Дизайн Людини

Дизайн людини – вчення, яке сприяє духовному розвитку та самопізнанню. На основі розшифрування особистої карти людина глибше розуміє глибинні мотиви, покращує стосунки з оточенням, вдосконалює себе. Як розшифрувати дизайн людини? Переваги та використання онлайн-дизайну людини. Human Design дозволяє вийти на новий рівень у всіх аспектах життя: стосунках, кар’єрі, спілкуванні, особистісному зростанні. 

 

Розпочати
Дизайн Людини
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше

Що таке дизайн людини: сутність та вплив на розвиток особистості

Human Design – це комплексна система, яка допомагає зрозуміти риси характеру, обрати життєвий шлях відповідно до власних бажань та цілей на основі знань про тип енергії. По суті – це суміш кабали, Іцзин, астрології, біохімії, генетики та індійського вчення про систему чакр. Творцем дизайну людини є Алан Краковер. У 1992 році дослідник опублікував книгу під псевдонімом Ра Уру Ху, де докладно пояснив, як система допомагає дізнатися більше про особистість, емоції та енергетичні центри. Human Design – показник того, як людина приймає рішення, працює в команді, будує сімейні стосунки, виконує роль батька чи матері. 

Подібно до астрологічних натальних карт, дизайн людини розраховується на основі точного часу, дати та місця народження. Однак інтерпретація даних не просто показує, де були планети на небі в момент народження. За суттю – це енергетичний план, який визначає особисті чакри, які домінують в тілі, та їх вплив на повсякденне життя. 

Human Design надає точне уявлення про риси характеру, допомагає людині приймати рішення та керувати енергією для досягнення особистої гармонії. Знання свого типу дозволяє краще зрозуміти себе, будувати стосунки, ефективно керувати бізнесом, покращувати здоров’я, керуючись власним потенціалом. 

Розрахунок онлайн-дизайну людини: інструменти і методи

Матриця людини будується на даті, часі та місці народження. Подібні дані використовуються також для персонального гороскопа. Спільна риса дизайну людини з традиційними гороскопами – коло знаків і планет. Інформацію, отриману з матриці, можна використовувати додатково до стандартного астрологічного гороскопа. 

Різниця між вченнями полягає у використанні різних методологій та інтерпретацій. Human design – це вчення про відмінності між людьми. Згідно з концепцією, особистість функціонує по-різному у фізичному, розумовому, психологічному, інтелектуальному та емоційному сенсі. Адже жоден із нас не може бути повністю схожим на іншу людину, в тому числі й близнюки. 

З дизайном людини споріднена нумерологія. Вчення базується на впливі енергії особистих чисел на життя та долю людини. Як і дизайн, нумерологія потребує для розрахунку точної дати й часу народження. 

Аналіз аури та енергетичного поля особистості показує особливості енергетичної системи. Це інформація про особу, за допомогою якої можна побачити значення та рівні енергії кожної чакри. Проаналізувавши свій енергетичний стан, особа дізнається про обмежувальні переконання чи негативні думки, які є причиною їх виникнення. 

Застосування розрахунку матриці людини у повсякденному житті та вплив дизайну на розвиток

Human Design – інструмент навчання, завдяки якому людина діє відповідно до її справжньої сутності. Усвідомлення користі дизайну веде до розуміння себе та навколишнього світу. Розрахунок допомагає використовувати життєву енергію правильно. Ось у чому полягає необхідність застосування розрахунку матриці людини в повсякденному житті:

 1. Дізнатися про силу емоцій. Людина керує собою та приймає узгоджені рішення. Здатність сприймати власні емоції веде до самопізнання. Людина вчиться керувати собою і жити в гармонії з внутрішнім світом.
 2. Покращити стосунки з оточенням. Об’єктивна оцінка своїх сильних сторін сприяє усвідомленню того, чим інші люди відрізняються від особи. З’являється розуміння, співчуття, зникає осуд. 
 3. Уникнути емоційного перевантаження чи вигорання. Люди, які оточують особистість, можуть відрізнятися від неї за енергетичним типом. За допомогою розрахунку дизайну людини можна зрозуміти, як правильно будувати комунікацію з оточенням, чиє енергетичне поле відрізняється. Завдяки цьому можна уникнути конфліктів у сім’ї, колі друзів, на роботі тощо. 
 4. Підтримати самого себе у скрутні моменти життя. Деяким людям необхідно залишатися певний час на самоті, щоб відновити внутрішній потенціал. Розуміння цього надає можливість побудувати спілкування з іншими, для яких природне бажання підтримати у скрутну хвилину є нормальним. Однак не кожен усвідомлює, що потрібно особі, яка переживає не найкращі часи. 

Головне завдання дизайну людини полягає у позбавленні правил, продиктованих іншими. Особистість починає жити, керуючись вказівками душі, за власною стратегією. Спершу людина стикається з дискомфортом, адже більшість звикла підкорятися догмам і правилам, засвоєним у дитинстві. Важливо виявляти цікавість до себе, оточення, навколишнього світу. 

Human Design – це можливість поміркувати про різні аспекти власної особистості, визначити сильні та слабкі сторони. Знання своєї енергії, сутності допоможе з’ясувати, що є найкращого в конкретній особі, а над чим, можливо, доведеться працювати. 

Як отримати розрахунок дизайну людини онлайн

Щоб дізнатися про власні особливості, варто звернутися до нумеролога. Для отримання точної таблиці необхідна повна інформація про народження, зокрема:

 • дата
 • місце;
 • час з точністю до хвилин.

У свідоцтві про народження не зазначаються години та хвилини моменту появи на світ. Дізнатися інформацію допоможуть старші родичі. Дані надають у лікарні, де людина народилася. Якщо відомості про точний час народження недоступні, можна назвати приблизний час. Однак це може призвести до деяких неточностей у певних аспектах карти. В будь-якому випадку можна отримати корисну інформацію, яка допоможе змінити життя на краще. 

Після розрахунків варто звернути увагу на найкорисніші аспекти карти:

 1. Тип – як працює аура.
 2. Стратегія – як створені люди.
 3. Влада – символ вбудованого механізму прийняття рішень.
 4. Профіль – вроджена роль.
 5. Енергетичний центр – взаємодія енергій різних людей. 
 6. Змінна (травлення, середовище, перспектива та мотивація) – те, як люди влаштовані, який мають світогляд і як хочуть жити насправді.
 7. Ворота і канали – особливі примхи, ритми, бажання.

За допомогою карти матриці, створеної онлайн, можна скласти цілісний портрет. 

Переваги та використання онлайн-дизайну людини

Знання власного дизайну несе практичну цінність. Вивчаючи інтерпретацію таблиці, можна отримати неоціненний досвід у самопізнанні. Людина бачить і розуміє, що заважає знайти внутрішню рівновагу та над якими рисами характеру потрібно працювати. Особа знає, як жити спокійно та легко, діючи максимально ефективно. Дизайн людини допомагає отримати відповіді на такі питання:

 1. Мета життя.
 2. Таланти та їх застосування у житті.
 3. Як приймати рішення, про які пізніше не стане шкода.
 4. Навички для досягнення успіху в бізнесі.
 5. Знаходження гармонії та щастя з коханою людиною.
 6. Налагодження стосунків з оточенням, зокрема з колегами.
 7. Причини сумнівів та страхів.
 8. Правильне харчування та зміцнення імунітету.
 9. Як виховати дитину вільною та щасливою. 

Головна цінність інформації полягає не в теорії, а в можливості її практичного застосування. Експерименти з життям за дизайном навчать бути ефективнішим та вносити позитивні зміни.

Резюме

Human Design – це система знань про енергетичну механіку та космологічну структуру світу. Вчення відкриває нові можливості для пізнання себе та навколишньої дійсності. Теорія людського дизайну є унікальним синтезом стародавніх езотеричних вчень та класичних фундаментальних, прикладних наук. Це поєднання наукових відкриттів у квантовій фізиці, астрономії, хімії, генетиці, біології та ключових постулатів трьох філософсько-містичних концепцій світобудови: вчення Вед, Книги змін І-Цзин та кабали. 

Портал «Тареус» пропонує скористатися допомогою радників у визначенні свого дизайну. Досвідчені коучі надають правдиву інтерпретацію та допомагають почати зміни у житті. Для цього достатньо простих кроків:

 1. Зареєструватися на порталі.
 2. Вибрати консультанта за власним бажанням.
 3. Підібрати зручну для себе дату.
 4. Домовитися про онлайн-консультацію.
 5. Провести зустріч.

Важливо бути відкритим, не боятися ставити консультантові запитання стосовно нюансів розшифрування розрахунку. Важливо правильно усвідомити незрозумілі аспекти, щоб почати ефективно змінювати життя на краще. Портал «Тареус» пропонує скористатися онлайн-консультаціями, адже це швидкий, дешевий, легкий спосіб дізнатися про себе більше. Не потрібно витрачати часу та коштів на дорогу, стояти в чергах до консультанта. З порталом «Тареус» можна змінювати долю прямо сьогодні, озброївшись дієвими інструментами духовного пізнання власної особистості, навколишнього світу та свого середовища. 

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat