Ворожіння Катерини

Ворожіння на Катерини – давня українська традиція, яка допомагає передбачити майбутнє. У статті розповідається про різні види гадань і ворожінь, приурочених до дня святої Катерини.

 

Розпочати
Ворожіння Катерини

Відкрийте таємниці вашого майбутнього

Хто з нас не мріє зазирнути за завісу майбутнього і дізнатися про власну долю? Коли зустрінемо кохання всього життя? А чи судилося нам багатство? Відповіді на ці запитання шукали наші прабабусі, і ми продовжуємо цю традицію. Адже 7 грудня у день святої Катерини проводяться особливі обряди та ворожіння. В цій статті ми привідкриємо для вас таємниці передбачень, які доступні кожному.

Ким була свята Катерина

Великомучениця Катерина жила у III столітті в єгипетському місті Олександрія. Вона належала до знатної та багатої родини, але її мати таємно сповідувала християнство і навернула до цієї віри доньку. Катерина була дуже освіченою – вивчала філософію, медицину, риторику. Коли римський імператор зажадав, щоб вона поклонялася язичницьким богам, Катерина відмовилася. За це її катували і стратили.

Чому Катерина вважається покровителькою кохання? За переказами, Катерині наснився сон, де вона побачила Ісуса Христа як свого нареченого. Після цього видіння на її пальці з’явився перстень. Тому Катерина стала символом чистоти та вірності. А ще віряни моляться їй про гармонію в шлюбі та щасливу долю.

Відомо, що великомучениця Катерина вважається покровителькою кохання та шлюбу. Саме тому дівчата з нетерпінням чекали на цей день, аби дізнатися свою долю. 

Молитви до святої Катерини

Якщо ви віруюча людина, спробуйте помилитися в цей день перед іконою святої Катерини. Якщо такої ікони немає, все одно моліться – головне вірити, що свята вас обов’язково почує. 

Молитва до святої Катерини про допомогу

«О преславна великомученице Катерино! Ти, що з любові до Христа перенесла стільки страждань і мук. Проси за мене грішну (грішного), щоб Господь допоміг мені у скруті та важкій хворобі. Подай мені терпіння та сили перенести все, що посилає мені Всевишній. Будь моєю заступницею перед Господом і випроси для мене зцілення душі й тіла. Амінь».

Молитва про допомогу у навчанні 

«Свята великомученице Катерино, заступнице всіх, хто прагне мудрості та знань. Допоможи мені оволодіти науками, дай розуміння предметів, які я вивчаю. Проси для мене у Господа гострого розуму, пам’яті та здібностей. Нехай праця моя буде успішною, а знання міцними та корисними для душі. Будь поруч у моєму прагненні до істини. Амінь».

Молитва наречених

«Свята великомученице Катерино, ти носила перстень від самого Ісуса Христа! Просимо твоїх молитов перед Господом за наш союз та подружнє життя. Допоможи нам зберегти вірність та чистоту почуттів. Нехай любов, радість і мир перебувають у наших серцях. Даруй нам терпіння, розуміння та прощення. Благослови нас, свята Катерино, на многії та благії літа!».

Молитва про заступництво перед Богом

«Свята великомученице Катерино, що не відреклася від Христа попри жорстокі муки! Молю тебе, будь моєю заступницею перед Господом, благай за мене грішну(го), щоб Він простив мої провини і гріхи. Проси для мене милості Божої та Його милосердя. Щиро вірю, що твої молитви будуть почуті, адже ти угодна Богові. Допоможи мені знайти шлях до спасіння. Амінь». 

Які ж таємниці приховує для нас день Катерини? Яким чином здійснюється ворожіння на Катерини?

Вишнева магія

Одне з найпоширеніших катерининських ворожінь пов’язане з вишневими гілками. Дівчина мала зірвати гілку вишні вранці 7 грудня і поставити у воду вдома. Якщо до Різдва на ній з’являлися квітки, – наступного року чекай на весілля! А ось якщо гілка всохла, доведеться ще почекати на кохання.

Загадай бажання під зірками

Ще один цікавий ритуал можна було провести ввечері в день Катерини. Дівчина виходила на вулицю, дивилася на зоряне небо і загадувала найзаповітніше бажання. Вірила, що саме в цей час воно обов’язково здійсниться.

Підслухай долю

Оригінальне гадання полягало в тому, щоб підслухати розмову в чужій оселі. Після вечері дівчина підходила до сусіднього будинку і намагалася розчути, про що говорять господарі. За характером їхньої бесіди вона визначала свою майбутню долю.

Магія сну

Ще один цікавий ритуал допомагав побачити свого судженого уві сні. Перед сном дівчина клала під подушку шматочок хліба і промовляла: «Суджений мій ряджений, приходь до мене поїсти». І снилася їй тієї ночі зустріч з майбутнім чоловіком.

Таємниця каші

Ще одне давнє ворожіння потребувало каші та металевих предметів. Дівчина перебирала крупу, попередньо поклавши туди золоті, срібні та залізні речі. Що вона першим дістане з каші, такий достаток і чекає її обранця.

На Катерини можна передбачити свою долю за допомогою численних гадань. Не менш цікавими є ворожіння на Івана Купала, Різдво, на апостола Андрія – читайте й інші наші статті.

Чому гадати це не гріх

Наприкінці цієї статті розглянемо, як гадання на Катерини пов’язане з вашим духовним розвитком, та чи є воно, власне кажучи, гріхом. Таке питання перед собою часто ставлять люди, рівновіддалені і від магії, і від церкви.

Протягом століть людство намагається зазирнути за завісу майбутнього. Чи чекає нас удача, кохання, багатство? Відповіді на ці питання шукали наші предки в гаданнях, ворожіннях та пророцтвах. Проте чи є такі практики гріхом з точки зору релігії? Відповідь на це питання позитивна. Кожен священник вам скаже, що гадання, астрологія, нумерологія та ін. – це гріх проти Бога.

Проте чи є це правдою? Придивіться до деяких сучасних священників та до того, що вони витворяють і у тому числі в церквах! Будь-якій розсудливій людині стане зрозуміло, що в такій церкві, як у споруді, Бога немає. А де Він є? Всередині вас самих! Душа людини є частиною самого Бога, і цим все сказано. 

Гадання з точки зору езотерики відкриває доступ до «простору варіантів», де минуле, сьогодення і майбутнє доступні одночасно. Дехто називає цей простір ноосферою (за Вернадським). На цьому понятті наука, езотерика та релігія перетинаються – і це дуже цікаво!

Сучасний науковий підхід дозволяє по-новому поглянути на феномен ворожіння. Замість засудження, вчені намагаються зрозуміти його психологічну природу та можливу користь для особистісного зростання. 

Психологічний аспект ворожіння

Гадання допомагає людині зосередитися на внутрішньому світі, почути власну інтуїцію. Під час ворожіння ми аналізуємо символи, образи, які постають в уяві. Розкриття цього символізму сприяє кращому розумінню своїх бажань, страхів, прихованих можливостей. Тобто гадання може бути корисним для самопізнання та особистісного зростання.

Розвиток інтуїції 

Процес тлумачення символів під час гадання розвиває інтуїцію – важливу здатність підсвідомості. Людина навчається аналізувати знаки, які посилає їй підсвідомість у вигляді образів та відчуттів. Це покращує інтуїтивні здібності та допомагає краще зрозуміти себе.

Культурна спадщина

Ворожіння має тисячолітню історію та є частиною духовної спадщини багатьох народів. Наприклад, давньослов’янські традиції ворожіння передали нам цінні знання про світогляд і вірування предків. Вивчення гадань сприяє збереженню та передачі культурної спадщини.

Звичайно, гадання не є науково доведеним методом передбачення майбутнього. Проте науковий підхід допомагає краще зрозуміти його роль у розвитку самосвідомості та інтуїції. Тому гадання в жодному разі не можна вважати гріхом. Це – психологічний інструмент, який використовувався людством упродовж віків.

Чи збудуться ваші мрії: відкрийте таємниці майбутнього разом з екстрасенсами

На жаль, сьогодні провести традиційні ворожіння на Катерини складно. Але є чудова альтернатива – скористатися послугами професійних екстрасенсів та астрологів. 

На порталі «Тареус» ви можете обрати консультанта, який допоможе зазирнути у ваше майбутнє. Фахівці використовують перевірені методи: карти Таро, нумерологію, астрологічні карти. Вам лише потрібно зареєструватися, вибрати зручний час консультації та дізнатися про все, що вас цікавить. 

Не втрачайте нагоди розкрити таємниці долі разом з професіоналами, адже майбутнє починається сьогодні!

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat