Астрологічний прогноз

В сучасному світі астрологічний прогноз виходить за межі старовинних передбачень та стає інструментом для навігації в житті. Справедливим є судження, що астрологія – точна наука, яка поєднує в собі математичні та астрономічні прорахунки з багатовіковими спостереженнями за впливом небесних тіл на різні аспекти життя людини.

 

Розпочати
Астрологічний прогноз
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше

Астрологія та її вплив на повсякденне життя

Астрологія важлива для тих, хто прагне глибшого розуміння свого життєвого шляху та дбає про власний психологічний розвиток. Астрологічні прогнози можуть стати керівництвом у розв’язанні життєвих проблем і розкритті можливостей. Замовлення астрологічного прогнозу онлайн – свідомий і раціональний вибір сучасної людини, яка цінує свій час та прагне використовувати всі доступні можливості для самовдосконалення. Вивчення руху планет в натальній карті дає змогу зрозуміти ключові аспекти та енергії, які впливають на особистий та професійний успіх. Астрологічні прогнози надають можливість краще розуміти власні та загальносуспільні цикли подій, готуватися до можливих труднощів та використовувати сприятливі моменти для досягнення своїх цілей.

Астрологічний прогноз

Астрологічний прогноз – це не просто передбачення майбутніх подій, а ще й індивідуальна мапа для подорожі вашого життя. Він враховує, як розташовані одна відносно одної зірки та планети, негативні та позитивні аспекти та взаємодії між ними, щоб надати вам відомості про ключові моменти в різних сферах. А в наш час отримати езотеричні поради можна навіть онлайн, вибравши персонального радника на порталі «Тареус».

Що таке астрологічний прогноз і як він створюється

Це створення вашої персональної натальної карти та глибокий аналіз позицій планет, аспектів та впливів, які вони справляють на вашу особистість. Для цього знадобиться наступна інформація: дата та час вашого народження, а також місто. Ці дані дають змогу прорахувати, в якому зодіакальному сузір’ї на момент вашого народження знаходилися Сонце та Місяць, яке положення займали інші планети. Досвідчений консультант вивчає рухи планет, їх взаємодії та аспекти з іншими астральними тілами, і створює ваш персональний гороскоп

Спираючись на дані натальної карти, радник може визначити періоди, коли певні аспекти будуть особливо сильні чи слабкі, прогнозувати можливі події. Варто зазначити, що астрологічний підхід до оцінки життя не є фікцією чи передбаченням долі, а, скоріше, – інструментом для кращого розуміння поточних тенденцій та можливостей.

Важливість розуміння власного знаку Зодіаку

Знак зодіаку – це допомога у самопізнанні та гармонізації власного життя. Він вказує на ключові аспекти вашої особистості, схильності та особливості взаємодії з навколишнім світом, визначає певні риси, які можуть виявитися в особистих та суспільних відносинах, кар’єрному зростанні тощо.

Знання свого знаку зодіаку дозволяє глибше розуміти свої сильні та слабкі сторони, риси характеру, які потрібно згладжувати або розвивати, ефективно взаємодіяти з іншими людьми та оточенням. Це розуміння, як гармонізувати власну енергію з потоками життєвої сили, створюючи більш свідомий та осмислений підхід до свого життя.

Зодіакальні знаки

Зодіак – це коло з дванадцяти астрологічних символів, кожному з яких відповідає певне сузір’я. Належність людини до певного знаку зодіаку визначає позиція Сонця в зодіакальному колі на момент народження дитини. Кожен знак дарує людині унікальні риси характеру та енергії.

Основні знаки зодіаку та їх характеристики

Знаки зодіаку поділяються на чотири елементи: вогонь, земля, повітря і вода. Знаки вогню (Овен, Лев, Стрілець) відзначаються енергією, рішучістю та творчим підходом. Знаки землі (Телець, Діва, Козеріг) характеризуються практичністю, стійкістю та здатністю до раціонального мислення. Представники повітря (Близнюки, Ваги, Водолій) проявляють соціальність, комунікабельність та інтелектуальні здібності. Знаки води (Рак, Скорпіон, Риби) відзначаються емоційною чутливістю, творчістю та інтуїцією. Розуміння цих характеристик допомагає краще пізнати себе та інших людей, покращити міжособистісні відносини та вибрати оптимальний підхід до життєвих ситуацій.

Вплив знаків зодіаку на характер та поведінку людини

Знак зодіаку закладає лише основу характеру та поведінки новонародженої дитини, а подальший вплив здійснює родина та соціум. Властиві представнику зодіакального кола риси можуть бути виражені в людині більш чи менш виразно – залежно від конкретних аспектів натальної карти та життєвого оточення. Не слід забувати, що свій внесок у характер та поведінку роблять ще й Місяць та інші планети.

Місячний гороскоп

Місячний гороскоп – це астрологічний прогноз, який базується на розумінні впливу Місяця в різних його фазах на емоції та самопочуття людини. Цей гороскоп дає вам розуміння власного емоційного стану, його впливу на відносини та життєві аспекти в різні фази місяця. Ці знання можуть бути корисними для планування та пристосування до змін у житті.

Важливість місячного гороскопу та його вплив на емоції і взаємини

Позиція Місяця в астрологічній карті вказує на емоційні тенденції, які можуть бути особливо вираженими протягом конкретного періоду – як піднесені стани, так і періоди емоційного спаду. Розуміння зв’язку між позицією Місяця та емоційними реакціями допомагає ефективно адаптуватися до щоденних ситуацій та управляти своїми власними почуттями, допомагаючи зберегти гармонію та розуміння у стосунках з іншими людьми.

Як використовувати місячний гороскоп для покращення якості життя

Знання місячного гороскопу допомагає адаптуватися до вибухів енергії чи, навпаки, до періодів спокою. Враховуючи рекомендації гороскопу, ви можете спрямовувати свої зусилля на конкретні аспекти життя: особистий розвиток, взаємини або професійне зростання. Важливо слідкувати за циклами Місяця, щоб відчути ритм та гармонію з природою, що позитивно впливає на емоційне та фізичне здоров’я та благополуччя.

Знаки зодіаку та міжособистісні відносини

Важко переоцінити вплив знаків зодіаку на міжособистісні стосунки. Різні характеристики знаків визначають динаміку взаємин. Збіги та розходження між знаками можуть впливати на розуміння, підтримку та розвиток взаємин. Знання астрологічних особливостей партнера допомагає побудувати більш гармонійні та взаємовигідні стосунки.

Взаємодія різних знаків зодіаку у стосунках

Окрім соціального статусу, особистих біоритмів та суспільної позиції, на взаємини впливає і належність партнера до певного знаку зодіаку. Знакам одного елементу (вогонь, земля, повітря, вода) зазвичай легше знайти спільну мову завдяки схожості поглядів та цінностей. З іншого боку, контрасти між знаками різних стихій теж можуть додавати привабливості або доповнювати один одного. Наприклад, водолій (повітря) може збагатити рака (вода) своєю інноваційністю та незалежністю. 

Розуміння та підтримка партнера з урахуванням астрологічного прогнозу

Знання астрологічних особливостей характеру партнера може сприяти глибшому взаєморозумінню та вдосконаленню стосунків. Звертаючи увагу на його знак зодіаку, аспекти та положення планет, можна адаптувати своє сприйняття та підходи до різних ситуацій. Наприклад, якщо партнер є Левом, йому може бути важливим визнання, тоді як Риби можуть цінувати емоційну підтримку та спільні душевні переживання. Важливо будувати відносини на взаєморозумінні та шанобливості до унікальності кожного партнера.

Астрологічний прогноз на майбутнє

Це інструмент, який дозволяє передбачити майбутні події, які можуть відбутися впродовж певного періоду. Він базується на аналізі позицій планет, аспектах та на взаємодії знаків зодіаку. Отримавши цю інформацію від астрологічного радника, ви зможете краще готуватися до можливих викликів, розуміти оптимальні моменти для важливих рішень та надавати напрямок своєму життю.

Як отримати астрологічний прогноз на майбутнє

Для отримання астрологічного прогнозу вам потрібно обрати персонального астрологічного консультанта та надати йому інформацію про дату, час та місце вашого народження. На основі цих даних він прорахує вашу натальну карту та зробить прогноз відповідно до вашого запиту. Це зручний спосіб для тих, хто шукає швидку та доступну інформацію про планетарні впливи на своє життя.

Як користуватися прогнозом для прийняття рішень та планування подій

Користування астрологічним прогнозом для прийняття рішень та планування подій передбачає уважне розглядання прогнозу та адаптацію своїх планів до космічних впливів. Звертаючи увагу на ключові моменти, такі як ретроградні рухи планет, аспекти та переходи, ви можете визначити сприятливі часи для початку нового проєкту, розглядати важливі рішення або уникати можливих конфліктів. Прогноз може також вказати на періоди, коли важливо бути обережним та утримуватися від доленосних рішень. Використання астрологічного прогнозу як інструменту для стратегічного планування дозволяє підвищити потенційні можливості та зменшити ризики.

Астрологічні послуги онлайн

Астрологічна онлайн-консультація – це зручний та доступний спосіб отримати індивідуальний астрологічний прогноз та консультацію не виходячи з дому. Це особливо важливо для людей з високою зайнятістю або тих, хто за певних причин не виходить з дому, а також для осіб, які знаходяться за кордоном.

Отримання астрологічних консультацій та прогнозів онлайн

Отримати астрологічну консультацію онлайн тепер стало легко та швидко. Оберіть на сайті персонального радника, заповніть необхідну інформацію про свою дату, час та місце народження, а потім виберіть зручний для вас час консультації. Консультант розрахує вашу натальну карту та надасть відповіді на ваші запитання. За бажання ви можете замовити загальний, професійний чи навіть любовний гороскоп. 

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat