Руни

Рунічне гадання зробить ваше життя передбачуваним. Сеанси проводять найкращі майстри. Інтерпретація рун відкриє вам майбутнє, покаже вірний шлях до щастя та гармонії. До ваших послуг руни онлайн, консультації майстрів, які використовують руни для самопізнання, ворожіння та захисту.

 

Розпочати
Руни
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

Введення в Руни

Рунічна абетка – це азбука стародавніх нордичних племен. В перекладі слово руна означає таємниця. Так і є. Мало які символи стародавніх етносів мають таку магію та силу. Мабуть, тому, що руни та інтуїція, окультні, релігійні практики з їх використанням у людській підсвідомості тісно пов’язані зі стихіями, ворожінням та поглядом у майбутнє.

Консультанти порталу «Тареус» пропонують всі популярні рунічні вправи. Серед них:

 1. Руни і доля – передбачення майбутнього (слов’янські руни чи більш відомі скандинавські руни).
 2. Руни та медитація – потужний спосіб проникнення у глибинний зміст і енергії символів, отримання відповідей на болючі питання.
 3. Руни та енергетика – розклад рун покаже дійсний рівень енергетики людини. Це допоможе рунологу підібрати тілесні та духовні вправи, які стануть додатковим джерелом енергії.
 4. Руни і духовність – ефективні практики з духовним каналом людини. Вони потрібні для подолання страхів, невпевненості в собі, розкриття здібностей та талантів, для покращення життя у всіх сферах.

Загальний опис рун та їхнє історичне походження

Зі стародавніх часів руни генетично пов’язані з цивілізаціями кельтів, скандинавів та германців. Ці народи з повагою ставилися до природи, розуміли, що людство має жити в гармонії з нею. Тому намагалися прислухатися до ритмів стихій Землі. 

Руни, ворожіння були для них дорогоцінним зібранням підказок та орієнтирів у прийнятті рішень. Стародавня магічна система за допомогою піктограм представляє сили природи. Їх містичний зміст не було втрачено. Він досі має сенс для людини.

Значення рун у сучасній езотеричній практиці

Існує легенда, що руни були даровані Одину після добровільного принесення себе в жертву. Поступово кожен символ отримав особливий набір асоціацій та смислів. Пізніше їхня сукупність перетворилася в систему езотеричної філософії, шлях духовного пробудження.

Руни мають велике значення для сучасної планетарної культури. Їх сфера відповідальності – магія, гадання та тайнопис. У цьому їм немає рівних серед духовних систем.

Види рун та рунічні системи

За способом креслення рунічні символи схожі з латинськими. Існує кілька подібних абеток, але найпопулярнішою стала германська. Ця рунічна абетка отримала назву за початковими літерами – Футарк (ᚠᚢᚦᚨᚱᚲ). Її поважний вік досягає 18-19 століть.

Огляд різних рунічних систем

Рунологи використовують Футарк трьох видів, з різною кількістю символів. Кожна система має своїх прихильників.

Старший Футарк або Ельдар Футарк 

Система (старонорвезька руниця) містить 24 руни. Вони поділені на 3 роди (етти) по 8 рун. У кожної руни своє значення, унікальна назва та енергія, особливі властивості та зв’язки з духами й богами.

Цифра вісім в рунах має сакральне значення. Наприклад, у «Речах Сігдріви» Сігурд отримує від нього вісім порад з магії рун. Якщо записати Футарк так, щоб етти були відокремлені один від одного, ми побачимо вісім груп рун по три в кожній. 

До цього набору символів може бути додано двадцять п’ятий порожній елемент. Він використовується для ворожіння на рунах і має назву Руна Одина. Його винахідник – сучасний рунолог Ральф Блюм. Жодного стосунку до класичної магічної системи 24-символьного Старшого Футарка порожня руна не має.

Молодший Футарк (Скандинавська руниця)

Виник на основі Старшого Футарка в більш пізній час на землях сучасних Швеції, Голландії та Ісландії. Скандинавські руни, які мають 16 символів, також використовуються у ворожінні, магічних практиках, для виготовлення амулетів.

Англосаксонський Футарк

Майстри рун Британії доповнили Ельдар Футарк ще 9 рунами. Так з’явилася рунічна система з 33 символів. Спеціалісти дали їй назву англосаксонські молодші руни.

Які ще є рунічні системи

Існують, наприклад, етнічні руни:

 • марійські;
 • угорські; 
 • тюркські;
 • карельські.

Ще є більш сучасні винаходи рунологів:

 1. Далеві – сучасна рунічна система, заснована на традиційних рунах.
 2. Арманен – система з 18 знаків, яка створена на основі Молодшого Футарка в 1908 році езотериком з Німеччини Гвідо фон Аркушем.
 3. Фріська руниця, яка має варіації з різною кількістю рун.

Ключові руни та їх символіка

Почнемо рунічні ритуали зі знайомства з рунами.

ФЕХУ (ᚠ) – «Худоба», «Багатство». Символ має значення: добробуту, успіху, безпеки, родючості, процвітання, грошей, статусу. Перевернутий символ – це втрата особистого майна чи доходу, зниження самооцінки, матеріальні труднощі. Рунічні амулети з Феху дарують достаток.

УРУЗ (ᚢ) – «Сила». Означає трансформацію, зміну, перехід та вознесіння на новий рівень. Ця сила зовнішня, неконтрольована. Вона потребує змін. Це полум’я, яке спалює все старе і непотрібне, що заважає еволюції. Рунічні талісмани із символом Уруз потрібні тим, хто має зробити ривок вперед і вгору. 

ТУРІСАЗ (ᚦ) – «Ворота». Складна руна, яка з’єднує матеріальний світ та духовні знання. Її значення – випробування, витримка, перешкоди. Може працювати на благо і на шкоду. Дозволяє знайти внутрішню силу, вийти із зони комфорту. Допомагає пізнавати світ навколо, обмірковувати рішення.

АНСУЗ (ᚨ) – «Мудрість». Значення – інтелект, удача, красномовність, переконливість, інтуїція, емпатія, комунікація. Допомагає у навчанні, розкриває таланти, потенціал людини. Загартовує впевненість в собі.

РАЙДО (ᚱ) – «Шлях», «Рух». Має значення – дорога, мандрівка, прогрес, рух, розвиток. Руна-захист для мандрівника й того, хто йде шляхом духовного розвитку. Вона вказує напрямок, де таланти, здібності людини можуть розкритися якнайкраще.

КАНО / Кеназ (ᚲ) – «Факел». Руна творців – внутрішній вогонь, натхнення, творчий потік, світло та народження нових ідей. Талісман, який допомагає черпати енергію з навколишнього світу та відчувати зв’язок із Всесвітом.

ГЕБО (ᚷ) – «Дар». Дуже сприятлива «романтична» руна Старшого Футарка, яка не має перевернутої позиції. Її зміст – союз, гармонійні відносини, партнерство, рівновага, допомога у стосунках. Амулет дозволяє зберегти відносини (любовні, дружні, партнерські) або знайти їх.

ВУНЬО (ᚹ) – «Найтемніша ніч перед світанком». Вона несе надію та передує хорошим змінам у житті. Біла смуга, радість, гармонія, вдосконалення, процвітання. Допомагає прибрати страхи та повірити в себе.

ХАГАЛАЗ (ᚺ) – «Руйнування», «Буря». Сила, яку неможливо контролювати. Різкі зміни, вихід із зони комфорту, відпускання та знищення старого й непотрібного, рішучість, сила й мужність для різких змін та початку нового будівництва на руїнах.

НАУТІЗ (ᚾ) – «Подолання». Її суть – терпіння, стійкість перед труднощами, рішучість, складний період, обмеження. Складна руна, яку слід використовувати обережно. Вона вчить триматися, долати страх, зберігати спокій у важкі часи та добиватися свого.

ІСА (ᛁ) – «Крига». Символізує зупинку, відстрочку, паузу перед досягненням цілі, прийняття змін у звичайному ритмі життя. Під зупинкою руна розуміє не тільки фізичну паузу в русі, але й моральне обнулення в очікуванні нового рівня розвитку. Руну слід використовувати обережно. 

ЙЕРА (ᛃ) – «Врожай». Її значення – нагорода, успішне завершення справ, збір врожаю, насолода від досягнень. Вона потрібна в той час, коли людина вирішила зробити новий крок у діяльності чи інвестиції. Символ допомагає знайти легкий шлях до мети.

ЕЙВАЗ (ᛇ) – «Древо життя Іґґдрасілль». Символ захисту, довговічності, зв’язку підсвідомості з Духом, гармонія усіх дев’яти світів, віра в обраний шлях. Найсильніша руна захисту, гармонії Землі й Неба. В неї є все – життя, смерть, добро, зло.

ПЕРТ(ᛈ) – «Таємниця». Складна для розуміння містична руна. Її зміст – пошук таємного й прихованого, дослідження, трансформація свідомості. А також подолання старого, отримання нового погляду на світ, переродження, шлях до себе, контакт з Вищим «Я». Амулет з нею допомагає магам, бо підсилює інтуїцію та отримання інформації тонкого плану.

АЛЬГІЗ(ᛉ) – «Покликання Богів». Символ з’єднання з Вищою Свідомістю, захисту й допомоги. Означає – воїн Духу, творчість, розкриття талантів та внутрішніх ресурсів. Ця руна надає силу пройти свій шлях рішуче та стійко. Альгіз – потужний оберіг. 

СОУЛ (ᛋ) – «Сонце». Символізм знаку – цілісність, життєві сили, самореалізація, впевненість, тріумф, наполегливість. Він не має перевернутого положення, тому це дуже сприятливий символ. Він підсилює прагнення до рішучих дій на шляху Воїна та веде до перемоги. 

ТЕЙВАЗ (ᛏ) – «Тюр», «Воїн». Значення символу – перемога, рух вперед, рішучість, боротьба, відвага та сміливість. Він підсилює ці якості людини, але не розв’язує проблеми за неї. Якщо ви хочете щось отримати без зусиль, ця руна не для вас. Вона для наполегливих, мужніх та працьовитих.

БЕРКАНА (ᛒ) – «Відродження». Руна підтримує жіночу енергію, оберіг будинку та родини. Вона символізує материнство, затишок, домашнє вогнище, родючість, добрий врожай, народження дитини, появу чогось нового: від ідеї до витворів мистецтва. Підтримку руни жінки отримують, якщо у них чисті наміри. 

ЕВАЗ (ᛖ) – «Кінь». Символ має значення – шлях, рух, зміни зовнішні та внутрішні Він стає каталізатором змін у житті: роботі, навчанні, у мисленні, свідомості. Ця руна пробуджує мудрість, дає можливість побачити приховані ілюзій, перепони на шляху. 

МАННАЗ (ᛗ) – «Я», «Людина». Символ самопізнання, сприйняття себе, вміння слухати тіло та внутрішній голос, турботи про себе, гармонії зі світом. Він підкаже шлях, якщо ви заплуталися, зійшли з нього чи втратили довіру до себе. Руна дає можливість зрозуміти, прийняти себе з повагою та добротою.

ЛАГУЗ (ᛚ) – «Вода», «Потік». Має такі значення – інтуїція, жіноча енергія, уява, безперервне життя, трансформація, розвиток, рух. Має тісний зв’язок з душею і з водою (море, озеро). Допомагає м’яко проходити випробування, «текти» по життю в потоці. Більш підходить жінкам, а також тим, чия стихія – вода. 

ІНГУЗ (ᛝ) – «Фрейр», «Родючість». Це найпотужніша та найпозитивніша руна-помічник. Вона символізує період, коли треба рішуче діяти, не гаяти часу, вірити в себе та досягати мети. Інші значення: розвиток, життєва сила, зростання, зміни, прогрес. 

ДАГАЗ (ᛞ) – «День», «Світанок». Сильний яскравий позитивний символ. Його поява свідчить, що людина вже зробила чи ось-ось зробить квантовий стрибок. Значення руни – досягнення мрії, прорив, отримання бажаного, трансформація, шлях до позитивних змін у житті, вдосконалення.

ОДАЛ (ᛟ) – «Дім», «Спадок». Символ означає життєвий дослід, рід, інтелект. Він тісно пов’язаний з наслідуванням духовних цінностей свого роду та усвідомленням того, що людина встигла розкрити в собі за життя. Оберіг з руною захищає нерухомість від пожежі, крадіжки, злодіїв, використовується при купівлі квартири чи будинку.

Застосування рун у повсякденному житті

Рунічні магічні формули майстри різних шкіл і напрямків використовують для проведення медитацій, ворожіння, енергетичних та духовних практик. Як ще можна працювати з ними? Наведемо кілька цікавих напрямків:

 1. Амулети та талісмани – на захист, удачу, кохання, гроші тощо. 
 2. Творчість та мистецтво – використання рунічних символів у художніх творах.
 3. Декор та прикраси – створення інтер’єру та прикрас з рунічною тематикою.
 4. Використання рун в освітніх цілях та для розвитку пам’яті. Практика побудована на запам’ятовуванні назв символів, їх значень та глибинних змістів.
 5. Психологічна допомога – руни як інструмент для розв’язання психологічних проблем людини, спосіб отримати відповіді на болючі питання та змінитися. 
 6. Поліпшення взаємин – за допомогою рун можна підібрати партнера, «прокачати» чоловічу та жіночу енергії.

Рунічні ритуали та магія

Чарівна енергія, магічна сила, таємнича аура та особливе креслення рун надихають майстрів, які з ними працюють, на пошук нових технік використання цього скарбу. Кожен напрямок рунічних ритуалів має своїх прихильників, тому інтерес до них постійно зростає.

Створення рунічних амулетів

З давніх-давен ворожки, шамани та ювеліри виготовляли потужні магічні талісмани із зображенням однієї чи кількох рун. Кожна з них має особливу енергію. Вона додає її в ауру власника амулета, змінює його життя в потрібному напрямку. Це може бути підвіска, кільце, браслет, причіпка, фігурка зі шкіри, металу, деревини, текстилю, каменю. Кращі майстри дуже добре відчувають силу та властивості рун. Вони створюють амулети індивідуально для кожного замовника. Тому їх витвори дієві, красиві, безпечні.

Рунічні мантри та заклинання

Мантра – це інструмент для звільнення розуму від нескінченних думок. Повторення слів або словосполучень, які мають сакральний зміст, дарує гармонію та спокій. Якщо правильно створити мантру з повторенням назв рунічних символів, це надасть їй подвійну силу. Така мантра повинна бути написана досвідченим рунологом для конкретної людини й ситуації.

Енергетичні чистки за допомогою рун

Сила рун безмежна. Серед них є символи, які мають захисну здатність, активують чоловічі та жіночі аспекти енергії. Рунологи проводять енергетичні чистки людини, приміщення, речей, стосунків за допомогою рун. Правильна комбінація символів має магічну силу, яка прибирає негативні програми, ментальний бруд тощо.

Рунічна йога Стадагальдр 

Таку цікаву назву має практика, що поєднала статичні пози, які повторюють креслення рунічного символу, з вимовою або співом його назви. За тілесними, духовними та енергетичними наслідками практика схожа з кундаліні-йогою.

Розповідати про рунічні практики можна довго. Їх безліч, всі вони дієві, цікаві та ефективні. Спробуйте і ви, щоб переконатися в цьому. 

Руни онлайн чекають на вас на порталі «Тареус». Наші рунологи завжди до ваших послуг. Пройдіть просту реєстрацію, знайдіть консультанта та запишіться на онлайн-сеанс у зручний для вас день і час. Ласкаво просимо, друзі!

Розпочати

Наш блог

Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
Відкрийте глибини своєї душі
Відкрийте глибини своєї душі
Возз’єднання після розставання
Возз’єднання після розставання
Нумерологія і значення чисел
Нумерологія і значення чисел
cat