Кар’єра та фінанси

Ворожіння на кар’єру та фінанси – це спроби передбачити події, пов’язані з кар’єрним зростанням або з фінансовими доходами людини в майбутньому.

 

Розпочати
Кар’єра та фінанси
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

Ворожіння на кар’єру та фінанси

Такі суто матеріальні речі, як гроші та розвиток кар’єри, здавалося б, не можуть мати нічого спільного з ворожінням. Проте сфера езотерики здатна відкрити нам новий вимір, де тривіальні речі набувають незвичних значень. Давайте дізнаємось, як такі різні аспекти життя взаємодіють і впливають один на одного.

Важливість кар’єрного та фінансового успіху в житті

Значення кар’єрного та фінансового успіху в житті кожної особи індивідуальне, тому що кожна людина має свої власні цінності та пріоритети. Для когось – це фінансова стабільність та соціальний статус, для інших – успішна кар’єра та задоволення від нових досягнень, а для декого – можливість допомагати іншим.

Що таке ворожіння на кар’єру та фінанси

Ворожіння на кар’єру та фінанси – це спроби передбачити події, пов’язані з кар’єрним зростанням або з фінансовими доходами людини в майбутньому. 

Зазвичай за допомогою езотеричних інструментів ми хочемо висвітлити наступні аспекти:

 • перспективи розвитку в певній галузі;
 • можливості для професійного зростання;
 • економічні тенденції;
 • особисті фінансові цілі.

Важливо враховувати, що на ці сфери може впливати дуже багато чинників. Проте ворожіння може бути корисним інструментом для планування та прийняття рішень в особистій та професійній сфері.

Види ворожіння та їхні особливості

Ворожіння на гроші та кар’єру за допомогою езотеричних методів може бути доволі цікавим досвідом. Ось деякі з популярних методів:

 1. Карти Таро – використовуються для передбачення майбутніх подій. Кожна карта має своє тлумачення, і їх комбінації інтерпретуються для відповіді на питання. Вони можуть вказувати на фінансові аспекти та кар’єрні перспективи.
 2. Нумерологія – це вчення про числа та їх вплив на події та людське життя. Воно може бути використане для аналізу фінансових аспектів та кар’єрних можливостей.
 3. Астрологія – використовує позиції планет та інших астрологічних чинників для передбачення подій у житті людини, в тому числі і професійне зростання.
 4. Руни. Символічна система рун може бути використана для отримання відповідей на фінансові та кар’єрні питання.

Важливо пам’ятати, що ці методи можуть служити лише як інструмент для саморефлексії та роздумів.

Як ворожити на кар’єру та фінанси онлайн

Ворожіння через інтернет відкриває нові можливості для тих, хто цінує свій час. Тепер отримати відповіді на свої запитання про фінансовий розвиток або про успіх у роботі можна в будь-який час доби, не виходячи з дому, та з будь-якого куточка світу. Заходьте на наш портал, обирайте персонального радника чи метод ворожіння, який найбільше вас цікавить, і отримайте можливість привідкрити завісу таємничого майбутнього.

Популярні онлайн-інструменти для ворожіння 

Наведемо кілька найпоширеніших інструментів для гадання онлайн:

 1. Онлайн-Таро. Багато віртуальних платформ пропонують онлайн-читання карт Таро. Вибравши сайт або додаток, ви можете ставити запитання та отримувати тлумачення карт. 
 2. Онлайн-нумерологія. За допомогою калькуляторів та онлайн-інструментів ви можете отримати відповіді щодо особистості, фінансів, кар’єри.
 3. Онлайн-астрологія. Це можливість отримати астрологічну консультацію або прочитати гороскоп онлайн чи провести особисту консультацію з астрологом.
 4. Електронні руни та їх інтерпретації для відповідей на запитання.

Важливо враховувати, що ці методи не мають наукового підґрунтя і можуть служити лише як додаткові інструменти.

Важливі аспекти ворожіння на успіх

Ворожіння може служити засобом для саморефлексії, що дозволяє осмислити свої думки, плани та бажання. Результати можуть стати приводом для додаткового роздуму про свої цілі та шляхи досягнення успіху. Варто також вважати ворожіння стимулом, який може активізувати підсвідомість і допомогти виявити та осмислити внутрішні бажання, страхи, стимулювати інтуїцію та творчість

Чинники, які враховуються під час ворожіння

Залежно від методу та традиції ворожіння на фінанси, варто продумати аспекти, які можуть вплинути на результат. Наприклад, ваш емоційний стан та енергетика. Ви повинні максимально точно сформулювати запитання, вибирати методи, які найбільше вам імпонують. В багатьох традиціях ворожіння надається важливість врахування власної інтуїції та внутрішнього голосу. Ворожіння часто включає аналіз конкретних символів чи образів та їхнє тлумачення в контексті питання або ситуації.

Як зрозуміти отримані результати ворожіння

Трактування результатів великою мірою залежить від вашого особистого ставлення, інтуїції та власного досвіду. Дамо кілька порад, як зрозуміти отримані результати ворожіння:

 1. Ставте конкретні запитання, тоді й відповіді будуть більш точними.
 2. Звертайте увагу на свої внутрішні відчуття, враховуйте контекст та ситуацію.
 3. Розглядайте результати не як керівництво до тих чи інших дій, а як інструмент самовдосконалення.
 4. Порівнюйте результат з реальним життям – часто можна виявити зв’язок між символами чи картами та подіями у житті.

Якщо ви відчуваєте, що ворожіння допомагає вам отримати інсайти або розширити свідомість, можете використовувати його як інструмент для власного розвитку.

Переваги ворожіння на кар’єру та фінанси

Ворожіння на кар’єру та фінансовий розвиток має певні переваги для тих, хто шукає внутрішні відповіді, підказки або застереження від Всесвіту. Воно може допомагати людям краще розуміти свої цілі, бажання та мотивації у сфері кар’єри та фінансів, стимулювати творчий потенціал, викликати внутрішні інсайти, які служать джерелом натхнення чи спонукають до нових дій.

Ворожіння інколи надає індивідуальний підхід до розв’язання питань кар’єри та фінансів, зокрема при використанні персональних характеристик, таких як дата народження чи зірковий знак. Проте воно не може гарантувати конкретних результатів у таких прагматичних речах, як фінансовий успіх.

Можливість здійснити правильні рішення завдяки ворожінню

Важливо розуміти, що ворожіння здебільшого базується на символах, інтуїції, а не на конкретних фактах чи даних. Проте у процесі ворожіння ви уважніше розглядаєте свої цілі, бажання та важливі питання. Це може відкрити нові погляди на проблеми чи можливості. Ворожіння може також активізувати інтуїцію та внутрішні відчуття, що стане корисним при прийнятті рішень.

Підкреслення ролі ворожіння в досягненні фінансової стабільності та кар’єрного зростання

Втім, деякі альтернативні способи отримання відповідей на запитання щодо грошей та кар’єри базуються не на інтуїції та тлумаченні символів карт чи рун, а на цілком точних розрахунках. Йдеться про астрологічні прогнози на основі натальної карти та про Матрицю долі. Завдяки цим методам можна дізнатися про сприятливі періоди для прийняття рішень або ж про можливі ризики. 

Розпочати

Наш блог

Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
Відкрийте глибини своєї душі
Відкрийте глибини своєї душі
Возз’єднання після розставання
Возз’єднання після розставання
Нумерологія і значення чисел
Нумерологія і значення чисел
cat