Оракул

Оракул – це давня мудрість, яка допомагає людині знайти відповіді на питання та орієнтуватися у складних життєвих ситуаціях. Історія оракулів сягає глибокої давнини та пов’язана з різними культурами.

Розпочати
Оракул
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

Що таке оракул і як він використовується в сучасній езотериці

Прагнення передбачити майбутнє – це одна з найфундаментальніших потреб людини. З давніх часів люди намагалися розгадати приховані таємниці долі, щоб відчувати себе впевненіше та контролювати своє життя. Знання про майбутнє дає відчуття стабільності та безпеки. Адже, передбачивши певні події, можна підготуватися до них і уникнути неприємних наслідків.

Ворожіння допомагає зняти тривогу перед невідомим, оскільки дає хоча б уявлення про основні тенденції та можливі шляхи розвитку подій. Крім того, знання майбутнього мотивує приймати рішення та діяти. Адже ми часто вагаємося, не розуміючи наслідків своїх вчинків. Пророцтва ж допомагають побачити перспективу і рухатися вперед з більшою впевненістю.

Прагнення дізнатися про майбутнє – це спосіб подолати невизначеність, тривогу та сумніви на шляху до самореалізації. На цьому шляху вам допоможуть консультанти нашого сайту, «Тареус». Серед них – астрологи, які радо складуть для вас гороскоп на місяць та рік, тарологи, нумерологи, рунологи, екстрасенси, езотерики та інші провідники у світ невідомого, непізнаного. Найчастіше затребувані консультанти, які знають оракул ворожіння на різноманітних картах, зокрема Таро.

Що таке оракул і як він використовується в сучасній езотериці

Оракул – це давня мудрість, яка допомагає людині знайти відповіді на питання та орієнтуватися у складних життєвих ситуаціях. Історія оракулів сягає глибокої давнини та пов’язана з різними культурами. 

В Стародавній Греції оракулами називали жерців у язичницьких храмах, які передавали пророцтва від богів. Найвідомішим був Дельфійський оракул у храмі Аполлона. У Стародавньому Китаї існувала практика ворожіння на гексаграмах – символах з Книги Змін. У cкандинавській міфології для віщування використовували руни – магічні символи на каменях.

Сьогодні існує багато сучасних форм оракулів, які поєднують стародавню мудрість та сучасні інструменти, такі як інтернет. Онлайн-оракули допомагають миттєво отримати пораду та орієнтир у складній ситуації.

Види онлайн-оракулів

Гадання оракулом допомагає розв’язати складні життєві ситуації, вибрати один варіант з кількох можливих, застерігає від вчинення неправильних або непродуманих вчинків. Існує багато різних видів онлайн-оракулів. Ось деякі з найпоширеніших:

 1. Таро Оракул – один з найпопулярніших видів карткового ворожіння. Використовує символіку 22 Старших Арканів для інтуїтивного пророкування майбутнього.
 2. Ангельські карти – карти із зображенням ангелів, які передають повідомлення з вищих сфер. Допомагають знайти гармонію та захист.
 3. Руни оракул – стародавні скандинавські символи, які використовують для отримання порад. Кожна руна має своє значення.
 4. Астрологічний оракул – використовує положення планет для передбачення майбутнього та долі.
 5. Нумерологічний оракул – базується на значенні чисел та їхньому впливі на життя людини.
 6. Ленорман – відомий картковий оракул на 36 картках для детальних пророцтв.

Кожна з перелічених систем має свої особливості та може підходити для різних цілей – від особистісного розвитку до передбачення майбутнього.

Історія карт Таро та Ленорман

Гадальні карти відіграють важливу роль в історії людства. Вони допомагали і допомагають передбачати майбутнє, розуміти себе та оточення. Дві найвідоміші колоди – Таро та Ленорман – мають цікаву історію походження. Вивчивши її, ви глибше зрозумієте символи оракулу, а значить, підвищите точність своїх прогнозів.

Таро

Походження карт Таро овіяне легендами та міфами. За однією з версій, прародичем Таро була гра в бланк – прототип сучасних гральних карт. У Середні віки цю гру перейняли араби і поширили в Європі. Перша згадка про Таро з’явилася в Італії в XV столітті. Карти використовували для гри, але також вбачали в них приховане містичне значення. Окультні дослідники почали складати перші трактати про символіку Таро.

Сучасний вигляд система Таро набула в XIX столітті завдяки французькому окультисту Еліфасу Леві. Він опублікував працю «Догма і ритуал високої магії», де описав езотеричне значення 22 Старших Арканів. Це стало поштовхом до розвитку містичного Таро. У 1910 році була створена найвідоміша колода Таро – Таро Райдер-Уейта. Автори – члени окультного Ордену Золотої Зорі, зобразили аркани з використанням символіки алхімії, астрології, магії. Ця колода стала класикою і надихнула на створення багатьох інших.

Сьогодні існують сотні різних колод Таро, які втілюють авторське бачення цієї містичної системи. Але основа залишається незмінною – 78 арканів з глибоким філософським значенням.

Ленорман

Як оракул для самопізнання можна використовувати не тільки Таро, а й колоду мадам Ленорман. Історія карт Ленорман починається в XVIII столітті у Франції. Їх створила відома провидиця Марі Анн Аделаїд Ленорман. Вона мала неабиякий дар передбачення майбутнього і навіть пророкувала долю Наполеона та Жозефіни.

Спочатку Марі Ленорман використовувала звичайні гральні карти для ворожіння. Але згодом виникла ідея створити власну колоду, орієнтовану саме на пророкування. Так з’явилися перші карти Ленорман – 36 карток з алегоричними малюнками.

Після смерті Марі Ленорман її справу продовжила дочка – відома ясновидиця Мадам Батсьян. Саме за її часів карти Ленорман набули широкого розповсюдження. Їх використовували навіть при європейських королівських дворах.

У 1850 році була видана перша масова колода карт Ленорман. Ілюстрації створив відомий художник Давід. Він надав картам яскравості та емоційності, що сприяло їх популярності. З часом з’являлося все більше модифікацій карт Ленорман. Але оригінальна 36-карткова колода донині залишається найпоширенішою та найзатребуванішою для гадання. Її символіка дозволяє давати детальні пророцтва, враховуючи всі сфери життя.

Отже, Таро та Ленорман – це класичні системи, які пройшли випробування часом. Їхня історія налічує століття і нерозривно пов’язана з розвитком таємних наук та мистецтва пророкування. Сьогодні ці колоди продовжують допомагати людям знаходити відповіді на найважливіші питання.

Роль інтуїції в ворожінні на картах

Освоїти мистецтво Таро та інших карт в принципі нескладно – для цього треба вивчити значення карт (у випадку Таро) або просто прочитати, що написано на картах, і співставити тексти між собою. Проте ворожіння на картах – це не лише механічне тлумачення символів. Щоб отримати максимально точне пророцтво, ворожка має вміти слухати свою інтуїцію. Адже саме вона є ключем до розуміння прихованих значень карт. Інтуїтивне гадання більш притаманне екстрасенсам. Вони не просто «читають» карти, як це роблять тарологи або ворожки, а підключають інформаційний потік, що йде з «вищих сфер».

Що таке інтуїція

Інтуїція – це здатність отримувати знання поза логікою та розумом. Вона базується на підсвідомих процесах, тому її часто називають «шостим почуттям». 

Коли ми інтуїтивно відчуваємо істину, наш мозок начебто «перестрибує» через ланцюжок логічних міркувань. Ми просто раптово усвідомлюємо відповідь, не розуміючи, звідки вона взялася.

Як працює інтуїція ворожки

Під час ворожіння на картах інтуїція проявляється у відчутті внутрішньої підказки щодо значення певної комбінації карт. 

На перший погляд, карти можуть нести суперечливий сенс. Але ворожка, спираючись на інтуїтивне розуміння, здатна побачити приховану картину і poзтлумачити її. У наших найкращих консультантів інтуїція переходить в справжнє ясновидіння оракулом – це «вищий пілотаж»!

Окрім розкладів, інтуїція відіграє важливу роль на всіх етапах ворожіння:

 • підказує, яку саме колоду краще використати; 
 • допомагає відчути найбільш резонансну карту під час витягання;
 • під час тлумачення дає розуміння тонкощів та нюансів значення карт.

Як розвивати інтуїцію ворожіння

Щоб налаштувати інтуїтивне сприйняття, варто:

 • практикувати медитацію – для заспокоєння розуму та контакту з підсвідомістю;
 • вести щоденник сновидінь та слідкувати за знаками долі наяву;
 • розвивати творчі здібності – займатися малюванням, музикою, танцями;
 • відпрацьовувати навички читання мови тіла та психологічної емпатії;
 • довіряти своїм відчуттям і накопичувати практичний досвід ворожіння;
 • звертатися за підтвердженням своїх прогнозів до клієнтів.

Чим більше ворожка розвиває інтуїцію, тим точнішими та детальнішими стають її пророцтва. З часом вона може навчитися миттєво «читати» комбінації карт та відчувати їх вплив на конкретну ситуацію. 

Інтуїція – це мистецтво, яке потребує постійної практики та вдосконалення. Але воно неоціненне для справжньої ворожки, яка прагне допомогти людям знайти свій шлях у житті.

Як працюють онлайн-оракули

Вони використовують сучасні технології, щоб полегшити доступ до давньої мудрості пророцтв. Для ворожіння оракулом потрібно:

 • зфокусуватися на питанні та намірі;
 • вибрати тип (наприклад, Таро);
 • поставити своє запитання;
 • отримати відповідь у вигляді символів, чисел, карт чи інших знаків;
 • інтерпретувати отриману відповідь відповідно до контексту запитання.

Наші оракули дають миттєві відповіді та можуть використовуватися будь-де та будь-коли. Зокрема, вони дають енергетичні поради стосовно того, як змінити своє життя, щоб відчувати себе життєрадісним та повним сил.

Їхні переваги:

 • доступність – не потрібно йти до екстрасенса чи до храму;
 • анонімність – можна поставити особисте запитання, не розкриваючи особи;
 • зручність – оракули онлайн доступні 24/7 з будь-якого пристрою;
 • різноманіття – великий вибір різних систем на будь-який смак.

Онлайн-оракули – це чудовий спосіб отримати духовне керівництво та підтримку в самопізнанні в сучасному світі.

Якщо ви шукаєте відповіді на важливі життєві питання, радимо скористатися послугами оракулів на нашому сайті «Тареус». Тут зібрані найкращі фахівці, які володіють різними системами – від класичного Таро до астрологічних та нумерологічних систем. 

Ви можете анонімно та у зручний час задати своє питання. А вже за лічені хвилини отримаєте цінну пораду, яка допоможе знайти вихід зі складної ситуації та обрати вірний життєвий шлях. Спробуйте відкрити для себе світ передбачень – зареєструйтеся на «Тареусі» та скористайтеся першою безплатною консультацією! Це стане поштовхом до самопізнання та гармонійного життя.

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat