Ясновидець

Підказки, поради та застереження з тонкого світу від кращих майстрів ясновидіння на порталі. Інтуїція, яка проникає до інформаційного поля Землі та хронік Акаші. Використовуйте на благо унікальну інформацію, яку майстер ясновидіння надасть вам на онлайн-сеансі через інтуїтивне читання, та передбачення.

 

Розпочати
Ясновидець
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

Ясновидець: визначення та роль

Всі ми різні. Хтось народжується з талантом до математики, іншій – до малювання, а третій має надприродні здібності ясновидіння. Це люди, чутливі до енергетики навколо. У них відкрити 6 та 7 чакри – аджна (третє око) й сахасрара (коронна). Обидві є ознакою старої души, розвиненої духовності.

Езотерика називає таку людину ясновидцем. Вона має загострену інтуїцію, що дозволяє:

 • бачити минуле та майбутнє людини, держави, планети;
 • передбачати різні події;
 • радити, як вчинити для отримання бажаного, уникнення неприємностей та небезпеки.

Такими здібностями слід розпорядитися гідно. Мета життя обдарованої людини – приносити користь іншим.

Визначення ясновидця та його основні характеристики

Наразі хочемо звернути увагу на базові ознаки екстрасенсорних здібностей.

Віщі сни. Так називають сновидіння, які збуваються. Це свідчить про те, що мозок під час сну підключається до інформаційного поля Всесвіту, отримує значущу, правдиву інформацію про майбутні події. 

Вплив на побутову техніку. Якщо від дотику до вимикача перегорають лампочки, виходять з ладу комп’ютер та побутова техніка – це ознака того, що у вашої енергетики є те, чого немає в інших.

Розвинута емпатія. Людина з екстрасенсорними здібностями відчуває чужий біль, емоції, зчитує стан. Це можна відчути також на відстані та за фотографією. За фото майстер може діагностувати захворювання, бо бачить ауру, її колір, форму, цілісність.

Відчуття чиєїсь присутності. На тонкому плані людину завжди оточують різні енергетичні істоти: ангели, духовні наставники та вчителі, члени Роду, душі тих, хто був важливий для нас у різних втіленнях. Звичайна людина це не відчуває, але екстрасенс відмічає їх внутрішнім баченням. 

Якщо ви маєте ці ознаки, треба подбати про особистий ріст, щоб життя не пройшло даремно.

Які особливості та здібності відрізняють ясновидця від інших консультантів

Від ворожки, астролога, майстра карт Таро та рун екстрасенс відрізняється тим, що не використовує якусь методику гадання. Тому, чим він володіє, не можна навчитися. Його інструмент лише інтуїція – здатність брати знання з тонкого виміру, йому властиве мистецтво передбачення. З цим можна тільки народитися, як з умінням дихати, говорити тощо. 

Здібності до ясновидіння можуть проявитися вже з дитинства. До такої людини навіть дорослі прислухаються, бо відчувають, що вона знає те, що їм невідомо. Така обдарована особистість повинна усвідомлювати свій дар, бо володіти ним – це велика відповідальність. 

Дар може бути отримано у спадок від когось із Роду. Частіше – не від батьків, а від попередніх поколінь. Це неоціненний дар, який треба плекати, бо він може розчинитися у повсякденних побутових справах. 

Здібності ясновидця та їх розвиток

Ясновидіння має кілька напрямів. Серед них:

 • передбачення майбутнього;
 • отримання відомостей про минуле, 
 • оцінка стану людини зараз;
 • бачення сфер, які потребують балансування. 

Володар дару ясновидіння повинен виконувати закони Всесвіту, працювати над збереженням вібрацій на високому рівні. Треба докладати зусиль щодо позитивного мислення, духовного розвитку. Великий дар – це насамперед велика відповідальність.

Допомога ясновидця не має бути направлена на шкоду комусь, а тільки на благо. Тому у нього повинні бути:

 • позитивні риси характеру;
 • спокійний, світлий розум;
 • емпатія;
 • повага до кожної людини, яка звертається по допомогу або за порадою. 

Ясновидець має відрізняти чистоту інформаційного каналу, до якого підключається. Інакше можна відкрити портал у нижні світи і дозволити негативним сутностям занапастити душу. Майстер ніколи нічого не повинен робити іншим людям, навіть найближчим, без запиту з їх боку. Бо це можна порівняти з порчею, дарма що з благих намірів. Оскільки кожна людина на Землі має свободу вибору, її не можна порушувати.

Чому інтерес до екстрасенсів не стихає

Звичайно, людиною володіє страх помилки. Ми боїмося вибрати не того супутника життя, професію, місце роботи, вояж у відпустці. Людина бажає гарантії та хоче знати, що все буде добре, з нею нічого не станеться та вона отримає бажане.

Тому на консультації екстрасенсів порталу «Тареус» такий великий попит. Онлайн-сесія дозволяє майстру налаштуватися на клієнта, отримати потрібну інформацію з інформаційного поля. При цьому екстрасенс не робить ворожіння на картах, не використовує руни чи гороскоп. Знання, потрібні клієнтові, він отримує як яснознання (мислеформи) та ясновидіння (візуалізація).

Треба пам’ятати, що екстрасенси теж люди. Вони можуть помилятися. Шукайте того майстра, до якого відчуваєте довіру. На нашому порталі працюють досвідчені екстрасенси. До них звертаються з різними запитами:

 1. Самопочуття, енергійність, здоров’я – першопричини захворювань, канали відтоку життєвої сили, способи зцілення.
 2. Гроші – як відкрити фінансовий потік, що треба змінити у ставленні до грошей.
 3. Шлюб і стосунки – поради щодо вибору чоловіка, дружини, питання вірності подружжя тощо.
 4. Духовне зростання для того, хто доріс до цього.

Кожна людина звертається до екстрасенсів з особливим запитом. Майстер надає клієнту інформацію, яка може бути використана для покращення всіх сфер життя. Що з цим знанням зробить запитувач, – це вже його зона відповідальності.

Розгляд сфер, де ясновидець може надавати консультації 

Найчастіше визначення себе як екстрасенса людина отримує від усвідомлення, що вона не така, як всі навколо. Це не має бути приводом до гордині, пихи, бо дар покладає на людину обов’язок служіння на благо інших. Якщо Всесвіт дарує щось, цим слід користуватися. Зазвичай екстрасенси працюють у таких напрямках: 

 1. Психологічна підтримка – допомога у складних ситуаціях, порада, як вчинити, що вибрати, які наслідки можливі у різних варіантах.
 2. Енергетичний баланс — очищення аури, видалення шкідливих програм та порушень, обумовлених низьковібраційними атаками.
 3. Духовне ведення – наставництво для людини, яка знаходиться в пошуку себе, свого місця та призначення.
 4. Внутрішній розвиток – за цим до екстрасенсів приходять все частіше. Люди відчувають, що матеріальний світ – це лише «верхівка айсберга». Вони хочуть пізнати себе, знайти світло всередині, зрозуміти, що значить бути образом та подобою Творця.

Змістовні консультації екстрасенсів онлайн нададуть вам необхідні знання. Використовуйте їх як ефективні засоби самопізнання, які відкривають шлях до себе, своєї внутрішньої природи та успіху. 

Платформа у сфері езотерики «Тареус» має на меті надавати кращі платні онлайн-послуги у різних сферах езотерики. Ми зібрали для вас досвідчених майстрів екстрасенсорики. Як записатися на онлайн-сесію? Три простих кроки: реєстрація, обрання майстра, запис на зручний день і час. Звертайтеся, ми завжди допоможемо!

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat