Гороскоп

Онлайн-гороскоп – ваш путівник у світі астрології, який допоможе краще зрозуміти себе, свій потенціал та скласти персональний життєвий прогноз. Дізнайтеся про 12 знаків зодіаку, як замовити гороскоп онлайн у професійного астролога та гармонізувати своє життя.

 

Розпочати

 

Гороскоп
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

Онлайн-гороскоп – ваш путівник у світ щастя, любові та процвітання

Незалежно від того, чи вірите ви в астрологію, зорі здавна цікавили людство. Адже на нічному небі вони утворюють неповторні візерунки, які надихали митців і вчених. Проте астрологія – це не просто милування зірками. Вона допомагає зрозуміти себе, свої таланти та призначення. А завдяки онлайн-гороскопам кожен може пізнати таємниці Всесвіту, не виходячи зі свого дому!

Що таке астрологія і навіщо вона потрібна

Астрологія – одна з найдавніших наук людства. Вона вивчає вплив небесних світил на долю та характер людини. Вважається, що астрологія зародилася ще в месопотамських цивілізаціях та у Стародавньому Єгипті близько 5 тисяч років тому. Жерці спостерігали за зірками та планетами та пов’язували їх рух з подіями на Землі.

Перші астрологічні таблиці з’явилися у Вавилоні. Вони фіксували рух небесних тіл та прогнозували затемнення. Гороскопи складалися для царів та для передбачення воєн. У Стародавній Греції астрологію розвивав Птолемей. Він описав геліоцентричну модель Всесвіту, де планети обертаються навколо нерухомого Сонця.

Середньовічні астрологи створили гороскопи для європейських монархів. Астрологія була тісно пов’язана з алхімією та магією. Епоха Відродження ознаменувалася підйомом інтересу до мистецтва та науки. Астрологія набула популярності серед знаті та митців.

У XX столітті швейцарський психолог Карл Юнг заснував аналітичну астрологію. Вона досліджує вплив зірок на підсвідомість.

Сьогодні мільйони людей цікавляться астрологією. Завдяки інтернету послуги астрологів стали доступнішими для пересічних громадян. Астрологія переживає новий ренесанс!

Ключовим моментом в астрології є час народження, адже саме тоді зоряне небо фіксується в гороскопі конкретного індивіда назавжди у вигляді так званої астрологічної карти. До речі, багато хто плутає гороскоп і оракул. Гороскоп дає людині широкий набір можливостей залежно від конкретної реакції на конкретну подію. Оракул більш «жорсткий»: він дає один прогноз – і не має різниці, подобається він замовнику чи ні. Змінити нічого не можна.

Було б помилкою плутати астрологію та астрономію. На відміну від астрономії, астрологія не обмежується описом руху планет та зірок. Вона пояснює їх вплив на події в нашому житті, а також допомагає в духовному розвитку. Астрономія розвинулася з астрології, а не навпаки.

Що може дати астрологія конкретно вам? Знаючи свій особистий гороскоп, можна краще зрозуміти себе, свої слабкі та сильні сторони. А ще – скласти персональний прогноз, побачивши можливі перешкоди на шляху та способи їх подолання. 

Основні поняття астрології

Базовими поняттями астрології є гороскоп та натальна карта – це головні інструменти, які дозволяють аналізувати вплив небесних світил на людину. Розглянемо їх трохи детальніше.

Гороскоп – це символічне зображення неба на момент народження людини. Він містить такі елементи:

 • 12 знаків зодіаку – сектори неба по 30 градусів, в яких знаходилися планети;
 • планети – Сонце, Місяць, Меркурій, Венера, Марс, Юпітер, Сатурн; їх положення показує характер та долю;
 • аспекти – кути між планетами, які вказують на гармонію чи напруженість у різних сферах;
 • 12 астрологічних будинків – сфери життя: кар’єра, фінанси, здоров’я, стосунки тощо.

Натальна карта – графічне зображення гороскопа у вигляді кола, розділеного на 12 секторів-будинків. Вона розраховується за точним часом, датою та місцем народження.

Натальна карта містить всі елементи гороскопа в символічній формі. За нею астрологи роблять прогнози та аналізують характер та долю людини. Чим точніші вихідні дані, тим вірогіднішим буде аналіз карти.

Як астрологія може покращити ваше життя вже сьогодні

Завдяки гороскопу ви зможете:

 • краще пізнати себе та розкрити свій потенціал;
 • знайти своє покликання та мету в житті;
 • підібрати оптимальну професію та хобі;
 • поліпшити взаємини з близькими та коханими;
 • вибрати сприятливий час для важливих починань;
 • уникнути невдач, заздалегідь підготувавшись до криз;
 • знайти в собі внутрішні ресурси та життєві орієнтири.

Почнемо з вивчення характеристики свого знаку зодіаку.

Гороскоп всіх знаків зодіаку

Наведемо детальну характеристику всіх 12 знаків зодіаку:

Овен – активний, енергійний, сміливий. Любить лідерство, прагне бути першим. Діє швидко, іноді необдумано. Відданий та щедрий у стосунках.

Телець – спокійний, надійний, практичний. Цінує стабільність та матеріальний достаток. Любить затишну домівку, хорошу їжу. Вірний та турботливий партнер.

Близнюки – товариський, допитливий, мінливий. Любить спілкування, подорожі, нові знання. Швидко нудьгує від рутини. Цікавий співрозмовник, але непостійний у почуттях.

Рак – емоційний, чуттєвий, турботливий. Дбає про рідних, цінує затишок та сімейні традиції. Схильний до ностальгії. Чудовий партнер для створення сім’ї. 

Лев – яскравий, творчий, владний. Прагне уваги та захоплень. Добре розвинуте почуття власної гідності. Щирий та великодушний, але ревнивий.

Діва – розсудлива, критична, організована. Любить чистоту, порядок та деталі. Схильна до аналізу і песимізму. Турботлива та надійна, але занадто вимоглива. 

Терези – приязний, естетичний, гармонійний знак. Прагне рівноваги у всьому. Уникає конфліктів, шукає золоту середину. Чуйний і толерантний партнер, але не вміє бути одним.

Скорпіон – пристрасний, ревнивий, пильний. Надзвичайно чуттєвий та інтуїтивний. Вразливий в емоційних стосунках. Бачить людей наскрізь. Заповзятливий і завзятий.

Стрілець – оптимістичний, прямолінійний, активний. Любить свободу, пригоди, подорожі. Нестримна жага пригод. Щирий та життєрадісний, але буває байдужим.

Козеріг – дисциплінований, відповідальний, амбіційний. Прагне статусу і керівних посад. Схильний брати на себе забагато. Вимогливий, але надійний партнер.

Водолій – прогресивний, інтелектуальний, гуманний. Цікавиться новими ідеями та технологіями. Любить свободу, цінує дружбу. Оригінальний та винахідливий партнер.

Риби – мрійливий, емпатичний, творчий знак. Живе у власному світі фантазій. Схильний до ілюзій в коханні, але вміє жертвувати заради інших. Тонко відчуває настрої оточення.

Ось такі яскраві характеристики кожного з 12 знаків зодіаку. Вони допоможуть вам краще зрозуміти себе та інших!

Чим персональний гороскоп відрізняється від загальних

Дізнавшись про свої «загальні» характеристики, можна перейти до «конкретних», розтлумачивши персональний гороскоп. А він, до речі, значно відрізняється від загальних щоденних (щомісячних, щорічних) прогнозів для знаків зодіаку, які можна знайти на багатьох сайтах. Ось декілька ключових відмінностей:

 1. Індивідуальність. Загальний прогноз розрахований на мільйони людей певного знака. Персональний гороскоп враховує унікальне поєднання планет у вашій індивідуальній карті народження. 
 2. Точність даних. В особистому гороскопі використовується точний час народження до хвилини і навіть до секунди. Загальні прогнози оперують лише датами.
 3. Глибина аналізу. Персональний гороскоп аналізує десятки астрологічних чинників: знаки, планети, аспекти, будинки. Загальний прогноз базується лише на впливі Сонця. 
 4. Сфери життя. Індивідуальний гороскоп оцінює всі сфери: кар’єру, фінанси, здоров’я, стосунки тощо. Загальний прогноз дає уривчасту інформацію лише з деяких сфер.
 5. Практичні поради. В особистому гороскопі містяться практичні рекомендації, як діяти в певних ситуаціях. Загальні прогнози констатують події, не даючи порад.

Отже, індивідуальний гороскоп – це не просто розвага для цікавості. Це неоціненний інструмент, який допомагає приймати виважені рішення і управляти власною долею.

Які бувають види астрології

Існує кілька основних напрямків астрології, які мають свої особливості:

 1. Західна (тропічна) астрологія базується на русі Сонця по 12 знаках зодіаку. Вона аналізує взаємодію планет і знаків у гороскопі.
 2. Східна (ведична, індійська) астрологія враховує 27 сузір’їв, а не 12 знаків. Вона фокусується на духовному розвитку людини.
 3. Хорарна астрологія прогнозує результат питання, заданого в певний час. Вона не потребує точної дати народження.
 4. Кабалістична астрологія поєднує астрологічні знання з давньою містикою і нумерологією.
 5. Китайська астрологія базується на 5 стихіях і циклах Юпітера. Вона тісно пов’язана з філософією даосизму.

Основні відмінності китайського гороскопа від західного:

 1. В основі китайської астрології лежить календар, заснований на Місяці та його фазах. Західний гороскоп базується на Сонці.
 2. Китайський зодіак складається з 12 тварин, а не знаків, як західний. Роки, місяці, дні та години прив’язані до циклів тварин.
 3. Використовується 5 першоелементів: Вогонь, Земля, Метал, Вода, Дерево. Вони характеризують особистість людини.
 4. Аналізуються комбінації з першоелементів, які відповідають за взаємодію Неба, Землі та людини.
 5. Враховуються сприятливі і несприятливі напрямки впливу енергії «ці». Це відсутнє в західній астрології.
 6. Приділяється більше уваги кармічним аспектам та реінкарнації. Західний гороскоп більш зосереджений на одному житті.
 7. Китайська астрологія тісно пов’язана з феншуй, і-цзин та даоською філософією. Західна ж система автономна.

Отже, китайський підхід більш холістичний та філософський. Він розглядає людину в гармонії зі Всесвітом. Західний же гороскоп більше зосереджений на психології та індивідуальності.

Як зрозуміти свій гороскоп

Скласти точний астрологічний прогноз доволі непросто, адже для цього потрібно врахувати:

 1. Знак зодіаку, в якому перебувало Сонце в момент народження. Це визначає характер людини.
 2. Положення Місяця та інших планет. Вони відповідають за емоції, комунікацію, кар’єру тощо.
 3. Аспекти – кути між планетами. Вони показують гармонію або конфлікти у різних сферах життя.
 4. Будинки гороскопа. Кожен з 12 будинків відповідає за певну життєву сферу – від кар’єри до шлюбу.
 5. Характерні риси знаків зодіаку. 

Тільки скомпонувавши всю цю інформацію, наш консультант може дати доволі точну астрологічну пораду. Ретельний аналіз натальної карти дає змогу скласти точний психологічний портрет та унікальний життєвий прогноз. Щоб сформувати зірковий прогноз на конкретну ситуацію, потрібно ще скласти карту на певну дату, яка цікавить клієнта.

5 кроків до власного гороскопа

В принципі, дізнатися про своє майбутнє та долю за допомогою астрології може кожен. Для цього потрібно виконати кожен пункт інструкції:

 1. Дізнайтеся точний час свого народження, адже від нього залежить асцендент.
 2. Скористайтеся онлайн-калькулятором, щоб побудувати свою натальну карту.
 3. Проаналізуйте розташування планет у знаках та будинках гороскопа.
 4. Якщо потрібно, зверніться до професійного астролога за детальним тлумаченням.

Отже, астрологія – це не просто цікава наука про зірки. Це інструмент для кращого розуміння себе та навколишнього світу. А завдяки онлайн-гороскопу персональні астрологічні знання стали доступні кожному. Ласкаво просимо вас на наш сайт «Тареус» – тут ви знайдете астролога, який складе ваш гороскоп онлайн, допоможе встановити зв’язок із планетами та обрати свій життєвий шлях. 

Як вибрати надійного астролога онлайн

Щоб отримати максимум користі від астрологічної консультації, варто звернутися до професіонала. Наведемо кілька порад, як вибрати компетентного астролога онлайн:

 1. Перевірте відгуки реальних клієнтів про роботу астролога – це дасть уявлення про його рівень.
 2. Зверніть увагу на досвід роботи в галузі. Досвідчені астрологи точніше тлумачать гороскопи.
 3. Поспілкуйтеся з астрологом до початку консультації. Це допоможе налагодити контакт.
 4. Довіряйте інтуїції. Якщо астролог викликає позитивні емоції, швидше за все, ви знайшли «свого» фахівця.

Професійна онлайн-консультація з астрології стане для вас чудовим поштовхом до розкриття власного потенціалу та гармонізації життя. Розмова з одним з наших консультантів – це духовне спілкування, яке сприятиме вашому розвитку як особистості.

Ми переконані, що астрологія є потужним інструментом особистісного зростання та гармонізації життя. Тож не вагайтеся відкривати власний гороскоп разом з професіоналами своєї справи. Реєструйтеся на сайті «Тареус» прямо зараз та замовляйте консультацію – адже зорі щедро діляться своїми таємницями з тими, хто відкритий до їхніх послань!

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat