Кохання та Стосунки

Ворожіння на кохання – один з найпопулярніших видів ворожіння, це практика, яка допомагає отримати відповіді та поради щодо романтичних почуттів і стосунків, кохання, любові.

 

Розпочати
Кохання та Стосунки
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

Ворожіння на кохання та стосунки: як знайти свою долю

Езотерика охоплює різні практики та вчення, які досліджують природу всесвіту та духовну сутність людини, невіддільною частиною якої є любов/кохання. 

Ворожіння на кохання, як і містицизм, прагне досягти прямого досвіду/об’єднання з духовним світом, надприродна сила/енергія якого впливає на нашу любов/кохання та відносини.

Любов і кохання: відмінності

Під час сеансу ворожіння необхідно концентруватися на конкретних аспектах любові або кохання.

Це два різні, але пов’язані поняття, які можуть мати відтінки та відмінності: 

 1. Емоційний аспект. Любов – загальне глибоке поняття, охоплює широкий спектр емоцій, включає доброту, турботу, розуміння, відданість. Вона може виникати в будь-яких взаєминах, включаючи родину, дружбу, романтичні стосунки. Кохання більш інтенсивне й палке почуття, спричиняє сильну прив’язаність та пристрасть виключно до іншої особи.
 2. Довготривалість. Любов може бути стійким та стабільним почуттям, яке розвивається з часом і може тривати протягом довгого періоду. Кохання може бути більш миттєвим та інтенсивним, здатним змінюватися та зникати.
 3. Раціональний проти емоційного. Любов – більш розумове та раціональне почуття, засноване на взаємному розумінні, повазі, довірі партнерських відносинах. Кохання – навпаки, може бути насиченим емоціями, бажаннями та пристрастю до певної особи.
 4. Універсальність. Любов – широке поняття, виникає в різних контекстах та відношеннях, може існувати у взаєминах між родичами, друзями, колегами, спільнотами та іншими людьми. Кохання зазвичай пов’язане з романтичними стосунками та почуттями до однієї конкретної особи.

Види ворожіння на кохання

Існує безліч різних видів ворожіння на кохання, які можуть бути простими й складними, вимагати спеціальної підготовки або ніяких знань, можуть використовуватись окремо або в поєднанні з іншими методами. 

До простих видів ворожіння на кохання відносяться:

 1. Ворожіння на ромашці – один з найвідоміших та найпростіших способів дізнатися, чи любить вас людина. Пелюстки ромашки дають відповідь на запитання: «любить – не любить». 
 2. Ворожіння на свічках – це практика, в якій використовуються свічки та їх полум’я для отримання відповідей та порад. Для цього потрібно запалити дві свічки: білу, яка символізує вас, червону – кохану людину. Якщо свічки горять рівно і не гаснуть, то взаємини будуть міцними та щасливими. Якщо свічки гаснуть або тріскаються, це може бути ознакою проблем у стосунках.
 3. Ворожіння на монетах. Для цього потрібно взяти три монети та покласти їх на стіл. Сформулювати запитання і підкинути монети. Якщо монети впали лицьовою стороною вгору, то відповідь на питання позитивна, впали тильною стороною вгору – негативна.

До складних видів ворожіння на кохання належать:

 1. Гадання на таро. Це набір карт, які мають символічні значення. Під час ворожіння на таро, ворожій використовує картки для тлумачення ситуацій, питань та енергій, пов’язаних з коханням. Кожна карта має своє унікальне значення та символіку, що допомагає отримати розуміння про стосунки та почуття.
 2. Ворожіння на кавовій гущі. Полягає в тому, що після вживання кави її гуща залишає символи та знаки, які можуть містити інформацію щодо взаємин та кохання.
 3. Гадання на рунах. Германська та скандинавська міфології використовують алфавіт та символи – руни. Під час гадання на рунах, ворожій використовує камені з вибитими на них рунами для тлумачення повідомлень.
 4. Ворожіння на кришталевих кулях. Цей метод полягає в тому, що ворожій тримає кришталеву кулю у руці, фокусується на своєму запитанні або намірі та спостерігає за відображенням свого оточення у кулі, тлумачить символи та знаки на її поверхні. 

Як ворожіння може допомогти знайти кохання

Езотеричні практики та вчення – це потужний інструмент для отримання додаткової інформації та підтримки у пошуку кохання, але це особистий досвід, де можливі інтерпретації результатів щодо розуміння символів та знаків, які з’являються під час процесу. Кожен сеанс ворожіння є унікальним, вимагає віри та відкритості. 

Способи ворожіння, які допомагають знайти кохання:

 1. Ворожіння на основі символів та знаків. Ворожій може тлумачити символи та знаки, які з’являються під час сеансу гадання, щоб отримати інформацію про потенційні стосунки. Наприклад, ворожій може аналізувати карти Таро, руни, кришталеву кулю, кавову гущу чи інші символи, щоб отримати поради та вказівки щодо майбутнього партнера або потенційних шляхів зустрічі з ним.
 2. Ворожіння на основі нумерології. Нумеролог може використовувати числа та їх символічне значення для тлумачення характеру, тенденцій та потенціалу взаємин, аналізувати числа, пов’язані з датою народження, ім’ям, іншими чинниками, щоб отримати інсайти щодо потенційного партнера та сумісності. Наприклад, ворожій може обчислити особистий числовий код людини та тлумачити його в контексті кохання та стосунків.
 3. Ворожіння на основі астрології. Астролог аналізує астрологічну карту особи, яка включає дату, місце та час її народження. За допомогою астрологічних аспектів та позицій планет у карті, ворожій може отримати інформацію про взаємини, романтичні почуття, потенційні відповідності та проблеми, які можуть виникнути на шляху до кохання.
 4. Ворожіння на основі інтуїції та емоцій. Ворожка може використовувати свою інтуїцію та емоційне сприйняття, щоб отримати інформацію та поради щодо пошуку кохання людини, якій ворожить; застосовувати свої вміння та здібності, щоб прочитати енергію та відчути потенційні вібрації або символіку, які вказують на майбутнього партнера клієнта.

Ворожіння на кохання та долю

Ворожіння – унікальний інструмент, за допомогою якого може змінитися ваше життя та погляди. Ворожіння на кохання може вплинути на зміни у вашій долі:

 1. Показати вам, які можливості є у вашому житті. Ви можете отримати інформацію про те, з ким ви можете зустрітися, чи будете ви одружені, чи буде у вас сім’я.
 2. Змусити діяти, надихнути на нові знайомства. 
 3. Допомогти зрозуміти себе, здобути емоційний добробут, знайти партнера, який буде вам відповідати.

Ворожіння на кохання може допомогти вам: 

 1. Розібратися в собі, у власних визначеннях, зрозуміти потреби в любові/коханні, розставити пріоритети в бажаннях, конкретизувати питання (наприклад, що саме ви шукаєте в партнері, що для вас важливо у стосунках).
 2. Розібратись з поточним життям (що заважає вам знайти любов/кохання, можливо, ви маєте якісь блоки або страхи, які ускладнюють стосунки). Завдяки ворожінню ви зможете усвідомити проблеми та почати працювати над їх вирішенням.
 3. Знайти партнера, показати вам, в яких місцях варто шукати любов/кохання, з ким варто познайомитися.

Етичні аспекти ворожіння на кохання

Будь-яке ворожіння може викликати деякі етичні питання. Декілька аспектів, які варто враховувати:

 1. Приватність та згода. Перед проведенням сеансу ворожіння на кохання важливо мати згоду особи, про яку ви будете отримувати інформацію. Ви не можете втручатися в приватне життя інших людей.
 2. Використання інформації. Отримана під час сеансу інформація повинна бути використана відповідально та з урахуванням приватності та добробуту всіх сторін. Не використовуйте отриману інформацію для шкоди або маніпуляцій.
 3. Об’єктивність та критичне мислення. Ворожіння – це особистий досвід, який може бути суб’єктивним. Важливо зберігати об’єктивність та критичне мислення, не приймати отриману інформацію беззастережно, аналізувати її з розумінням контексту та можливих обмежень.
 4. Віра та самоствердження. Ворожіння може мати велику силу впливу на людей, особливо якщо вони вірять у його ефективність. Важливо пам’ятати, що результати сеансу ворожіння є особистими і можуть мати різні тлумачення. Не зациклюйтеся виключно на отриманих прогнозах для свого самоствердження.
 5. Відповідальне використання. Ворожіння – це лише засіб, і використання його результатів повинно бути відповідальним. Не приймайте категоричних рішень, не змінюйте своїх стосунків виключно на підставі отриманих під час ворожіння прогнозів. Приймайте рішення на основі власних цінностей, досвіду та розуміння ситуації.

Як провести ворожіння на кохання вдома

Ворожіння може допомогти знайти любов або кохання, але тільки в тому випадку, якщо ви будете правильно його використовувати.

Кілька кроків на шляху до кохання, які ви можете виконати вдома:

 1. Виберіть метод ворожіння
 2. Дослідіть вибраний метод. Знайдіть інформацію, як його правильно застосувати. Прочитайте про символи, числа або планети, які використовуються у вибраному методі, та їх значення.
 3. Підготуйтеся до сеансу. Знайдіть тихе, комфортне середовище для проведення сеансу. Приготуйте блокнот та олівець для запису результатів та своїх спостережень.
 4. Сфокусуйтеся на своєму питанні/намірі. Перед початком сеансу чітко сформулюйте, що саме ви хочете дізнатися про своє кохання або стосунки.
 5. Виконайте метод ворожіння відповідно до інструкцій, які ви знайшли. Наприклад, якщо ви вирішили ворожити з використанням карт Таро, виберіть кілька карт і тлумачте їх символіку в контексті свого питання.
 6. Запишіть результати. Після виконання сеансу зафіксуйте свої спостереження, враження та інсайти, які ви отримали. Запишіть будь-які символи, числа або знаки, які з’явилися під час ворожіння, та їх значення.
 7. Проаналізуйте сеанс. Ретельно прочитайте свої записи та результати. Спробуйте зрозуміти, які повідомлення або поради прийшли до вас у цей час. Відчуйте, який вплив вони мають на ваше розуміння кохання чи стосунків.
 8. Використайте результати. Врахуйте їх в особистому розвитку, прийнятті рішень або плануванні майбутніх кроків у взаєминах. Пам’ятайте, що ви самі маєте контроль над власним життям, і ворожіння лише допомагає вам у цьому процесі.

 Практичні поради:

 1. Будьте відкриті до результатів ворожіння. Не намагайтеся нав’язати ворожінням свою думку про те, що ви хочете почути.
 2. Не приймайте результат сеансу як єдину істину – це лише напрямок для дій. Ваше майбутнє залежить тільки від вас.
 3. Дійте відповідно до результатів ворожіння. Якщо потрібно, змінюйте щось у своєму житті, щоб знайти любов/кохання, не лінуйтеся це зробити.

Ворожіння може показати, які якості ви повинні розвивати в собі, щоб бути більш привабливим для потенційних партнерів, допомогти зрозуміти, які типи людей найбільше вам підходять.

Але ворожіння не дає стовідсоткової гарантії, що ви знайдете любов або кохання, воно тільки допомагає підвищити ваші шанси на успіх.

Ви самі можете контролювати своє життя та взаємини, а ворожіння буде корисним доповненням до вашого особистого розвитку та пошуку щастя.

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat