Про нас

Портал «Тареус» – ваш корисний помічник у самопізнанні!

Портал «Тареус» – це команда однодумців, які допомагають відвідувачам розкрити особистісний потенціал через самопізнання. Ми впевнені: духовні практики – потужний інструмент розширення кругозору. Майстерно володіючи знаннями про рух небесних тіл, енергетичний баланс, значення чисел, коучі допомагають кожному, хто звертається до вебресурсу, проаналізувати всі сторони свого життя: кар’єру, фінанси, стосунки, здоров’я, душевний спокій і добробут. Ми сповнені жаги до особистісного зростання. Наша команда постійно досліджує різноманітні практики, щоб поділитися корисними знаннями з усіма, хто потребує допомоги. 

В чому ідея нашої діяльності

Досягнення душевної рівноваги – це процес відкриття світу та усвідомлення себе як особистості. Людина стає на шлях самопізнання, зцілення, наповнення енергією. Особистісний розвиток передбачає набуття мудрості та спокою. Отримуючи допомогу вищих сил, можна успішно й легко розв’язати життєві проблеми. Кожен має достатньо добра, любові, духовної сили змінити на краще себе та навколишній світ. 

Головна ідея діяльності порталу «Тареус» – створити осередок, де кожен може отримати допомогу коучів. Знання глибоких підвалин власної особистості відкривають шлях до гармонії та еволюції. Нумерологія, езотерика, астрологія, медитація, робота зі сновидіннями, лайф-коучинг – ці та багато інших наук пропонують дієвий інструментарій для розуміння духовних принципів світосприйняття. 

Наша мета 

Духовні практики актуалізуються у складні часи. Виклики сьогодення спричиняють кризу особистості й суспільства. Людина самостійно не в змозі розв’язати глобальні проблеми. Однак вплинути на власний кругозір – цілком посильне завдання. 

Людина, соціум та Всесвіт тісно взаємопов’язані. Досягаючи вершин духовного самопізнання, особистість впливає на оточення. Простір навколо наповнюється творчістю, добром, любов’ю, гармонією. Ось чому важливо створити систему цінностей, довіряти собі, зрозуміти власні потреби та задовольняти їх.

Вкласти у ваші руки інструмент для саморозвитку – ось для чого працюють радники порталу «Тареус». Астрологи, тарологи, досвідчені езотерики та інші помічники допомагають кожному, хто звернувся за консультацією, покращити всі сторони життя, духовний, ментальний, фізичний стан. Удосконалюючи себе, кожен з нас покращує власне середовище. 

Наші цінності

Команда порталу «Тареус» дотримується найголовнішого принципу своєї діяльності – допомогти розкритися особистісному потенціалу. Ми впевнені: завдяки інструментам духовного зцілення можна здобути душевну рівновагу та зберегти внутрішній ресурс. Однак не кожен знає, як знайти шлях до себе. Досвід і майстерність наших коучів стануть у нагоді всім, хто звернувся до «Тареус».

Приносити користь – другий принцип нашої діяльності. Щодня команда працює над пізнанням невідомих сфер духовних практик, аби поділитися досвідом з тими, хто потребує підтримки. Для нас важливо поширювати корисну інформацію. Записавшись на консультацію до коуча, відвідувач заглиблюється у нетипові, проте важливі речі, відкриваючи себе та розширюючи власний кругозір. Горизонти духовного розвитку відкриті! Достатньо вибрати практику, яка найбільше до душі.

Наші послуги

Широкий перелік онлайн-послуг дозволяє відвідувачам порталу вибрати необхідну та записатися на консультацію. 

Нумерологія онлайн

У даті народження міститься інформація про характер та життєвий шлях, який обирає людина. Це вікно у невидимий, однак цілком реальний світ. На консультації нумеролога онлайн відвідувач дізнається про основні розклади, отримає прогноз на рік, зрозуміє, як подолати проблему.

Послуга астролога

Положення небесних тіл у момент народження визначає особистість і впливає на долю. Те, як рухаються Сонце, Місяць, планети, деякі астероїди, спонукає нас до дій та вчинків. Астролог порталу «Тареус» складає персональну карту і допомагає поліпшити сфери життя, вказуючи на можливі та наявні проблеми, способи їх вирішення. 

Таро онлайн

Ворожіння на розкладах Таро – легкий і простий спосіб дізнатися майбутнє. За допомогою карт вирішуються складні питання стосовно сімейних чи любовних стосунків, бізнесу, кар’єри, спілкування. Таро підкажуть правильний шлях.

Хіромантія онлайн

Знаки долі наносяться на наші руки в момент народження. Достатньо навчитися читати лінії, щоб зрозуміти, якими талантами, можливостями, вміннями володіє людина. Хіромант порталу «Тареус» аналізує знаки, нанесені долею на руки, порівнює з типовими формами і робить висновки щодо характеру людини, а також можливі події у подальшому житті.

Ворожіння 

Той, хто потребує психологічної підтримки у важкі чи вирішальні моменти життя, отримує її у вигляді ворожіння. Радник порталу «Тареус» допоможе набути впевненості у завтрашньому дні. У нас можна замовити ворожіння онлайн на день, тиждень, місяць, рік. Замовники можуть попередити негативні події, озброївшись знаннями. 

Рейкі онлайн

Потребуєте енергії? Достатньо одного сеансу Reiki, щоб розслабити тіло, заспокоїти розум, наповнитися гармонією для теперішніх і майбутніх звершень. Радник проведе заняття, після якого відвідувач відчує себе сповненим енергії та життєвих сил. Можна зцілити не тільки душу, а й тіло. 

Медитація

Це надійний спосіб позбавити розум зайвого. Завдяки перевіреним технікам покращується настрій, зникає депресія та підвищується впевненість у собі. Медитація онлайн позитивно впливає на фізичне здоров’я: знижує кров’яний тиск, покращує стан імунної системи. 

Вигоди від співпраці з порталом «Тареус»

Саморозвиток та баланс усіх сфер життя – ось чому варто звернутися до наших помічників. Надаємо онлайн-консультації. Для цього достатньо кількох простих кроків:

  1. Зареєструватися.
  2. Заповнити профіль.
  3. Вибрати відповідну послугу.
  4. Вибрати консультанта.
  5. Почати сеанс у зручний для вас час. 

Оцінити консультанта допомагають відгуки інших користувачів. З «Тареус» здобути спокій і рівновагу легко!