Ангельська Нумерологія: розгадайте загадкові повторення чисел у вашому житті

Що таке ангельська нумерологія

Ангельська нумерологія – це система, яка вивчає символіку чисел, вона заснована на вірі, що кожне число має свою власну енергію, певне значення та повідомлення від вищих сил (ангелів, архангелів). 

Ангели завжди поруч з нами, вони намагаються надати нам керівництво та підтримку. Одним зі способів, яким вони спілкуються з нами, є використання чисел. 

Це практика розшифрування значень чисел, які посилають небесні сили (ангели/архангели). Щоб надсилати нам повідомлення, підказки, настанови, ангели використовують повторення чисел. Вони знають, що люди часто не помічають звичайних знаків, тому використовують числа, які важко ігнорувати.

Коли ви бачите певне число, яке повторюється у вашому житті, це може бути знак від ваших ангелів – магія чисел. Корисним інструментом для розуміння, що саме ваші ангели намагаються вам сказати, стане ангельська нумерологія.

Як розпізнати ангельські числа

Ангельські числа можуть з’являтися де завгодно, їх важко не помітити. Ви можете бачити їх будь-де, навіть у своїх снах. 

Декілька прикладів того, як ангели можуть використовувати повторення чисел, щоб спілкуватися з вами. Якщо ви постійно бачите:

 • номер свого будинку, телефону – це знак, що ваші ангели поруч і підтримують вас;
 • певне число на годиннику – ваші ангели намагаються вам щось сказати про час, наприклад, час на годиннику 11:11 – знак, що ви на правильному шляху;
 • певне число на цінниках, номерах автомобілів або на інших предметах – ангели намагаються щось донести про ваше життя.

Що означають ангельські числа

Символіка чисел в ангельській нумерології широка й різноманітна. Щоб розгадати значення повторюваних чисел, важливо зрозуміти, що криється за кожним із них. 

Загальні символи чисел (ангел нагадує):

 1. 1. Новий початок, лідерство, ініціатива, незалежність, індивідуальність, самовпевненість, самостійність. Ви маєте силу та здатність впливати на своє життя, створювати власний шлях.
 2. 2. Баланс, гармонія, партнерство, взаємодія, рівновага, довіра. Ви маєте потребу у співпраці, спілкуванні для досягнення гармонії та успіху.
 3. 3. Творчість, зростання, комунікація/спілкування, самовираження, оптимізм. Вам потрібно розвивати свої таланти, виражати себе, вірити у власні можливості.
 4. 4. Стійкість, стабільність, надійність, практичність, порядок, організованість, терпіння. Вам потрібно встановити міцні основи у своєму житті, бути відповідальним за свої дії.
 5. 5. Свобода, пригоди, зміни, вибір, адаптація. Вам потрібно бути готовим до змін, відкритим до нових можливостей.
 6. 6. Відповідальність, любов, сім’я, домашній комфорт, турбота, та служіння іншим. Вам потрібно навчитися знаходити баланс між роботою та особистим життям, бути відкритим до служіння та допомоги людям.
 7. 7. Духовність, мудрість, цілісність, інтуїція та внутрішній світ, дослідження та внутрішня гармонія. Вам потрібно відводити час для роздумів, медитації, розвитку своєї духовності.
 8. 8. Процвітання, успіх, кар’єра, удача, добробут, фінансова стабільність, справедливість, влада. Ви маєте потенціал досягти високих результатів, бути успішним у своєму житті.
 9. 9. Завершення, духовний розвиток, високі ідеали, відданість, альтруїзм. Вам потрібно відпустити старе, звільнити місце для нового, розвивати свої духовні здібності, допомагати іншим.
 10. 0. Нескінченність, повнота, вибір. Представляє початок і кінець, можливість для нових початків та нескінченного розвитку, символізує з’єднання з вищими силами, духовну присутність і внутрішню мудрість. Ви є часткою великого цілого і маєте необмежені можливості для створення власного майбутнього.

Крім основних чисел, в ангельській нумерології важливими вважаються потрійні числа (111, 222, 333 і т. д.) та числа з чотирма знаками (1111, 2222, 3333 і т. д.). Ці повторення можуть мати ще важливішу символіку і вказувати на потужне повідомлення від ангелів.

Потрійні числа. Ангел нагадує, що:

 • 111 – ви перебуваєте на правильному шляху та отримуєте підтримку вищих сил у своїх зусиллях;
 • 222 – важливо знаходити баланс у своєму житті, взаємодіяти з іншими людьми з любов’ю та співчуттям;
 • 333 – ангели поруч з вами та готові допомогти вам у духовному розвитку; 
 • 444 – важливо зосередитися на реалізації своїх цілей та будуванні стійкого фундаменту;
 • 555 – ви перебуваєте на порозі нового етапу життя, тому повинні бути відкриті до змін;
 • 666 – часто сприймається як негативне число, але в ангельській нумерології воно символізує збалансоване мислення, нагадує, що важливо знаходити баланс між фізичним та духовним світом, між різними аспектами свого життя; 
 • 777 – ви на правильному шляху до духовного просвітлення, маєте підтримку ангелів у своїй духовній практиці;
 • 888 – ви заслуговуєте на фінансовий добробут і маєте підтримку ангелів у досягненні фінансових цілей;
 • 999 – ви готові закінчити минулі етапи свого життя, перейти до нового рівня свідомості, відпустити старі переконання, шаблони та поведінку, вийти на другий рівень свого духовного розвитку; це підказка про вашу здатність до самовдосконалення та внутрішнього зростання;
 • 000 – вказує на потребу зосередитися на внутрішньому розвитку, самоаналізі та внутрішній праці.

Як інтерпретувати ангельські числа

Коли ви бачите повторюване число, зупиніться і подумайте, що воно може означати для вас.

Поради:

 1. Зверніть увагу на те, що ви робили/думали, коли побачили число. 
 2. Зосередьтеся на своїх думках і почуттях. Перше враження може дати ключ до розуміння.
 3. Розгляньте контекст, у якому ви побачили число: чи було це в конкретному місці або в певний час. Це може дати вам додаткові підказки.
 4. Використайте свої внутрішні знання та інтуїцію. Ваші ангели знають, що ви найкраще розумієте себе, тому довіртеся своєму відчуттю, щоб знайти розуміння числа.

Оскільки символіка чисел в ангельській нумерології є дуже особистісною й індивідуальною, важливо слухати свої внутрішні почуття, інтуїцію. Можете скористатися медитацією або розмовою з ангелами, щоб отримати більше уявлення. За потреби зверніться до професійного нумеролога.

Розпочати

Інші статті

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ