Натальна карта

Діаграма народження – інструмент визначення фундаментальних рис людської особистості та прогнозування життєвого шляху. Натальною картою користувалися здавна. Інформація дозволяє вивчити аспекти життя особи. Діаграма визначає негативні та позитивні риси характеру, світогляд, природні вміння, навички, таланти, здібності. Натальний гороскоп свідчить, у якій професії варто реалізуватися, чи потрібно продовжувати стосунки з партнером, як уникнути потенційних проблем зі здоров’ям тощо. Онлайн-консультація астролога допоможе правильно побудувати діаграму та дізнатися відповіді на важливі питання.

Розпочати
Натальна карта
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

В чому полягає значення для людини та які важливі питання можна вирішити за допомогою її інтерпретації

Що таке натальна карта та яке її значення в астрології

Діаграма – зображення розташування небесних тіл у системі зодіаку в момент народження людини. Схема дозволяє зрозуміти, як положення планет у точну дату, час, місце появи людини на світ вплинуло на її характер та життєвий шлях. Натальна карта інформує про минуле, теперішнє, майбутнє. 

Значення карти народження пояснюється унікальністю. У жодної іншої особи на світі немає такої ж діаграми, як у конкретної людини. Через незнання натальну карту плутають зі щоденними, тижневими, місячними, річними гороскопами. Однак прогнози надають загальні вказівки, через те що підґрунтям для їх створення є сонячний знак. Зазначений елемент становить фундаментальну сутність особи, однак дослідження особистості не обмежується ним. 

Відмінність діаграми полягає у комплексному та масштабному охопленні всіх елементів: небесних тіл, астрологічних будинків, аспектів планет, висхідних зірок. Натальна карта, розрахунок якої проводиться астрологом на онлайн-консультації, дає підстави зробити оцінку індивідуальних рис особистості. 

Коротка історія походження натальної карти

Виникнення діаграми пов’язане з розвитком ідеї про вплив енергії планет на людей. Вперше думка була висловлена в Стародавній Греції в ІІ ст. нашої ери. Так виникла натальна астрологія. Прихильники вчення вважали, що положення Сонця, Місяця та планет у момент народження впливає на особистість і її долю. 

Найдавніша збережена карта датована 410 роком до н. е. Зображення було знайдене у Вавилоні. У цій місцевості астрологія процвітала з VII століття до епохи Селевкідів (кінець IV століття). Практика разом з усіма інструментами, до яких відноситься карта народження, продовжила існування в Месопотамії.

Основи натальної астрології

Принципи побудови індивідуальної карти

Астрологічний аналіз особистості починається з повідомлення про дату, час (до хвилин) і місце народження. У побудові діаграми багато важить достовірність: що точнішими виявляться дані, то більше інформації можна отримати. 

Сучасна схема розташування небесних тіл у момент появи людини на світ будується за допомогою комп’ютерного програмного забезпечення. Обійтися без нього може тільки професійний астролог. Новачку надто складно побудувати карту самостійно: це вимагає ґрунтовних знань та математичних навичок. 

Існує багато різних онлайн-генераторів діаграм з неоднаковою точністю інтерпретації. Більшість сайтів надають кругову діаграму для читання. Іноді використовуються таблиці. Кругові діаграми – найпоширеніший тип, простий і легкий в інтерпретації. Будинки в них розташовуються за системами Плацидус, Кох тощо. 

Знаки зодіаку, планети та їх аспекти в натальній карті

Зазначені компоненти персонального гороскопа надають основну інформацію про характер, внутрішній світ, погляди та життєвий шлях. Особистий гороскоп показує точне розташування планет у сузір’ях на момент народження. Відстань між небесними тілами має важливе значення для інтерпретації. Планети розподіляються на дві групи: внутрішню та зовнішню. До першої відносяться:

 • Сонце;
 • Місяць;
 • Меркурій;
 • Венера;
 • Марс.

До другої групи належать:

 • Юпітер;
 • Сатурн;
 • Уран;
 • Нептун;
 • Плутон.

Планети в астрології, які належать до першої групи, інакше називаються особистими. Вони становлять «ядро» людини: визначають світогляд, таланти, навички, здібності, стосунки з протилежною статтю. Зовнішні планети – маркери того, як особа поводиться з оточенням і навколишнім світом. Небесні тіла показують кар’єрні перспективи, славу, визнання, місце в суспільстві тощо. Надамо коротку характеристику планетам.

Сонце

Символ фундаментальної сутності, уособлення его, самопочуття, базової особистості. Сонце керує знаком зодіаку Лев. Світило перебуває у кожному сузір’ї протягом місяця.

Місяць

Символ духовності, виразник емоцій. Якщо Сонце розкриває свідомість, то Місяць – сферу підсвідомого. Небесне світило керує знаком зодіаку Рак. Місяць є найшвидшим об’єктом у небі, якому потрібно приблизно два з половиною дні, щоб пройти через знак. Орієнтуватися у швидких змінах допоможе місячний календар

Меркурій

Найменша планета Сонячної системи символізує спілкування, логіку, раціональність, інтелект. Небесне тіло відповідає за встановлення соціальних контактів, аналіз, синтез, класифікацію. Меркурій керує знаками Близнюків та Діви, кожен з яких надає різні сторону вираження: аналітична Діва є входом, а балакучі Близнюки – виходом. Планеті потрібно 13-14 днів, щоб пройти знак зодіаку. Вона стає ретроградною по 3-4 рази на рік, тобто рухається у зворотному напрямку. В цей період люди відчувають труднощі у комунікації, затримки у подорожах, припускаються помилок в обробці та передачі інформації.

Венера

Уособлює красу, любов, достаток, інтерес до мистецтва, культури, ідеалізоване сприйняття кохання. Венера керує двома знаками: Тельцем і Терезами, перший з яких виражає фізичну, а Терези – духовну сутність. Перехід через знак зодіаку займає приблизно 4-5 тижнів. Кожні 18 місяців відбувається ретроградний рух, під час якого варто уникати серйозних змін у зовнішності на кшталт татуювання або пластичної операції.

Марс

Символізує дію, рішучість, агресію, фізичну силу, хіть. Планета керує Овном. Марсу потрібно 6-7 тижнів, щоб пройти через знак зодіаку. Кожні 2 роки він рухається у зворотному напрямі. Під час ретроградного руху можливі проблеми з відстоюванням власної позиції та сексуальними стосунками.

Юпітер

Найбільша планета Сонячної системи. Символізує багатство, філософію, достаток, духовність. Юпітер заохочує до розширення сфери діяльності та горизонтів за допомогою філософії, духовності, освіти. Планета керує Стрільцем. Юпітеру потрібно 12-13 місяців, щоб пройти через знак зодіаку. Період зворотного руху становить 120 днів. Ретроградність небесного цього тіла є часом самовдосконалення.

Сатурн

Асоціюється з часом, правилами, обмеженнями. Сатурн символізує працьовитість, професійні досягнення, непохитну стійкість. Водночас планета виражає суворість, беземоційність, змушуючи людину здобувати життєві уроки через випробування. Сатурн керує Козерогом. Планета проходить зодіакальний знак за 2,5 роки. Сатурн щороку стає ретроградним на 140 днів. Під час ретроградного руху життя здається більш обмеженим. Людина мусить більше працювати, щоб досягти свого.

Уран

Символізує технологічність, революцію, інновації, прагнення змін. Планета керує Водолієм. Період проходження зодіакального знака становить 7 років. Щороку Уран стає ретроградним на 150 днів. У цей час важливо залишити минуле позаду та продовжувати жити далі.

Нептун

Символізує нескінченність, незвідане, межі фантазії та реальності. Енергія Нептуна надихає на творчість або призводить до хворобливого марення. Планета керує Рибами. Небесному тілу потрібно приблизно 14 років на проходження зодіакального знака. Щороку Нептун рухається навпаки 150 днів. Під час ретроградності розкриваються таємниці. 

Плутон

Символізує силу, трансформацію, руйнування та відродження. Планета звільняє від минулого, щоб настало майбутнє. Плутон керує Скорпіоном. Період проходження через зодіакальний знак складає 14–30 років. Планета перебуває у стані ретроградності 185 днів на рік. У цей час варто відпустити зайве, щоб стати кращим. 

Розрахунок натальної карти проводиться з урахуванням 12 зодіакальних знаків. Надамо їх коротку характеристику.

Овен

Період перебування Сонця – з 21 березня по 19 квітня. Кардинальний вогняний знак, який керує першим домом гороскопа. Серед основних рис – змагальність, енергійність, імпульсивність, безстрашність. Має репутацію найупертішого знака. 

Телець

Період перебування Сонця 20 квітня – 20 травня. Фіксований земний знак, який керує другим домом. Ключовими рисами є рішучість, урівноваженість, наполегливість, чуттєвість. Відрізняється неквапливістю, цінує матеріальні блага. 

Близнюки

Період перебування Сонця 21 травня – 20 червня. Мінливий повітряний знак, який керує третім домом. Його ключові риси – дотепний, допитливий, чарівний, легковажний. Відрізняється мінливим настроєм: в один момент поводиться стримано й сором’язливо, в інший – жваво й зацікавлено. 

Рак

Період перебування Сонця 21 червня – 22 липня. Кардинальний водяний знак, який керує четвертим домом. Серед основних характеристик – милосердя, віддача, сентиментальність, турбота. Надає пріоритет сім’ї, потребує відчуття безпеки. 

Лев

Період перебування Сонця – з 23 липня по 22 серпня. Фіксований вогняний знак, який управляє п’ятим домом. Ключовими рисами є харизматичність, щедрість, оптимізм, драматичність. Цілеспрямований, впевнений лідер. 

Діва

Період перебування Сонця – з 23 серпня по 22 вересня. Мінливий земний знак, який керує шостим домом. Серед ключових рис – піклування про здоров’я, аналітичність, зосередженість на деталях. Володіє організаторськими здібностями, перфекціонізмом, виявляє турботу про рідних. 

Терези

Період перебування Сонця – з 23 вересня по 22 жовтня. Кардинальний повітряний знак, управитель сьомого дому. Романтичний, артистичний, нерішучий, дипломатичний – основні характеристики знака. Любить красу та мистецтво, вносить гармонію і справедливість у будь-які сфери життя. 

Скорпіон

Період перебування Сонця – з 23 жовтня по 21 листопада. Фіксований знак води, який керує восьмим домом. Його ключові риси: таємничість, магнетизм, прагнення до влади, духовність. Скорпіона характеризує інтенсивність почуттів і потужна енергетика. 

Стрілець

Період перебування Сонця – з 22 листопада по 21 грудня. Мінливий вогняний знак, управитель дев’ятого дому. Ключові риси – філософічність, вільнодумство, свободолюбство, авантюризм. Обожнює подорожі, любить життя. 

Козеріг 

Період перебування Сонця – з 22 грудня по 19 січня. Кардинальний земний знак, який керує десятим домом. Це консервативний, приземлений, працьовитий, дисциплінований знак. Досягає успіху завдяки важкій, систематичній роботі. 

Водолій

Період перебування Сонця – з 20 січня по 18 лютого. Фіксований повітряний знак, що є управителем одинадцятого дому. Серед основних характеристик – альтруїзм, ексцентричність, індивідуалістичність. Піклується про благо свого оточення та суспільства загалом. Тяжіє до платонічних стосунків. 

Риби

Період перебування Сонця – з 19 лютого по 20 березня. Мінливий водяний знак, який керує дванадцятим домом. Основні риси: емпатія, артистичність, емоційність, мрійливість. Знак, під яким народжуються романтики, художники, поети. Має сильно розвинену інтуїцію. 

Аспекти натальної карти – кути, які утворюють планети в момент народження людини. Це своєрідна співпраця, яка може бути нейтральною, гармонійною, напруженою. Розглянемо п’ять основних аспектів астрології. 

Поєднання

З’являється за умови розташування двох планет на відстані 0 градусів одна від одної в одному знаку зодіаку. Позитивний чи негативний вплив на особистість обумовлений тим, які небесні тіла поєднуються. 

Секстиль

Позитивний аспект, коли планети знаходяться під кутом 60 градусів одна від одної. Сила цього зв’язку менш помітна, ніж у інших різновидів. 

Квадрат

Виникає за умови розташування двох планет під кутом 90 градусів одна до одної. Вказує на напруженість і проблематичні стосунки між небесним тілом та знаком, у якому воно розташоване. Аспект проявляється відкрито, спонукає людину до дій та самовдосконалення. 

Тригон

Сприятливий аспект, що виникає за умови розташування двох планет на відстані 120 градусів одна від одної. Зустрічається у знаків однієї стихії зодіаку (вогонь, вода, повітря, земля). Тригон вказує на удачу: щоб досягти успіху, людині не доводиться докладати зусиль. 

Опозиція

Виникає, коли планети розташовані на 180 градусів одна від одної або прямо навпроти іншої планети в зодіакальному колі. Енергія небесних тіл вимагає впорядкування, заспокоєння. Людина з опозицією в індивідуальному гороскопі схильна коливатися, впадати з однієї крайнощі в іншу. Навчившись правильно користуватися енергією протилежностей, можна бачити дві сторони однієї ситуації та отримувати максимальну користь. 

Важливість точного часу та місця народження

Натальна карта, розрахувати яку можна на онлайн-консультації астролога, дає можливість оцінити вплив небесних тіл на особистість за умови надання точних даних. Похибка в один градус змінює всю картину. Астрологія – точна практика, яка не терпить приблизності. Це пояснює, чому навіть у близнюків різні натальні карти. 

Переваги онлайн-аналізу натальної карти

Діаграма дозволяє структурно дослідити особистість на кількох рівнях. Залежно від бажання людини консультант складає астрологічний прогноз на певний період: день, тиждень, місяць, рік. За потреби можна розглянути певний аспект життя: виявити показники здоров’я у натальній карті, астрологічну сумісність, духовний розвиток через астрологію. Ось які етапи аналізу позитивних та негативних рис особистості проходить людина на онлайн-консультації астролога:

 1. Елементи стихій – Землі, Повітря, Вогню, Води. Це основні будівельні блоки карти народження, за допомогою яких визначаються сильні та слабкі сторони особистості. 
 2. Внутрішнє «Я». Враховується сонячний знак та розташування світила в карті. Показник вважається найважливішою характеристикою карти народження, адже свідчить про життєву силу, креативність, таланти.
 3. Зовнішнє «Я». Дані висхідного знаку і його положення. Асцендент представляє ту частину особистості, яку бачить оточення. Висхідний знак описує зовнішність та світогляд.
 4. Емоції. Зазначена сфера керується місячним знаком і положенням Місяця у натальній карті. Можна визначити глибинні потреби, емоції, інтуїцію, підсвідомість. 
 5. Інтелект. Астролог дивиться на Меркурій. Положення планети інформує про розумові здібності, загальний інтелектуальний стан.
 6. Кохання. За цю життєву сферу відповідає Венера. Її положення має значення для розрахунку синастрії – романтичного зв’язку між партнерами. Перебування Венери в певному знаку інформує про те, які люди приваблюють особистість, як будувати міжособистісні стосунки та почуватися щасливим. 
 7. Активність. Про підхід до життя, улюблені види спорту, повсякденні заняття, готовність відстоювати свої позиції розповість Марс. 
 8. Сильні сторони характеру. В зазначеному аспекті консультант досліджує Юпітер і Середину неба. Людина дізнається, яка робота їй підходить, як реалізувати амбіції, досягти кар’єрних висот і бажаного соціального становища. 
 9. Труднощі. Про виклики, які належить подолати людині впродовж життя, свідчать Сатурн та північний вузол. З випробуваннями варто впоратися, щоб досягти успіху. Південний вузол Місяця показує шлях найменшого опору, а північний демонструє дієвий напрямок боротьби з труднощами. Інформація допоможе позбутися старих звичок та засвоїти новий урок.
 10. Належність до покоління. Про цей аспект інформують Уран, Нептун, Плутон. Планети показують чинники впливу на життя покоління. Важливу роль відіграють будинки гороскопа – вони показують спосіб взаємодії особистості із соціумом. Людина може йти проти течії або бути заодно зі своїм поколінням. 

Астрологічна консультація з коучем – вірний спосіб отримати правдиву інформацію про різноманітні аспекти свого життя. 

Процес читання натальної карти онлайн з астрологом на індивідуальній консультації

Головне – не соромитися ставити запитання радникові. Деякі значення на кшталт сонячного та місячного повернення або транзиту і прогресії можуть здатися незрозумілими. Для усвідомлення та розуміння інформації, наданої діаграмою, варто детально з’ясовувати кожне питання. Зазвичай у процесі читання натальної карти охоплюються такі аспекти життя:

 1. Особистісні характеристики, темперамент. Дають можливість розвиватися. 
 2. Таланти, здібності. Важливі у пошуку мети життя, професії, роботи.
 3. Астрологія та кар’єра, професійний напрямок. Дозволяє самореалізовуватися, приносити користь суспільству через власну діяльність.
 4. Фінансові тенденції. Мають важливе значення для підприємців, інвесторів.
 5. Кохання, стосунки. Дозволяють побудувати щасливе особисте й сімейне життя.
 6. Здоров’я, фізичний стан. Посідають важливу роль у збереженні загального хорошого самопочуття на довгі роки. 
 7. Духовний, особистісний розвиток. Відіграють значущу роль у наповненні життя сенсом.
 8. Сімейне життя, дитинство. Дозволяють правильно організувати спільне проживання та виховання дітей. 
 9. Освіта, навчання. Виявляють творчість, інтелектуальний рівень розвитку, природні нахили, можливості. 
 10. Подорожі, переїзди. Дозволяють наповнитися новими враженнями, розширити коло спілкування, перегорнути наступну сторінку життя.
 11. Соціальні відносини. Сприяють побудові правильної комунікації для досягнення цілей. 
 12. Творчий потенціал. Розкривають можливості, демонструють різнобічні навички та розвиток. 

Зацікавилися натальною астрологією? Реєструйтеся на порталі, вибирайте коуча, домовляйтеся про онлайн-зустріч та починайте шлях самовдосконалення. 

Розпочати

Наш блог

Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
Відкрийте глибини своєї душі
Відкрийте глибини своєї душі
Возз’єднання після розставання
Возз’єднання після розставання
Нумерологія і значення чисел
Нумерологія і значення чисел
cat