Карта бажань

Астролог, озброєний знанням про вплив планет та їх аспектів на долю людини, допомагає обрати оптимальний час і шлях до вашої мети. Карта бажань у такому аспекті вже не просто мапа мрій, а дієвий інструмент, який активує та збільшує ваш потенціал.

 

Розпочати
Карта бажань
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

Карта бажань та її важливість у нашому житті

Карта бажань, її ще називають Wish Board чи Дошка візуалізації, є відображенням наших сподівань та мрій, інструментом для привертання жаданих подій, обставин та досягнень. Це проєкт, де людина поєднує зображення, слова, емоції та символи, щоб створити власний портрет кращого майбутнього.

Що таке Карта бажань

На ній відображаються мрії, цілі та прагнення особистого та професійного характеру. Люди використовують її, щоб візуалізувати те, що для них важливо. Зображення успіху, здоров’я, щастя, кохання чи будь-яких інших бажаних аспектів життя розміщуються на дошці, створюючи позитивне енергетичне поле та надихаючи на досягнення цілей.

Поняття та цілі Карти бажань

Карта використовується, як інструмент для стимулювання психологічного та емоційного стану, сприяючи концентрації на позитивних результатах та допомагаючи перевести бажане зі сфери ідей до реальності. Її мета – виявлення та здійснення мрій.

Практичні вигоди від створення Карти

Створення Карти бажань – це не просто цікава розвага. Перш за все – це вказівник на ваші основні цілі та завдання. Карта бажань є вашим особистим ментором, який допомагає сфокусуватися на головних пріоритетах. Користь Карти бажань полягає в її здатності конкретизувати ваші мрії та надихати до реальних кроків для їхньої реалізації.

Роль астролога у створенні Карти бажань

Астролог вивчає зіркові патерни та взаємодії, які впливають на ваше життя. Він аналізує позиції планет, аспекти та транзити, допомагаючи вам розібратися у власних прагненнях, висвітлює зв’язки між вашим характером та цілями, спрямовуючи вас на шлях до успіху. Це надає можливість виокремити аспекти життя, на яких вам слід зосередитися в першу чергу.

Враховуючи важливі моменти, такі як повня чи конкретні планетарні аспекти, астрологія може допомогти вам вибрати найбільш вдалий час для створення Wish Board.

Астрологічні аспекти та їхній вплив на Карту бажань

Як планети, їх розташування впливають на ваше життя та долю, так само вони впливають і на реалізацію ваших планів та бажань, розташованих у Wish Board. Наведемо деякі з найважливіших аспектів:

  1. Положення Сонця – на момент створення Карти бажань може вказати важливі моменти та напрямок особистого зростання.
  2. Фаза Місяця – впливає на емоційний стан та підсилює деякі аспекти. Новий місяць може символізувати нові початки, а повня – час завершення чогось важливого.
  3. Позиції планет в момент створення Карти бажань теж мають значення. Наприклад, Венера може надати енергії, пов’язаної з коханням та гармонією, тоді як Марс – енергії для досягнення мети.
  4. Аспекти між планетами. Позитивні, наприклад, тригон або секстиль, можуть підсилити силу певних сторін життя, тоді як негативні аспекти, наприклад, квадрат чи опозиція, можуть вказати на складнощі.
  5. Транзити формують контекст для того, що відбувається в вашому житті на даний момент. 

І, нарешті, кожен астрологічний будинок та планети, які в ньому перебувають, можуть вказувати на ключові моменти, на яких слід зосередитися при створенні Карти бажань.

Процес створення Карти бажань

Процес створення Карти бажань – це магія перетворення мрій у реальні цілі через візуалізацію. Вибираючи символи, зображення та слова, ви створюєте власний проєкт кращого майбутнього. 

Покрокова інструкція для створення Карти бажань

Визначте основні цілі та мрії, які ви хочете втілити на своїй Карті бажань, і беріться до справи:

  1. Знайдіть велику дошку або папір.
  2. Пошукайте зображення, які вам подобаються та відповідають вашим цілям. 
  3. Додайте елементи, які позначають вашу особу. Можна додати астрологічні символи та врахувати певні астрономічні події, що відповідають вашим бажанням.
  4. Використовуйте кольори чи текстури, щоб створити емоційний контекст та зробити вашу Карту більш виразною.
  5. Розміщуйте всі елементи таким чином, щоб вони виглядали привабливо для вас.

Розташуйте вашу Карту бажань так, щоб вона частіше потрапляла вам на очі та нагадувала вам про ваші цілі.

Важливі етапи та рекомендації щодо створення Карти бажань

Ретельно проаналізуйте свої мрії та цілі. Поділіть їх на основні та другорядні, щоб зробити процес створення Карти бажань більш систематичним. Для кожної зони – кар’єра, освіта, особисті стосунки, здоров’я – визначте конкретні цілі. Розташовуйте зображення та тексти на карті так, щоб вони гармоніювали між собою.

Враховуйте емоційний заряд кольору: яскраві кольори для енергії, спокійні – для гармонії. Позитивні слова чи короткі фрази підсилять дієвість вашого наміру. Додайте особисті деталі: ініціали, символічні образи або астрологічні символи.

Карта бажань може змінюватися разом зі зміною ваших цілей. Оновлюйте її, коли досягаєте певних результатів або коли виникають нові мрії.

Практичні поради астролога для успішного створення Карти бажань

Щоб ваша Карта набула більшої ефективності, враховуйте астрологічні поради стосовно транзитів та фаз Місяця, позитивних аспектів планет.

Перевірте свою натальну карту на наявність планет у ключових сферах вашого життя. Користуйтеся транзитами планет для зміцнення позитивних енергій на вашій Карті бажань. Спробуйте розмістити прагнення відповідно до астрологічного контексту. Розміщуйте астрологічні символи поруч із зображенням ваших мрій, надаючи їм додатковий енергетичний заряд.

Пам’ятайте, що астрологія – це інструмент для збільшення свідомості, тому нехай ваша Карта бажань буде унікальним відображенням вашого внутрішнього світу, посиленим астрологічною мудрістю.

Вигоди, результати та можливості Карти бажань

Карта бажань дозволяє вам візуалізувати свої прагнення та мрії, надаючи їм конкретний вигляд. Це створює більш чіткі образи того, що ви хочете досягти. Регулярний перегляд Карти тримає вас у стані постійної мотивації, нагадуючи про важливість вашого розвитку та досягнення мети.

Процес створення стимулює креативність. Ви вибираєте зображення, кольори та компонуєте їх так, як вони відображають ваш внутрішній світ.

Ваша Карта бажань з’єднує вас з вашими мріями. Вона стає психологічним фокусом, який підтримує вас при подоланні труднощів. Відчуття напрямку та контролю, які вона дає, допомагають зменшити стрес та невизначеність, оскільки ви стаєте більш свідомими у своїх бажаннях та їх реалізації.

Спостереження за тим, як ваші прагнення матеріалізуються, заохочує до нових досягнень та збагачує ваше життя новими можливостями. Карта бажань може розвиватися та змінюватися разом з вами, слугуючи інструментом розвитку та адаптації до нових викликів та цілей.

Результати реалізації бажань через астрологічну допомогу

Астрологічний аналіз допоможе точніше визначити ваші цілі та побажання, враховуючи дані вашої натальної карти та вплив планет. Астролог онлайн може рекомендувати створення Карти бажань у певні, найбільш сприятливі періоди, а також коригувати Карту залежно від того, як розвивається ваша ситуація та відбуваються певні астрологічні зміни. Допомога астролога у створенні Карти бажань може покращити результати та допомогти вам у реалізації ваших найбільших прагнень.

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat