Нумерологія і значення чисел

Символіка чисел відіграє важливу роль у нашому житті, помічаємо ми це чи ні. Ви коли-небудь зустрічали когось, хто народився в той же день, що й ви, чи дивилися на годинник, який показує 11:11? У більшості людей є улюблені числа, і є причини, чому вони нас тягнуть.

Конкретні нумерологічні числа складають систему, яка налічує тисячі років. У цій системі існують різні значення чисел, зокрема числа життєвого шляху та числа долі . Розрахунок нумерології є потужним інструментом для містичних читачів, і його можна використовувати під час написання гороскопів або роботи з клієнтами.

Що таке нумерологія?

Нумерологія вивчає значення чисел і те, як вони впливають на наше життя. Він аналізує містичне співвідношення між конкретними числами та низкою подій. Нумерологія обчислюється кількома способами і є корисним інструментом для екстрасенсів у своїй роботі.

Що таке число життєвого шляху?

Кожен має свій власний номер Життєвого Шляху, який притаманний тільки йому, і це визначається датою народження людини. У світі нумерології число життєвого шляху людини, як правило, є найвпливовішим аспектом, який розглядається. 

Як розрахувати свій життєвий шлях

Ми покажемо вам, як ви можете легко розрахувати свій власний життєвий шлях вдома. Для цього вам потрібно звести кожну складову дати народження до однієї цифри, ці цифри називаються кореневими числами .

У цьому прикладі ми використовуємо 29 грудня 1993 року як дату народження. Дотримуйтесь, щоб допомогти вам визначити свій власний номер життєвого шляху:

 • Грудень — 12-й місяць, який = 12 . Потім це скорочується до 1 + 2 = 3 .
 • 29-й день скорочується до 2 + 9 = 11 . Потім це скорочується до 1 + 1 = 2 .
 • 1993 рік скорочується до 1 + 9 + 9 + 3 = 22 . Потім це ще більше зменшується до 2 + 2 = 4.
 • Додавання цих чисел (3 + 2 + 4) дорівнює 9 .

Підсумовуючи, якщо ваша дата народження припала на 29 грудня 1993 року, число вашого життєвого шляху дорівнює 9 .

Використовуйте калькулятор життєвого шляху Mysticsense, щоб розрахувати свій власний життєвий шлях. Просто введіть дату свого народження в калькулятор нижче:

Що таке числа ангелів?

Числа ангелів – це послідовність чисел, що повторюється. Ці числа можуть означати, що Всесвіт намагається вам щось сказати. Загадування бажання, коли з’являється число ангела, може привести до успіху.

У нумерології існують різні типи чисел, і кожен тип чисел забезпечує власну енергію. Коли ви вперше побачите номер ангела, ви відчуєте певну кількість енергії, але якщо ви побачите його багато разів у різних місцях, ця енергія зростатиме та розвиватиметься. 

Що таке головні числа?

Основні числа також підпадають під числову символіку та нумерологію. Єдині числа, які ми не скорочуємо, це число 11 і число 22 . Причина, по якій ми не зменшуємо ці числа, полягає в тому, що вони забезпечують більш інтенсивну версію своїх кореневих чисел (2 і 4).

Головні числа означають, що людина може володіти більш потужною енергією. Значення їх числа вказують на те, що людина, швидше за все, досягне успіху, вищої освіти та більших досягнень.

Двома прикладами успішних людей, які володіють високими цифрами, є не хто інший, як Барак і Мішель Обама. День народження Барака Обами припадає на 4 серпня 1961 року:

 • Серпень – 8-й місяць, який = 8
 • 4-й день = 4
 • Тоді 1961 рік скорочується до 1 + 9 + 6 + 1 = 17 . Потім це скорочується до 1 + 7 = 8
 • Додавання цих чисел разом (8 + 8 + 4) дає нам 22 , і ми не зменшуємо це число, тому що це головне число.

День народження Мішель Обами припадає на 17 січня 1964 року:

 • Січень – 1-й місяць, який = 1
 • 17-й день скорочується до 1 + 7 = 8
 • Тоді 1964 рік скорочується до 1 + 9 + 6 + 4 = 20 . Потім це скорочується до 2 + 0 = 2
 • Додавання цих чисел разом (1 + 8 + 2) дає нам 11 , і ми не зменшуємо це число, тому що це головне число.

Найпотужніші нумерологічні числа

Після того, як ви визначите своє нумерологічне число, ви, ймовірно, задумаєтесь, що воно може означати для вас. Кожне нумерологічне число має різне значення, і наступний розділ проведе вас через кожне з цих значень чисел:

Номер 1

Розпочати значення чисел – це номер один. Це класифікується як лідер нумерології. Один демонструватиме новаторські риси, оскільки це особистість, яка може взяти на себе відповідальність за будь-яку ситуацію, з якою вони стикаються.

З іншого боку, комусь важко знайти компроміс. У деяких ситуаціях вони можуть виявитися самими самотніми номерами нумерології.

Номер 2

Двійки символізують співчуття, гармонію, мир і дипломатію. Тобі потрібна двійка, коли ти шукаєш миротворця. Конфлікт – їхній найлютіший ворог! Вони вірять, що світ стає кращим, коли всі ладнають один з одним.

Двійки мають здатність бачити обидві сторони суперечки і, перш за все, чудові друзі. Бувають випадки, коли двійки виявляються надмірно чутливими і нерішучими особистостями. З усіх значень чисел у нумерології двійки є одними з найбільш інтуїтивно зрозумілих – їх можна залучити до хіромантії та Таро.

Номер 3

Якщо у вас трійка, ви, швидше за все, проявите такі риси, як комунікабельність, пошук уваги (навмисно чи ненавмисно) або загальне джерело творчості.

Це може змусити трійок продовжити кар’єру в сфері мистецтва чи розваг, вони зроблять це в надії прожити своє життя на повну. Природжені артисти, трійки харизматичні та оптимістичні у своїх найкращих проявах, тоді як вони можуть бути примхливими та поверхневими під час найгірших періодів.

Номер 4

У символіці чисел четвірки — це практичні особи, які прагнуть міцної інфраструктури для свого життя. Вони вірять, що міцний фундамент допоможе їм досягти успішного довголіття на цій планеті. Логічний хід думок характерний для четвірки.

Спільною рисою четвірок є впертість і жорсткість, природна противага цьому практичному менталітету. Четвірки вважають ризикувати страшним, але це може принести їм користь з часом, поставивши їх у положення поза зоною комфорту.

Номер 5

П’ятірки прагнуть пізнати світ і побачити все, що він може запропонувати. Бажано, щоб вони витратили час, щоб викинути це зі своєї системи, подорожуючи, вечірки тощо, перш ніж вони вирішать зробити будь-який аспект свого життя постійним (стосунки, будинок, діти).

Робота, яка дає право на поїздку на п’ятірку, є бонусом, тоді як установка 9-5 зробить для них завдання складними. Свобода – це те, що робить п’ятірку, тому вони намагатимуться шукати її в усіх аспектах свого життя.

Номер 6

«Батько» нумерологічних значень чисел, шістки, плекають у серці. Ймовірно, вони стануть матір’ю чи татом дітей і домашніх тварин, оскільки міцна сімейна обстановка в їхньому житті справді підходить їм.

Їх потреба піклуватися про інших іноді може перетворитися на демонстрацію надмірно контролюючих рис, на які їм потрібно стежити. Здебільшого шістки є люблячими та надзвичайно підтримуючими, а також чудовою людиною, щоб бути поруч!

Номер 7

Бути інтелектуальним та інтуїтивним – дві риси, які легко даються сімкам. Вони відомі як детективи в символіці чисел нумерології. З гострим поглядом на деталі, перфекціонізм – це те, чого жадають сімки.

Для сімки типовий аналітичний світогляд, але цьому буде протистояти песимізм, який вони демонструватимуть у важкі моменти.

Номер 8

Вісімки люблять мати амбіції, і носять це на рукавах. Ставлення цілей дається їм легко, і вони люблять дивитися на загальну картину, коли це роблять. Постійне прагнення до успіху означає, що керівні посади є природним для вісімок.

Демонстрація рис контролю та власності є небезпекою для вісімки, оскільки керівні посади, які вони, ймовірно, займуть, дають їм контроль. Навпаки, якщо вісімки правильно керують своєю рішучістю, вони можуть неймовірно надихати інших. 

Номер 9

З усіх значень чисел у нумерології дев’ятки вважаються найсильнішими. Число дев’ять поєднує в собі всю енергію інших чисел. Ідеалізм – це заголовок, коли мова йде про дев’яток – вони природжені лідери. Незважаючи на те, що вони керують, вони не шукають позиції, натомість вона приходить до них природним чином.

Дев’ятки проводять час, працюючи там, де їм місце у світі. У добрі моменти вони безкорисливі та цілителі, однак їм легко емоційно віддалитися та ускладнитися.

Інші статті

Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
Відкрийте глибини своєї душі
Відкрийте глибини своєї душі
Возз’єднання після розставання
Возз’єднання після розставання
Духовне значення ворон
Духовне значення ворон