Астролог

Астрологія має тисячолітню історію. Протягом усього часу існування практика масштабувалася, доповнюючись новими розділами. Завдяки астрологічним принципам людина покращує різноманітні сфери життя – любовну, професійну, сімейну, сприяє саморозвитку, глибокому пізнанню себе, оточення та навколишнього світу. Достатньо звернутися за допомогою до особистого астролога, щоб отримати консультацію, прогноз і почати вдосконалюватися.

Розпочати
Астролог
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше

Астрологія онлайн: основні принципи, відмінності від інших езотеричних практик, користь астрологічних знань та перелік послуг

Коротка історія 

Астрологія виникла в Месопотамії близько 3-го тисячоліття до н. е. і поширилася в Індії, Греції, західних країнах. Вчення увійшло в ісламську культуру як частина грецької традиції, згідно з якою небеса поділені на 12 сузір’їв, а зірки, що сходять через певний проміжок часу, впливають певним чином на життя людей та події у світі. Астрологія використовувалася у Стародавньому Китаї, де започаткували традицію складати гороскоп для новонародженої дитини та для всіх людей на вирішальному етапі їхнього життя. Хоча система Коперника зруйнувала геоцентричний світогляд, на якому ґрунтувалася практика, інтерес до вчення зберігся донині.

Основи астрологічних принципів

Наука вивчає вплив небесних тіл на життя людини. Практики з’ясовують положення планет у момент народження людини, щоб охарактеризувати особистість, визначити слабкі та сильні сторони її індивідуальності, спрогнозувати долю. За натальною картою стає зрозуміло, ким потенційно може стати людина. Показники демонструють, які чинники допомагають досягти успіху та щастя. 

Астрологічну карту народження можна розглядати як дорожню. Це своєрідний план, що містить вказівки щодо життєвих змін і викликів, з якими стикається особистість. Щоб зрозуміти свою карту народження, важливо усвідомити значення п’яти основних чинників: планет, знаків, будинків, циклів, аспектів. У натальній карті вагоме значення мають транзити, прогресії, методи, які астрологи використовують для визначення ситуацій та подій, що можуть трапитися з людиною.

Відмінності між астрологією та іншими езотеричними практиками

Розклади таро, медитація, практика рейкі, нумерологія, астрологія допомагають людині знайти себе, власний життєвий шлях, покращити слабкі риси характеру, підсилити позитивні сторони. Однак кожна з езотеричних практик має власну методологію. Медитація спрямована на досягнення просвітлення, рейкі – на відновлення найважливіших енергетичних центрів людини, таро – на пошук відповідей на питання, які стосуються актуальних проблем. В астрології свій інструментарій, за допомогою якого наука інформує особу про її сутність, долю, можливі виходи з глухого кута на основі положення та руху небесних об’єктів. 

Різновиди астрології

Західна астрологія 

Постулатом цього вчення є твердження, що астрономічні об’єкти впливають на земні події. Західна астрологія походить від практик Близького Сходу та стародавнього Середземномор’я. У давні часи – до періоду Середньовіччя – не було відмінностей між астрономією, яка досліджує небесні тіла, та астрологією, чиїм предметом вивчення є специфіка впливу планет, зірок тощо на людське життя. З приходом Відродження у європейських країнах астрологія вважалася духовним і науковим ученням. Чітке розмежування двох наук відбулося у XVIII столітті. 

Ведична (індійська) астрологія 

Це вчення є найдавнішою з відомих нині форм астрології, якій 5000–7000 років. На відміну від західної, індійська практика не використовує для аналізу карт народження або створення прогнозів положення Сонця. Замість нього послідовники вчення вивчають рух Місяця. Вказане небесне тіло змінює знак кожні 1,5–2 дні. На його положенні ґрунтуються прогнози та індивідуальний гороскоп. Тому ведичні астрологи використовують дату, місце та час народження для повної інформації про конкретну особу. 

Китайська астрологія

Вчення базується на календарі цієї країни. Розквіт астрології припав на епоху династії Хань (II століття до н. е. – II століття н. е.). Ця практика тісно пов’язана з китайською філософією (теорія трьох гармоній: неба, землі, людини) і використовує принципи «Інь» і «Ян», усинг (п’ять фаз), десять небесних стебел, дванадцять земних гілок, місячно-сонячний календар та обчислення часу за роком, місяцем, днем, подвійною годиною. У західній астрології зазначені поняття не використовуються. 

Порівняльний аналіз різновидів астрології

Кожна практика базується на різноманітних ученнях. Послідовники сповідують неоднакові принципи з метою точного та глибокого вивчення сутності людини, прогнозування подій, надання інформації про можливі шляхи подолання проблем. Нині астрологія має 80 різновидів. Більшість практиків використовують інструменти для розвитку самосвідомості, допомоги клієнтам, удосконалення життя. Нині є можливість отримувати знання із західної, ведичної, елліністичної, класичної, традиційної, китайської, корейської астрології, вчення майя, ацтеків тощо. 

Астрологія та особисте життя

Як допомагає астрологія в коханні та стосунках

Зазначена практика з її унікальними знаннями, вказівками володіє потенціалом для покращення стосунків та сприяння глибокого розуміння свого партнера. Ось у чому це виявляється:

 1. Аналіз сумісності. Одним із найцінніших аспектів астрології є виявлення спорідненості між людьми. Проаналізувавши положення небесних тіл на момент народження обох партнерів, можна спрогнозувати розвиток стосунків, виявити потенційні проблеми та шляхи їх вирішення.
 2. Пошук точок взаєморозуміння. Синастрія розкриває особливості спілкування, риси характеру кожного партнера. Усвідомлення спільних рис і відмінностей дозволяє закоханим краще зрозуміти один одного. 
 3. Передбачення ключових етапів стосунків. Ідеальний час для одруження, спільне ухвалення важливих рішень тощо – допомога астролога знадобиться у розумінні ключових моментів спільного життя. 
 4. Вирішення конфліктів. Пари стикаються з труднощами. Астрологія має дієві інструменти для подолання конфліктів. Розуміючи, що сприяє непорозумінням, можна знайти продуктивні рішення та побудувати міцні стосунки. 
 5. Саморефлексія та особистісний розвиток. Астрологічні знання заохочують до покращеного усвідомлення себе. Коли людина розуміє власні сильні та слабкі сторони, вона знаходить шляхи самовдосконалення, що позитивно відбивається на стосунках. 

Вчення сприяє глибокому зв’язку між людьми. Стосунки стають більш повноцінними та гармонійними. Астрологічні знання – цінний інструмент у пошуках любові та взаєморозуміння.

Кар’єра та фінанси: як астрологія покращує цей аспект життя

Люди звертаються до помічників з питаннями щодо вибору професії, виявлення вроджених талантів, інтересів, цінностей, пошуку роботи. Завдяки цьому можна побудувати успішну кар’єру. Ось у чому полягає допомога консультанта:

 1. З’ясування рис характеру особи. Положення Сонця та Місяця у натальній карті, асцендент або висхідний знак, розташування планет розкривають сильні сторони людини та сфери, які потрібно розвивати для досягнення професійного успіху. Вивчення інформації в натальній карті дає уявлення про професійну діяльність, яка розкриє потенціал особи. 
 2. Вивчення уподобань. Розташування планет у 10-му будинку дає розуміння, чи має людина професійні амбіції, що заважає їх втілювати, які сильні сторони потрібно розвивати. З’ясування вроджених потреб, цінностей, можливостей допомагає у виборі напрямку та розвитку кар’єри. 
 3. Вивчення інтересів. Творчість і самовираження в персональному гороскопі – це сфера дії 5-го будинку. Вершина 5-го дому у знакові Лева означає зацікавлення драматичним мистецтвом, театром тощо. Меркурій у 5-му будинку свідчить про письменницький або комунікаційний талант, Венера – про художні здібності. 
 4. Визначення сильних сторін. Знаки й планети відповідають за таланти та вміння. Меркурій вказує на розвинені навички спілкування, Юпітер – на здібності до викладання, Сатурн демонструє дисципліну, відданість. Вивчення особливостей планет і знаків у 2-му, 6-му та 10-му будинках сприяє розкриттю вроджених здібностей. Сильна позиція Марса в натальній карті відкриває можливості для зайнятості у сфері продажів чи в бізнесі.
 5. З’ясування ключових чинників розвитку кар’єри. Розташування Сатурна, Урана, Нептуна, Плутона розкриває чинники, які сприяють успіхові. Сатурн у 10-му домі вказує на прагнення до впорядкування та відповідальність. Уран мотивує до реформ, прийняття незвичайних рішень. Нептун свідчить про бажання допомагати іншим. 
 6. Пошук ідеального середовища для втілення кар’єрних амбіцій. Зодіак складається з кардинальних, фіксованих, змінних знаків. Люди, в чиєму персональному гороскопі є знаки першого типу, люблять виклики, швидко справляються з поставленими завданнями. Нерухомі знаки спонукають до стабільності, заглиблення в роботу. Особи з мінливими знаками потребують гнучкості, змін. Висхідний знак дає підказки щодо ідеальних умов кар’єрного розвитку.
 7. Аналіз вузлів. Північний та Південний вузли Місяця в карті народження вказують, в якому руслі повинен відбуватися духовний розвиток, щоб людина змогла самореалізуватись. Будинки та знаки, які займають вузли, розкривають оптимальні кар’єрні шляхи. 
 8. Дослідження транзитів. Рух планет спричиняє кар’єрні зміни та визначає ключові періоди у професійній сфері. Відстеження транзитів у натальній карті вказує найкращий час для зміни роботи чи переосмислення кар’єрного розвитку. 

Хоча астрологічна консультація не панацея від усіх проблем та складних питань стосовно фінансів і кар’єри, корисна інформація про природні нахили, зацікавлення, таланти, потенціал допоможе у пошуках роботи, мети, втіленні амбіцій. 

Астрологічна допомога у сфері здоров’я та добробуту

Показники натальної карти – додатковий інструмент у характеристиці загального стану організму, розпізнаванні схильності до хвороб, доборі лікувальних засобів. За допомогою астрології можна:

 1. Знайти Планету, яка відповідає за хворобу, частину тіла і дти рекомендації по ції Планеті щоб енергію вирівняти і направити а інше русло, а не в хворобу. Або наприклад, напруга між планетами і сталася хвороба, Астролог дає максимально рекомендації та компенсараторику, щоб загладити конфлікт між планетами.
 2. Дібрати профілактичні заходи. За інформацією астрологічної карти визначається потенційна небезпека для здоров’я. Завдяки цьому легше усунути негативні чинники до появи симптомів: скоригувати спосіб життя. В результаті людина має хороше самопочуття.
 3. Організувати додаткову терапію. Масаж та інші способи зцілення підбираються відповідно до астрологічних показників. Консультант підказує, наскільки дієві конкретні засоби згідно з розташуванням небесних тіл у натальній карті.
 4. Проаналізувати психологічний стан. Психосоматика відіграє важливу роль у налагодженні нормального функціонування організму. Відповідно до астрологічних показників підбираються терапевтичні методи, які допомагають досягти емоційної стійкості та сприяють швидкому одужанню. 

Поєднання традиційної медицини та астрології – запорука довголіття, щасливого життя без болю і хвороб.

Особистісний розвиток

Астрологія здавна вважалася цінним інструментом самовдосконалення. Занурюючись у глибини внутрішнього світу, людина відкриває те, про що раніше не здогадувалася. Астролог на онлайн-консультації допомагає знайти власне призначення, стосунки, кар’єру. Ось чому сприяють знання про вплив енергії космосу на людину:

 1. Розумінню власної особистості. Людина усвідомлює свої можливості, позитивні й негативні риси характеру. Натальна карта допомагає виробити прийнятну модель поведінки. Знання про сильне положення планет, характеристики небесних тіл сприяють подоланню труднощів, розвитку самосвідомості, покращенню різних сфер життя. 
 2. Усвідомленню мети існування. Астрологія – дороговказ на шляху до досягнення гармонії із собою. Особа дізнається про приховані таланти, потенційні можливості для реалізації. Відповідно до астрологічних показників, людина відкриває своє справжнє покликання.
 3. Покращенню відносин. Практика пропонує глибоке розуміння динаміки стосунків. Порівнюючи карти народження та досліджуючи фактори сумісності, консультант робить астрологічне передбачення щодо наявних та можливих проблем, а також щодо способів досягнення гармонії. Знання сприяють більш здоровим і повноцінним стосункам: коханню, дружбі, професійній співпраці.

Космічна енергія постійно змінюється. Рухи планет, або транзити, виявляють значний вплив на життя. Розуміння зазначених процесів сприяє особистісному зростанню, прийняттю викликів та розвитку можливостей. 

Астрологічні послуги та їх суть

Консультація онлайн у коуча – спосіб удосконалити різноманітні сфери власного життя. Досвідчений радник надає широкий спектр послуг, щоб кожен міг визначити дієві інструменти покращення здоров’я, взаєморозуміння, фінансового становища тощо.

Натальна карта

Розрахунок здійснюється на основі точних дати, часу та місця народження людини. Помічник складає карту, де буде визначено положення небесних тіл у момент появи на світ. Натал інформує про риси характеру, долю, схильності, негативні й позитивні риси особистості. Це повна картина життя.

Прогнози та транзити

Рух планет впливає на людину. Небесні тіла взаємодіють між собою, тому енергія визначає ситуації, події, явища, які трапляються у конкретні моменти життя. Онлайн-консультант надає точний прогноз, чого варто остерігатися, а коли слід скористатися можливістю та досягти певних висот у конкретній сфері життя.

Синастрія

Гороскоп сумісності надає корисну інформацію про романтичні, дружні, професійні стосунки. Завдяки знанням можна досягти кращого взаєморозуміння. Людина дізнається про слабкі сторони у стосунках, здобуває важливу інформацію про те, як запобігти проблемам.

Соляр

Сонячне повернення дозволяє передбачити події, які стануться з людиною упродовж року. Дані щодо положення Сонця в момент народження можна використовувати, щоб з користю прожити наступні 12 місяців.

Місячне повернення

Позначає час, коли людина має зануритися в себе і залишитися наодинці зі своїм внутрішнім світом. Дослідження Місяця у гороскопі інформує про базові потреби, інстинкти, сприйняття світу. Місячне повернення надає можливість покращити здоров’я, в тому числі й психічне, потурбуватися про себе. Астролог підкаже, що варто робити у такий день, щоб провести його з максимальною користю, розробить місячний календар

Елективна астрологія

Варто скористатися зазначеною послугою, щоб дізнатися про найсприятливіший час для певної події. Завдяки цьому особа планує життя з максимальною ефективністю. Влаштування на роботу, купівля будинку, весілля, планування сім’ї – про час для втілення планів розкажуть зірки.

Астрологія кар’єри та бізнесу

Професійні астрологи допомагають підібрати професію, в якій людина втілить природні таланти, бажання, можливості. Поради та прогнози допомагають підприємцям, власникам приватних компаній досягати успіху. Вивчивши способи впливу космічних енергій, можна приймати слушні рішення, будувати кар’єру, вчиняти корисні дії для професійного зростання.

Фінансова астрологія

Помічник складає прогноз, як розпорядитися грошима, вивчає показники матеріального добробуту у натальній карті. Фінансова астрологія – ефективний інструмент правильного розподілення коштів. Завдяки порадам коуча можна усунути негативні чинники, скласти успішну стратегію збагачення.

Медична астрологія

Завдяки спостереженню за рухом небесних тіл, вивченню карти народження можна вивчити стан організму, виявити вразливі місця, схильність до певних хвороб, виробити оптимальний розпорядок дня, дотримуючись якого можна довгі роки почувати себе бадьорим.

Астрологія нерухомості

Персональний радник допомагає дізнатися найсприятливіший час для купівлі чи продажу квартири, будинку, офісу. Адже з карти народження людини видно, чи здатна вона ефективно розпоряджатися матеріальними благами. Астролог допоможе спрогнозувати ті чи ті операції стосовно нерухомості. 

Хорарна астрологія

За допомогою знань у зазначеній сфері консультант шукає відповідь на питання, яке в конкретний момент найбільше турбує особу. Дані народження не враховуються. Коуч будує карту на основі теперішнього моменту – без занурення у майбутнє або минуле. Отримавши відповідь, людина вирішує складне й важливе для себе питання стосовно саморозвитку, кар’єри, стосунків, здоров’я тощо.

Астрологія здоров’я та добробуту

Добір ефективних ліків, визначення найсприятливішого часу для операції, залучення нетрадиційних методик – можливості, які відкриваються перед тим, хто замовить вказану послугу. Крім традиційної медицини, інформація, взята з астрології, допоможе швидко позбутися хвороб, підібрати дієві профілактичні засоби.

Астрологія подорожей

Тим, хто вирушає у ділову поїздку, мандрівку, варто прислухатися до порад зірок. Достатньо замовити астрологічну консультацію онлайн, щоб дізнатися, куди краще поїхати, яких дій уникати, щоб подорож виявилася вдалою. Прогноз допоможе планувати поїздки й надалі. 

Астрологічне консультування передбачає складання персонального гороскопа, річного прогнозу, коучинг. Достатньо пройти навчання, щоб краще розуміти себе та світ довкола. Реєструйтеся на порталі, вибирайте радника, призначайте онлайн-зустріч і вдосконалюйтеся!

Наш блог

Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
Відкрийте глибини своєї душі
Відкрийте глибини своєї душі
Возз’єднання після розставання
Возз’єднання після розставання
Нумерологія і значення чисел
Нумерологія і значення чисел
cat