Таролог

Ворожіння на картах таро – дієвий інструмент пізнання себе, власного життєвого шляху. Розклад допомагає осмислити сильні та слабкі сторони особистості, знайти відповіді на питання, які часто турбують. Довіряти картам чи ні – справа кожного, однак інтерпретація розкладів спонукає до роздумів над власним життям. 

Розпочати
Таролог
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше

Все про таро: короткий огляд історії, типів та значення розкладів, специфіки інтерпретації

Коротка історія

Історики припускають, що карти таро виникли в Північній Італії наприкінці XIV – на початку XV століття. Найстаріший збережений розклад, відомий як колода Вісконті-Сфорца. Карти, ілюстровані карнавальними костюмами, використовувалися для популярної в Європі гри під назвою тароччі. На Півдні Франції розклад називали «таро», і це найменування залишилося донині. З початку заснування карти містили химерні зображення – Смерть, Повішений, Башта тощо, які, однак, не мали окультного значення до XVIII століття.

Інша версія походження таро висловлена Антуаном Кур де Жебеленом: гра з’явилася в Єгипті. Розвага, насправді, ґрунтується на таємній мудрості Тота – бога письма, магії, мудрості й місяця. Еліфас Леві, письменник, колишній католицький священик, популяризував уявлення про те, що символи таро пов’язані зі староєврейським алфавітом, а отже – з містичною традицією кабали.

У 1909 році Памела Колман Сміт на замовлення британського поета й езотерика Артура Едварда Вейта ілюструвала популярну нині колоду таро Уейта-Сміт, або Райдера-Вейта, оскільки її опублікувала компанія Rider Company. Цей розклад став класичним. 

Загальний опис та значення карт таро

Існує 22 карти Старших Арканів, покликані оприявнити значимі секрети, і 56 карт Молодших Арканів, які розкривають менші таємниці. Останні поділяються на жезли, мечі, кубки, пентаклі. Чотирнадцять карт кожної масті пронумеровані від туза до десятки, крім них, є паж (принцеса), лицар кубків (принц), імператриця, імператор. Колоди можуть дещо відрізнятися за назвами, але основні значення зберігаються. У деяких розкладах лицар прирівнюється до імператора, а не до принца. До більшості колод додається буклет, де надана інформація для ознайомлення. 

Молодші Аркани символізують повсякденні аспекти життя для розуміння проблем, талантів, можливостей, успіху, невдач. Масті наділені певним символізмом: жезли представляють вогонь, мечі – повітря, кубки – воду, пентаклі – землю. Костюми на фігурах виражають додаткові значення. 

Важливість карти залежить від питання, таролога, особи, яка отримує інтерпретацію, місця у розкладі. Старші Аркани, пронумеровані від 0 до 21 – починаючи з Дурня і закінчуючи Світом, символізують віхи життя. Зазначені карти представляють 22 обов’язкових аспекти, з якими людина зустрічається протягом свого існування. Фази можуть повторюватися кілька разів, символізуючи циклічність та нескінченність. Загалом, карти покликані покращити розуміння найпотаємніших сторін власного «Я», розвинути усвідомлення глибин душі. 

Популярність таро в сучасному світі

Виробники карт зазначають, що нині колоди переживають пік популярності. З нашестям пандемії через Covid-19 цікавість до занять з ними посилилася. Привабливість розкладів полягає в тому, що це легкодоступний інструмент для осмислення життя і відкриття нових перспектив. Неймовірний світ таро більше не вважається окультизмом у класичному розумінні цього слова. 

Ті, хто цікавиться таро, сприймають колоди насамперед як спосіб підвищити усвідомленість. За допомогою карт людина бачить власну сутність з багатьох боків. Знання своїх обмежень і упереджень, сильних та слабких рис характеру дає змогу жити в гармонії з собою та оточенням. 

Розклад таро: різновиди

Багато людей вважають заняття простим витягуванням зображень і тлумаченням значень. Існує багато типів колод, призначених для певних цілей. Серед них найбільш поширеними вважаються:

1. Кельтський хрест. Складається з 10 ілюстрацій, які символізують теперішнє, перешкоди, можливості, минуле, майбутнє, ставлення людини та її оточення до ситуації, страхи й надії, ймовірний результат. 

2. Розклад із трьох карт. Відрізняється простотою та універсальністю. Його використовують для швидкого прочитання або відповіді на конкретні запитання. Перша карта представляє минуле, друга – сьогодення, третя – майбутнє.

3. Колода стосунків «Манара». Дозволяє побачити розвиток романтичних стосунків. Складається із семи карток, кожна з яких має такі таро-значення за порядком: особа, партнер, відносини, переваги, слабкі сторони стосунків, шляхи виходу із ситуації, ймовірний результат.

4. Розклад «Підкова». Комбінація для поглибленого читання конкретної проблеми. Складається із семи карток, розташованих у формі підкови, які символізують минуле, сьогодення, майбутнє, страхи й надії, чинники впливу на ситуацію, поради, ймовірний результат. 

5. Розклад кар’єрного шляху. Дозволяє вивчити можливості в обраній професії. Складається з п’яти карток, розташованих V-подібно, які символізують за порядком поточну роботу, проблеми, можливості, сильні сторони людини, вихід із ситуації. 

Перелік колод стосується аспектів, які посідають важливе місце у житті. 

Розпочати

Мета створення комбінацій різних типів

Онлайн-сеанс таро включає розклад стосовно кохання та романтичних відносин. Багатьом хочеться знати, як розвиватимуться любовні стосунки, чи витримають випробування часом. Бачення шляху дозволить спрогнозувати злети й падіння. Карти сприяють вирішенню складних питань стосовно кар’єрного зростання, вибору професії. Людина бачить перешкоди, складає стратегії розв’язання проблем, здобуває кращу посаду. У разі незадоволення місцем роботи варто розкласти колоду, щоб виявити альтернативні шляхи на основі сильних сторін особистості. Разом з кар’єрним зростанням людина бачить можливості для покращення фінансового становища. Послуги таролога допомагають зрозуміти, куди краще інвестувати. 

Особистісний розвиток та самопізнання – сфера, в осягненні якої теж допомагають таро. Особистість вивчає власну суть, пізнає свої недоліки й переваги, складає план самовдосконалення. Результат розкладу надає інструменти, щоб людина почувалася щасливою. Комбінація на сімейні відносини та питання, які стосуються дому, допоможе покращити стосунки з рідними – дітьми, батьками, старшими й молодшими поколіннями. Що краще: квартира чи будинок, коли варто починати ремонт, який час найсприятливіший для купівлі автомобіля – відповіді на ці та багато інших питань надасть таро-прогноз

Здоров’я, фізичне благополуччя важливе для всіх без винятку. Карти допомагають знайти правильний шлях у подоланні недуги, організувати спортивні заняття, харчування, сон. Читання таро – дієвий інструмент оздоровлення. Коли настає час ухвалення важливих життєвих рішень, виникає багато спірних питань. Людина заплутується сама в собі, а можливості отримати відповідь у надійного порадника немає. Тому карткова комбінація надасть допомогу і дозволить вийти з глухого кута.

Варто починати духовне зростання та новий життєвий шлях, спираючись на інформацію, надану розкладами. Карти підкажуть, на що звернути увагу, яку сторону власної особистості покращувати. Проблеми стосовно освіти й навчання теж вирішуються за допомогою комбінацій. Перевага таро полягає в тому, що людина знаходить опору. Сучасне життя суперечливе, насичене інформацією, а розклад допомагає визначитися. 

Подорожі та зміни місця проживання викликають хвилювання, адже це відповідальні моменти життя. Відповіді в таро «так»-«ні» – можливість швидко отримати відповіді на нагальні питання: чи варто вирушати у мандрівку, чи буде подорож безпечною, наскільки важливо змінити місце проживання тощо. Розклад сприяє творчим починанням і проєктам. Людина зможе вибрати найбільш вдалий для цього час. Карти дозволяють налагодити дружбу й соціальні зв’язки. Завдяки колоді виявляються проблеми, стають зрозумілими шляхи їх подолання. Знання таро нададуть також відповідь на питання, чи варто будувати стосунки з конкретною людиною. 

З комбінаціями особа вчиться ефективно управляти стресом та підвищувати емоційне благополуччя. Знаходячи спокій в душі, змінюючи ставлення до світу на позитивне, людина вирішує конфлікти і дарує прощення винуватцям, поліпшуючи внутрішній стан. 

Який розклад вибрати для конкретного питання

Для кожної життєвої ситуації передбачена своя комбінація. Якщо людина шукає відповіді «так/ні», «або/або», – можна скористатися однією картою. Вона підходить для різноманітних аспектів. Якщо запитання більш загального характеру, стосуються великого періоду, можна скористатися комбінацією від трьох до необмеженої кількості карт. 

Від особи залежить рівень деталізації аналізу та його інтерпретації. Декому достатньо інформації з кількох карток, хтось потребує великого розкладу. Одним з найкращих варіантів для ознайомлення є 10-картковий кельтський хрест. Комбінація надає відповіді на багато питань. Варто ознайомитися з кількома розкладами. Що більше колод вивчено, то кращою виявиться деталізація. З комбінацій можна вибрати певну кількість улюблених і користуватися ними у вирішенні життєвих питань. 

Що робити, якщо жодна з колод не підходить для відповіді на нагальні питання? Можна скористатися двома варіантами. Перший полягає у перевертанні тієї кількості карток, яка відповідає суті питання, деталям, наявному часу. Можна почати з однієї карти і перевертати необхідну кількість, доки проблема не буде вирішена. Зазвичай потрібно 4-5 штук, щоб знайти задовільну відповідь. Другий варіант полягає в розподілі карт, які мають відношення до проблеми, із загальної кількості. 

Як спілкуватися з тарологом під час інтерпретації

Перевага таро як способу формування глибокого розуміння себе та світу довкола в тому, що можна ставити будь-які запитання, щоб дізнатися відповіді. Комбінації допомагають у розв’язанні всіх проблем. Однак для цього важливо правильно формулювати питання. У складанні гороскопу таро для спілкування з тарологом варто пам’ятати кілька рекомендацій:

 1. Ставити питання, які потребують вичерпної відповіді. У ворожінні таро на ситуацію можна отримувати прості твердження «так» чи «ні». Однак, щоб повно оволодіти ситуацією, необхідно формулювати розгорнуті питання. Пояснення помічника допомагають обміркувати можливості.
 2. Питання має бути важливим. Людина повинна цікавитися серйозними речами: особистим життям, роботою, стосунками, саморозвитком. Ставлячи питання розважального характеру, варто чекати на таку ж відповідь. 
 3. Зацікавлення має стосуватися тільки конкретної особи. Можна запитувати про речі тільки стосовно власної особи. Карти таро не надають відповіді про думки оточення стосовно людини, хоча про це багатьом цікаво знати. 
 4. Точно сформульоване питання – чітка відповідь. Правило просте: що конкретніше поставлено питання, то конкретнішою буде відповідь. Чіткість у формулюванні автоматично відсіює несуттєве. Це спрощує роботу таролога онлайн: коуч звертає увагу тільки на певні речі й не відволікається. У запитаннях щодо майбутнього найліпше окреслювати часові межі, щоб було зрозуміло, про події якого періоду йтиметься в картах. Варто обмежуватися одним роком. Не рекомендується робити розклади щодо подій, які мають відбутися через п’ять або десять років. Загальний принцип такий: що менш віддалені події підлягають прогнозу, то більше точності.

Портал «Тареус» забезпечує конфіденційність, тому можна безпечно вибирати наставника і ставити різноманітні питання, в тому числі й особистого характеру.

Приклади питань, які можна поставити

На онлайн-консультації з тарологом варто формулювати зацікавлення у відносинах таким реченням: «Що робити, аби налагодити стосунки з чоловіком?». Роблячи любовний розклад таро онлайн, можна питати: «Чи закоханий у мене (ім’я)?», «Чому мене навчать ці стосунки?». При кар’єрному розкладі таро достатньо цікавитися так: «Що мені потрібно зробити, аби посісти посаду (назва)?». Важливо, щоб один розклад відповідав на одне запитання. Якщо людину цікавить кілька аспектів: кохання, робота, саморозвиток, – на кожен з них потрібно робити окрему комбінацію. 

У тарології є низка питань, на які не прийнято відповідати. Вони стосуються:

 • встановлення медичного діагнозу;
 • точного часу події;
 • встановлення імені;
 • з’ясування місця;
 • тривалості життя – свого або чийогось.

Питання мають містити відтінок позитиву. Не можна цікавитися речами, які зашкодять певній особі чи самому собі.

Основи тлумачення карт

Як читати таро? Є багато варіантів комбінацій, однак першим рекомендується складати розклад з трьох карт, які символізують минуле, теперішнє та майбутнє. Тлумачення часових проміжків залежить від постановки питання, адже можна цікавитися подіями, які відбудуться через місяць або рік. 

Таролог пропонує використати кельтський хрест – розклад з десяти карт, де шість розміщуються по вертикалі, чотири – по горизонталі. В такій комбінації береться до уваги минуле, теперішнє, майбутнє. Десять карт враховують зовнішні чинники, надії, страхи, підсвідомість, поради, тому відповідь виходить найповнішою з можливих. Розташування кожної карти в розкладі має певне значення, що полегшує інтерпретацію.

Поширеним способом використання таро є щоденне тлумачення, коли одна карта витягується з верхньої частини перетасованої колоди і використовується як нагадування або орієнтир на майбутній день. Це слушний спосіб доторкнутися до інтуїції та ознайомитися з картками.

Як розуміти символіку та архетипи

Таро – це символічна мова, що складається з 78 карт, які представляють різні аспекти життя. Кожна з них наповнена архетипами для покращення розуміння власного існування. Таро допомагають у визначенні та задоволенні емоційних, фізичних, духовних потреб. Людина виявляє приховані бажання, усвідомлює мету життя за допомогою 22 архетипів, які мають двоїсте значення:

 • блазень – нові починання, спонтанність, готовність ризикувати, наївність, невігластво, відсутність передбачення;
 • маг – творчість, здатність трансформувати реальність, обман, маніпуляція;
 • верховна жриця – інтуїція, психічні здібності, приховані знання, таємничість. 
 • імператриця – виховання, достаток, творчість, зверхнє ставлення, надмірне потурання;
 • імператор – влада, структура, стабільність, жорсткість, відсутність гнучкості;
 • ієрофант – традиції, релігія, духовність, догматизм, відсутність духовного зростання;
 • закохані – любов, пристрасть, єдність, нерішучість, невірність.
 • колісниця – рішучість, сила волі, успіх, агресія, відсутність контролю;
 • сила – мужність, внутрішня сила, наполегливість, впертість, відсутність гнучкості;
 • пустельник – самоаналіз, самотність, мудрість;
 • колесо удачі – зміни, цикл, доля, нестабільність, непередбачуваність.
 • справедливість – справедливість, збалансованість, неупередженість, суворість, відсутність співчуття;
 • повішений – капітуляція, жертва, відпущення, застій;
 • смерть – перетворення, зміни, відродження, страх, опір змінам;
 • помірність – рівновага, гармонія, крайнощі, відсутність самоконтролю;
 • диявол – матеріалізм, залежність, спокуса, відсутність свободи.
 • вежа – раптові зміни, потрясіння, руйнування, тривожний дзвінок, необхідна трансформація;
 • зірка – надія, натхнення, керівництво, розчарування, відсутність напрямку;
 • місяць – підсвідомість, інтуїція, таємниця, плутанина, відсутність ясності;
 • сонце – ясність, радість, успіх, его, відсутність смирення;
 • страшний суд – переродження, оновлення, пробудження, провина або страх перед осудом;
 • світ – завершення, виконання, гармонія, пастка, обмеження. 

Архетип – це символ для розуміння стану людини. З допомогою старших і молодших арканів можна отримати уявлення про психологічний склад особистості, мотивацію поведінки тощо. Карти Старших Арканів представляють архетипи підсвідомого розуму – універсальні істини життя: сила, мужність, мудрість. Завдяки ним розкривається розуміння власних найпотаємніших страхів, бажання, усвідомлення шляху.

Карти Молодших Арканів представляють архетипи свідомого розуму, тобто повсякденне життя: стосунки, роботу, гроші тощо. Людина дізнається більше про механізми функціонування свідомості. 

Важливість особистої інтерпретації

Відповідь у таро формується не лише зі слів наставника, а й із власного розуміння значення комбінацій. Особиста інтерпретація – це водночас складно і цікаво. Крім того, що кожній карті властивий окремий сюжет, значення, архетип, інтерпретація ілюстрації залежить від ситуації та пов’язана з іншими чинниками. Кожен образ необхідно розуміти. Досконалого знання таро мало: потрібно володіти емпатією, навичками аналізу, розвиненою інтуїцією. Щоб правильно розшифровувати значення карт, варто часто проводити ворожіння таро на ситуацію

Онлайн-консультація таролога: чому варто записатися

Мистецтву самопізнання за допомогою комбінацій карт можна навчатися все життя. Це цікавий і захопливий шлях. Однак виникають ситуації, коли треба швидко отримати важливу відповідь на складне питання. На допомогу прийде таролог онлайн. На відміну від консультації наживо, зустріч через засоби зв’язку має кілька вагомих переваг:

 1. Зручно – можна знаходитися в будь-якій точці світу, головне – наявність інтернет-з’єднання.
 2. Доступно – не потрібно витрачати зайві кошти й час, щоб зустрітися з тарологом.
 3. Конфіденційно – коуч не розголошує особисту інформацію клієнта третім особам, адже це питання його доброчесності та репутації.

Реєструйтеся на порталі, вибирайте наставника, призначайте час зустрічі та пориньте у світ самовдосконалення!

Розпочати

Наш блог

Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
Відкрийте глибини своєї душі
Відкрийте глибини своєї душі
Возз’єднання після розставання
Возз’єднання після розставання
Нумерологія і значення чисел
Нумерологія і значення чисел
cat