Нумеролог

Життя зайшло в глухий кут? Бажаєте покращити всі сфери свого життя? Шукаєте власне покликання? А чи знаєте ви, що цифри визначають долю людини? Більше відповідей на питання надасть нумеролог-консультант. Дізнайтеся, які кроки потрібно зробити, щоб вивести бізнес, стосунки, здоров’я та інші сфери життя на якісно новий рівень.

Розпочати
Нумеролог
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

Покращення сфер життя та вихід на новий рівень з нумерологом

Життя зайшло в глухий кут? Бажаєте покращити всі сфери свого життя? Шукаєте власне покликання? А чи знаєте ви, що цифри визначають долю людини? Більше відповідей на питання надасть нумеролог-консультант. Дізнайтеся, які кроки потрібно зробити, щоб вивести бізнес, стосунки, здоров’я та інші сфери життя на якісно новий рівень.

Значення чисел та їх вплив на долю людини 

Нумерологія – це дослідження символічного та містичного значення чисел, яке сягає тисячоліть. Стародавня наука базується на ідеї, що все у Всесвіті, разом з нашим життям, можна звести до числового значення. Цифри містять певні вібрації та енергії, які різними способами впливають на долю людей. 

Нумеролог використовує дату народження людини, ім’я та іншу інформацію для розрахунку чисел. Потім цифри інтерпретуються, на основі отриманих результатів можна зробити висновок про особистість конкретної людини, мету життя та потенційні проблеми. Розуміючи значення та енергію чисел, можна використовувати отриману інформацію для покращення різних аспектів життя.

Типи нумерологічних розрахунків: як вони можуть допомогти

Існує кілька різновидів чисел, які надають цінну інформацію про життя особи. Наведемо перелік деяких найпоширеніших:

  1. Число життєвого шляху. Цифра постає з дати народження та символізує глобальну життєву мету, шлях, яким потрібно йти. Число життєвого шляху показує сильні та слабкі сторони характеру, можливості для особистісного зростання.
  2. Число долі. Вираховується на основі цифрового значення літер у повному імені. Розкриває природні таланти, здібності та світогляд.
  3. Число душі. Найважливіше значення, яке виражає бажання, мотивацію, те, що насправді рухає людиною. Відкривши зазначене число, можна краще зрозуміти свої справжні пристрасті та узгодити життя з найпотаємнішими бажаннями.
  4. Число року. Щороку ця цифра змінюється та відображає енергію конкретного року в житті. Розуміючи значення, можна з максимальною користю використати можливості та виклики, які постають у цей час.

Крім наведених, існують інші числа, детальніше про які розповість консультант.

Розпочати

Використання нумерології у повсякденному житті: кілька практичних порад

Нумерологія – потужний інструмент для самопізнання та особистісного зростання. Ось кілька практичних порад щодо впровадження інформації про персональні числа у повсякденне життя:

  1. Важливо зрозуміти свої основні числа. Це забезпечить міцну основу для покращення життя, адже надасть загальне розуміння про плин життя, світогляд тощо.
  2. Ставити цілі відповідно до чисел життєвого шляху, самовираження, потягів душі. Це може допомогти здійснити бажання і заповнювати життя насиченими подіями.
  3. Приймати рішення з урахуванням порад нумеролога. Коли людина стикається з вибором або з необхідністю прийняти рішення, варто розглянути наслідки кожного варіанту з погляду енергії та вібрації конкретних чисел. За допомогою інструментів нумерології можна зробити більш обґрунтований вибір, який узгоджуватиметься з особистими числами людини.
  4. Використовувати своє число року народження для планування діяльності або продумування намірів на майбутній рік. Це допоможе максимально використати потенціал унікальної енергії кожного року.

Нумерологічні інструменти потужно впливають на стосунки. Користуючись ними, можна дізнатися про сильні та слабкі сторони обох партнерів, порівнюючи цифри. Люди в парі починають краще розуміти один одного та створюють глибші зв’язки. Використовуючи нумерологію, можна вибрати партнера за найкращою сумісністю. Це збільшує ймовірність гармонійних та успішних відносин.

Нумерологічні дослідження сприяють усвідомленому вибору кар’єри. Особистість зрозуміє свої сильні сторони, таланти та нахили, проаналізувавши число душі. Ці знання спрямовують кроки до повноцінної кар’єри, яка відповідає справжній меті людини. Розуміючи енергію та вібрації, можна подолати будь-які життєві виклики. 

Сила чисел сприяє успішному вирішенню бізнес-питань. Можна вибрати сприятливі дати для важливих подій: запуску нового продукту чи кампанії, підписання контрактів, прийняття стратегічних ділових рішень. Нумерологія допомагає зрозуміти членів команди та ефективно керувати ними. Достатньо проаналізувати нумерологічні дані співробітників, щоб зрозуміти їхні сильні, слабкі сторони, мотивацію та підвищити продуктивність роботи.

Різновиди нумерологічних послуг на платформі «Тареус» 

Аналіз особистого числа. Його обчислення передбачає додавання дня та місяця народження людини до поточного календарного року. Отриману суму потім зводять до однозначного числа або основного числа.

Сумісність партнерів. Сумісні пари мають здорові стосунки, поділяють схожі погляди та розуміють життєві перспективи одне одного. Розрахунок числа сумісності допомагає порозумітися зі своєю другою половинкою, навіть якщо у пари протилежні погляди на деякі речі. Знання сумісності сприяє зближенню, прийняттю один одного та міцним взаємостосункам.

Ділова нумерологія. Використання нумерології в бізнесі визначає можливості та допомагає у прийнятті рішень.

Нумерологічний прогноз. Зазвичай щоденні нумерологічні прогнози базуються на числі особистого дня. Прогнози нумеролога ґрунтуються на кількох додаткових числах у таблиці, включаючи двозначне число дня, число особистого місяця та число щоденного завдання. Це створює більш глибоку та детальну картину для будь-якого дня. 

Психоматриця (квадрат Піфагора). Квадрат Піфагора – це окремий напрямок нумерології, який сягає корінням часів єгипетських жерців, які першими почали характеризувати особистісні якості людей за допомогою чисел. Піфагор взяв ці знання про числа за основу і застосував до них математичний підхід, який базується на гармонії квадрата. Вчений і його послідовники розширили можливості первісної єгипетської системи, доповнивши сенс окремих чисел значеннями ліній квадрата Піфагора. Нині цей підхід допомагає у визначенні мети життя людини.

Нумерологічний профіль особистості. В нумерології число особистості вказує на те, як людина уявляє себе в зовнішньому світі та як її сприймає оточення. Число особистості сприяє розумінню, як особистість поводиться з людьми, яких зустрічає в повсякденному житті.

Медитації та візуалізації. Зазначена практика – чудова можливість уявити себе в іншому місці. Людина візуалізує спокійну сцену, наприклад, ліс або вершину гори, щоб розслабитися та відпочити. Настає психологічне розслаблення, заспокоєння, впорядкування думок. Цей тип медитації також є слушним способом поставити перед собою цілі.

Крім наведених, платформа «Тареус» пропонує аналіз імені, дати весілля, минулих життів, дня народження, енергії житла. Радники здійснюють корекцію імені, вибір сприятливих днів, вибір імені для дитини. Надаються послуги у сфері фінансової, кармічної та нумерології здоров’я. Пропонуємо навчання та курси з нумерології, якщо є бажання розвиватися у цій сфері, дізнаватися про нове, оволодіти техніками й інструментами для глибокого самопізнання. 

Сім основних причин, чому вигідно записатися на онлайн-консультацію до нумеролога 

Достатньо вибрати коча на платформі «Тареус», щоб дізнатися, що можуть розповісти числа про вашу особистість та життя. Нумеролог пояснить, як отримати вигоду від сприятливого чи щасливого числа, пропрацювати число, яке суперечить вашій енергії, уникнути повторних невдач і труднощів на життєвому шляху. Нині на різних вебсторінках пропонуються калькулятори для розрахунку важливих чисел, однак ці матеріали мають ілюстративний характер, адже в них відсутній головний компонент – аналіз отриманої інформації. 

1. Глибоке розуміння власної сутності 

За допомогою онлайн-нумерології людина краще розуміє, ким вона є. Число життєвого шляху розкриває сильні та слабкі сторони, визначні риси особистості, потенційні життєві виклики тощо. Крім того, це допомагає визначитися з ідеальним професійним шляхом та способом життя. Можна зв’язатися онлайн та спілкуватися в режимі реального часу з будь-якої точки світу у зручний час. Нумеролог відповідає на запитання, завдяки онлайн-консультації надає вам більш детальне уявлення про те, ким ви є. Консультант також надає рекомендації щодо того, як провести життя на повну та яку роботу вибрати. Нумерологічна консультація онлайн сприяє визначенню числа життєвого шляху та інших важливих показників, щоб ви могли правильно планувати своє життя та прокладати власний шлях відповідно до бажань.

2. Усвідомлення мети життя 

Ви можете краще зрозуміти мету свого життя або точніші цілі, які ви повинні собі поставити. Онлайн-нумеролог може допомогти вам визначити сенс існування. Це робиться з урахуванням номера життєвого шляху, якостей характеру, недоліків та сильних сторін конкретної особистості. Онлайн-консультація дає змогу розвинути розуміння себе і визначити мету життя. Вона визначається на основі вивчення та інтерпретації основних нумерологічних чисел через онлайн-консультацію. 

3. Прийняття найкращого для себе рішення 

Онлайн-зустрічі з досвідченим нумерологом допомагають прийняти мудре рішення та зробити правильний або відповідальний вибір. Люди часто не впевнені, як діяти далі або як прийняти найкраще рішення з низки можливих. Можна покращити своє життя, вибравши шлях, який відповідає таблиці, створеній нумерологом на основі ваших важливих особистих даних. Для цього використовується розрахунок числа долі.

На онлайн-консультації з досвідченим радником ви отримуєте особистий нумерологічний аналіз та тлумачення, які допоможуть вам правильно діяти в тих чи інших ситуаціях. Досвідчений коуч визначає ваше число долі. Знайдена цифра допомагає зробити правильний вибір у різних ситуаціях, включаючи одруження, зміну професії, відкриття власного бізнесу тощо. 

4. Розширення бізнесу та професійне зростання 

Консультація онлайн-нумеролога сприяє розширенню та успішній діяльності компанії чи бізнесу. Ви ставите кар’єрні цілі відповідно до найважливіших особистісних чисел і розвиваєтеся, досягаючи нових сходинок. Інвестиції, ділові операції, вибір назви для бізнесу, місця роботи, товарів чи послуг для реалізації – всі ці аспекти детально аналізуються разом з нумерологом. 

5. Зручність

Не потрібно виходити з дому, щоб отримати відповіді на важливі для вас питання. Достатньо вибрати радника на платформі «Тареус», записатися на консультацію і у визначений термін зустрітися онлайн через зручний засіб зв’язку. Онлайн-консультація зберігає час, економить витрати. Вам нікуди не потрібно їхати. За напруженого робочого графіку можна домовитися про комфортний час віртуальної зустрічі.

6. Конфіденційність 

Ваші особисті дані, розмова з нумерологом, інша інформація, яка не підлягає розголошенню, залишиться в таємниці. Тому на консультацію до наших консультантів можуть записуватися відомі люди, відповідальні особи, які посідають важливі посади в державних органах та бізнес-структурах. Гарантія конфіденційності дозволяє ставити питання та отримувати на них вичерпні відповіді. Завдяки цьому повною мірою вирішуються важливі проблеми. 

7. Доступність

Консультація онлайн – вигідний за вартістю захід. Ви не витрачаєтеся на дорогу та інші потреби. Подібний формат нічим не відрізняється від реальної зустрічі, однак більш доступний. Це дозволяє швидше розв’язати проблему, дізнатися відповіді на важливі питання та почати вдосконалювати власне життя відразу після розмови з радником.

Нумерологія – це захопливий та потужний інструмент, який може дати цінну інформацію про ваше життя, стосунки та вибір. Розуміючи притаманну числам енергію та вібрацію, ви можете використовувати цю силу для покращення різних аспектів свого життя та приймати більш обґрунтовані, зважені рішення, розкривати власний прихований потенціал. Реєструйтеся на платформі, вибирайте консультанта-нумеролога, домовляйтеся з ним про дату онлайн-зустрічі та починайте вдосконалюватися! 

Розпочати

Наш блог

Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
Відкрийте глибини своєї душі
Відкрийте глибини своєї душі
Возз’єднання після розставання
Возз’єднання після розставання
Нумерологія і значення чисел
Нумерологія і значення чисел
cat