Розрахунок натальної карти онлайн: як виконати самостійно

Гороскопи, якими наповнені інтернет-видання, книги, теле- та радіопередачі, враховують один ключовий параметр – день народження. Так можна визначити сонячний зодіакальний знак. Широко розповсюджені астрологічні прогнози на день, місяць або на рік створюються на його характеристиці. Попри моду на подібні передбачення, важко оцінювати точність викладеної в них інформації. Інша справа – натальна карта онлайн, складена астрологом для конкретної людини. В ній враховуються положення десяти небесних тіл у момент появи особи на світ, годину, хвилину і навіть секунду, а також географічні координати місця народження. Карта народження – важливий інструмент удосконалення та саморозвитку. Завдяки побудованій діаграмі людина краще розуміє власну сутність. Інформацію можна використовувати для глибшого розуміння себе, стосунків, кар’єри, життєвого шляху в цілому.

Що таке натальна карта

Це відображення планетарних координат на момент народження людини. Їх унікальність полягає в абсолютній неповторності. Не буває двох людей з однаковими картами народження. Навіть близнюки, які з’являються на світ з інтервалом кілька хвилин, мають різні показники в гороскопі. Точне місце в географічних координатах, дата та час народження – все, що потрібно для розрахунку.

Візуально карта становить собою діаграму на 360 градусів, поділену на 12 секцій, кожна з яких відповідає конкретному зодіакальному сузір’ю: Овен, Тілець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби. У відповідному сузір’ї перебувають планети. Інтерпретація карти народження онлайн астрологом відбувається з урахуванням взаємодії небесних тіл та характеристик, які представляє кожен зі знаків. Положення планети репрезентує індивідуальний характер особистості, специфіку її життєвого шляху, реалізацію, еволюцію душі. 

Відповідно до натальної астрології, кожне небесне тіло певним чином впливає на особистість. Наприклад, Місяць допомагає зрозуміти зміни емоційних станів. Меркурій відповідає за інтелект, а Венера – за здатність виражати симпатію. У складанні карти народження враховуються положення Юпітера, Сатурна, Урана, Нептуна, Плутона та інших планет. Небесні тіла допомагають зрозуміти емоції, реакції, характер людини.

Карта народження з розшифровкою онлайн – ефективний інструмент у прийнятті важливих рішень, плануванні та побудові бізнесу, влаштуванні особистого життя, у спілкуванні з людьми. Аналіз, здійснений професійним астрологом, допоможе глибше пізнати грані власного характеру, емоції, реакції на події тощо. 

Правила інтерпретації натальної карти

Цілісне уявлення про особистість складається на основі інформації про положення планет у будинках, їх взаємодію – тобто аспектів. Астролог починає з вивчення розташування небесних тіл. Далі він переходить до будинків – тобто сфер життя. Потім розглядає аспекти, які символізують взаємозв’язки між планетами. Це інформує про взаємодію планетарних енергій між собою. В останню чергу астролог звертає увагу на знаки зодіаку, де розташовані планети: вони символізують якості людини. Оцінка, аналіз та інтерпретація отриманих результатів дає змогу відтворити загальну характеристику особистості, її можливості, потенційні проблеми або виклики, з якими вона може зіткнутися в житті.

Основні елементи натальної карти

Для створення діаграми астролог аналізує: 

 1. Висхідний знак (або Асцендент) – показник загальної енергії, світогляду, зовнішності. Асцендент є фізичним втіленням особистості, того, як вона проявляє себе серед оточення та як її сприймають інші люди. Це знак, який підіймається на східному горизонті в момент народження. 
 2. Сонячний знак – мірило особистості та вираження її суті. У карті народження – це сила, яка дарує щастя, наповнює життя наснагою, змістом, спонукає діяти. Сонце показує справжню сутність людини.
 3. Місячний знак – виразник емоційної природи людини та її найглибших потреб. У натальному гороскопі Місяць є центром психічної енергії, точкою внутрішнього комфорту.
 4. Розташування планет – показник прагнень, мотивації. Кожне з небесних тіл має власну енергію і описує певний аспект особистості людини.
 5. Аспекти – вираження зв’язку між планетами та способів їх взаємодії. Це кути, утворені між різними планетами. В натальній карті аспекти діляться на гармонійні та напружені.
 6. Будинки – мірила сфер життя, які мають найбільший вплив на особистість. Це дванадцять розділів карти народження, кожен з яких має певні значення, пов’язані зі сферами життєвого досвіду. Значення астрологічних будинків є ключовими в питаннях прогнозування.
 7. Вузли – точки, де орбіта Місяця перетинає площину екліптики. Вони важливі в аналізі карми та долі.
 8. Астероїди та нерухомі зірки – менші тіла Сонячної системи, які можна використовувати для інтерпретації карт. Це глибокий рівень аналізу. 

Це основна інформація, дізнавшись яку можна створити натальну карту онлайн на консультації астролога.

Значення планет у карті народження

Сонце представляє особистість, її его, волю до життя. Це відображення творчого самовираження та внутрішньої сили. Місяць уособлює емоції, почуття, інстинктивні потяги. Небесне світило відображає найпотаємніші потреби, почуття безпеки.

Меркурій – інтелект, спілкування, спосіб сприйняття навколишнього світу. Планета відображає розумові здібності, здатність засвоювати знання. Венера представляє почуття, цінності, стосунки. Це символ любові, краси. Марс – уособлення амбіцій, прагнень, мотивації. Планета виражає рішучість, здатність діяти. 

Юпітер символізує удачу, можливості, здатність розширювати горизонти пізнання світу. Сатурн окреслює межі особистості, заборони, відповідальність. Планета показує, чи здатна людина брати відповідальність за свої дії та залишатися дисциплінованою. Уран – уособлення непокірності, унікальності, бажання змін, свободи. Нептун представляє духовність, а Плутон символізує перетворення та силу.

Значення будинків у наталі

В діаграмі народження будинки поділяються на дванадцять секцій, кожна з яких наділена певним значенням і представляє одну зі сфер життя: стосунки, кар’єру, здоров’я, сім’ю тощо. Ось що означають будинки:

 • перший – особистість;
 • другий – фінанси;
 • третій – спілкування;
 • четвертий – дім, сім’ю;
 • п’ятий – творчість, дітей;
 • шостий – роботу, здоров’я;
 • сьомий – відносини;
 • восьмий – трансформацію;
 • дев’ятий – вищу освіту;
 • десятий – кар’єру;
 • одинадцятий – друзів, суспільство;
 • дванадцятий – духовність, підсвідомість.

Перші шість будинків характеризують особистість та її світогляд, а шість останніх інформують про ставлення до оточення та особливості спілкування. 

Планетарні аспекти та їх значення

Зазначене поняття стосується співвідношення між двома або більшою кількістю небесних тіл у карті. Аспекти вказують на вид енергії, якою обмінюються планети, допомагають у розумінні особистості, життєвого шляху, потенціалу людини. Найпоширенішими співвідношеннями є кон’юнкція, секстиль, квадрат, тригон, опозиція. Аспекти вказують на потенційні успіхи, проблеми в гороскопі:

 1. Кон’юнкція – з’єднання між планетами з показником 0 градусів. Тобто небесні тіла знаходяться в одному знакові зодіаку. На гармонійність чи напруженість аспекту впливає те, наскільки «комфортно» планетам знаходитися разом.
 2. Секстиль – позитивний аспект. Планети знаходяться під кутом 60 градусів одна стосовно іншої. Зв’язок не такий сильний, як кон’юнкція чи тригон, однак є доволі гармонійним.
 3. Квадрат – негативний аспект. Виникає, коли між планетами встановлюється кут 90 градусів. Квадрат вказує на напруженість між небесним тілом та знаком, у якому воно знаходиться. Це сильний аспект.
 4. Тригон – сприятливе поєднання планет на відстані 120 градусів. Виникає між небесними тілами, які знаходяться у знаках однієї стихії – вода, вогонь, земля, повітря. Тригон символізує удачу, сприятливий збіг обставин. 
 5. Опозиція – виникає між планетами, які протистоять одна одній або знаходяться на 180 градусів між собою. Суперечлива енергія вчить людину рівновазі, вмінню оцінювати явище або подію з обох боків і ухвалювати найкраще рішення. 

Наявність великої кількості напружених аспектів у наталі – це не ознака важкого життя. Подібне співвідношення планет вказує на динамічність – людині доведеться навчитися керувати кількома сферами. Залежно від індивідуальних характеристик індивід сприймає це як стимул для розвитку та особистісного росту. 

Вузли в наталі: що це означає

Північний та південний вузли Місяця визначають сильні, слабкі риси особистості, потенціал людини. Північний вузол символізує долю людини, асоціюється з амбіціями, ентузіазмом, рухом уперед. Південний вузол є відображенням минулого зі звичками та уроками, які потрібно засвоїти, щоб розвиватися. Вузли інформують про енергію, що впливає на життя, допомагаючи індивіду використовувати свої сильні сторони, долати слабкості. 

Північний та південний вузли – невіддільні елементи натальної карти. Їх детальний аналіз дозволяє досягти прогресу в професійному, особистому житті. Людина набуває мотивації для втілення мрій, амбіцій, бажань, досягає максимального розкриття власного потенціалу. 

Самостійно створити натальну карту онлайн можна на безплатному калькуляторі. Однак перевірену, детально проаналізовану інтерпретацію може надати тільки досвідчений астролог. Достатньо замовити онлайн-консультацію радника, щоб отримати повну інформацію. Варто зареєструватися на нашому порталі, вибрати коуча і домовитися про онлайн-зустріч. 

Розпочати

Інші статті

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ