Найгірші пари знаків зодіаку

Здається, скрізь можна знайти статті, в яких обговорюються найкращі сумісні любовні поєднання для кожного із знаків зодіаку. Це має сенс, оскільки всі хочуть знати, хто їм найкраще підходить! Натомість, чи не було б цікаво виявити найгірші комбінації зодіаку в одному місці?

Ця стаття обговорюватиме найгірші збіги знаків зодіаку, пропонуючи рішення щодо того, як найгірші зодіаки можуть подолати свої розбіжності, порозумітися та використовувати свої, здавалося б, протилежні якості, щоб створити чудову команду. Ми розглянемо найгірші збіги для кожного знака в такому порядку:

 • Овен
 • Телець
 • Близнюки
 • Рак
 • Лео
 • Діва
 • Ваги
 • Скорпіон
 • Стрілець
 • Козеріг
 • Водолій
 • Риби


Незважаючи на те, що наші сонячні знаки природно більше приваблюють людей, з якими ми можемо гармоніювати, вони також змушують нас відчувати відразу від певних людей з багатьох різних причин. Будь-які довгострокові стосунки матимуть злети і падіння, і одним із найпотужніших символів любові є терпимість до того факту, що ніхто не ідеальний.

Хоча ми створюємо міцні зв’язки з коханцями, друзями та людьми, з якими любимо працювати, ми також віддаляємося від людей, які нам не завжди потрібні. Егоїстичні коханці, токсичні стосунки та жахливі товариші по команді – це люди, без яких ми могли б обійтися, але іноді нас приваблює хтось, хто виглядає таким іншим, як ми. Ми запитуємо, чи можна якось змусити цей тип стосунків працювати?

Коли сумісні знаки зійшлися разом, може здатися, що весь світ повністю гармонізований. Однак не думайте, що немає уроків любові, які ми можемо винести, об’єднуючись з людьми, з якими ми конфліктуємо.

На щастя, вам не потрібно чаклувати або розмовляти з екстрасенсом, щоб навчитися ладити одне з одним. Особистісні риси, які спонукають нас спілкуватися з людьми, також можуть бути використані для кращої гармонії. Ці якості дають дивовижні можливості використовувати наші відмінності, щоб допомагати один одному, і ми можемо об’єднатися та зробити більше разом з людьми, які мають різні таланти, ніж ми могли б з людьми, які точно схожі на нас.

Овен Найгірші збіги
Ми починаємо з Овна в нашій дискусії про найгірші збіги знаків зодіаку. Люди-Овни — вольові, енергійні, здатні взяти на себе відповідальність, які мають великий ентузіазм і не мають проблем з ризиком, особливо якщо щось звучить весело. Чого вони не можуть терпіти, так це того, що хтось намагається сказати їм зупинитися, коли вони зараз ризикують чимось, чим вони в захваті.

Вони погано спілкуються з людьми, які вважають їх надмірно агресивними, і вони не цінують, коли до них ставляться як до несерйозних людей лише тому, що вони пристрасні. Ваш Овен може злитися і час від часу сказати кілька сильних слів, але в глибині душі, під усією цією сильною енергією, вони справді чутливі особистості, які найкраще працюють з людьми, які це розуміють.

Телець
Телець є одним із знаків, який не вважається ідеальним поєднанням для Овна. Це пояснюється тим, що чоловіки та жінки-Овни можуть бути дуже спонтанними та швидко приймати рішення піти зробити щось, ґрунтуючись на передчутті, що Телець вважав би реакцією на примху. У той час як Тельці більше люблять все планувати, люди Овни підуть на стрибки віри, які Тельці вважають занадто ризикованими.

Це може бути основною суперечкою, але це також може бути чудовою можливістю для цих двох співпрацювати та витягнути один одного із зони комфорту. Якщо Овен іноді може сісти і трохи спланувати разом зі своїм Тельцем, він може залучити свого Тельця майже будь-чим. З іншого боку, якщо Телець іноді може піти на певний ризик, його Овен буде вдячний за те, що вони вірять у нього.

Рак
Раки не завжди підходять Овнам. Чоловіки та жінки Овни можуть бути дуже відвертими, а Раки емоційно дуже чутливі. Люди-Овни іноді починають балакати або злитися, а після того, як вони висловлюються, заспокоюються до такої міри, що поводяться так, ніби нічого й не сталося. Це може роздратувати нерви Рака до того, що він розплакається, і його Овен може дивуватися, чому його Рак засмучений, особливо якщо Овен жодним чином не скаржився на свого Рака.

Ці двоє можуть бути парами, зробленими в пеклі з цієї причини, або вони можуть дуже добре гармонізувати свої відмінності. Якщо Рак може зрозуміти потребу свого Овна випустити пару, а Овен може пам’ятати про те, що засмучує його Рака, вони можуть втішати та підбадьорювати один одного.

Телець Найгірші збіги
Чому Тельців так важко любити? Брудний секрет полягає в тому, що вони такими не є, а ще один із їхніх секретів полягає в тому, що їм важко, якщо вони відчувають, що їм не вистачає людей, яких можна любити та піклуватись. Найкраща пара для жінки або чоловіка-Тельця — це той, хто хоче такої уваги і може зберігати секрети жінки-Тельця. Люди-Тельці – приватні домосіди, які не хочуть, щоб їхні справи ділилися з незнайомцями, і вони воліють залишитися з коханими, ніж розважатися в місті.

У той час як деякі люди вважають це дуже втішним, інші вважають це дуже нудним, а деяким знакам не подобається значення коханців, як це визначає Телець. Вони віддані своїй справі та надають пріоритет людям, яких вони люблять, понад усе. Деякі знаки відчувають, що це задихається, а інші не можуть уявити себе без цього.

Стрілець
Що стосується знаків зодіаку та любові, Стрільці зобов’яжуться, коли захочуть, але навіть тоді вони не хочуть відчувати себе зв’язаними. Телець може помітити потребу Стрільця в особистому часі поза стосунками, коли вони віддаляються, і їх Телець захоче поговорити по душам, що може дратувати Стрільців.

Стрільці також дуже авантюрні, і їх Телець не захоче проводити занадто багато часу далеко від дому. Ця комбінація може спрацювати, якщо обидва готові піти на компроміс і дозволити іншому вирішити, які їхні плани. Приємно відпочити вдома, і навіть авантюрному Стрільцю потрібен відпочинок, але Стрілець може стати справжнім розвагом і показати своєму Тельцю світ. Разом вони можуть мати найкраще від дому та пригод.

Близнюки
Люди-Тельці дуже надійні та непорушні, тоді як Близнюки можуть бути дуже мінливими. Одну хвилину Близнюки можуть бути дуже невимушеними, а наступної — навпаки, і нервувати через те, що Телець може вважати дуже дрібницею. Близнюки можуть вважати Тельця негнучкою палицею в багнюці, а Телець може вважати Близнюків легковажним, мінливим і ненадійним.

Спілкування є ключем до гарного партнерства між цими знаками, і це передбачає повну чесність. Якщо стійкий Телець може прийняти мінливість свого Близнюка, а його Близнюки можуть оцінити надійність свого Тельця, чесні діалоги можуть зробити цю команду неперевершеною.

Найгірші збіги Близнюків
Здається, що Близнюки можуть поговорити з будь-ким і ніколи не зустрічають незнайомців. У бізнесі вони є тими, хто, здається, здатний переконати кого завгодно, і вони чудово вміють посередничати в суперечках.

Усе це робить їх дуже затребуваними в професійному середовищі, а у стосунках вони, здається, завжди оточені обожнюваними друзями, які вважають, що вони — найкраща річ після нарізаного хліба. Незважаючи на всі ці чудові якості, вони такі ж недосконалі, як і будь-який інший знак.

Близнюки можуть бути нечесними, кажучи одній людині щось, а іншому щось зовсім інше. Вони люблять фліртувати, і це може відштовхувати людей, з якими у них романтичні стосунки. Вони легко нудьгують і можуть відмовитися від коханця, який їх недостатньо розважає.

Діва
Діва — не найкращий зодіаковий любовний союз із Близнюками, просто тому, що Дівам важко сприймати Близнюків серйозно. Діви — трудоголіки, і хоча Близнюки зовсім не ліниві, вони не бояться дурити на роботі, і Дів дратує те, що Близнюки, здається, чудово роблять усе, гуляючи в м’ячі. Діви захочуть все спланувати та організувати все по-своєму, але коли це стосується Близнюків, вони не хочуть, щоб ними керували чи говорили, як усе має бути.

Діви дуже добре справляються з усім, що вони роблять, тому що вони досліджували та намагалися знайти найкращий спосіб робити речі. Крім того, якщо їх Близнюки можуть бути на борту, щоб дозволити їм інколи взяти на себе лідерство, а їх Діва розпускає волосся та трохи розважається, ці двоє можуть досягти великих успіхів і добре провести час.

Риби
Люди Риби підключаються емоційно, і хоча Близнюки можуть робити це з певними людьми, вони зосереджені на досвіді, який стимулює розум, і вони можуть бути не настільки уважними до емоцій інших людей, як цього хотіли б їхні Риби. Жінка чи чоловік Риби можуть вважати це серцевим, і незабаром вони виявляють, що Близнюки також не проти відносин, до яких вони не повністю емоційно прив’язані.

Таким чином, поки Близнюки веселяться, Риби можуть почуватися використаними та покинутими. Якщо це не так, ці двоє повинні зустрітися один з одним посередині. Не все має бути пов’язане з емоційним задоволенням у житті, і Близнюки можуть навчити цьому Риб. Риби можуть надати Близнюкам всю необхідну емоційну підтримку, тому що вірте чи ні, але навіть веселі Близнюки потребують цього.

Рак Найгірші збіги
Раки – емоційні люди, які хочуть спілкуватися на рівні душі у своїх стосунках, і навіть зв’язки на роботі мають бути для них значущими. Вони віддають перевагу сім’ї та близьким друзям над усім іншим, і хоча вони серйозно ставляться до роботи, вони зосереджені в житті на людях, яких вони люблять.

Раки погано йдуть у стосунках з людьми, які, як вони не відчувають, повністю на них зосереджені, і вони погано йдуть, якщо відчувають, що люди говорять про них. Їм найкраще вдається у стосунках, які вони вважають довгостроковими, і з людьми, які ставлять їх на перше місце.

Стрілець
Стрільці хочуть розважатися і відчувають, що мають повну свободу робити все, що їм заманеться. Раки хочуть знати, де їхні близькі, що вони роблять і коли вони прийдуть до них наступного разу. Стрілець може відчувати себе в пастці через це, а Рак може запідозрити, що його Стрілець не зосереджений на стосунках. Якщо ці двоє справді люблять один одного, вони зосередяться на об’єднанні, а не на сварці.

Закоханий Стрілець, безсумнівно, буде зосереджений на своїх стосунках і подбає про те, щоб люди, які його люблять, знали про їхнє місцезнаходження. Їх також візьмуть із собою. Рак, закоханий у Стрільця, залишатиметься поруч із ними, дозволяючи їм вести їх на край світу в багато хороших пригод, і вони залишать чудові спогади разом.

Ваги
Терези люблять емоційну підтримку, і вони цінують довіру та стабільність у своїх стосунках, які Раки із задоволенням забезпечують. Однак з усіх партнерів за знаками зодіаку Терези не стримаються від того, що вони вважають необхідною істиною, а Раки не завжди вважають це корисним. Хоча Раки не очікують, що всі вважатимуть їх ідеальними, вони не люблять регулярних нагадувань про те, що це не так, а Терези можуть бути дуже відвертими, коли іноді діляться своєю мудрістю.

Однак Раки цінують чесність, і вони цінують, коли їм говорять правду так, щоб вони не були схожі на критику. Якщо їхні Терези зможуть пом’якшити свій підхід до того, як вони висловлюють свою думку про речі, їхні Раки не почуватимуться прискіпливими, і вони зможуть мати чудові стосунки.

Найгірші сумісні знаки для Лева
Зрозуміти Лева просто. Вони королі чи королеви, і вони хочуть, щоб у їхньому житті були люди, які також є їхніми королями чи королевами. Їм подобається мати стосунки з людьми, яким вони можуть дивитися в очі і захоплюватися ними, і вони особливо поважають відвертих людей, які не стримують своїх поглядів.

Хто приваблює Левів? Ідеальна пара для чоловіків і жінок-Левів — це людина з сильним почуттям власного «я», яка гордиться собою. Вони також повинні бути кимось, хто віддасть перевагу своєму Леву над усіма іншими і чия відданість не викликає сумнівів.

Телець
Здатність Тельців до виховання приваблює Левів, але Леви будуть шоковані тим, що Тельці хочуть бути босом. Вони не є найвладнішим знаком зодіаку, але їм подобається бути відповідальними за речі у стосунках, тому що вони хочуть усіх зіпсувати. Вони також можуть бути дуже невимушеними і дуже розуміти, коли емоції Лева змушують їх вирувати та метушитися.

Тельці захочуть зробити все краще, а Левам це подобається. Якщо Телець може поводитися як рівний своєму Леву, а не намагатися бути головним, ця комбінація зодіаку може бути зв’язком на все життя.

Діва
На відміну від Тельців, Діви не такі дбайливі, і їм не проблема дати зрозуміти, що вони очікують бути головними. Леви не будуть домінувати, і вони хочуть партнера, якого вони вважають рівним, але Діви можуть бути досить владними. Однак Діви зобов’язуються і залишаються поруч з людьми, з якими вони вирішили розділити життя, і це може змусити їхнього Лева довіряти їм.

Спосіб, щоб ці відносини спрацювали, будь то особисті або на робочому місці, полягає в тому, щоб Діва ставилася до свого Лева з повагою і з часом демонструвала, що вони залишаються назавжди. Лев дуже це оцінить і у відповідь продемонструє таку ж відданість своїй Діві.

Найгірші збіги Діви
Шосте місце в нашому списку найгірших партнерів для кожного знака зодіаку займає Діва. Діви можуть поводитися так, ніби вони можуть робити все самі, але ніхто не може, і кожен, хто має справу з Дівою, це знає. Вони працьовиті, здібні люди, які присвятять себе всьому, що, на їхню думку, того варте, і вони присвячують себе стосункам так само, як і тому, над чим працюють.

Вони не поспішають знайомитися з людьми, перш ніж вирішать присвятити їм себе, тому що зобов’язуються на все життя. Мало того, вони не завжди висловлюють емоції, коли знайомляться з людьми, але як тільки вони віддані, вони повністю діляться собою.

Стрілець
Стрільці – веселі люди, які можуть кружляти з багатьма групами та окремими людьми, а потім повністю зникати. Це робить Дів дуже незручними, і вони відчувають, що не можуть довіряти людям, яких вони вважають ненадійними. Стрільці схильні сприймати деяких Дів як занадто серйозних людей, які надмірно критичні, і це діє їм на нерви. Однак у бізнесі Стрільці повністю зосереджують свою енергію на своїх талантах, а Діви цінують і поважають цю важку працю.

У відносинах, якщо Стрілець дійсно любить вас, йому може знадобитися особиста свобода, але він завжди повертається до вас. Ключовим, а не успіхом між цими двома знаками є те, що Діва надає своєму Стрільцю всю необхідну свободу, а потім приймає їх з розкритими обіймами, коли вони повертаються до них.

Ваги
Діви хочуть бути босом, а Терези відмовляються від того, щоб ними керували. Проте Терези люблять гармонію, і вони майстерно врівноважують свої таланти з дарами інших людей. Якщо Діва може бути достатньо відкритою, щоб слухати своїх Терезів і співпрацювати з ними замість того, щоб намагатися керувати ними, їхні Терези оцінять повагу та відповідуть взаємністю, прислухаючись до ідей Діви.

Терези справді воліли б співпрацювати з людьми взаємовигідними способами, а Діви просто хочуть, щоб усе йшло добре. Це може бути одна з найсильніших команд у Зодіаку, якщо вони можуть співпрацювати один з одним.

Найгірші збіги Терезів
Зрозуміти чоловіка чи жінку-Терези так само просто, як знати, що вони просто хочуть ладити з усіма, і вони готові боротися за це, якщо відчувають, що це змушують. Вони справді хотіли б, щоб речі були приємними, але вони відповідають енергії. Якщо ви будете кричати і критикувати, вони також знайдуть для вас вибір. Вони хочуть ладити, але це не обов’язково означає, що ви їм подобаєтеся або хочете мати близькі стосунки. Найкращим партнером для Терезів буде той, хто їм подобається і хто змушує їх відчувати, що все добре.

Козеріг
Козеріг може бути не найкращим партнером для Терезів, але вони мають спільні риси, на яких вони можуть зосередитися, якщо хочуть, щоб стосунки працювали. Вони обидва хочуть, щоб усе було мирно та гладко, і хоча вони можуть не погоджуватися щодо найкращого способу зробити це, вони обидва достатньо розумні, щоб знати, що компроміс краще, ніж сварка.

Їм обом не проблема сваритися, якщо вони вважають це необхідним, і це може бути для них силою, тому що, коли вони по той самий бік чогось, їх разом неможливо зупинити. Крім того, вони складають кращу команду, ніж багато знаків разом, і їм просто потрібно пам’ятати про це, коли виникають розбіжності.

Скорпіон
Терези не завжди є найкращими партнерами Скорпіонів, якщо вони не вирішили взяти зобов’язання один перед одним, і коли це зобов’язання відбувається, здається, ніщо не може стати між ними. Скорпіони можуть бути дуже владними, а Терези відмовляються підкорятися, але Скорпіони дуже захищають, і Ваги це цінують.

І Терези, і Скорпіони дуже віддані тому, кого вони люблять, і жоден з них не залишиться у стосунках, які, на їхню думку, переросли. Знаючи це одне про одного, вони обидва впевнені, що стосунки здорові. Вони просто повинні зрозуміти, що вони і господарі, і партнери, і вони можуть бути разом вічно.

Найгірші матчі Скорпіона
Скорпіони — магнетичні люди, чия сила волі допомагає їм пережити найгірші часи, і, здається, створює для них найкращі часи. Вони мають потужну зосередженість і відданість справі, і вони говорять авторитетно, оскільки вони переконаються, що розуміють, про що говорять, перш ніж відкрити рот. Вони, як правило, досягають успіху в будь-якій справі, і викликають захоплення у багатьох.

Скорпіони дуже зацікавлені у своїй сексуальності, і вони тримають свої справи при собі, що заслужило їм репутацію таємничих людей. Вони можуть викликати захоплення у багатьох, але це не означає, що вони можуть бути у кожного.

Телець
І Тельці, і Скорпіони не поспішають знайомитися з людьми та налагоджувати стосунки, тому, коли вони віддані, вони в цьому надовго. Вони також зосереджені на родині та друзях, і обоє люблять проводити час вдома. Вони обоє люблять захищати та піклуватися про своїх близьких, і вони очікують того ж від людей, які також кажуть, що люблять їх.

Хоча Тельці та Скорпіони мають багато однакових якостей, проблема в тому, що іноді вони настільки схожі, що можуть стикатися головами! Вони обидва можуть бути надзвичайно впертими і говорити людям, що вони можуть прийняти це або залишити це, якщо вони не згодні. Якщо вони обидва можуть бути гнучкими один з одним, це може бути надзвичайно потужним стосунком.

Лео
Для чоловіка-Скорпіона таємниці можуть бути важливі, а Лев сприйме таємниці у відносинах як зраду. Скорпіони також можуть бути владними і думати, що їхній шлях найкращий, і Лев нагадає Скорпіону, що ніхто для них не начальник. Скорпіонам це не дуже подобається, і вони можуть відчувати неповагу. Однак обидва знаки роблять людей, з якими вони пов’язані, пріоритетом номер один, і якщо вони зможуть зосередитися на цьому, усі інші проблеми можна вирішити.

Найгірші матчі Стрільця
Стрільці сприймають життя як пригоду і хочуть отримувати задоволення. Не всі розуміють свою потребу в радості в житті, а деякі люди вважають їх поверхневими, роздратованими та дитячими. Дехто вважає своє бажання робити те, що робить їх щасливими безвідповідальним, але правда полягає в тому, що Стрільці вміють з’ясовувати, що саме вони люблять робити, і застосовувати це у своєму житті таким чином, щоб досягти успіху. Вони дуже енергійні, і не кожен може встигати за ними.

Козеріг
Козероги так само серйозно ставляться до того, щоб зробити своє життя таким, яким вони хочуть, як і Стрільці до гарного проведення часу, і іноді це змушує їх вважати один одного непривабливими. Однак на роботі, якщо у них однакова мета, вони можуть стати чудовими партнерами, і Стрільці додадуть роботі задоволення, щоб усі добре провели час.

З романтичної точки зору вони обидва є секс-машинами, але Козеріг, як правило, захоче залишити секс для відданих стосунків, а Стрілець буде більше налаштований на веселий секс без будь-яких умов. Поки ці двоє мають однакову мету, вони можуть добре об’єднатися та триматися разом.

Телець
Тельці можуть бути дуже налаштованими, аж до того, що Стрільцям набридне спати. З іншого боку, Стрільці можуть бути настільки різноманітними в усьому, що вони роблять, їх Телець може подумати, що вони повна людська істота, і повністю відкинути їх. Телець повинен піклуватися про людей, з якими він пов’язаний, а Стрілець може відчувати, що Телець намагається їх задушити.

На роботі цим двом доведеться відкласти свої розбіжності в сторону і просто зосередитися на своїй роботі. У стосунках обидва знаки орієнтуються на людей, яких вони щиро люблять, але якщо вони не люблять один одного, ці стосунки приречені.

Найгірші збіги Козерога
Ключ до розуміння чоловіка-Козерога – дивитися і слухати. Їх називають Козерогами, тому що вони вважаються «примхливими», що означає, що у них раптово змінюється настрій або поведінка. Одну хвилину вони будуть серйозними та зосередженими на тому, що, на їхню думку, є дуже важливим, а наступної хвилини вони будуть плакати, бо почуваються приголомшеними.

Вони зосереджені й прагнуть досягти успіху в будь-якій справі, а також беруться за проекти з такою самовідданістю, як і за стосунки. Надійний спосіб дізнатися, чи кохаєте ви Козерога, це те, що він часто звертається до вас і проводить з вами багато часу. Вони оточують себе людьми, які можуть терпіти їхні перепади настрою, і вони не можуть терпіти людей, яких вони не можуть сприймати серйозно.

Овен
Козеріг не буде одним із найкращих партнерів для людей-Овнів просто тому, що Козерогові буде важко не сказати Овну, що робити, а Овен цього не терпить. Люди Овни також дуже щирі, і можуть вважати мінливість настрою Козерога фальшивістю. Чоловіки та жінки-Овни також мають потужну енергію, щоб рухатися вперед, а Козероги планують більш ретельно, що може дратувати Овнів через почуття стримування.

Овен також ставиться до себе так само серйозно, як і Козеріг. Однак Козеріг може зневажливо ставитися до пристрасних і запальних манер чоловіка чи жінки Овна, і може вважати їх просто виснажливими, коли вони засмучуються. Однак це саме те, що відчувають люди-Овни, коли Козеріг відчуває примхливий розлад. Ці два знаки мають деякі відмінності, але їх схожість може дратувати один одного до того, що вони розходяться, але це не обов’язково. Вони можуть співпереживати потребі один одного в заспокоєнні та бути чудовими союзниками.

Лео
«Чому Козероги такі холодні?» — запитують Леви. Козеріг буде підходити до стосунків з набагато серйознішою поведінкою, ніж Лев, і вони можуть спочатку бути розчаровані тим, наскільки сильний Лев може виявляти інтерес. Іноді Леви дуже швидко після знайомства з кимось можуть сказати, чи хочуть вони бути з ним чи ні, а Козерогові знадобиться більше часу.

Однак у той час як Козеріг може вважати Лева надмірно сміливим, Леви можуть вважати емоційні прояви Козерога надмірними і можуть просто повідомити Козерогові, що їм потрібно заспокоїтися. Якщо вони притягуються одне до одного, це тому, що протилежності притягуються.

Козеріг може знайти закоханість Лева освіжаючим, якщо вони їм подобаються, а Лев дійсно любить когось, хто відданий. Про Козерогів можна сказати напевно: коли вони вирішать, що хочуть вас у своєму житті, вони залишаться поруч, а Леви такі ж віддані.

Найгірші матчі Водолія
Водолії — найунікальніші люди, яких ви коли-небудь зустрічали, і немає двох однакових. Кожен Водолій абсолютно оригінальний, і вони роблять речі на власних умовах і по-своєму. Вони не найкращі командні гравці, але вони чудово керують командами.

Поки вони встановлюють правила, Водолії веселі, справедливі, і їх мета — зробити все, включаючи сам світ, кращим. Їм не подобається бути в оточенні людей, які називають їх дивними, і вони не терплять, коли їх примушують до конформізму.

Рак
Водолії такі ж відверті, як і Терези, а Раки не люблять, коли їм говорять щось відверто. Хитрість у спілкуванні з Раком, коли він емоційний, що буває досить часто, полягає в тому, щоб прикрашати речі і змушувати їх відчувати себе добре від того, що ви їм говорите. Якщо Водолій зможе це зробити, його Рак оцінить його більше, ніж можна висловити словами, але Раки можуть бути більш емоційно прив’язаними, ніж Водолії могли б хотіти.

Водолії не такі вільні птахи, як Стрільці, але їм доводиться вибирати людей, до яких вони прив’язуються, і навіть тоді їм потрібен простір. Якщо вони можуть використовувати ніжні слова, щоб виразити себе Раку, і Рак дає їм трохи простору, ці двоє можуть вирішити проблеми.

Козеріг
Козероги – серйозні люди, які не тільки дотримуються правил, але й дотримуються їх. З іншого боку, Водолії встановлюють власні правила, і вони порушують будь-які правила, які вважають за потрібне порушити. Козеріг дивитиметься на винахідливого Водолія як на дивака, який не може зберегти статус-кво, а Водолій побачить Козерога як людину, яка є надмірно негнучкою.

Однак обидва знаки працьовиті, і вони можуть добре збалансувати свій природний підхід до речей. Це тому, що інколи добре залишати речі такими, якими вони є, а іншим потрібно вносити зміни. Вони можуть привнести власну точку зору на всі ситуації та разом вони можуть вирішити, як найкраще вчинити.

Найгірші збіги Риб
Ми закінчуємо з Рибами нашу дискусію про найгірші збіги знаків зодіаку. Люди Риби зосереджені на стосунках і допомагають якомога більшій кількості людей. Вони від природи емпатичні і використовують цю здатність, щоб зрозуміти почуття та потреби людей. Однак вони можуть нехтувати власними потребами та бути емоційно перенапруженими. Тоді їм потрібно відірватися та зарядити свої емоційні батареї.

Через це деякі люди можуть відчувати себе кинутими або що їхні Риби не інвестують у стосунки, але люди Риби насправді це так. Їм найкраще поводиться з людьми, які розуміють свою потребу бути помічниками, а також той факт, що вони повинні займатися самообслуговуванням на власних умовах.

Ваги
Терези та Риби можуть стати чудовими друзями, якщо вони поважають потребу один одного просити про допомогу. Терези зосереджені на справедливості, і вони пропонують поради, навіть якщо про них не просять, а люди Риб будуть вдячні за Терезів, які чекають, поки вони попросять поради.

Терези цінують емпатичні здібності своїх Риб, але не хочуть, щоб їхні Риби просто втрутилися й почали аналізувати їх вголос. Однак уявіть, яку ідеальну команду ці двоє складуть із цими подарунками. Вони можуть поєднувати свої здібності, щоб допомагати людям, і бути дуже задоволеними своїми спільними успіхами. Вони можуть створити дивовижний довгостроковий зв’язок, якщо збалансують свої здібності та працюють як команда.

Стрілець
Стрільці пишаються своєю чесністю, але їхня чесність може бути жорстокою, а люди Риб цього навіть не цінують. Стрільці також можуть хвалитися своїми успіхами, і в той час як чоловіки та жінки Риби з радістю визнають добре виконану роботу, вони вважають хвальби огидними і не будуть стояти поряд і слухати це. Однак обидва ці знаки можуть бути повноцінними тваринами між простирадлами, і ця сексуальна хімія може тримати їх разом. Якщо Стрілець може емоційно зв’язатися зі своїми Рибами, ці двоє можуть мати довгий щасливий зв’язок.

Висновок
Отже, які збіги кожного знака Зодіаку найгірші? По правді кажучи, будь-який знак може посваритися з іншим. Природні схильності деяких знаків діють на нерви інших знаків, але ці речі не обов’язково порушують угоду. Якщо люди справді люблять один одного, все можна налагодити, і стосунки, навіть між знаками, які називаються несумісними, можуть бути чудовими в довгостроковій перспективі.

Інші статті

Все про Сідхе
Все про Сідхе
Як зняти чари, заклинання
Як зняти чари, заклинання
Як закохуються знаки зодіаку
Як закохуються знаки зодіаку
Що означає ваш місячний знак
Що означає ваш місячний знак