Асцендент

Асцендент, або Піднятий знак, відіграє ключову роль у визначенні нашого особистісного шляху та сприйняття світу. Цей загадковий аспект натальної карти визначає, як сприймається людина в суспільстві та яке перше враження справляє на інших. Розглядаючи асцендент, ви отримуєте можливість розкрити свої внутрішні потреби, таємниці та потенціал, які й формують вашу індивідуальність. Наш астрологічний портал запрошує вас у подорож дивовижним світом, який приховує унікальні знання про вашу особистість. Розкрийте для себе нові горизонти особистого розвитку та зробіть перший крок до глибшого розуміння себе, дізнайтеся про те, хто ви є насправді.

 

Розпочати
Асцендент
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

Асцендент і роль його розрахунку в астрології

Що таке асцендент

Асцендент – це додатковий знак зодіака, який разом із основним формує вашу особистість. Це ключ до вашого зовнішнього образу, що визначає, як ви виглядаєте та поводитесь. Без прорахунку асценденту ваша натальна карта не буде повною.

Асцендент та його значення в астрологічній натальній карті

Поняттям асцендент в астрології позначається точка перетину великого кола руху Сонця і горизонту, яка розташована на сході гороскопа в момент вашого народження. Вона визначає, як ви виглядаєте, проявляєте себе в суспільстві та яке враження справляєте на оточення. Крім того, асцендент взаємодіє з іншими елементами натальної карти, визначаючи ваш характер, уподобання та потреби. Він також відомий як знак Сходження, асцендент входить до трійки ключових знаків, які формують особистість. А у ведичній астрології його взагалі вважають найголовнішим.

Якщо для визначення свого сонячного знаку зодіаку вам достатньо знати день, місяць та рік народження, то, щоб визначити знак асцендента, знадобиться точний час (в межах двох годин) та місце народження.

Відкриття асцендента дозволяє отримати глибоке самопізнання, розкриває ваш потенціал та сприяє особистісному розвитку. Астрологи використовують його для розшифрування та аналізу вашої індивідуальності, допомагаючи вам зрозуміти, як ви взаємодієте з навколишнім світом і які можливості маєте на шляху особистого зростання.

Роль асцендента у формуванні вашого ставлення до світу і враження, яке ви справляєте на оточення

Асцендент – це своєрідна «маска» нашої особистості. Подібно тому, як обличчя та зовнішність є першим, на що звертають увагу люди при знайомстві, так і асцендент вказує на те, як ми виглядаємо для світу. Це стосується не лише фізичних рис та стилю одягу, але й відображає наше загальне ставлення до всього навколишнього.

Асцендент формує навіть ваші фізіологічні особливості та уподобання у виборі одягу, взуття. Взаємодія асцендента з планетами та іншими аспектами натальної карти формує враження, яке ви залишаєте по собі, а також визначає ваше ставлення до життя та спосіб сприйняття світу. 

Розрахунок асцендента онлайн

Розрахунок онлайн відкриває перед вами можливість легко та швидко визначити свій асцендент, не виходячи з дому. За допомогою спеціальних калькуляторів або таблиць ви отримаєте нову та важливу інформацію про свою особистість. Дозвольте астрології вивести вас на новий рівень самопізнання, скориставшись можливістю для розрахунку вашого асцендента онлайн.

Розрахунок асцендента через онлайн-інструменти та калькулятори

Астрологія онлайн є доступним та простим способом отримати цінні відомості про свою особистість. Процес полягає в введенні основних даних щодо вашого народження у спеціальний калькулятор. Завдяки сучасним технологіям розрахунок асценденту відбувається за лічені хвилини. За умови правильно введених даних ви отримаєте інформацію про те, в якому саме знаку зодіаку знаходиться ваш асцендент.

На онлайн-ресурсах для розрахунку асцендента часто надаються додаткові астрологічні послуги, наприклад, аналіз та стисле пояснення впливу асцендента на ваші особистісні риси. 

Приклади та кроки для власного розрахунку асцендента

Кожен з нас зазвичай знає свій сонячний знак зодіаку. Ті, хто хоч раз відкривав свій астрологічний гороскоп, знають і його загальні характеристики: стихію, риси характеру, уподобання тощо. Якщо ж ви вирішили піти далі і дізнатися про себе ще більше, спробуйте скористатися онлайн-ресурсами, які дозволяють робити езотеричні розрахунки самостійно. Виберіть калькулятор або таблицю та введіть ваші дані: день, місяць, рік, час та місце народження. Зазвичай для подібних розрахунків достатньо ввести назву міста, для більш точних професійних розрахунків, можливо, знадобляться географічні координати. Час народження має велике значення, оскільки знак зодіаку змінюється кожні дві години.

Розберемо на прикладі. Припустимо, ви народилися 11 серпня 1976 року, отже, ваш сонячний знак зодіаку Лев. Додамо час і місце народження – 7:30 ранку, місто Київ, і виявляється, що за асцендентом ви – Діва. Тепер пошукаємо інтерпретацію кожного знака в асценденті і спробуємо все це поєднати. Отже, як Лев, ви можете відчувати себе особою королівської крові, а як Діва – зовні здаватися людиною дуже стриманою та педантичною. 

Значення асцендента в знаках зодіаку

Асцендент в знаках зодіаку несе в собі надважливу інформацію. Володіючи цими даними, ви можете оцінити рівень самореалізації, вміння свідомо чи підсвідомо створювати навички, необхідні для досягнення цілей. Розуміння асценденту в знаках зодіаку дозволяє краще розкрити та використовувати ваш потенціал у власному житті.

Вплив асцендента в різних знаках зодіаку на особистість

Асцендент і характер тісно пов’язані. Залежно від того, в якому знаку зодіаку він розташований в момент народження, визначає ключові аспекти особистості та впливає на сприйняття світу. Якщо сонячний знак зодіаку формує внутрішній світ, то зодіакальний асцендент створює зовнішню «маску». Характеристики двох знаків можуть доповнювати одне одного або, навпаки, бути напрочуд різними, навіть конфліктними. Саме завдяки поєднанню знаків створюється унікальність і багатогранність особистості кожного з нас.

Розуміння впливу асцендента в різних знаках зодіаку важливе для глибшого пізнання себе та вдосконалення власної особистості.

Які риси характеру можуть виокремлюватися залежно від асцендента

Асцендент відіграє визначальну роль у формуванні поведінкових сценаріїв та зовнішнього вигляду. Залежно від конкретного знаку зодіаку, в якому розташований асцендент, проявляються різні аспекти особистості. Наприклад, особа з асцендентом у Овні вражає енергією, рішучістю та прагненням до новаторства. Їй властивий ентузіазм та ініціативність у вирішенні завдань. 

Асцендент у Близнюках надає особистості комунікабельності та багатогранності. Такі люди будуть цікавими співрозмовниками. У разі асцендента у Тельці людина відзначається природним спокоєм та стійкістю, і в той же час – витонченістю та прагненням до комфорту. Її рішення зазвичай приймаються з розглядом всіх деталей.

Якщо асцендент у Леві, людина вирізняється величністю та енергією. Вона завжди буде в центрі уваги, маючи неабияку харизму та рішуче ставлення до життя.

Особистий асцендент в Діві може визначати особу, яка приділяє увагу деталям та допитлива за природою, з прагненням до організації. Асцендент у Скорпіоні може розповісти про глибокі емоції та загадковість, сильний внутрішній вогонь та чітко визначений погляд на світ.

Це лише декілька прикладів, і реальна картинa визначається комбінацією асцендента, позиції Сонця, Місяця та інших планет у натальній карті. Детальний астрологічний розрахунок може надати ключ до розуміння та розвитку різних аспектів особистості.

Вплив асцендента на життя та стосунки

Вплив асцендента на життя та взаємини важко переоцінити. Окрім зовнішнього вигляду, асцендент формує нашу поведінку та підходи до міжособистісних стосунків. Врахування впливу асцендента дозволяє краще розуміти себе та інших, сприяє побудові гармонійних стосунків та розвитку особистості. Це своєрідний ключ до внутрішнього світу, інструмент для успішної взаємодії у всіх аспектах життя.

Вплив асцендента на стосунки з іншими та спосіб сприйняття світу

Вплив асцендента на взаємини та особисте сприйняття світу є ще одним аспектом астрологічного прогнозу. 

По-перше, асцендент визначає наш зовнішній вигляд та ставлення до власного тіла. 

По-друге, він відіграє важливу роль у наших міжособистісних стосунках. Визначає, як ми взаємодіємо з іншими, наше ставлення до комунікації та здатність до співпраці. Особи з асцендентом у знаках Землі (Телець, Діва, Козеріг), наприклад, будуть практичними та стабільними у взаєминах, тоді як ті, хто у повітряних знаках (Близнюки, Ваги, Водолій), будуть відзначатися кращою комунікабельністю та розумінням інших.

Загалом, розуміння впливу асцендента дозволяє нам краще розкрити свій потенціал у стосунках та ефективніше взаємодіяти з різними людьми. Це важливий аспект для підвищення якості наших міжособистісних стосунків та досягнення гармонії в житті.

Як використовувати знання про асцендент для покращення власного життя

Знання про асцендент вкрай важливі для покращення різних аспектів власного життя. Наведемо поради астролога, як використовувати ці знання для саморозвитку та досягнення гармонії:

  1. Самопізнання. Розуміння впливу асцендента допомагає усвідомити та прийняти різні сторони власної особистості. Аналіз того, як ви сприймаєте світ та взаємодієте з іншими, дозволяє зосередитися на розвитку сильних та подоланні слабких сторін.
  2. Міжособистісні стосунки. Знання про асцендент сприяє покращенню взаєморозуміння в міжособистісних взаєминах. Розуміння характеру власної особистості, а також те, що може бути важливим для інших, допомагає побудувати ефективні та гармонійні стосунки.
  3. Сприйняття світу. Асцендент визначає ваш спосіб сприйняття середовища навколо. Застосовуючи це знання, ви можете адаптувати свої підходи до нових ситуацій. Це важливо для досягнення успіху як у професійному, так і в особистому житті.
  4. Особистісний розвиток. Використовуючи астрологічні дані, ви можете визначити, над чим саме слід працювати для свого особистого розвитку. Наприклад, якщо асцендент у знаку, який підкреслює необхідність самовдосконалення, це може слугувати стимулом для розвитку нових навичок чи занять саморефлексією.
  5. Здоров’я та добробут. Врахування асцендента може вказати на специфічні аспекти здоров’я, які необхідно враховувати та підтримувати. Наприклад, визначити оптимальний стиль життя, підходи до збереження фізичного та психічного здоров’я.

Персональна астрологія, зокрема знання асцендента, слугує інструментом для глибшого розуміння себе та навколишнього світу, що сприяє гармонії та самовдосконаленню.

Асцендент та самопізнання

Вивчення асцендента – це ключ до самопізнання та розкриття тих аспектів своєї особистості, які визначають наші зовнішні прояви. Цей астрологічний елемент вказує на те, як ми виглядаємо та взаємодіємо з оточенням. Дозвольте собі відкрити нові горизонти самопізнання через розуміння асцендента.

Як асцендент може стати інструментом для самопізнання та особистісного розвитку

Асцендент має величезний вплив на те, як ми сприймаємо себе та інших. Розуміння цього може стати потужним інструментом для самопізнання та особистого розвитку. Якщо ми розуміємо, які риси нашої особистості виражає асцендент, ми можемо більш усвідомлено працювати над своїми сильними сторонами та покращувати аспекти, які потребують уваги.

Асцендент формує перше враження, яке ми справляємо на інших, те, як ми представляємо себе світу. Це не лише зовнішній образ, але й ставлення до життя. Вивчаючи свій асцендент, ми розуміємо, які якості ми хочемо показувати іншим, та як ми реагуємо на нові ситуації, чому ми вчиняємо саме так у різних життєвих ситуаціях. Це допомагає нам приймати більш виважені рішення, розвивати свою особистість, глибше розуміти себе та власну ролі у світі.

Запрошуємо вас стати на захоплюючий шлях самопізнання через астрологію. Дізнайтеся свій асцендент, розкрийте його таємниці та відчуйте вплив на ваше життя. На нашому сайті доступна консультація астролога онлайн. Розкрийте свій потенціал і відкрийте нові можливості за допомогою асцендента – ключа до глибшого розуміння власного «Я».

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat