Хіромантія

Хіромантія вивчає лінії на долонях людини, трактує їх згідно зі стародавніми знаннями. Друга назва практики – гороскоп долоні. Він дає підказки відносно кохання, кар’єри, здоров’я. Замовляйте онлайн-сесію на порталі «Тареус» для себе та в подарунок.

 

Розпочати
Хіромантія
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

Загальний опис хіромантії та її історичне коріння

Ворожіння по лініях на долонях люди практикують тисячі років. Аналіз долоні під час ворожіння застосовували різні етноси. Знавці кажуть, що за інформативністю він може змагатися з астрологією.

Що вивчать хіроманти 

Форма руки, довжина пальців, лінії на долоні унікальні у кожної людини. Навіть руки однієї людини можуть мати різний малюнок. Трактуванням особливих рис долоні займається езотерична хіромантія, що в перекладі з грецької значить «рука» та «пророцтво». 

Ворожіння по руці практикували мольфари, жерці, шамани та ворожки. Інтерес до старовинної практики читання з руки зберігся й дотепер. Долоня, яка відповідає за отримання та віддачу енергії, має брати та віддавати, може багато розповісти про людину.

З історії ворожіння по руці

Інтуїтивна хіромантія пройшла дуже складний, довгий шлях. Ця езотерична практика:

 • зародилася у Китаї;
 • отримала розвиток у стародавньому Єгипті;
 • пройшла період розквіту у грецькій та римській цивілізаціях;
 • описана у Ведах (Індія) – в текстах, які датовані 1550 роком до н. е.

Вклад у розвиток хіромантії внесли давньогрецькі вчені Гіппократ, Анаксагор, Арістотель. Останній навіть подарував Олександрові Македонському трактат про хіромантію, написаний золотом. У стародавньому Римі читання з долоні було офіційною практикою в Сенаті.

Відомі вчені Середньовіччя Парацельс та Д. Кардано відчували збіг хіромантії з астрологією. Вони докладали зусиль, щоб зв’язати пагорби на долонях із впливом Меркурія, Венери, Марса та Місяця. В наш час езотерична практика трактує значення ліній долоні для передбачення долі та самопізнання.

Важливість хіромантії в сучасній езотериці

Кращі хіроманти на порталі «Тареус» проводять онлайн-консультації за напрямками:

 1. Хіромантія і майбутнє – куди веде лінія долі, чого чекати, що може завадити на життєвому шляху і як не наробити фатальних помилок.
 2. Хіромантія і кар’єра – гадання з висновками, які звертають увагу на потрібні кроки для досягнення успіху у професії, бізнесі.
 3. Хіромантія і здоров’я – ворожіння підкаже, що треба змінити (раціон, спорт, сон, емоції, думки), щоб добре почуватися, жити довго та щасливо.
 4. Хіромантія і характер – експерт за малюнком на долоні створить психологічний портрет, підкаже, що треба змінити для досягнення успіхів у всіх сферах життя.

Про це ви узнаєте від досвідчених хіромантів порталу. Вони ворожать на запити клієнтів, надають інформацію, яка покращує життя.

Основи хіромантії

Як пов’язані хіромантія і доля? Для цього майстер використовує тлумачення:

 • довжини, форми, розташування ліній на долонях;
 • форми та довжини долоні, пальців, пропорційності між ними;
 • кольору та стану шкіри рук;
 • розташування пагорбів, пов’язаних з планетами.

Через звичайні речі, наприклад, лінії кохання та довжину пальців, він отримує унікальну інформацію. 

Значення форми руки, пальців

Хіроманти розрізняють людей на чотири стихії за формою руки:

 1. Земля. Долоні та пальці короткі, масивні, квадратні. Шкіра рум’яна та груба. Характер впертий, цінності незмінні. Людина практична, матеріальна, частіше, працює руками.
 2. Повітря. Долоні квадратні чи прямокутні із сухою шкірою. Довгі пальці (за довжиною більш ніж долоня), з рельєфними суглобами. Людина має здібності до езотеричних знань, балакуча, дотепна, приязна, але може бути гордовитою. Приймаючи рішення, слухає тільки себе. 
 3. Вода. Долоні овальні, пальці довгі, конічної форми. Рука має однакову довжину долоні та пальців. Людина з такою будовою рук зазвичай інтроверт, має чуйний характер, займається творчістю, діє інтуїтивно, спокійно.. Проникливість, примхливість – це теж про людину-«воду». 
 4. Вогонь. Рожева шкіра, прямокутна чи квадратна долоня з короткими пальцями. Людина спонтанна, оптимістична, діє з ентузіазмом, сміливо. Покладається на інтуїцію. Екстраверт з егоїстичним та імпульсивним характером. 

Хіромант вивчає також горби – м’ясисті опуклості на долоні. Вони теж пов’язані з рисами характеру та здібностями.

Процес та техніки читання руки

Чому онлайн-хіроманти такі популярні? Тому що для якості ворожіння не треба тримати руку клієнта. Онлайн технології дають можливість встановити візуальний контакт та вивчити долоню клієнта по її зображенню. 

Огляд різних методів та підходів у хіромантії

У хіромантії є різні напрямки, але всі вони спираються на головне – аналіз та трактування форми рук. Домінантна рука більш показова, бо вона пов’язана зі свідомістю. Хтось ворожить по лівій руці, хтось – по правій, адже лінія життя є на обох.

Важлива пропорційність долоні відносно зросту. У дорослої людини зі спокійним характером долоня має бути пропорційної до тіла. Якщо це не так – людина непостійна, від неї слід чекати несподіваних вчинків, неприємностей.

Азійські хіроманти більше ворожать на багатство. Західна школа частіше звертає увагу на персональні риси особистості та передбачення майбутнього у всіх сферах життя. Але основи та принципи завжди однакові. 

Приклади інтерпретації ліній та символів

За формою лінія життя схожа на дугу, яка розташована біля великого пальця. Її довжина більше вказує на активність, ніж на тривалість земного життя. У людини, яка має брата чи сестру-близнюка, лінія роздвоюється. 

У верхній частині долоні слід шукати лінію серця. Вона йде з тильного краю до середнього чи вказівного пальця. Розірвана лінія попереджає про особисту драму у стосунках. Якщо лінія кохання довга й чітка, – можлива велика любовна історія. 

Лінія голови (розуму) починається між великим та вказівним пальцями. Її сфера відповідальності – інтелект. Довга, через всю долоню, означає яскравий розум. 

Лінія долі дуже інформативна. Якщо її немає, це ознака нудного, порожнього життя. Якщо подвійна, – це може вказувати на дві професії чи на дві родини. 

Лінія шлюбу розташована під основою мізинця, ближче до ребра долоні. Кілька бляклих штрихів – незадоволення стосунками у шлюбі. Одна пряма довга чи дві однакові коротенькі – відповідно, міцний союз або любовний трикутник. 

Де проходить лінія Сонця або лінії успіху у хіромантії? Шукайте вертикальну лінію від зап’ястя до основи безіменного пальця. Якщо вона чітка та довга – це добре.

Лінія здоров’я вражає тим, що її відсутність – це хороший знак. Людина без неї має міцне здоров’я. Але якщо ви її знайшли у себе – не хвилюйтеся. Досвідчений хіромант надасть належне трактування.

Хіромантія для особистого розвитку

Практика дає людині знання про себе. Поради хіромантів можуть виправити складні ситуації. Завдяки їм з’являється шанс змінитися, покращити життя, стати успішнішим, щасливішим. 

Інколи із сеансу хіроманта починається шлях людини до себе. Вона починає розуміти свою природу, усвідомлювати зв’язок між особистими рішеннями та їх наслідками. Слідом з’являється розуміння, що можна змінити і навіщо.

Хочете записатися на онлайн-сесію до досвідченого хіроманта? Зареєструйтеся на порталі, обирайте свого майстра та час сеансу Ласкаво просимо на наш портал самопізнання!

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat