Що таке безумовне кохання?

Усі хочуть безумовного кохання , і багато людей говорять про це, кажучи, що вони не будуть мати стосунки з кимось, хто не може цього обіцяти. Що таке безумовна любов? Що відбувається, коли стосунки стають складними або неможливими, коли ви говорите, що любите когось безумовно?

Чи можливо перестати любити когось, кого ти кажеш, що любиш безумовно, і чи відбудеться розрив і возз’єднання спорідненої душі , коли ви обоє безумовно любите одне одного? Читайте далі, щоб дізнатися!

Що таке кохання?

« Любов — це такий стан, коли щастя іншої людини є важливим для вашого власного. “ – Роберт А. Хайнлайн

Вирішуючи, що таке коханець, існують різні визначення залежно від того, кого ви запитуєте. Деякі люди визначають закоханих лише як людей, які розділяють інтимні стосунки в пристрасному коханні , а інші люди кажуть, що закохані не обов’язково мають бути романтичними. Не всі, з ким ми поділяємо любов, є тими, з ким ми маємо романтичні стосунки, і ті, хто любить нас, можуть бути сім’єю чи друзями, і все це означає, що ви любите одне одного. Тоді ми запитуємо себе, що таке любов?

Merriam-Webster може визначити кохання як « сильну прихильність до іншого, що виникає через спорідненість чи особисті зв’язки », і вони також визначають це як « прихильність, засновану на захопленні, доброзичливості чи спільних інтересах ». Коханець – це той, хто в якійсь формі любить вас!

Ми всі відчували різні види любові від наших батьків і дітей, членів сім’ї, друзів та інших значимих людей, але ми також відчували любов від наших домашніх тварин . Це свідчить про те, що існує дуже багато різних видів любові.

Значення безумовної любові

« Найбільший дар, який ви можете дати іншим, — це безумовна любов і прийняття ». – Браян Трейсі

Значення безумовної любові може мати багато визначень. У порівнянні з умовною любов’ю , безумовна любов «дарується безкоштовно» коханій людині, незважаючи ні на що. Це протилежність умовної любові, де натомість любов «заробляється», коли коханець задовольняє вимоги свого партнера.

Прикладом умовної любові може бути те, що ваші батьки люблять вас, лише якщо ви живете як гетеросексуал, але відмовляються від вас, якщо ви виявляєте себе геєм. Безумовна любов — це те, що вони приймають вас такими, якими ви є, незалежно від того, з ким ви зустрічаєтеся. Хоча безумовна любов означає, що хтось любить вас незважаючи ні на що, є речі, якими безумовна любов не є.

Чим не є безумовна любов

« Я егоїст, нетерплячий і трохи невпевнений у собі. Я роблю помилки, я вийшов з-під контролю, і часом важко впоратися. Але якщо ти не можеш впоратися зі мною в найгіршому стані, то ти точно не заслуговуєш мене в найкращому вигляді. ” – Приписується Мерилін Монро

Вибухова актриса Мерилін Монро, можливо, була тією, хто сказав цю цитату, але одне можна сказати напевно: її знову і знову використовують люди, які хочуть змусити людей, які їх люблять , терпіти погану поведінку.

Безумовна любов не вимагає, щоб ви терпіли погане поводження чи іншу жахливу поведінку з боку когось, кого ви любите . Виконання того, що від вас вимагається, незалежно від того, що називається безумовною відданістю, і те, що ви когось любите , не означає, що ви будете робити або говорити певні речі.

Прикладом безумовної відданості є збереження стосунків, тому що ви відчуваєте, що з певних причин повинні це зробити, а не залишатися в них, тому що ви цього хочете. Вам не обов’язково когось любити чи навіть подобатися, щоб залишитися з ним, і є дещо ще більш дивовижне. Любовний факт полягає в тому, що вам за жодних обставин не потрібно робити певні речі, зокрема підтримувати стосунки з кимось, кого ви беззастережно любите. Вам ні за яких обставин не потрібно робити певні речі, зокрема залишатися з кимось, кого ви беззастережно любите. Ні, якщо ви не захочете.

Який період між коханням і «закоханістю»?

« Справжнє кохання ніколи не було гладким ». – Шекспір

« Яка різниця між love you і I love you?» Це зводиться до того, чи ви просто відчуваєте любов до когось, чи ви активно залучені у стосунки з ними. Може бути багато причин уникати особистих стосунків з кимось, до кого ви відчуваєте сильну любов. Можливо, вони ускладнюють життя або просто егоїсти.

Крім того, є сумний факт, що це може бути хтось, кого ви дуже любите , але хтось, з ким ви просто не сумісні .

Складні стосунки

« Не погоджуйтеся на стосунки, які не дозволять вам бути собою. “ – Опра Вінфрі

Те, що ми робимо заради кохання, тобто те, що ми терпимо заради наших стосунків, може підштовхнути нас до того, що ми хочемо втекти. Це правда, що ніхто не ідеальний, і всі ми маємо пробачити наші недосконалості. У той же час, однак, деякі люди просто унеможливлюють життя з ними через те, як вони вирішили бути.

Деякі люди зраджують , і їхньому коханому стає нестерпно терпіти розбите серце від цього. Деякі люди образливі, а деякі навіть влаштовують бійки, тому що їм подобається викид адреналіну від драми. Не всі хочуть залишатися для цього. Зловживання психоактивними речовинами змусило деяких людей розірвати стосунки з коханими.

Інші люди не витримують тих умов життя, яких очікує від них їхній коханий. З однією жінкою її чоловік навіть розлучився, бо він сказав, що вона привела додому забагато собак ! Незалежно від того, що робить життя занадто важким, щоб жити з кимось, вам, можливо, доведеться піти, тому що ви просто не можете впоратися з тим, як вони є.

Егоїстичні коханці

« Любов не егоїстична. ” – 1 Коринтян 13:7

Якщо ви когось любите, навіть якщо вони кажуть, що люблять вас, їхні вчинки говорять голосніше, ніж слова, і якщо вони не поводяться з любов’ю, це може не мати значення, що вони говорять про свої почуття. Якщо ваш банківський рахунок постійно спустошує коханець, який здатний працювати, але радше живе за рахунок вашого доходу, поки ви працюєте на трьох роботах, щоб звести кінці з кінцями, його егоїзм може колись порушити угоду.

Якщо ви говорите їм, що вони мають знайти роботу або звільнитися, це не означає, що ви їх більше не любите. Це просто означає, що ви опустилися, відмовляючись бути використаним кимось, хто є егоїстом. На ранніх стадіях любові ми дізнаємося багато нового про людей, і іноді егоїзм піднімає свою потворну голову і руйнує стосунки .

Несумісне кохання

« Люди дивні. Коли ми знаходимо когось із диваками, сумісними з нашими, ми об’єднуємося і називаємо це коханням. ” – Доктор Сьюз

Сумісна любов важлива для підтримки стосунків. Значення жалю в коханні може бути таким же простим, як залишатися з кимось, з ким ви не сумісні, тому що вони благають вас про це, але вам не потрібно. Якщо ви любите людину, з якою ви не сумісні, хто благає вас залишитися, подумайте про те, що залишитися може завадити вам обом знайти людей, з якими ви справді сумісні.

Любов означає бути чесним із самим собою, а також з тими, кого ми любимо, і розривати роман, щоб бути друзями , щоб ви обидва могли знайти сумісних партнерів. Іноді це найприємніше. 

Я тебе більше не люблю!

« Розлюбити – це неправда, це виправдання тих, хто прокинувся і зрозумів, що ніколи не любив насправді. “ – Ана Лучіана

Будь-хто, хто говорить вам це і має це на увазі, ніколи не відчував безумовної любові до вас, і не дозволяйте їм сказати вам, що відчували. Безумовна любов не заснована на тому, щоб бути задоволеними тим, що люди роблять або говорять, і не на тому, щоб у них все подобалося. Безумовна любов сягає набагато глибше.

« Я більше не кохаю тебе, тому що ти набрав вагу » можна точніше сказати як « Я більше не відчуваю до тебе сексуального потягу, і всі наші стосунки ґрунтувалися виключно на сексі ». Це нормально, але секс і кохання — це дві абсолютно різні речі, і знати різницю важливо.

Швидше за все, коли трапляються подібні речі, які змушують вас відійти від когось, є речі, які вам усе ще подобаються в ньому, але вам не подобається ідея бути з ним, тому що ви дуже засмучені тим, як він поводиться. Можливо, були тривоги щодо поведінки вашої коханої людини, але ви вирішили ігнорувати їх, доки не зможете більше це терпіти.

Це не означає, що ви їх не любите. Це означає, що ви любите себе настільки, що більше не збираєтеся піддавати себе поганому поводженню. Крім того, це не означає, що любов зникла; це просто означає, що відносини є.

Розставання зі своєю спорідненою душею та зустрічі

« Єдине, що приємніше за об’єднання – це возз’єднання. ” – Кетлін Макгоуен

Чи розлучаються споріднені душі, і якщо так, чи означає це, що вони більше не люблять одне одного? Любов після смерті вашої спорідненої душі можлива, тому що сама любов ніколи не вмирає. Розставання зі своєю другою половинкою — це, мабуть, найболючіше, що ви могли пережити, але іноді це трапляється. Іноді нашим спорідненим душам призначено бути з нами дуже довго, але іноді вони з нами лише на короткий час, і ми не можемо цього змінити.

Однак іноді може статися розрив спорідненої душі, і ви можете помиритися та рухатися вперед, разом сильніше, ніж будь-коли раніше. У таких ситуаціях ви обидва пам’ятаєте, що пішло не так, і робите все можливе, щоб нічого подібного ніколи не повторилося. Для деяких людей перебування в житті одне одного є головним пріоритетом, і коли ви знайдете таку споріднену душу, ви будете благословенні багатьма чудовими роками разом.

Це любов долі?

« Любов — наша справжня доля. Ми не знаходимо сенс життя самі – ми знаходимо його з іншим. ” – Томас Мертон

Деякі люди кажуть, що наша доля — зустріти своє єдине справжнє кохання, і ніщо в нашому житті не може бути виконано, поки ми цього не зробимо. Деякі люди сказали б, що доля кожної людини полягає в тому, щоб любити, і любити багатьох людей протягом усього нашого життя. Коли ми ростемо як люди, ми зустрічаємо багатьох інших людей, які з’являються в нашому житті.

Ми разом ділимо радість і горе, будучи підтримкою один для одного в погані часи і весело проводжаючи разом хороші часи. Деякі люди, яких ми любимо, залишаються з нами на все життя, а інші приходять і виходять на короткі періоди часу.

Ми приймаємо незліченну кількість людей у ​​наше життя та наші серця за короткий час, який ми на цій землі , і ми справляємо на них більше враження, ніж ми можемо собі уявити. Якщо все, що ми можемо зробити в цьому житті, це любити один одного, тоді цього достатньо. Зрештою, саме Далі Лама сказав: « Планеті не потрібні більш успішні люди. Планета відчайдушно потребує більше миротворців, цілителів, реставраторів, оповідачів і закоханих усіх видів ». Будьмо тими любителями миру, лікування , відновлення та оповідання, які потрібні сьогодні світові.

Інші статті

Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
Відкрийте глибини своєї душі
Відкрийте глибини своєї душі