Ворожіння на Ситуацію 1 Карта

Хто з нас не опинявся у складних життєвих ситуаціях, коли потрібно було прийняти важливе рішення? Чи варто йти на ризик? Як вийти з глухого кута? Відповіді на ці запитання допоможуть знайти карти Таро. Особливо ефективним є ворожіння на ситуацію на одну карту.

 

Розпочати
Ворожіння на Ситуацію 1 Карта

Таємниці однієї карти: як вам допоможуть карти Таро

Одна карта Таро здатна розповісти дуже багато. Цей розклад є ефективним прогнозом майбутнього, його можна використовувати:

 1. Щоб дізнатися, яким буде наступний місяць, тиждень чи день. Одна карта допоможе передбачити загальний настрій та тенденції на вказаний період. 
 2. Для передбачення майбутнього. Карта вкаже на загальну енергетику подій, які очікують у недалекому майбутньому.
 3. Щоб отримати відповідь на запитання «так» чи «ні». Карта чітко вкаже позитивну або негативну відповідь.
 4. Для ворожіння на кохання та стосунки. Карта характеризує стан стосунків та наміри партнера.

Початківці можуть отримати поради та рекомендації стосовно подій майбутнього дня. Така практика допоможе краще зрозуміти значення карт та розвинути інтуїцію. Регулярна практика з однією картою – найкращий спосіб навчитися гадати на Таро.

Коли може знадобитися розклад Таро «1 карта» на ситуацію

Такий розклад доречний, коли потрібно зорієнтуватися у незрозумілій ситуації та вибрати правильне рішення на основі картки.

Наприклад, вирішити:

 1. Чи варто йти на ризик і змінювати роботу. Карта підкаже, чи вдалим буде такий крок.
 2. Чи корисно буде вкласти гроші у новий бізнес-проєкт. Карта оцінить перспективність ідеї та шанси на успіх.
 3. Як вийти зі складних стосунків. Карта порадить, що робити далі – розривати, намагатися вирішити конфлікт чи йти на компроміс.
 4. Чи варто пробачити зраду. Карта підкаже, чи щиро кається партнер, чи варто давати йому ще один шанс. 

Однокарткове ворожіння дасть цінну підказку та допоможе зорієнтуватися в ситуації. Головне – чітко сформулювати запитання.

Як зробити розклад Таро «1 карта» на ситуацію

Загадковість майбутнього бентежить багатьох людей, а часом – не дає навіть спати. Одна карта як відповідь на запитання допоможе вам відхилити завісу таємниці над тим, що буде далі. Наведемо загальні рекомендації стосовно того, як правильно ворожити:

 1. Сформулюйте запитання. Воно має стосуватись конкретної ситуації та бути у форматі «що робити?» або «як краще вчинити?». Наприклад: «Що робити при складних стосунках з керівником?» або «Чи варто зараз звільнятися з роботи та шукати нову?».
 2. Ретельно перетасуйте колоду Таро. Карти мають бути змішані випадковим чином. Перетасовуйте доти, доки не відчуєте, що колода готова дати відповідь.
 3. Зосередьтеся на запитанні. Уявіть ситуацію, свої відчуття та бажаний результат. Ментально попросіть карти дати добру пораду.
 4. Заплющте очі, глибоко вдихніть та видихніть. Відкрийте очі та витягніть одну карту лівою рукою із середини колоди. 
 5. Якщо випав Старший Аркан, – аналізуйте його позитивні та негативні риси. Дуже важливою є психологічна інтерпретація картки: як вона вам відкликається.
 6. Якщо випала карта Молодшого Аркана, – продовжуйте тягнути, поки не випаде Старший Аркан. Він і дасть відповідь.
 7. Уважно вивчіть зображення на карті. Поміркуйте, як це стосується вашого запитання. Занотуйте свої думки до щоденника ворожінь.
 8. Перевірте результат через певний час. Зіставте передбачення з реальними подіями.

Що означають Старші Аркани Таро

Давайте детальніше розглянемо значення деяких Старших Арканів у розкладі на ситуацію.

Шут – радить слухати свою інтуїцію та керуватися внутрішнім голосом. Ситуація потребує творчого, нестандартного підходу.

Маг – вказує на потребу проявити ініціативність, взяти «бика за роги». Дійте рішуче та впевнено, демонструючи навколишнім свої найкращі риси.

Імператор – означає, що в ситуації потрібно проявити твердість та впевненість. Не варто сумніватися чи йти на поступки. Імператор радить взяти ініціативу до своїх рук та керувати подіями.

Папеса – символізує, що зараз краще утриматися від активних дій та спостерігати за розвитком подій. Можливо, ситуація вирішиться сама собою. Папеса радить проявити терпіння та мудрість.

Ієрофант – вказує, що вирішення ситуації потребує певних жертв або компромісів. Доведеться поступитися чимось заради більш значущої мети. Ієрофант закликає дотримуватися правил та угод.

Закохані – символізують, що вирішальну роль у ситуації відіграватимуть емоції та почуття, а не розрахунок. Варто довіритися серцю та власній інтуїції. Рішення, прийняте з любов’ю, буде правильним.

Колісниця – означає, що події швидко розвиватимуться, потрібно бути готовим до змін. Можливо, доведеться радикально змінити плани або звичний уклад життя. Колісниця символізує рух та оновлення. 

Справедливість – радить при оцінці ситуації бути об’єктивним та неупередженим. Варто подивитися на речі тверезо та зважити всі за і проти, не піддаючись емоціям. Справедливість закликає до розсудливості.

Повішений – означає необхідність зробити паузу, зупинитися та осмислити ситуацію, перш ніж діяти. Ймовірно, ви щось ухвалили надто поспішно або не врахували важливі нюанси. Повішений радить «перезавантажитись».

Смерть – символізує завершення певного етапу або стосунків. Ймовірно, ситуація вичерпала себе і потребує оновлення шляхом радикальних змін або розриву. Смерть пропонує піти далі, «перегорнувши цю сторінку».

Диявол – означає, що у ситуації присутній сильний негативний вплив або спокуса. Варто контролювати свої слабкості та пристрасті, інакше вони можуть завести у глухий кут. Диявол попереджає про небезпеку «втратити голову».

В розкладі на ситуацію важливо комплексно аналізувати карту в контексті нагального питання. Тоді магічні символи Таро допоможуть знайти оптимальне рішення.

Якщо розклад на 1 карту не дав зрозумілого результату, можна зробити розширений розклад на ситуацію – із 5 карт:

 • 1 карта – теперішня ситуація;
 • 2 карта – причини, які до неї призвели;
 • 3 карта – ймовірний розвиток подій;
 • 4 карта – порада;
 • 5 карта – урок із цієї ситуації.

Цей розклад дає цілісне бачення проблеми. Перша карта описує суть ситуації тут і зараз. Друга карта вказує на приховані причини та корені. Третя – передбачає можливі наслідки та розвиток подій. Четверта – містить практичну пораду, як діяти. П’ята – підказує висновки та уроки, які варто зробити з цієї ситуації.

Разом ці аркани утворюють єдину картину та допомагають знайти оптимальний вихід. Головне – уважно проаналізувати значення карт у контексті конкретного запитання.

Онлайн-ворожіння від експертів

Ворожіння для розв’язання проблем, загалом, доступне кожному. Для цього потрібно вивчити значення символіки Таро та навчитися інтуїтивному читанню карт. Для цього, однозначно, потрібна практика.

Якщо немає можливості самостійно провести ворожіння або складно інтерпретувати карти, можна звернутися до наших онлайн-екстрасенсів та езотериків.

На порталі «Тареус» працюють досвідчені консультанти, які допоможуть розібратися у будь-якій життєвій ситуації за допомогою ворожіння на картах Таро, астрології та нумерології. Різні підходи дозволяють зробити результати ворожіння більш точними, вірогідними.

Взагалі ворожіння та долеві повороти людини тісно пов’язані між собою. Гадання змінює рішення, а значить, впливає на долю. З іншого боку, наявність тих чи інших проблем змушує людину звертатися за допомогою до тарологів або астрологів.

Щоб скористатися вибраною послугою, потрібно пройти швидку реєстрацію на сайті, вибрати зручний час та спосіб консультації: чат, дзвінок або відеоконференція. 

Професійне онлайн-ворожіння допоможе отримати відповіді на найскладніші запитання та знайти вихід з будь-якої ситуації! Спробуйте вже сьогодні!

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat