Як зняти чари, заклинання

Можуть бути моменти, коли здається, що хтось інший повністю контролює вас, і ви абсолютно безсилі їх зупинити. Але питання в тому, скільки влади інші люди насправді мають над нами? Вони мають лише стільки влади, скільки ми їм дозволяємо, і навіть якщо ми наполягаємо, що вони скривдили нас, люди все одно мають стільки влади над нашими серцями та розумом, скільки ми їм дозволяємо.

Деякі з найважливіших речей, які ви можете зробити як магічна людина, це навчитися руйнувати чари або розчиняти енергію, яку інші люди намагаються використовувати, щоб контролювати вас. Можливо, ви розумієте важливість бути добрим, щоб не опускатися до рівня злих чарівників, але магічний самозахист — це, мабуть, найдобріша річ, яку ви можете практикувати.

Що таке заклинання?

Заклинання – це магічна дія, яка використовується для досягнення мети. Для деяких любовні заклинання звільняють почуття самотності, але це не ті види заклинань, які ви хочете, щоб люди використовували на вас. Ритуали використовуються для переміщення енергії, щоб спробувати створити фізичні зміни у світі, і мета полягає в тому, щоб ці зміни проявились у спосіб, який принесе користь тому, хто творить заклинання або посилає енергію. Заклинання можна застосовувати, щоб допомогти в особистій трансформації, наприклад отримати бажану роботу, щоб допомогти вам змінитися на користь, а також допомогти покращити ваші стосунки з іншими людьми.

Одним із найпопулярніших типів заклинань, про які пишуть мейнстрім, є любовні заклинання, але люди зазвичай прагнуть розірвати саме ті заклинання. Ніхто не хоче, щоб його примушували бути пов’язаними з кимось іншим, і хоча ніхто не любить почуватися самотнім, набагато краще дозволити коханню статися природним шляхом, ніж намагатися змусити когось любити нас.

Типів заклинань, які можна використовувати, незліченна кількість, але є дві причини, за якими люди роблять заклинання: або з егоїстичних причин, або з доброзичливості. У якийсь момент нашого життя навіть безкорисливі люди змушені робити щось заради нашого власного добробуту та вигоди, але це лише бути егоїстами. Егоїстичну магію часто називають «чорною» або навіть «злою» магією. Магія, яка використовувалася для того, щоб обманювати людей за допомогою гламуру, щоб завдати шкоди людям, дискредитуючи їх, а потім магія, щоб несправедливо спонукати інших людей робити речі, які не приносять їм користі, — три способи використання магії з егоїстичними цілями.

Гламурні заклинання
Одним із дуже важливих видів заклинань, які використовуються, є гламур. У гламурному заклинанні той, хто його накладає, прагне підвищити імідж себе, який він проектує на інших, щоб принести їм користь. Деякі люди прагнуть виглядати красивішими, а отже, привабливішими. Як тільки ті, кого обдурили це закляття, усвідомлюють, що їх обдурили, вони відчувають себе зрадженими. Це заклинання використовується під час співбесід і побачень, щоб спробувати знайти роботу чи партнерів, і, можливо, це найпоширеніша техніка в любовних заклинаннях. Проте, як тільки заклинання гламуру зруйновано, ви можете втратити все, що здобули завдяки фальшивим образам, які ви вирощували, і для того, щоб заклинання гламуру працювати, потрібно багато часу та енергії. Ви можете вирішити, що не варто використовувати Glamour Works, якщо ви прагнете довгострокових результатів.

Дискредитація заклинань
Іншою широко використовуваною формою магії є дискредитація інших заради нашої особистої вигоди, і один із найпоширеніших способів досягти цього — плітки чи навіть наклепи. Говорити погано про невинних людей, щоб отримати популярність або посади, які вони мають, які ми хочемо для себе, може бути дуже успішним. Цю форму магії часто можна побачити на роботі, особливо там, де люди змагаються за підвищення та підвищення, і вона широко використовується в політиці. Знищення інших людей і вихваляння тим, що ви в чомусь перевершуєте їх, є одним із способів, яким багато хто прагне розгромити своїх конкурентів, але будьте обережні з використанням цієї магії. Якщо ті, хто надає підвищення або підвищення, спіймаються на цю хитрість, вони можуть більше не довіряти вам і натомість понизити чи навіть звільнити. Це також може викликати підозру в інших членів команди та дистанціюватися від вас.

Спокусливі заклинання
Інша потужна форма магії, яка використовується в любовних заклинаннях або в інших заклинаннях, щоб змусити людей більше любити нас, — це заклинання «спокуси». Гламурні роботи, звичайно, можна використовувати для цього, але це не обов’язково. Робити речі, щоб викликати у людей любов до нас і, таким чином, прихильніше реагувати на нас, — це могутня магія. Це заклинання можуть використовувати місцеві пліткарі, щоб змусити людей поговорити з ними. Вони можуть зробити це, наприклад, приносячи подарунки або ділячись плітками, щоб людям було комфортно, і таким чином ділитися інформацією, яку вони можуть мати. Остерігайтеся людей, які використовують це, оскільки це імітує дружбу, але ці люди насправді не є друзями. Вони видають себе за людей, яким ви можете довіряти, щоб змусити вас робити щось за них, і їм байдуже до вас. Майте також на увазі, що якщо плітки є частиною їхньої магії, дуже ймовірно, що вони негайно розкажуть про вас іншим людям, щойно вони від вас повернуться спиною, якщо вони матимуть будь-яку інформацію про вашу особисту справу.

Як дізнатися, чи хтось приворожив вас

Якщо ви запитуєте, чи заклинання винні в чомусь поганому, що трапилося з вами, вірним способом розвіяти цю підозрілу енергію є сміх, особливо посміявшись над думкою, що хтось застосував зловмисну ​​магію, щоб створити для вас проблеми. Не поспішайте звинувачувати токсичні моделі жорстокого поводження в сім’ях із прокляттями поколінь, що могутні відьми можуть діяти на всю родину, тому що немає доказів, що це навіть можливо. Однак окремі люди можуть спрямовувати енергію на інших людей, ефективно контролюючи їх, і справді, є кілька способів визначити, чи хтось зробив це з вами. Ви можете зрозуміти, чи відчуваєте ви себе зв’язаними, чи не можете діяти за своїм бажанням, і чи можете ви сказати, що вони якось заманили вас у пастку.

Ви відчуваєте прив’язаність до них
Якщо ви інстинктивно відчуваєте, що хтось зв’язав вас, з’єднавши вас із ними, коли ви цього насправді не хочете, можливо, ви просто зачаровані. Люди можуть це зробити за допомогою контролю розуму, маніпуляції або ефективного контролю того, як інші люди дивляться на вас. Це жахливе відчуття, коли ти розумієш, що хтось зв’язав тебе таким чином, і ти можеш почуватися безпорадним розірвати зв’язок, але хороша новина полягає в тому, що все, що тобі потрібно, це сильніша воля звільнитися від них, ніж їхня воля зв’язати ви.

Ви не можете діяти за бажанням
Якщо ви виявите, що не можете діяти належним чином у відповідь на те, що хтось робить, вони можуть зачарувати вас. Роботодавці відомі тим, що обмежують особисту владу своїх співробітників залишати тупикову роботу, і деякі люди, які перебувають у тривалих стосунках, здатні знайти способи зробити так, щоб ви не могли залишити їх. Це виходить за рамки небажання діяти, інакше це призведе до небажаних наслідків, але якщо ви буквально відчуваєте, що взагалі не можете діяти, швидше за все, вони застосували магію, щоб це зробити, тому ви не можете.

Ви відчуваєте себе в їхній пастці
Крім того, що ви буквально застрягли з ними або були прив’язані до них і не могли діяти так, як вам потрібно, хтось може повністю захопити вас своїми чарами. У вас може бути орендодавець, який знайшов способи не дати вам переїхати, коли закінчиться договір оренди, або батько, який намагається не дати вам виїхати самостійно чи приймати власні рішення, коли ви станете дорослим. Це можна зробити, контролюючи свої фінанси, створюючи «нещасні випадки», змушуючи вас залишатися і «піклуватися про них» або захоплюючи свій розум, змушуючи вас відчувати відповідальність за них, хоча насправді це не так. Знову ж таки, вам не потрібно залишатися під дією цього заклинання назавжди, і невелика робота з вашого боку може звільнити вас.

Види заклинань, які роблять люди
Як розірвати заклинання

Види зловмисних заклинань, які можна використовувати, безмежні, і ви були б вражені, скільки різних прийомів люди використовують для цього. Деякі з найпоширеніших типів заклинань – словесні образи, любовні заклинання, брехня, а потім самі старі добрі прокляття. Читання про ці речі може спровокувати посттравматичний стресовий розлад або реакцію травми, коли ви розумієте, що хтось зробив це з вами. Просто пам’ятайте, ви можете зламати ці чари. Незалежно від того, наскільки потужними вони є, ваша власна сила вести мирне життя на ваших власних умовах завжди буде сильнішою, ніж сила інших людей, щоб утримати вас від цього.

Вони поклали мене
Словесні образи можуть приймати форму образи людей і змушувати їх повірити в себе погано. Образливий коханець, який хоче, щоб ви ніколи не залишали його, може дуже докладати зусиль, щоб сказати, наскільки непривабливим він вважає вас. Це тому, що вони хочуть переконати вас, що ніхто не зможе підтримувати з вами стосунки, крім них.

Образливим наставникам іноді подобається сила мати учнів, але вони докладуть усіх зусиль, щоб стримати своїх учнів, боячись бути перевершеними. Люди з надзвичайно низькою самооцінкою іноді роблять усе можливе, щоб принизити інших людей, щоб вони виглядали та почувалися краще. Ніколи не піддавайтеся вірі в неприємні речі, які вам говорять ці люди, і це гарантує, що їхні словесні образи не будуть використані для закляття, щоб контролювати вас. Вірте чи ні, але справді так легко відбити їхню зловмисну ​​магію.

Приворот на когось
Любовні заклинання робляться, щоб спробувати закохати когось у людину, яка робить заклинання, і це є порушенням довіри, яке повністю ігнорує право людини на згоду. Ніхто, хто вас любить, ніколи не намагатиметься позбавити вас права вибирати, у яких стосунках ви перебуваєте. Закоханість у когось, хто не любить вас у відповідь, завдає болю, але насправді, якщо ви справді любите когось, ви хочете, щоб вони були щасливі , і позбавлення їхнього права сказати «ні» ніколи нікого не радувало. Якщо відчайдушний або байдужий чоловік наклав на вас любовне заклинання, щойно ви це зрозумієте, є ймовірність, що заклинання буде розірвано. Узи, які нас об’єднують, можна ще більше розірвати за допомогою магічної роботи, і ви можете прочитати техніку, як це зробити, нижче.

Брехня, яку вони говорять
Інша форма зловмисної магії полягає в тому, що люди брешуть вам, контролюючи інформацію, якою ви володієте, тому що вони не хочуть, щоб ви прийняли те рішення, яке б ви прийняли, якби справді знали правду. Вони можуть брехати про свої доходи, тому що ви зменшили суму рахунків, яку вони сплачують, вважаючи, що вони не можуть дозволити собі сплатити певну частку, або вони можуть брехати про те, що гуляють з друзями, хоча вони насправді вам зраджують. Ваш роботодавець може «продовжувати забувати» подати вашу заяву, щоб отримати допомогу в оплаті навчання в коледжі, на яке ви маєте право, хоча насправді він не хоче, щоб ви здобули більше навичок, тому що вас підвищать до іншу позицію, яку вони не хочуть, щоб ви займали. Спосіб розірвати ці чари — шукати факти, коли ви підозрілі, і як тільки ви дізнаєтеся, що насправді відбувається, діяти відповідно, таким чином повністю позбавляючи їх здатності контролювати вас.

Прокляття
Від слова «прокляття» в людей морозить по спині та викликає в уяві образи могутніх старин, яким варто лише сказати кілька чарівних слів або зварити якесь непристойно огидне зілля, і це може повністю зруйнувати ваше життя, але правда в тому, що наймогутніша людина, яка може проклясти вас самих. Ми проклинаємо себе, повторюючи погану поведінку, яка створює небажані наслідки, і проклинаємо себе, не піклуючись про себе. Ми також можемо засвоїти голоси наших кривдників і продовжувати збивати себе, і в цей момент нас проклинають ми самі. Ми проклинаємо себе, залишаючись у токсичних стосунках і на безвихідних роботах, коли ми можемо рухатися вперед. Не бійтеся незнайомця, який раптово вирішив накласти на вас давнє прокляття, а замість цього зверніть увагу на те, що ви робите, щоб скомпрометувати себе, і припинити це робити.

Порушення заклинань

Заклинання, які можна зробити вдома, щоб протистояти накладеним на вас чарам, легше, ніж ви думаєте. Це більше, ніж розмазування чи співи, і, звичайно, більше, ніж використання кристалів. Альтернативи використання олій і спалювання шавлії включають пожертвування чимось, встановлення меж і розповідь комусь, що ви маєте, і, звичайно, перерізання шнура або розрив енергетичних зв’язків.

Відмовтеся від чогось
Жертва — це один із способів розвіяти енергію, яка вас сковує. Якщо ви були замкнені в квартирі, яку ненавидите, але не можете знайти інше місце у вашому ціновому діапазоні, відмовтеся від припущення, що ви ніколи не знайдете цього, і натомість шукайте способи заробити більше. Ви також можете шукати альтернативні умови проживання, наприклад, мати сусідів по кімнаті або переїхати в меншу квартиру в більш бажаному місці. Якщо ви нещасні у ваших стосунках і хочете щасливого життя, відмовтеся від стосунків, щоб ви могли звільнитися для кращого кохання. Якщо вам набридло розщедритися на брата або сестру, який відмовляється працювати, але ви продовжуєте це робити, тому що батьки цього хочуть, тоді пожертвуйте схваленням своїх батьків і припиніть це робити. Інші типи жертвоприношень включають дарування вашому божеству, щоб показати щирість, і молитву про керівництво. Просто подбайте про те, щоб діяти, коли ви зрозумієте, що вам потрібно зробити, щоб рухатися вперед, і заклинання буде зруйновано.

Відкажи їм
Скажіть їм, що все закінчилося, а потім тримайтеся свого й не дозволяйте переступати свої межі. Слова — це магія, і використання слів для створення змін в енергії можна назвати «магією рота». Чим більше ви щось говорите, тим більше ви в це вірите, і іноді вам потрібно щось «проговорити» в реальність, перш ніж це матеріалізується. Сказати комусь, що ви контролюєте свою власну ситуацію, – це все, що їм потрібно почути, і вони негайно відступлять, поважаючи те, що ви їм сказали. Майте на увазі, що люди відсунуть межі, які ви встановили, але все, що вам потрібно зробити, це продовжувати використовувати найчарівніше слово, яке є, і це слово – «Ні». Промовте свою волю в життя і дотримуйтесь її, і ваша магія буде непереможною.

Ритуал перерізання пуповини
Магічна сила емоційного зв’язку тримає нас під чиїмось закляттям, яке, на нашу думку, не дуже добре для нас. Сказати їм це – це перший крок, а потім застосувати магію перерізання шнура може повністю звільнити вас від їхніх заклинань. Усвідомлення того, що нас зв’язують емоційні зв’язки, і що це поганий зв’язок, автоматично призведе до того, що ці зв’язки розпадуться, але іноді потрібно більше працювати. Один простий спосіб розірвати шнури, які тримають вас на зв’язку, — це уявити шнур як срібну нитку, яка з’єднує ваші серця, і уявити, як ви витягуєте його. Далі візуалізуйте всі ваші здоровіші емоційні зв’язки та натомість зосередьтеся на зміцненні цих зв’язків.

Ми самі створюємо свою реальність?

Наскільки ми можемо контролювати власне життя, а наскільки інші люди? Все залежить від того, наскільки ми контролюємо інших людей. Якщо ви дозволяєте комусь контролювати ваш розум і все, що ви робите, то ні, ви не контролюєте свою власну реальність. Є речі, які ми не можемо контролювати, як-от землетруси, наш бос і члени сім’ї, які є вимогливими, але те, як ми реагуємо на речі, вирішує більше, ніж ми іноді усвідомлюємо. Щоб накласти на когось закляття, енергія має бути зосереджена на певному результаті, і те, що хтось намагається, не означає, що ви повинні дозволити їм накласти магію на вас. Заклинання «подолати когось» може порушити будь-який емоційний контроль над вами, але воно не спрацює, доки ви не вирішите, що цього хочете.

Хоча дехто наполягає на тому, що кожна проблема, яка виникає в їхньому житті, спричинена якимсь гидким прокляттям, накладеним на них зловмисним практиком, правда полягає в тому, що ми можемо внести позитивну енергію у своє власне життя настільки добре, що жодна магія, спрацьована проти нас, не має значення . Використання заклинання перерізання шнура, вивчення важливості говорити «ні» та знання того, коли настав час відмовитися від токсичних стосунків, — усе це набагато далі, ніж просто розсіювання енергії. Привороти можуть виявитися абсолютно неефективними, якщо вони знають, як їм протидіяти, тому що позитивна енергія приносить позитивні результати. Нехай ваші власні техніки енергетичної роботи стануть найпотужнішою магією у вашому власному житті, і ніхто ніколи не зможе на вас зачарувати.

Інші статті

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ