть, що вогняні знаки Овен, Лев і Стрілець реагують на основі інстинкту, тоді як повітряні знаки Близнюки, Терези і Водолій реагують інтелектуально, балансуючи емоції з тим, що вони вважають логічним. Земні Знаки Телець, Діва та Козеріг реагують дуже свідомо, добре подумавши, що вони збираються зробити, але Водні Знаки Рак, Скорпіон і Риби реагують інтуїтивно та емоційно. Однак у кожного з дванадцяти знаків зодіаку є свої характерні способи зробити це, і всі вони також мають свої темні сторони своїх емоційних реакцій.

Місяць в Овні
Людина, у якої Місяць в Овні, є природним лідером, який вважає за краще вирішувати, ніж керувати ним у стосунках. Вони дуже енергійні, і вони воліють гуляти з людьми, яких люблять, і створювати з ними спогади. Вони можуть миттєво закохатися і так само швидко втратити інтерес до нової людини, без якої напередодні вони відчували, що не можуть жити. Крім того, вони мають дуже сильне почуття самозбереження, тому вони не втратять сон через втраченого коханця, але вони віддадуться романтиці стільки, скільки їм захочеться, і можуть бути імпульсивними, починаючи стосунки, перш ніж подумати, чи це хороша ідея.

Цей Місяць дарує швидкий інтелект і неймовірну чарівність, але це часто означає, що рівень уваги людини низький, і вони дуже зосереджені на тому, щоб отримати те, що і Кого вони хочуть, незалежно від ціни. Це може бути дуже хвилююче, коли Місяць в Овні зосереджений на вас, і спантеличити, коли вони ніколи не передзвонюють, але вони можуть бути такими. Місяць в Овні не втече від конфлікту, тому не кидайте образами, щоб засмутити їх, інакше у вас буде масова сварка. Вони можуть бути імпульсивними, але коли вони по-справжньому люблять когось, вони захищатимуть його до кінця.

Місяць у Тельці
Хтось із Місяцем у Тельці орієнтований на довгострокові стосунки, а значення Місячного зодіаку цього знака полягає в стабільності та відданості. Було сказано, що цей знак Місяця має найменшу кількість емоційних проблем, ніж будь-який інший знак Місяця, однак вони зводять інших людей з розуму своєю впертістю, і у них буде тільки свій шлях, незважаючи ні на що. Однак це також робить їх дуже передбачуваними та надійними, а їхню вірність непорушною. Вони можуть набридати вам рутиною, але вам, ймовірно, не доведеться турбуватися про те, що вони заграють у вас за спиною в офісному флірті.

Тельцем керує романтична планета Венера, і Телець збалансує це практичним, логічним балансом емоцій. Зміни даються їм важко, тому не кидайте їх миттєвими змінами, якщо не хочете, щоб вони відмовилися. Вони також можуть бути дуже власницькими, тож ваша зустріч з друзями може здаватися їм кінцем світу, коли вони хочуть, щоб ви залишалися вдома й дивилися з ними фільми. У них є деякі шкідливі звички, але також і решта знаків. Терпіти невелике роздратування — це ніщо в порівнянні з усіма великими перевагами відданості, яку може запропонувати цей місячний знак.

Місяць у Близнюках
Ті, у кого Місяць у Близнюках, як правило, витрачають своє життя на відвідування нових місць, знайомство з новими людьми та вивчення нового. У гонитві за викидом адреналіну їх можуть наздогнати примхи або гострі відчуття, і вони можуть здатися легковажними та поверхневими. Вони не остання ознака зради або розкидання коханців у всіх місцях, де вони люблять подорожувати, і вони можуть повністю емоційно відірватися від людей, зосереджуючись лише на досвіді. Вони інтелектуальні і будуть обмірковувати речі, а не керувати ними почуття.

Знаки Місяця Близнюки надзвичайно енергійні, і може здатися, що неможливо встигнути за ними, але якщо ви зможете, вони оцінять вас за це. Ця висока енергія також може змусити вас запаморочити голову, коли вони демонструють подвійність Близнюків і змінюють свою особистість із веселої на емоційно маніпулятивну. Вони люблять брати з собою інших енергійних людей у свої пригоди, і якщо ви встигнете за ними, подорож гарантовано буде веселішою, ніж ви могли мріяти.

Місяць у Раку
Люди з Місяцем у Раку мають емоції, які навіть більш чутливі, ніж люди, у яких Сонце в Раку, і вам краще знати, як ставитися до них так, як вони хочуть, щоб ставилися до вас, якщо очікуєте, що вони впустять вас у своє життя. У цих людей є згуртовані друзі та сім’я, з якою вони тримаються в усіх випадках, і вони присвячують усе своє життя людям, яких вони люблять. Це означає, що їм потрібно більше часу, щоб прийняти вас у своє комфортне коло, але це також означає, що як тільки вони прийняли вас, вони повністю віддані.

Зауважте, вони не більш досконалі, ніж будь-хто інший, і вони можуть бути надто критичними, відверто маніпулятивними та ідеально вміють викликати у людей почуття провини. Знаки Місяця в Раку орієнтовані на служіння, але це чудовий спосіб для них повністю контролювати ситуації та людей. Ці знаки потребують багато емоційного заспокоєння, і якщо вони люблять вас і довіряють вам, готуйтеся до багатьох душевних розмов і витирання сліз. Вони будуть цінувати вас до кінця свого життя і ніколи не залишать вас, якщо ви будете любити їх так само сильно, як вони люблять вас.

Місяць у Леві
Люди, у яких Місяць у Леві, виявлятимуть свої почуття досить різко, і якщо вам подобається хтось, хто докладе всіх зусиль, щоб захищати, і хто буде щедро висловлювати всю свою любов до вас, ви не проти змиритися з цим, якщо іноді вони викликають напад надмірної реакції. Вони можуть здатися надмірно закоханими не тим людям, які відчувають, що їм потрібно більше незалежності, але для тих, хто хоче коханця, який готовий зробити для них все, що завгодно, коханці Місяця у Леві ідеальні.

Перш ніж стати на одне коліно і благати Лева-Місяця вийти за вас заміж, пам’ятайте, що у нього також є деякі шкідливі звички. Вони можуть бути настільки царственими, впевненими та гордими, що можуть стати зарозумілими. Чи подобається вам мати коханця, який завжди правий і не слухатиме, що б ви не сказали, коли вони вирішили? Тоді тобі ідеально підійдуть любителі Лева Місяця. Вони можуть поводитися погано до глибини душі, вихваляючись і наполягаючи на своїй правоті, а наступної хвилини здивують вас своєю відданістю.

Місяць у Діві
Жінки та чоловіки з Місяцем у Діві можуть здаватися холодними та беземоційними, але вони цього не мають намір і люблять так само глибоко, як і будь-який інший знак Місяця. Їхня любов виражається в тому, що вони хвилюються за вас і знущаються за те, що ви не робите те, що, на їхню думку, харчуєтеся правильно. Вони хочуть, щоб ви були здоровими та щасливими, але не розуміють, що придирки через те, що ви з’їли один шматочок торта під час дієти, не є способом зробити вас щасливими.

Вони здаються найменш сентиментальними людьми і можуть бути відверто стриманими, коли справа доходить до їх розпорядку дня, а також розпорядку дня, який вони також ретельно спланували для вас. Це не тому, що вони намагаються бути при владі, але це тому, що вони хочуть зробити все можливе, щоб добре піклуватися про вас, і таким чином вони виражають свою любов. Якщо вам потрібен соковитий сентиментальний коханець, оберіть місяць у знаку Рака. Якщо вам потрібен коханець, який не надто любить розмови про кохання, але який подбає про те, щоб у вас було все, що вам потрібно, ви дійсно оціните свій Місяць у Діві. коханець.

Місяць у Терезах
Люди з Місяцем у Терезах схожі на яскраве світло, яке приваблює багатьох. Вони мають чарівність і, здається, знають, що сказати і зробити, щоб задовольнити майже всіх, і тому так багато людей збирається навколо них. Місячні знаки в Терезах є влюбливими коханцями, і їм без проблем роблять грандіозні жести, щоб залицятися за вами. Перш ніж вважати, що вони — чисте сонячне світло і «світло вашого життя», запитайте себе, чи більше ви схожі на моль, яку тягне полум’я.

Ці люди, здається, знають, як залучити всіх, але можуть бути більше схожими на Венерину мухоловку, ніж на будь-що інше, коли їм заманеться. Вони можуть бути шалено ревнивими, егоцентричними та нечесними до такої міри, що можуть бути дволикими. Вони знають, що люди їх приваблюють, і не мають жодних проблем із використанням своєї маскулінності чи жіночності, щоб залучати людей, використовувати їх для власного задоволення, а потім відкидати їх, не замислюючись. Однак не всі вони погані, і якщо вони справді піклуються про вас, не будуть погано поводитися з вами. Потрібна велика харизма, щоб змусити їх закохатися в вас, і якщо вона у вас є, ви будете насолоджуватися своїм прекрасним і чарівним партнером протягом багатьох років.

Місяць у Скорпіоні
Люди Місяця в Скорпіоні мають дуже глибоку, сильну любов до своїх людей і не будуть соромитися висловлювати це. Однак вони намагаються тримати емоції в таємниці, щоб захистити себе, тому, якщо хтось висловлює вам нескінченну любов, вони точно це мають на увазі. Вони пристрасні і демонстративні коханці, і якщо вони вас люблять, то захочуть займатися любов’ю часто. Місяці в Скорпіоні мають делікатні почуття, і якщо вони поранені, ви можете не відразу це зрозуміти, але будьте впевнені, вони переконаються, що ви знаєте, що ви зробили, і як це викликало їх почуття, тому що, швидше за все, вони завдадуть вам болю у відповідь.

Цей пристрасний Місяць змушує людей іноді ревнувати, володіти та контролювати, і це робить їх схильними до короткочасних стосунків, у які вони пристрасно заглиблюються, а потім розривають відносини у надзвичайно гнівному порядку. Якщо вони розлючені і хочуть розлучитися, вони можуть зробити все можливе, щоб зробити та сказати все, що засмучує, що їм спадає на думку, і вони будуть настільки недобрими, наскільки їм це заманеться. Однак не всі стосунки з ними закінчуються катастрофою, і вони будуть віддані вам на все життя, якщо ви по-справжньому любите один одного.

Місяць у Стрільці
Емоційно люди з Місяцем у Стрільці не хочуть відчувати себе зв’язаними, захопленими в пастку чи якоюсь власністю. Вони вважають, що сидіти вдома заради худоби, і хочуть своєї свободи. Спробуйте забрати це у них, і ви, ймовірно, ніколи більше їх не побачите. Ці люди є авантюристами, які хочуть побачити та відчути якомога більше в житті, і застрягти в одному місці з купкою людей, які нескінченно повторюють один і той самий досвід, набридло б їм до смерті.

Це не допомагає, що вони такі веселі та цікаві люди, але, що ще гірше, вони можуть жахливо фліртувати. Вони хочуть відчувати стосунки так само, як і будь-який інший знак, але не хочуть відчувати себе обов’язковим бути У стосунках. Майте на увазі, що навіть якщо ви балансуєте разом із свободою, яку вони відчайдушно потребують, вони все одно можуть маніпулювати вами, навіть якщо це загрожує стосункам. Вони можуть любити вас, але нетактовно висловлять вам кожну немилосердну думку, яку вони мають про вас, якщо захочуть. Вони веселі люди та пристрасні коханці, і вони не оселяться ні з ким, тому будь-який час, коли вам пощастить бути з ними, справді добре.

Місяць у Козерозі
Жінка або чоловік з Місяцем у Козерозі, мабуть, найамбітніша людина, яку ви коли-небудь зустрічали, і вони будуть працювати так багато, що це ставить під загрозу їх здатність мати значущі стосунки. Вони можуть поводитися абсолютно асоціально та беземоційно, коли їм це заманеться, але вони страждають від хронічного надмірного занепокоєння, самотності та виснаження через надмірну навантаження на роботу. Коли вони спілкуються з коханими, іноді можуть так сильно покладатися на свого партнера і тримати свої емоції в секреті майже від усіх інших.

Поява у вашому житті жінки Місяця в Козерозі може відразу викликати у вас повагу, оскільки ви захоплюєтеся її трудовою етикою та особистим зміцненням навичок. Просто переконайтеся, що вона вписує час для вас у свій щільний графік, інакше ви можете навіть не отримати телефонний дзвінок, не кажучи вже про особистий візит. Люди з Місяцем у Козерозі хочуть спілкуватися, просто вони дуже обережні щодо того, з ким вони спілкуються, і вони приховують свої чутливі емоції, віддаляючись від людей. Якщо ви один із небагатьох, кому вони впевнені, що можуть довіряти, у вас буде відданий коханець на все життя.

Місяць у Водолії
Люди, народжені з Місяцем у Водолії, знаходять багато друзів і коханців, але віддані небагатьом із них. Вони соціальні метелики, які приваблюють до себе практично будь-кого, кого зустрінуть, але це не навмисно. Вони філантропи, які хочуть, щоб світ став кращим, і вони спрямовують усі свої емоції на те, щоб це сталося. Їм розривається серце, дивлячись на страждання будь-якої істоти, і вони терпіти не можуть бачити, як хтось самотній, тому вони беруть під свою опіку незліченну кількість людей.

Перш ніж це вразить вас настільки, що ви захочете бути з ними все життя, переконайтеся, що це ваша кохана людина, а не дружній знайомий, якого вони рятують. Іншими словами, вони можуть бути добрими та доброзичливими, але це не означає, що вони емоційно прив’язані до вас. Вони дуже зайняті люди, які завжди беруть участь у нових, захоплюючих проектах і хочуть партнера, який дає свободу приходити та йти, коли їм заманеться. Якщо вам потрібен хтось, хто постійно буває вдома, вибирайте такий місячний знак, як Телець, але якщо вам потрібен веселий партнер, який надає вам всю необхідну свободу і який повертатиметься до вас після ваших пригод, насолоджуйтесь чудовим життям з ваш коханець у знаку місяця Водолія.

Місяць у Рибах
Люди Місяця в Рибах дуже емоційні люди, які глибоко піклуються про людей, яких вони люблять. Вони ставлять власні потреби та почуття на останнє місце, і можуть бути дуже романтичними, плануючи речі, щоб догодити вам так, як ніхто інший коханець ніколи не зробив для вас. Ваш коханець Місяця в Рибах захоче казкового роману, і він може дуже розчаруватися, коли цього не отримає. Однак ви можете бути романтичними та втілити їхні мрії в життя, ретельно спланувавши це, тому це не повинно бути проблемою.

Вони можуть відійти від негативних думок, хвилюватися до напівсмерті через найдрібніші речі, і потребуватимуть багато запевнень від вас, що все гаразд. Чого їм не вистачає, так це здатності заспокоїти себе, тому вони компенсують це, будучи співчутливими та високоінтуїтивними та використовуючи ці дари, щоб допомагати іншим. Дотримуйтеся свого коханця в знаку Місяця Риб, збиваючи його з ніг, коли він емоційно перенапружується, намагаючись допомогти багатьом людям, і він любитиме вас усе життя.

Місячні знаки та карти народження
У той час як ваш знак Сонця та знак Асцендента багато говорять про те, чому ви є, ваш знак Місяця також говорить. Знання того, що знаходиться в кожній позиції вашої карти народження, навчить вас, хто ви є, як ви думаєте, відчуваєте та виражаєте себе, а також ваш погляд на життя загалом. Переведіть свою карту народження, щоб дізнатися все про себе!

Дізнавшись, хто ви є, ви можете не дати всіх відповідей про свій життєвий шлях, і ви не знаєте, де взяти Таро, але не хвилюйтеся, ми допоможемо вам. Щоб отримати найкращі онлайн-читання Таро, приєднуйтеся до нас. Для читання Таро в Інтернеті, розмови з духовним медіумом або будь-якого іншого типу екстрасенсорного сеансу у нас є сотні порадників, які чекають двадцять чотири години на добу, щоб поговорити з вами. Ви можете отримати кілька хвилин для безкоштовного читання таро, зареєструвавшись у нас сьогодні!

Інші статті

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ