Рейкі

Дистанційні сеанси Рейкі – практика фізичного оздоровлення й духовного розвитку. ЇЇ основа – пробудження життєвої енергії Кі, зняття блоків з енергетичних каналів. Найкращі майстри та техніки Рейкі чекають вас на нашому порталі.

 

Розпочати
Рейкі
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

Рейкі – зцілення душі та тіла онлайн

Вступ до Рейкі

В життя багатьох людей енергія Рейки приходить випадково. Ще вчора ви не знали про духовну практику, а сьогодні сеанси Рейкі повертають вам відмінне самопочуття, енергійність та гармонію. 

У Рейкі немає зв’язку з жодною релігією. Метод використовують цілителі з різних континентів. Це універсальна енергія Всесвіту, яка вдихає життя у всі живі створіння. Її японська назва Кі, китайська – Ці. Для українців це космічна енергія мудрості та гармонії, яка завжди націлена на найвище благо тих, хто її дає та отримує. 

Що таке Рейкі та його історія

Основи Рейкі (Reiki) – старовинні практики нетрадиційної медицини. В сучасному вигляді метод існує завдяки доктору Мікао Усуї (Японія). На початку XX століття він відтворив стародавню практику, знайдену в Сутрах Лотоса. Вони датуються I-II століттями нашої ери. Ці знання використовували цілителі Єгипту, Греції, Індії та Китаю.

Основні принципи та філософія Рейкі

Згідно з базовим знанням, Reiki – це промінь життєвої енергії. Він йде з центру джерела Творіння й може бути направлений в необхідне місце. Майстер Рейки під час сеансу звільняє або відкриває всередині людини канал, яким рухається життєва енергія.

Ключем до управління є спеціальні символи. Учень отримує їх від Майстра під час навчання, цьому передує ініціація в Рейки. Потім майбутній цілитель продовжує навчання, щоб отримати звання Майстра I–IV ступеню.

Рейкі як метод зцілення

Практика лікує людей, тварин, рослини, виправляє важкі життєві ситуації. Вона торкається тіла, душі та духа. Тому Рейки і духовний розвиток тісно пов’язані між собою.

Як Рейкі сприяє зціленню душі й тіла

Цілитель направляє енергію туди, де її рух утруднений чи неможливий. Вона розчиняє блоки, лікує захворювання, прискорює загоєння ран, травм, відновлює баланс життєвих сил. 

Енергія Всесвіту діє комплексно:

 • оздоровлює фізичне тіло;
 • змінює мислення;
 • розширює свідомість.

Рейкі для тіла лікує, наповнює енергією, гармонізує сон, наводить лад у думках, звільняє від стресу. Під час сеансу треба заспокоїти розум, спокійно дихати, не відволікатися. Хоча Рейки і медитація подібні по суті, пацієнту не треба сидіти у позі лотоса. Головне, щоб його маківка тягнулася до неба, спина була рівною, а ступні торкалися підлоги. 

Принципи роботи енергії в Рейкі

В основі духовної практики лежить знання, що захворювання обумовлено блоками в енергетичних каналах. Їх першопричина – низьковібраційні емоції та думки (страх, ненависть, гнів, заздрощі тощо).

Практика спирається на основні принципи:

 1. Не просять – не роби. Просять – у проханні не відмовляй.
 2. Не гнівайся.
 3. Не хвилюйся.
 4. Дякуй.
 5. Співчувай собі та іншим.

Слідування цим принципам зцілює тіло, душу та складні життєві ситуації. 

Різновиди Рейкі

Традиційна практика лежить в основі багатьох сучасних течій. На порталі «Тареус» є досвідчені Майстри, які практикують традиційне чи сучасне Reiki.

Кожен Майстер пройшов суворий відбір. Всі цілителі довели свою майстерність, професіоналізм. Вибирайте, хто вам ближче до душі, записуйтеся на онлайн-сеанс у зручний час.

Передача енергії в різних школах Рейкі

Як і в інших духовних практиках, існує багато різновидів цього методу: 

 1. Кундаліні Рейки.
 2. Рейки Гроші.
 3. Місячне та Сонячне Reiki.
 4. Фіолетове полум’я Рейкі.
 5. Світло Прощення Reiki.
 6. Вогняна Зірка Рейкі тощо.

Всі напрямки спираються на загальні принципи й техніку передачі енергії.

Рейкі: традиційне та сучасні форми

В основі всіх сучасних форм Reiki лежить його традиційна версія. Змінюються акценти, напрямки, антураж. Але всі сучасні школи базуються на управлінні життєвою енергією та на основних принципах методу.

Переваги Рейкі

М’яко та безболісно символи Рейки і тактильні вправи відроджують зв’язок людини з життєвою енергією Всесвіту. Практика не дає побічних ефектів. Вона працює навіть на відстані. Рейки і здоров’я популярний напрямок методу, який ідеально підходить для онлайн-сеансів. 

Ми пропонуємо зцілення Рейки пацієнтам 18+. Інших протипоказань у цієї духовної практики немає. 

Користь Рейкі для фізичного та емоційного здоров’я

Рейки дає комплексний ефект. Людина відновлюється на фізичному, психічному та духовному рівнях. Метод лікує не тільки фізичні прояви захворювання, але і його першопричину в тонких тілах:

 • він покращує самопочуття;
 • збільшує кількість життєвої енергії;
 • стимулює до особистого розвитку.

Головна перевага методу – енергетична чистота та безпека. Цілитель контролює потік енергії Всесвіту, з’єднує Рейки і чакри, але не торкається пацієнта своєю енергією.

Reiki для духовного розвитку

Рейки для душі – безцінний скарб. Під час сеансів у людини вирівнюється біополе, і вона почувається краще. Позитивні зміни в тонких енергетичних структурах звільняють заблоковану енергію та повертають її в життєвий простір. Слідом змінюються мислення та поведінка. У багатьох розкриваються таланти, а життя набуває нових кольорів. 

Рейкі в повсякденному житті

Мистецтво Reiki допомагає в усіх сферах життя. Зверніться до наших консультантів по допомогу, щоб відчути на собі його м’яку силу. Для цього потрібно вибрати цілителя й записатися до нього на онлайн-сеанс на зручний час.

Рейкі та самодопомога

Майстер Рейкі може допомогти не тільки іншим людям, але й собі. Він може зняти головний біль, стрес, знизити артеріальний тиск. Робота по ситуації допомагає йому розв’язувати складні задачі з найкращим результатом. 

Ця система зцілення дивовижна. Вона проста, дієва, доступна кожному. Енергетичне лікування поєднується з традиційною медициною та іншими духовними практиками. Реєструйтеся на нашому порталі. Обирайте консультанта та записуйтесь на сеанс. Ми чекаємо на вас! 

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat