Мантри

Мантри – певне звучання одного або кількох звуків, утворених з літер, які складаються у словоформи. Вони очищають свідомість та підіймають, виводять особистість на новий рівень духовного зростання. Успішно використовуються під час енергетичних практик.

 

Розпочати
Мантри
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

В унісон зі Всесвітом, або Як з використанням мантр залучити Вищі сили собі на допомогу

В езотериці мантри називають універсальним інструментом впливу на долю. В давнину мантри використовували при лікуванні хвороб, захисті поселень від непроханих гостей. Співаючи (промовляючи) мантри, брали їх на озброєння в управлінні багатьма соціально-побутовими процесами.

Мантри в езотеричній практиці та духовному розвитку

Мантри – певне звучання одного або кількох звуків, утворених з літер, які складаються у словоформи. Вони очищають свідомість та підіймають, виводять особистість на новий рівень духовного зростання. Успішно використовуються під час енергетичних практик.

Існує кілька пояснень та визначень, що таке мантра. Слово походить від санскриту (літературної мови Давньої Індії), воно має дві частини: «manas», що означає «думати», «мислити» і «trai» – «захист», «захищати». У поєднанні перша і друга частини утворюють те, що сприймає, вивчає, узагальнює та перетворює інформацію, яку ми отримуємо від зовнішнього світу різними енергетичними каналами.

Типи мантр та їх призначення

Залежно від потреби (з чим працює людина у цей момент, які чакри хоче почистити та активувати), складаються й ці звукові вібрації, сприяючи досягненню енергетичної гармонії.

Магія мантр розкривається під час медитацій, коли людина виходить на спілкування з Істиною. Правильно ранжувати думки за допомогою мантр є певною мірою частиною енергетичної освіти людини. А ще через мантри та медитацію можна досягти межі трансцендентності (вийти за межі чуттєвого досвіду).

Певно, ніхто зараз не знає, скільки налічується мантр. Можна припустити, що їх тисячі (а може й більше). Що точно відомо – те, що вони, по-перше, чітко поділені на:

 • жіночі;
 • чоловічі;
 • нейтральні.

По-друге, структуровані за тим, на які сфери життя людини чинять дію:

 • любов і сім’я;
 • здоров’я;
 • матеріальний добробут тощо.

Нарешті, кожна має коло органів людського організму, за які «відповідає». Приміром:

 • І – активує мозкову діяльність;
 • О – включає в роботу діафрагму;
 • З – регулює видільну систему (залози);
 • Су – запускає нижні відділи легенів.

Усього в обігу для складання мантр 50 літер санскритського алфавіту.

Структура мантр

Перші мантри були записані у Ведах як містичні звуки, що відповідали тому чи іншому космічному знанню, свідомості. Існують:

 1. Сагуна. Підпорядковані вищим силам, містять ім’я конкретного бога, побудовані за окремим принципом. Їх слід повторювати належними наголосами та ритмами.
 2. Ніргуна. Позаформове поєднання звуків, без належності до божеств, оскільки призначені для прямого спілкування зі Всесвітом.
 3. Біджа. Односкладові, вимовляють їх, аби швидкоруч почистити енергетичні канали та чакри, дія схожа на масаж, але для тонких матерій.
 4. За історією свого виникнення мантри поділяються ще й на:
 • ведичні;
 • пуранічні;
 • тантричні.

Звуки, які проспівує, промовляє, виголошує людина під час медитації, приводять у гармонію її фізичне та енергетичне тіло, змушуючи кожне резонувати відповідною частотою свого енергетичного поля. Як наслідок, організм, подібно до правильно налаштованого музичного інструмента, добре «звучить», відбувається його духовне піднесення.

Мантри в історичному контексті: ведична філософія

Ведична філософія бере свій початок у X ст. до н.е. Її особливість у поєднанні двох напрямків: філософії як такої та теології (науки, що вивчає релігійні догми різних вірувань та течій, як вони позначаються на духовному житті людини). На відміну від досліджень та навчань про духовний саморозвиток, який відбувався на теренах країн сучасної Європи, ведична наука розвивалася безперервно, пройшовши чотири етапи:

 • ведичний (з 1500 р. до 600 р. до н. е.); 
 • етичний (з 600 р. до н. е. по 200 р. н. е);
 • період сутр (від 200 р. н. е. й донині);
 • схоластичний (від 200 р. н. е. й донині).

Медитація для ведичної філософії – це свого роду молитва, звернення до Вищих сил, аби отримати знання, розуміння законів Всесвіту.

Магія та сила, якою наділені мантри, завойовували уми великих людей, викликали жвавий інтерес у їх дослідженні. Серед шанувальників та дослідників ведичної філософії були: 

 • нобелівський лауреат з фізики Альберт Ейнштейн; 
 • німецький письменник, філософ, лауреат Нобелівської премії в галузі літератури Герман Гессе; 
 • швейцарський психоаналітик, психолог, філософ культури, родоначальник аналітичної психології Карл Густав Юнг; 
 • видатний український письменник, поет, публіцист, перекладач, учений, громадський і політичний діяч Іван Франко. 

Це лише кілька імен тих, хто віддавав належне Ведичній філософії, розуміючи її значення у дослідженні феномену ментального розвитку людини, а також містику та роль мантр для формування суспільства високої моральної організації.

Як мантри можуть впливати на духовний розвиток та енергетичну гармонію

Попри те що мантри відомі давно, ще й досі, зокрема на теренах пострадянського простору, їхня роль не до кінця вивчена. Їх вважали суто релігійною ознакою індуїзму та буддизму. Сучасна психологія та нейронаука переглядають своє ставлення до них і все більше беруть на озброєння у своїх практиках.

Існує кілька ґрунтовних робіт, в яких науковці намагалися встановити, як саме мантри позначаються на діяльності мозку. Одним з таких є дослідження Університету Гонконгу. Його вчені з’ясували, що промовляння словоформ збільшує частоту відповідних хвиль, які сприяють релаксації та стимулюють творчі процеси, збільшують концентрацію, поліпшують когнітивні функції (здатність ефективно засвоювати нові знання), врівноважують діяльність обох півкуль мозку.

Тобто така медитативна практика допомагає віднайти психологічний баланс, укріпити енергетичні та фізичні основи для будівництва свого щасливого життя, в якому дух і тіло перебувають в гармонійній єдності.

Онлайн-консультанти та їхня роль у досягненні гармонії в собі

Навчитися правильно читати мантри – довготривалий процес. І почасти самому справитися складно через низку різних причин. Мало знати їх назву, для чого та як застосовувати. Треба розуміти їх сутність та зміст магічного ритуалу. Щоби мантри почали працювати, на шляху до езотеричної мудрості слід виконати титанічну духовну роботу.

Допомогти пройти цей шлях покликані консультанти езотеричної платформи «Тареус», які набули значного досвіду в містичних практиках, осягнули частину таємниць езотерики та готові поділитися своїми знаннями з тими, хто воліє стати на шлях Великого пізнання.

Щоб отримати консультацію, достатньо зареєструватися на сайті, вибравши свого наставника. Всі сеанси відбуваються на цій платформі, позбавляючи необхідності шукати застосунки або інші онлайн-ресурси для зв’язку.

Консультації індивідуальні, проходять у невимушеній атмосфері довіри та максимального розкриття.

Як замовити сеанс:

 • стати учасником платформи;
 • поповнити баланс;
 • вибрати консультанта;
 • забронювати та узгодити з ним день і годину спілкування.

Поради для самостійної практики

Мантри, як інструмент містичної практики, навіть найсильніші, не працюватимуть за відсутності максимальної зосередженості на їхніх вібраціях. Вони можуть виявитися безсильними, якщо відсутнє прагнення збагнути закладений у них глибинний зміст. Тільки ретельна щоденна робота над собою, важка духовна праця здатні розкрити внутрішній потенціал, підняти свідомість на вищий щабель та, як наслідок, змінити сприйняття навколишньої дійсності. Якщо все це не лякає, вибирайте мантру і починайте працювати: по 10 хвилин щодня.

Суто технічно це має такий вигляд:

 1. Усамітнення та вибір зручного положення.
 2. Пошук прийнятного ритму та «тональності».
 3. Чітка артикуляція звуків, але не застрягати на їх вимові, а концентруватися на вібраціях.
 4. Починати слід з повторень по 9, 18 разів (число кратне 3), поступово збільшуючи кількість.

Якщо звук і вібрація підібрані правильно, вже незабаром має прийти відчуття зосередженості, які б турботи вас не оточували та які б думки не бігли через них наввипередки. Наступна підказка правильності вибору – внутрішній спокій та рівновага. На це може піти кілька тижнів. Далі має з’явитися розуміння, що всі думки сходяться на самій мантрі, та відчуття поступової наповненості енергією.

Розпочати

Наш блог

Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
Відкрийте глибини своєї душі
Відкрийте глибини своєї душі
Возз’єднання після розставання
Возз’єднання після розставання
Нумерологія і значення чисел
Нумерологія і значення чисел
cat