Матриця долі

Матриця Долі – це потужний інструмент для розкриття та розуміння найважливіших аспектів нашого життя. Вона базується на використанні 22 Старших Арканів Таро як відображення 22 енергій Всесвіту. В Матриці закодована доля людини та відповіді на питання щодо всіх сфер життя.

 

Розпочати
Матриця долі
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

Загальне поняття та історія Матриці Долі

Історія Матриці Долі пов’язана зі столітніми традиціями використання карт Таро для передбачення подій та розвитку особистості. Ця система виникла з вивчення арканів як архетипів, що відображають різні фази життя, задачі та можливості. 

Матриця Долі гармонійно поєднала в собі принципи Таро та астрології. Вона є інструментом для вивчення та розуміння життєвого шляху через символічну мову карт. Кожен Старший Аркан у цій системі має власну енергію та значення, що вказує на конкретні аспекти людського існування. 

Розрахунок Матриці Долі описує унікальну комбінацію енергій кожної людини, яка визначає наше життя на рівні духовності, емоцій та фізичного існування. Це не лише інструмент передбачення, але й керівництво для тих, хто шукає глибокого розуміння власної природи та взаємодії з навколишнім світом. 

Взаємозв’язок між астрологією та Матрицею Долі

Матриця Долі глибоко взаємодіє з астрологічними принципами. Вона не просто використовує аркани як інструмент, а й поєднує їх з аспектами натальної карти, позначаючи ключові моменти життя та надаючи глибше тлумачення астрологічних позначень.

Поєднання розшифровки Матриці Долі та натальної карти є дієвим способом отримання свого психологічного портрету та розуміння ключових моментів життєвого шляху. Кожна із цих систем доповнює одна одну, надаючи більш повний та контекстуальний аналіз. 

Ось що ви можете отримати, поєднавши розрахунок натальної карти та Матриці Долі:

 1. Глибоке розуміння власної особистості та теми, що актуалізуються в різні періоди життя, використовуючи символіку Старших Арканів Таро. В поєднанні з натальною картою, яка відображає позначені планетами аспекти та позиції знаків зодіаку у момент народження, ви матимете повний астрологічний аналіз особистості.
 2. Визначення ключових періодів життя та ті періоди, коли певні аспекти стають особливо значущими. Поєднання цієї інформації з натальною картою дозволяє визначити, коли певні теми або виклики можуть виявитися більш суттєвими.
 3. Матриця Долі та карма. Матриця Долі розшифровує та розкриває певні аспекти життя, які можуть мати коріння в минулому, в той час як натальна карта вказує на основні завдання та напрямки розвитку.
 4. Допомога в прийнятті важливих рішень. Аналіз Матриці Долі та натальної карти сприяє кращому розумінню власних сильних та слабких сторін. Це може бути корисним для прийняття рішень у різних аспектах життя.
 5. Особистий та духовний розвиток через Матрицю долі та особистісний гороскоп. Комбінування цих систем сприяє глибшому осмисленню власного потенціалу та внутрішнього зростання. Розуміння того, як астрологічні чинники взаємодіють із загальним життєвим шляхом, може служити важливою вказівкою для духовного розвитку.

Поєднання Матриці Долі та натальної карти є важливим для тих, хто шукає глибоке та повне розуміння власної долі.

Як будується та інтерпретується Матриця Долі

Матриця Долі виглядає як два квадрати: прямий (родовий) та діагональний (особистий), які накладаються один на другий. Вона виникає з розрахунку основних арканів за допомогою дати народження. Умовно життя людини можна поділити на три періоди: дитинство та юнацтво, коли ми вчимося, доросле життя – період становлення, зрілість – підведення висновків. У кожен з цих періодів ми маємо власну задачу, зрозуміти яку допомагають Старші Аркани Таро.

Родовий та діагональний квадрати дають розуміння про життєві ресурси, невирішені матеріальні програми минулих життів, кармічні задачі, про ваші таланти, здоров’я, особисті відносини тощо. Перетин діагоналей обох квадратів – так звана точка збірки, або ж зона комфорту. 

Натальна карта – це, так би мовити, астрологічний портрет людини. Вона є більш складною схемою, яка враховує безліч нюансів: положення Сонця, Місяця та інших планет в Зодіакальному колі та один відносно одного, їх взаємодію та вплив на характер і життя людини, силу взаємного впливу тощо.

Для самостійного розрахунку можна використовувати спеціальний калькулятор Матриці Долі, є також ресурси для будування натальної карти, проте правильну інтерпретацію отриманих результатів може надати лише людина, що досконально знає значення карт Таро та аспекти натальної карти.

Інформація для розрахунків

Щоб розрахувати Матрицю Долі, потрібна лише дата вашого народження, а от для натальної карти знадобиться знати ще й точний час та місце. Ось що відображають ваші особисті дані:

 1. Дата народження – положення Сонця у знаку зодіаку. Це є одним з основних елементів астрологічної карти.
 2. Час народження – положення інших планет та аспектів у вашій астрологічній карті. Для отримання більш точного результату важливо зазначити точний момент народження.
 3. Місце народження – точне положення астрологічних пунктів на небі у час вашого народження. Це допомагає створити точну астрологічну карту.

Для більш детального аналізу можна також додатково вказати інші деталі, наприклад, місце проживання та питання, які цікавлять вас. Ваш персональний консультант може додатково вивчити синастрії (взаємодію двох або більше карт) або розглянути транзити та прогресії (позиції планет у часі) для точнішого прогнозування подій або вивчення конкретних аспектів вашого життя.

Роль Матриці Долі та астрологічних чинників

Знаки зодіаку в Матриці Долі та інші астрологічні чинники мають суттєвий вплив на життя людини, створюючи унікальну енергетичну картину, яка визначає долю та індивідуальний курс подій. Позиції планет та аспекти в часі народження можуть визначати ключові енергетичні пункти в Матриці Долі. Розглянемо роль Матриці Долі та астрології у взаємодії:

 1. Астрологічна доля. Матриця Долі накладається на енергетичний ландшафт, створений розташуванням планет та астрологічними аспектами в момент нашого народження. Астрологія надає контекст для розуміння того, які енергії впливають на наше життя та формують долю.
 2. Планети в натальній карті. Астрологічні події, такі як ретроградні рухи планет, сузір’я та інші аспекти, можуть бути визначальними моментами у Матриці Долі. Вони можуть активувати або пригнічувати події, впливати на вибір та напрямок нашого розвитку.
 3. Синастричний аналіз у матриці долі. Астрологічні карти положення планет у момент народження, а також карти синастрії, які показують взаємодію двох людей, створюють своєрідні «підписи» у Матриці Долі. Ці карти вказують на ключові теми, завдання та можливості в житті.
 4. Карма. Матриця Долі розкриває кармічний аспект, який впливає на наше життя через низку перевтілень. Це може вказувати на кармічні теми та завдання, які ми маємо розв’язувати у поточному житті.
 5. Планетарні транзити. Життєвий шлях в астрології визначається шляхом обрахунків аспектів та транзитів планет. 

Загальний взаємозв’язок між Матрицею Долі та астрологією полягає в тому, що астрологічні чинники додають конкретики в енергетичну структуру Матриці Долі, визначаючи ті частини енергетичної сітки, які активізуються та взаємодіють у різні періоди життя.

Практичне застосування Матриці Долі

Хоча Матриця Долі є концепцією, яка може бути відкритою для різноманітних тлумачень, у тому числі езотеричних та філософських, не можна ігнорувати її практичне застосування в різних аспектах життя. Індивідуальний гороскоп, складений персональним радником, справді може стати керівництвом для покращення якості життя в особистій, матеріальній та соціальній сферах. 

Матриця долі та особистісний розвиток

Розуміння астрологічних впливів та енергетичної сітки Матриці допоможе виявити сильні та слабкі сторони особистості, розкрити таланти та потенціал, визначити життєві цілі та завдання. Розрахунок дитячої матриці здатен виявити приховані здібності та допомогти з вибором напрямку розвитку дитини, побудувати гармонійні відносини між нею та батьками. 

Кар’єра та професійний розвиток

Астрологічне передбачення в комбінації з розрахунком Матриці долі для кар’єри та професійного розвитку може допомогти вам краще орієнтуватися у своєму професійному житті та приймати більш виважені рішення. Ось що ви можете для себе прояснити:

 1. Вибір професій, які найбільше підходять особистості. 
 2. Вибір вдалого часу для кар’єрного зростання, подання заявки на нову роботу, розширення бізнесу або зміни кар’єрного напряму. 
 3. Наявність лідерських якостей, комунікативних здібностей або тенденцій до співпраці. 
 4. Виявлення професійних навичок та здібностей, які варто розвивати. Наприклад, енергія аркана з урахуванням розташування планет може вказати на те, в якій галузі особа здатна відзначитися найбільше.

Для тих, хто прагне керівницької ролі чи власного бізнесу, астрологічні аспекти можуть вказати на природні та сприятливі характеристики для успішного управління. Наприклад, аспект Юпітера може вказувати на потенційний успіх у ролі лідера.

Кохання та стосунки

Матриця Долі допомагає визначити сумісність пари, дає розуміння взаємодії партнерів. Ось деякі приклади використання Матриці Долі у контексті любові та відносин:

 1. Синастрії. Вони вивчають взаємодію енергій та впливу планет у картах обох партнерів. Можуть вказати на аспекти, де є схожість та гармонія, або, навпаки, на області, де може виникати напруга. Ваш радник може проаналізувати ці аспекти, щоб підсилити позитивні сторони стосунків та працювати над розв’язанням можливих проблем.
 2. Карма. Розрахунки можуть вказати на наявність кармічних зв’язків між партнерами, розповісти про те, що у стосунках відбуваються певні духовні виклики, які пов’язані з минулими життями, про кармічні задачі, які можуть блокувати ваш особистісний потенціал.
 3. Розвиток стосунків. Аналіз квадратів Матриці та астрологічних транзитів може допомогти знайти оптимальні моменти для важливих кроків у взаєминах, таких як спільні проєкти, заручини або шлюб. 
 4. Розв’язання проблем. Радник може надати підказки щодо того, як подолати можливі труднощі у взаєминах, наприклад, певні практики або підходи, які сприяють гармонії та зближенню, підвищенню рівня взаєморозуміння між партнерами. 

Розуміння того, як енергії Всесвіту та позиції планет впливають на комунікацію чи спільний розвиток, може допомогти створити більш гармонійні відносини.

Фінансовий добробут

Енергії планет у Матриці Долі та аналіз астрологічних аспектів, таких як позиції планет у другому будинку (будинок матеріальних цінностей) та аспекти щодо планет, які представляють фінанси (наприклад, Юпітер), може вказати на оптимальний спосіб привертання фінансових ресурсів та управління ними. Розкриє ваш фінансовий потенціал та можливості для його зростання.

Здоров’я та добробут

Один з кутів діагонального квадрата Матриці Долі містить інформацію про ваше здоров’я – в контексті чакр та їх енергетичного стану, які проблеми є, які можуть виникнути та як їх уникнути. Планетарні аспекти можуть вказувати на потенційні схильності до певних хвороб чи фізичних властивостей і вказати приблизний період життя, в який можуть виникнути ризики. 

Духовне зростання та життєвий шлях

Розрахунок Матриці по роках, дослідження астрологічних аспектів та впливів допомагає виявити кармічні завдання і можливості для духовного зростання. Радник може розповісти вам, що чекає на вас у майбутньому, як підготуватися, на що звернути особливу увагу.

Освіта та навчання

Цифри в кутах квадратів Матриці та певні планетарні аспекти можуть вказати на те, які галузі навчання або освіти можуть бути найбільш перспективними або важливими для розвитку особистості. 

Розв’язання особистих конфліктів

Радник на основі Матриці та натальної карти допоможе визначити ваші внутрішні конфлікти або тенденції, які створюють проблеми в особистому житті, які кармічні моменти мають вплив на вас та які питання треба вирішити для досягнення гармонії.

Астрологія та життєві рішення для планування майбутнього

Планування майбутнього за допомогою Матриці Долі та натальної карти дозволяє впевнено прогнозувати своє життя та вибирати оптимальні моменти для початку нових проєктів чи здійснення змін.

Розуміння циклів життя

Розрахунок Матриці по роках, поєднаний з натальною картою, дає чітке розуміння, що очікує вас у той чи інший період життя, які задачі постають перед вами, як уникнути кризових ситуацій або прожити їх безболісно та ще й отримати бонуси.

Важливо враховувати, що для уникнення хибних висновків визначення аспектів Матриці Долі та її інтерпретація повинні здійснюватися досвідченим консультантом.

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat