Мольфар

Мольфари – жителі гір – стали зберігачами давніх знань. Основне призначення мольфара – забезпечувати зв’язок між людьми та «вищим», магічним світом. Мольфари проводили різноманітні ритуали та обряди, мета яких – покращити долю людини. Але зараз консультацію у мольфара можливо отримати онлайн.

 

Розпочати
Мольфар
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше

Мольфари – нащадки давніх слов’янських волхвів

Кажуть, що наші предки – слов’яни були зберігачами давніх ведичних знань про світ в цілому та місце людини в ньому. Вони мали неабияку духовну силу, яка давала змогу провіщати майбутнє, розбиратися з долею людини ба навіть керувати погодними процесами – спиняти дощ або навпаки, насилати бурю.

Слов’янська магія – це давня мудрість, яка передавалася від покоління до покоління. Вона містила багато таємниць, які допомагали розкрити людський потенціал, зробити кожного ближчим до Бога. Володимир Великий «Красне Сонечко», хрестивши Русь «вогнем і мечем», фактично поставив хрест на волхвах та їх вченні. Носії таємних знань змушені були відійти у тінь – відкрито сповідувати те, у що віриш, стало надто небезпечно для життя.

Здавалося, що шаманські традиції волхвів «відійшли у вічність». Проте це не так: природна мудрість наших предків знайшла відображення в народних віруваннях, фольклорних елементах та ритуальних обрядах нових адептів сили – магів, відьом, відьмаків, віщунів та мольфарів. 

Мольфари – жителі гір – стали зберігачами давніх знань. Основне призначення мольфара – забезпечувати зв’язок між людьми та «вищим», магічним світом. Мольфари проводили різноманітні ритуали та обряди, мета яких – покращити долю людини. Знали вони і темну магію, вірили, що «світле» й «темне» – це дві сторони однієї медалі, як «Їнь» і «Ян» у давньосхідній міфології.

Сила слова та думки

Одним з основних принципів слов’янської магії є віра в силу слова та думки. Вважалося, що правильно підібрані слова здатні впливати на дійсність. Тому мольфари користуються спеціальними заклинаннями та замовляннями. 

Ще одним важливим елементом їхньої роботи завжди були символічні артефакти, які посилювали магічний вплив. Так, під час обрядів мольфар тримав у руках ритуальну палицю або ніж. 

Основні магічні інструменти мольфара

Розглянемо «знаряддя праці» мольфара докладніше. Ці інструменти допомагали карпатським чарівникам концентрувати магічну силу для досягнення поставленої мети.

Громовий ніж (громовиця)

Громовий ніж – один з найважливіших атрибутів мольфара. Виготовляється він з металу, що походить з уламків громового каменю або інструменту, по якому вдарила блискавка. 

За легендами, громовий ніж допомагає розганяти хмари, керувати грозою, а також має цілющі властивості. Ним можна загоювати рани, лікувати виразки. Мольфари використовували його під час різних обрядів.

Чепелик

Чепелик – невеликий гуцульський ніж з коротким лезом. Він також відігравав роль магічного атрибута. Зазвичай чепелик виготовлявся з коси, якою під час сінокосу була розрізана гадюка. Такий ніж набував особливої сили. За повір’ям, ним можна було навіть перетворити камінь на сир.

Громова палиця

Палиця з дерева, в яке влучила блискавка. Мольфари використовували її під час грози, аби відвести удар від хати або від худоби. Нею також можна було розганяти хмари та заклинати дощ.

Мольфа

Назва «мольфар» має одне коріння з «мольфою». Мольфа – це ритуальний предмет, який здавна використовується у практиці українських магів. Ним могла бути будь-яка річ, наділена магічними властивостями. 

Для створення мольфи предмет потрібно було замовити. Мольфар тримав його при собі протягом 9 місяців, вимовляючи спеціальні заклинання. Так він передавав речі свою силу та енергію.

Потім мольфа слугувала оберегом, допомагала зціленню, могла накликати або відвертати біду. Найчастіше мольфами були хустинки, ножі, прикраси, пояси.

Згарди

Згарди – традиційні гуцульські прикраси у вигляді ланцюжків із символічними підвісками. Вони були неодмінною частиною атрибутики мольфара. Кожна згарда унікальна за формою та оздобленням. На ній зображали солярні знаки, ромби, хрести. Це мало оберегове значення. 

Підвіски-згарди одягали під час спеціального обряду ініціації. Їх кількість вказувала на досвід та силу мольфара. Згарди допомагали також налагодити контакт з потойбічними силами. Отже, мольфи та згарди були не просто декоративними прикрасами. Ці артефакти несли сакральне навантаження та значно посилювали магічну дію.

Камені

Різноманітні камені – неодмінний атрибут мольфара. Їм приписували магічні властивості. 

Наприклад, кварц допомагав концентрувати та накопичувати енергію. А камінь з отвором, через який проростало дерево, використовувався як оберіг.

Трави

Лікарські трави теж активно застосовувались у практиці мольфарів. З них готували зілля та відвари для лікування хвороб. Окремі трави мали оберегові властивості. Їх використовували під час захисних обрядів та очищення приміщення.

Отже, в арсеналі мольфара була велика кількість сакральних предметів та засобів. Вміле поєднання їх допомагало чаклунам здійснювати магічні дії та ритуали.

Гармонія з природою – основа сили мольфара

Слов’янська магія базувалася на уявленні про нерозривний зв’язок людини та природи. Вважалося, що все у світі взаємопов’язане. Тому мольфари шукали гармонії зі стихіями: водою, землею, вогнем та повітрям.

Обряди часто проводили на природі – у священних місцях. Широко використовувалися також рослини та мінерали, наприклад, каміння, якому надавали магічні властивості.

Посвята та очищення

Езотерична практика мольфара починалася з посвяти та очищення. Щоб стати мольфаром, потрібно було пройти спеціальну посвяту та очистити свій розум і душу. Це досягалося усамітненням, медитаціями та особливими практиками.

Наприклад, мольфар міг провести кілька днів у горах без їжі та води. Існував також звичай щорічного очищення вогнем. Мольфар промовляв заклинання та проходив крізь багаття, що символізувало духовне відродження.

Сила слів та символів

Слов’янська магія використовувала величезну кількість міфологічних символів та знаків. Вони несуть певне сакральне значення та енергію. Наприклад, пентаграма символізує гармонію людини та світу. Тризуб – це знак вогню та блискавки. А Коловорот уособлює циклічність часу.

Знання цих символів та вміння їх використовувати було і є частиною майстерності мольфарів. Вони допомагали зосередитися та спрямувати магічну енергію.

Таємниці сьогодення 

Хоча багато давніх знань втрачено, проте основи слов’янської магії актуальні й сьогодні. Ми можемо віднайти гармонію в собі та навколишньому світі. Сила думки та слова допомагає досягти бажаного.

Варто лише усвідомити своє єднання з природою та Всесвітом. Тоді ми зможемо по-новому поглянути на реальність і зрозуміти приховані зв’язки між речами. А це і є справжньою магією, доступною кожному.

Запрошуємо вас зареєструватися на нашому порталі «Тареус» та отримати онлайн-консультацію мольфарів:

  1. Консультації для розкриття здібностей. Наші консультанти допоможуть вам розкрити і розвинути власні здібності в області магії та езотерики. Вони нададуть цінні поради та вказівки щодо практик для розвитку інтуїції, ясновидіння, екстрасенсорних можливостей. Завдяки багаторічному досвіду, мольфари точно визначать ваші приховані таланти та допоможуть їх реалізувати. В рамках практик ви навчитеся швидко досягати енергетичного балансу для нормалізації свого фізичного та психоемоційного стану. Ви глибше пізнаєте містичні звичаї мольфарства, які є частиною культурної спадщини українського народу. 
  2. Допомога в розв’язанні проблем. Звернувшись до мольфарів на сайті, ви отримаєте ефективну допомогу у подоланні різноманітних життєвих проблем – зі здоров’ям, стосунками, фінансами тощо. Використовуючи давні практики та заклинання, мольфари допоможуть знайти оптимальний вихід зі складної ситуації.
  3. Енергетичне очищення. Мольфари проведуть для вас сеанси енергетичного очищення, щоб позбавити від негативної енергії, деструктивних емоцій, страхів та внутрішніх блоків. Це дозволить відновити гармонію та стимулювати подальший духовний розвиток.
  4. Тлумачення сновидінь. За допомогою глибоких знань, накопичених самостійно та отриманих від предків, мольфари зможуть розтлумачити ваші сновидіння, розкрити їх прихований зміст та символіку. Це допоможе краще зрозуміти себе та підсвідомі прагнення.
  5. Духовний розвиток. Отримайте корисні поради щодо духовного зростання та розкриття внутрішнього потенціалу. Ви дізнаєтеся про різноманітні духовні ритуали, серед яких є практики медитації, концентрації, самопізнання та гармонізації.

Тож звертайтесь за допомогою до мольфарів на «Тареус», – і ви відкриєте для себе дивовижний світ давньої магії!

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat