Ви стара душа?

Багато хто каже, що вони відчувають, ніби у них є Стара Душа в молодому тілі, і вони можуть сказати вам, що Стару Душу не можна прийняти за щось інше. Отже, що таке стара душа і як визначити, чи вона у вас є? У цій докладній статті ми досліджуємо Нову Душу проти Старої Душі, боротьбу Старої Душі, стосунки Старої Душі та багато іншого. Читайте далі, щоб стати експертом у цій цікавій темі.

Що таке стара душа?

Визначення Старої Душі залежить від того, кого ви запитуєте. Деякі кажуть, що визначення Старої Душі – це людина, яка прожила багато минулих життів, тоді як інші наполягають на тому, що визначення Старої Душі – це людина, яка має велике духовне просвітлення, яке здається незвичайним для такої молодої людини, але це не пов’язано з реінкарнацією . Деякі кажуть, що це пов’язано з особливими стосунками з божеством, а інші кажуть, що дитина може бути якимось чином благословенна від народження мати Стару Душу. Наявність Старої Душі визначатиме, ким ви є все ваше життя.

Хтось, хто каже: «Я маю стару душу», може бути розумним, розумним або мудрим настільки, що люди припускають, що він не може бути таким через свій вік.

Деякі молоді люди, які кажуть: «Я стара душа», скажуть, що їм довелося швидко подорослішати через те, що батьки поклали на них багато додаткових обов’язків. Те, скільки років вашій душі, може не мати нічого спільного з вашим фізичним віком і повністю пов’язано з вашим досвідом, незалежно від того, чи є він у цьому житті чи в минулому.

Стара Душа, яку ви знаєте і якою захоплюєтеся, може бути кимось, чия мудрість більш академічна, більш духовна , або вони можуть мати так званий високий емоційний інтелект. Які ще речі відрізняють так звану Стару Душу від Нової Душі?

Нова душа проти старої душі

Було сказано, що людям, які мають Нові Душі, потрібно більше часу, щоб засвоїти уроки, ніж людям, які мають Старі Душі, які, можливо, багато чого навчилися в минулих життях, що вони так чи інакше пам’ятають. Люди, які мають старі душі, мають менше шансів підтримувати токсичний спосіб життя, і вони можуть бути першими у своїх сім’ях, хто звільниться від насильства. Нові душі можуть бути більш гнучкими, щоб вивчати нові речі, проте, пробуйте нову їжу та змінюйте індивідуальні варіанти одягу, коли змінюється мода.

Old Souls можуть бути більш постійними та менш охочими слухати нову музику чи модернізувати технології, які вони використовують удома. Не дивуйтеся, якщо ваша кохана стара душа все ще користується холодильником десятиліття тому і віддає перевагу вінтажному одягу новому одягу, який він знайде в торговому центрі.

Оскільки деякі старі душі мали багато минулих життів, вони, швидше за все, стануть учителями чи доглядачами, автоматично бажаючи виховувати та направляти нові душі. Вони можуть бути природженими цілителями , інстинктивно знаючи, що потрібно зробити, щоб допомогти формі життя знайти порятунок, і можуть легко спілкуватися з тваринами. Люди, які мають Нові Душі, можуть бути більш залученими до кар’єри , де вони постійно перебувають у русі, отримуючи можливості просуватися по рядах своїх компаній і відчуваючи різноманітні робочі ролі під час роботи.

Люди, які мають старі душі, можуть бути більш розслабленими та задоволені тим, що залишаються на тій самій роботі чи місці проживання, тоді як нові душі хочуть відчути більше мобільності, побачити більше нових місць і відчути більше нового. Це не через нетерпіння, а тому, що люди з Новими Душами, можливо, не змогли відчути стільки, скільки мають Старі Душі, і вони хочуть мати можливість побачити та зробити все те, що Старі Душі, ймовірно, мали шанс зробити в багатьох живе раніше.

Боротьба старих душ

Люди зі Старими Душами — це не просто високорозвинені особи, які благословляють людей своєю величезною мудрістю. Це люди, які мають проблеми, як і всі інші. Їм може бути важко спілкуватися з людьми свого віку, а також їм важко знайти людей, які, на їхню думку, можуть їх зрозуміти. Крім того, вони можуть боротися з тим, що їх не сприймають серйозно, хоча вони цього заслуговують, лише тому, що вони «занадто молоді, щоб усе це знати», і їм може бути важко розслабитися та розважитися, як це роблять деякі люди.

Давайте дослідимо деякі з ключових проблем Старої душі.

Не стосується людей такого ж віку

Перша ключова боротьба Старої Душі не стосується людей такого ж віку. Коли ви виростете, мати значущі стосунки з людьми вашого віку стане великою частиною як вашої особистості, так і соціалізації. Людям зі Старими Душами може бути важко зрозуміти таких же молодих людей, як вони, і вони можуть віддавати перевагу товариству людей, які є старшими.

Вони можуть тяжіти до людей, досить дорослих, щоб бути їхніми батьками чи бабусями й дідусями, і їх однолітки вважатимуть диваками чи стриманими. Деяким Старим Душам байдуже, чи однолітки вважають їх дивними, і поки вони можуть спілкуватися з ким їм подобається, вони будуть щасливі.

Труднощі з розумінням

Старим Душам може бути важко зрозуміти інші люди, і це може засмучувати та ізолювати. Постійно пояснювати речі іншим людям може бути виснажливо, і ще більше виснажливо, коли скільки б ви не пояснювали, деякі люди просто не розуміють, що ви їм говорите. Мало того, це може ускладнити спілкування з людьми та викликати у вас відчуття, що ви просто нікуди не належите. Це може бути надзвичайно ізолюючим.

Вас не сприймають серйозно

Чи є щось більше розчаровує, ніж те, що тебе недооцінюють люди, які вважають, що ти не знаєш, що ти насправді робиш, лише тому, що ти молодий? Люди, які мають Старі Душі, чи то через те, що вони пережили незвичайну кількість речей у молодому віці, чи тому, що вони пам’ятають речі з кількох минулих життів , володіють незвичайною кількістю знань і мудрості й не обов’язково прагнуть підтвердити свій досвід. , але якщо так, це зрозуміло.

Вони знають, про що говорять, і всі інші повинні слухати, інакше вони пропустять хорошу і корисну інформацію.

Труднощі з розслабленням

Old Souls може бути важко розслабитися, «розпустити волосся» і просто добре провести час. Виходити з натовпом і робити речі, які здаються легковажними та поверхневими, може бути неможливим для людей зі Старими душами, і вони можуть навіть не відчувати потреби виходити на вулицю з самого початку.

Вони можуть відчувати себе краще, відпочиваючи наодинці або зі своїми сім’ями вдома, і деякі люди можуть думати, що вони не веселі. Справа не в тому, що Old Souls не вміють розважатися, просто вони розважаються на власних умовах, і те, що подобається натовпу, може не зробити їх щасливими.

Відносини старих душ

Дві старі душі у відносинах функціонуватимуть одна з одною інакше, ніж нові душі. Швидше за все, дві Старі душі разом братимуть участь у філантропії, проводячи вихідні та свята разом, займаючись волонтерською роботою, намагаючись зробити світ кращим для інших.

Нові Душі та Старі Душі можуть мати любовні стосунки разом, напевно, просто стосунки різні. Відносини між Новими Душами та Старими Душами можуть набувати більше формату наставника/учня, коли особа, яка є Старою Душею, виступає в якості провідника для Нової Душі.

Було сказано, що Старі Душі рідше сприймають нові технології швидко, тому їхній коханий із Нової Душі може їм у цьому допомогти! Людина, яка є Новою Душею, може бути тією, яка заохочує свою близьку Стару Душу спробувати нову їжу, відвідати нові місця та, по суті, відчути нові речі, до яких вони не звикли. Людина Старої Душі може добре допомагати нагадувати своїй коханій людині бути терплячим, поки вона займається такими речами, як нова кар’єра, заохочуючи її продовжувати спроби, навіть якщо здається, що справи розвиваються не так, як їм би хотілося.

Люди зі Старими Душами можуть дуже обережно вибирати собі партнерів, задовольняючись тим, що залишаються наодинці, а не з кимось, хто, на їхню думку, не підходить їм, і вони можуть залишатися на все життя, коли оберуть, з ким будуть довгострокові стосунки. з.

Дехто вважає, що люди, які мають старі душі, іноді добре залишаються самі по собі довше, ніж люди, які мають нові душі, і що вони, ймовірно, не стануть співзалежними, навіть якщо перебувають у стосунках . Проживання протягом багатьох життів або досягнення мудрості на ранньому етапі життя дає Старим Душам унікальний погляд на все, включаючи стосунки .

Тест «Чи я стара душа».

Які ознаки старої душі можуть означати, що вона у вас є? Сюди входить природне знання того, чого ви не навчилися в цьому житті, дежавю або знайомі відчуття з тим, чого ви ніколи раніше не відчували, розуміння того, що все змінюється, і це не турбує вас, як більшість людей, і ви дуже духовні з дитинство. Запитайте себе, чи є у вас якась із цих рис, і якщо ви маєте, цілком можливо, що у вас Стара душа.

Знаючи

Звичайно, розуміння речей, яких вас не вчили, безсумнівно, може бути ознакою Старої Душі. Часто в минулих життях ми багато чого дізнаємося і несемо цю інформацію з собою в нові втілення. Ми можемо не пам’ятати, як проводився урок, ми просто якось його вивчили. Відомо, що деякі люди інстинктивно володіють навичками, яким їх ніхто не навчав, як-от гра на музичному інструменті або верхова їзда, і люди вважають це чудом.

Якщо ви знаєте те, чого вас ніколи не вчили, це явна ознака того, що ви, мабуть, маєте Стару Душу.

Дежавю

Вам коли-небудь здавалося, що ви були десь або пережили щось у цьому житті раніше, але насправді цього не було? Швидше за все, ви так робили в минулому житті. Іноді ми інстинктивно повертаємося до місць, які ми називали домом, і до місць, де в минулих життях відбувалися важливі події. Якщо ви відчуваєте, що тяжієте до місць і/або людей, які вам здаються знайомими, але ви не знаєте чому, ймовірно, вони були частиною минулого життя.

Іноді ми впізнаємо людей, яких знали в минулих втіленнях, і повертаємося разом з ними, а іноді Всесвіт повертає нас туди, де ми належали раніше. Усе це може бути ознакою того, що у вас Стара душа.

Розуміння змін

Якщо ви дуже добре розумієте той факт, що все зміниться, і іноді ми нічого не можемо з цим зробити, у вас може бути Стара душа. Мінливість — це те, що ми не можемо контролювати, і ми можемо або рухатися вперед у міру того, як вони змінюються, або ми можемо заперечувати й залишатися позаду, зупиняючись на минулому замість того, щоб жити в сьогоденні, рухаючись до майбутнього .

Люди зі Старими Душами природно розуміють той факт, що зміни відбуваються, і вони спокійні з цим. Вони можуть допомогти людям із новою душею прийняти зміни та адаптуватися до них.

Високодуховний

Люди зі Старими Душами виявляють природну, глибоку духовність з молодості, і вони часто виступають духовними провідниками для інших людей. Вони знають, що вони відчувають як істину Всесвіту, зокрема, хто ми є, куди йдемо, а також звідки прийшли. Старі Душі часто дають духовні відповіді в релігійних організаціях, діючи як священнослужителі, але деякі з них більше духовні, ніж релігійні, і не приймають обітниць, не обслуговуючи жодних посад.

Вони мають природний зв’язок із тим, кого вважають своїм богом чи богинею , і їхні духовні переконання керують їхнім життям. Зазвичай вони сприймають мир, любов і розуміння всього створеного, прагнучи не завдавати шкоди і намагаючись зцілити інших якомога частіше.

Висновок

Не кожен народжується зі старою душею, але якщо ви народилися, ви це знатимете, і, ймовірно, будете знати, коли будете дитиною. Чи є у вас Стара Душа через досвід цього життя чи минулого, не має значення. Важливо те, наскільки людям пощастило мати вашу мудрість і керівництво в їхньому житті, і ми всі можемо тільки сподіватися, що ви продовжуватимете повертатися в майбутніх життях, ще більше ділячись цією мудрістю.

Інші статті

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
Відкрийте глибини своєї душі
Відкрийте глибини своєї душі