Що таке чорна магія і заклинання?

Майже кожного разу, коли хтось каже, що займається заклинаннями, хтось говорить і попереджає їх про шкоду магії. Його називають неприродним, гидотою перед богом, або кажуть, що заклинання можуть відкрити ворота, портал або двері до жахливого виміру, куди люди можуть потрапити, і більше ніколи про них не почути.

Інші будуть шепотіти, що пентаклі та небезпека Уіджа — це єдине, чого слід бути обережним, і що такі речі, як дистанційне бачення та ясновидіння, цілком нормальні. Крім того, є люди, які кажуть, що немає доброї чи злої магії, але той, хто виконує заклинання, може бути доброю чи злою людиною. Отже, хто правий і яка етика магії?

Якщо ви не вивчаєте магію з певної магічної традиції, у міру того, як ви дізнаєтесь більше про магію, ви можете задатися питанням, яка етика заклинань. Можливо, вам доведеться призначати власне духовне значення різним заклинанням, і слухання того, що говорять різні люди, може збити вас з пантелику. З одного боку, є люди, які стверджують, що будь-яка магія є зловмисною, а з іншого боку, є люди, які кажуть, що будь-яка магія прийнятна.

Посередині знаходяться люди, які кажуть, що якась магія є доброю, а якась — злом, але навіть тоді існують розбіжності щодо того, що є чим. Швидше за все, вам доведеться самостійно вирішувати, що таке хороша магія, а якої магії слід уникати.

Але як ви вирішуєте етику заклинання? На які стандарти слід спиратися? Перш ніж прийняти рішення, важливо точно визначити, що таке магія, і поглянути на деякі різні точки зору щодо того, що робить магію хорошою чи поганою. Що таке чорна магія для початку, і як ви можете позбутися її, якщо ви відчуваєте, що хтось наклав на вас закляття? Тоді є речі, які слід враховувати в різних магічних сценаріях. Яка етика приворотів і спілкування з померлими? А як щодо викликання зловмисних сутностей або прив’язування та прокляття? Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Що таке магія?


Магія визначається як рух енергії відповідно до вашої волі. Це означає змінити енергію, щоб змінити своє життя. Це може бути що завгодно: від заклинання до виконання роботи чи заклинання, яке позбавляє настирливого сусіда. Це також може бути молитва до божества про зцілення або спроба зробити себе таким непомітним, що вважається роботою невидимості. Повсякденну магію можна використовувати простими способами, роблячи афірмації та створюючи ілюзії того, у що ви хочете, щоб люди вірили, щоб вони сприйняли вас. Ці прості речі не обов’язково вимагають структурованих заклинань, щоб їх реалізувати, і магія – це те, що ви, мабуть, робите весь час, навіть не знаючи, що робите це.

Чим не є магія, так це загадувати щось і очікувати, що всесвіт передасть це вам лише тому, що ви цього хочете. Магія вимагає праці, і інколи потрібно багато часу, щоб проявитися, але магія справжня. Іноді магія використовується, щоб дати позитивну енергію колезі, який бореться. Привнесення позитивної енергії у ваше життя може бути єдиною формою магії, яку ви використовуєте, але це все одно потужна магія. Приготування улюбленої страви для друга, який прийшов у гості, чарівним чином зміцнює ваші емоційні зв’язки, а використання духів, які комусь не подобаються, щоб відштовхнути їх, є ще одним способом використання магії.

Деякі люди шоковані здатністю людей проявляти речі за допомогою магії, і вони вважають, що це неправильно. Інші люди вдячні за цю здатність і вважають магію священною здатністю, якою не можна зловживати в егоїстичних або жорстоких цілях. Крім того, є люди, які не вважають, що інші люди мають право нав’язувати їм свою віру, і вони використовують магію так, як вважають за потрібне. Релігійні організації вірять у магію, але не всі релігійні. Поняття зла, здається, виходить за межі релігій, і цю тему обговорюють люди по всьому світу. Що таке зло, а що добро, і що про це кажуть деякі філософії?

Що таке добро і зло?


Визначення добра – це те, що є морально правильним. У магії деякі люди кажуть, що добра магія приносить користь, а зла – не тому, що завдає шкоди. Однак хто вирішує, що користь чи шкода? Чи вигідно використовувати смертельні заклинання для вбивць, яких закон не зупиняє, чи вигідно відступити й сподіватися, що вбивства припиняться? Чи корисно використовувати заклинання, щоб контролювати когось, хто не залишить вас у спокої за допомогою заклинання, що перерізає шнур, чи це порушує їх право вибору? Який моральний спосіб використання магії? Деякі філософії з Wiccan Rede і Шляху лівої руки, а також Thelema пропонують краєвиди.

Реде
«Якщо це нікому не зашкодить, робіть, що хочете», — це те, що Віккан Реде радить у житті загалом, а також у застосуванні магії. Чи всі віккани дотримуються Rede? Ні, вони не вірять, але ті, хто вважає, що навмисно завдавати шкоди неправильно. Справедливо сказати, що речі можуть завдати шкоди, навіть якщо ви цього не бажаєте. Отже, використання проклять, які спрацьовують миттєво, було б проти Rede, але ритуал перерізання шнура був би нормальним. Кожна ситуація різна з заклинаннями, тому, якщо ви збираєтеся слідувати вікканському Rede, подумайте, перш ніж використовувати заклинання, чи завдадуть вони шкоди чи ні.

Лівосторонній шлях
Тих, хто дотримується Шляху лівої руки, іноді звинувачують у суперечності з мораллю, але факт полягає в тому, що вони мають власні концепції того, що є моральним, і вони відкидають табу. Вони часто зосереджені на роботі над собою, а не на спробах наблизитися до божества, і вони не прагнуть уникнути покарань або отримати винагороду від вищих сил. Вони вирішують, що вважають за потрібне для себе, і деяких практикуючих Шлях лівої руки не хвилює, чи турбує те, що вони роблять, інших, якщо це правильно для них. Більше того, вони не дозволяють іншим людям нав’язувати їм стандарти та ставлять під сумнів усталену мораль.

Телема
Телема — це релігія, яка вчить, що головною метою людей має бути робота над їхньою Вищою Волею та стати своїм Вищим Я. Це означає, що якщо щось не допомагає вам досягти цих цілей, ви не повинні цього робити. Однак це не пропагує егоїзму чи ненадійності, а егоцентризм вважається ознакою слабкості. Мета Thelema — не повстати проти суспільства, а бути найкращим собою у найсправжніший спосіб. Турбота про інших є обов’язковою для Телеми, але ви ніколи не повинні дозволяти собі потрапити в пастку реальності, яка не підтримує вас насправді.

Чи справжня чорна магія?

Чорна магія була визначена в 1456 році Йоганнесом Гартлібом як використання надприродного в егоїстичних або злих цілях. Він проголосив забороненими сім форм ворожіння, включаючи некромантію, або магію та ворожіння, які здійснюються за допомогою спілкування з мертвими. Сьогодні цей термін позначає зловмисну магію, вчинену з наміром заподіяти шкоду, і часто за допомогою злих духів. Деякі люди вважають будь-яке прокляття чорною магією, а магію, спрямовану на зцілення чи благословення, називають «білою магією». Деякі люди вважають чорну магію неможливою, але якщо чорна магія передбачає спілкування з мертвими, багато медіумів-екстрасенсів скажуть вам, що вони постійно спілкуються з мертвими.

Інші не вірять, що духи можуть завдавати шкоди, тому для них неможливо отримати допомогу духів для здійснення зловмисної магії. Знову ж таки, якщо людина може творити магію без допомоги духів, роблячи такі речі, як астральна проекція, щоб відвідати когось уві сні, тоді людина може посилати як позитивну, так і негативну енергію комусь, коли вони здійснити астральну подорож.

Деякі люди назвали б це чорною магією. Іншим терміном для опису цього є малефікум, який є будь-якою формою зловмисної магії, яка використовується для заподіяння шкоди людині або її майну, і деякі вважають, що малефікум може навіть призвести до смерті. Один відомий випадок стосувався дами Аліси Кайтелер в Ірландії в 14 столітті, яку звинуватили в тому, що вона використовувала малефікум для отруєння трьох своїх чоловіків.

Чи справжня чорна магія? Докази свідчать про те, що це могло бути, але це, по суті, зводиться до того, у що ви справді вірите як магічний практик.

На мене діє закляття?
Найефективніший спосіб накласти на когось заклинання — це зробити це й не вказати, що ви це зробили, але деякі люди вихваляються своїми магічними заклинаннями, які вони наклали на інших людей, і це робить дуже очевидним, хто робив заклинання, якщо ви відчуваєте, що магія спрацювала проти вас. Однак інколи ви вірите, що на вас наклали магію, і ви не впевнені, хто це зробив.

Людина, яка виконує магію, повинна встановити з вами якийсь енергетичний зв’язок, щоб діяти магією, і іноді це легко зробити кимось, хто вас знає або має певну форму контакту з вами. По-перше, запитайте себе, чи впевнені ви, що це заклинання, чи просто щось пішло не так. У житті постійно все йде не так, і це не має нічого спільного з магією.

Якщо їм раптом стане цікаво отримати дрібні подробиці про те, що саме відбувається, коли вони раніше не були зацікавлені, ви можете задатися питанням, навіщо їм потрібні подробиці. Це особливо показово, якщо виникла якась розмова або якщо вони прямо сказали вам, що помстяться за щось. Магія помсти не суперечить закону, і ви не можете заборонити людям посилати вам зловмисну енергію, але ви можете дізнатися, чи вони просто цікаві, чи вони справді наклали на вас негативне заклинання.

Якщо це член сім’ї, друг або товариш, у вас буде певна форма енергетичного зв’язку з ними. Навіть якщо це колега по роботі, у вас буде енергетичний зв’язок через вашу роботу. Ви можете отримати доступ до цього підключення, щоб виконати трохи детективної роботи. Сядьте зручно і спокійно медитуйте так, як вам зручно. Якщо ви ніколи раніше не медитували, знайдіть тихе, спокійне місце та на кілька хвилин очистіть свої думки. Коли ви розслаблені, візуалізуйте людину, яка, на вашу думку, застосувала до вас магію, і візуалізуйте ваш зв’язок у вигляді мотузки або шнура, який з’єднує вас один з одним. Потім мовчки зверніть увагу на енергію, що надходить від них у шнур, який вас з’єднує.

Енергія сердита чи сумна? Це енергія любові чи ревнощів? Зайдіть ще глибше в зв’язок і зосередьтеся на тому, щоб дізнатися про їхні думки щодо вас. Вони бажають вам зла чи просто чимось засмучені? Вони говорили про вас неправду, отруювали інших людей проти вас чи зраджували вашу довіру іншим чином? Вони говорять про те, наскільки вони кращі на роботі, ніж ви, і намагаються отримати підвищення, яке вам по праву належить?

Чи створили вони вам хибне уявлення про те, ким вони є насправді, і це зробило вас ближчими до них, ніж, якби ви знали, ким вони є насправді? Вони зв’язали чи прокляли вас? Якщо ваша медитація показує, що вони якимось чином наклали на вас закляття, ви можете щось з цим зробити. Ви можете зняти або зруйнувати накладене ними заклинання.

Як зняти чорну магію

Найпростіший спосіб зняти зловмисну чи будь-яку іншу магію — це або розчинити з неї енергію, або відправити її назад людині, яка наклала заклинання. Деякі люди наполягають на тому, що повертати їм чиюсь магію неетично, якщо це негативна магія, але ця енергія належить їм, а не вам. Ви не заклинаєте, а просто посилаєте їхню енергію назад до них, звідки вона прийшла. Уявіть, що магія включена у вас, копаючись глибоко у вас.

Потім візуалізуйте, як досягаєте себе всередині і просто витягуєте енергію, а потім випускаєте її туди, звідки вона прийшла. Оскільки вона потрапила до вас через ваш зв’язок, енергія повертатиметься до них. Це також може діяти як заклинання «подолати когось», оскільки ви усунули магію та енергетичний зв’язок, який ви мали разом. Ви вирішуєте, чи вирішите ви примиритися та відновити цей зв’язок у майбутньому, але ви ніколи не зобов’язані примиритися з кимось, хто бажав вам зла, навіть якщо він вибачиться.

Інший спосіб розірвати заклинання, накладене на вас, – це просто розчинити енергію. Медитація буде способом, яким ви знайдете цю енергію. У тихому місці сядьте зручно та проведіть психічне сканування всього свого тіла та своєї енергії. Перевірте кожен куточок свого розуму, серця, духу та свого фізичного тіла, перевіряючи кожну частинку енергії, яка там є. Як тільки ви побачите енергію, яку не впізнаєте, тихо проаналізуйте її.

Якщо ви відчуваєте, що це погана енергія, уявіть, як вона розчиняється в той момент, коли ви цього хочете. Розчиняючи сторонню енергію, яка вам не подобається, ви негайно позбавляєтеся від неї, і вам не доведеться турбуватися про її повернення. Це може функціонувати як ще один ритуал перерізання шнурів, щоб розірвати енергетичні шнури, які зв’язують вас з людьми, які, на вашу думку, надіслали вам негативну енергію.

Етика заклинань
Хоча ми не можемо проповідувати етику або сказати вам, що ви хочете вірити в магію, ми можемо надати деякі речі, які слід враховувати, коли ви вирішуєте, робити певне заклинання чи ні. Про що варто думати, коли мова заходить про любовні привороти або спілкування з померлими? А як щодо викликання енергій, які не вважаються добрими для людей? Нарешті, що варто пам’ятати про прив’язки та прокляття?

Заборонена любовна магія
Чи діють любовні привороти? Так і ні. Ви не можете змусити когось по-справжньому полюбити вас, але ви можете використовувати магію, щоб змусити його залишитися і терпіти стосунки з вами, коли вони кажуть, що цього не хочуть. Питання, яке слід задати собі, роблячи заклинання, щоб змусити коханця залишитися, чи дійсно ви хочете, щоб вони були змушені залишитися з вами, ризикуючи тим, що вони зненавидять вас? Хіба ви не хотіли б поважати їхні почуття й бажати їм добра, поки вони йдуть шукати справжнього щастя?

З’єднання вас обох разом утримає вас обох від справжнього кохання. Неприємно почуватися самотнім, коли поруч хтось, кого ти хочеш, але нав’язування стосунків — це найгірша форма самотності. Якщо ви любите їх, ви можете відпустити їх і відкритися для того, щоб прийняти коханого, який полюбить вас у відповідь.

Спілкування з мертвими
Налякані люди будуть клястися, що спілкування з мертвими призводить до одержимості демонами або вічного прокляття, але люди постійно розмовляють зі своїми коханими мертвими. Сказати «З днем народження, мамо» в день, коли б ваша покійна мати святкувала свій день народження, якби вона не померла, або попросити свого дідуся, який помер, відвідати вас уві сні, щоб дати вам пораду. Це обидва чудові способи підтримувати відкрите спілкування зі своїми померлими близькими.

Незважаючи на те, що деякі люди бояться смерті та померлих загалом, немає жодних доказів того, що спілкуватися з померлими шкідливо, просто намагайтеся спілкуватися з повагою. Не вимагайте від померлих послуг або повідомлень і не гнівайтеся, якщо вони не відповідають вам так швидко, як вам того хочеться. Люблячі та шанобливі розмови з вашими предками є нормальною частиною пам’яті про них, і вони будуть раді вас почути.

Викликання негативних сутностей
Ніхто не може вирішити за вас, чи хочете ви викликати навколо себе людей або духів, які не мають добрих намірів, але є про що пам’ятати. Багато магічних гримуарів описують способи викликати безліч духів, усі з яких, як передбачається, мають силу виконувати бажання будь-кому, достатньо могутньому, щоб контролювати їх. Чому ви думаєте, що у вас є така форма влади?

Як ви не можете контролювати неприємних людей, ви можете не контролювати те, що роблять духи. Те, що ви просите або вимагаєте від духа зробити щось після того, як ви їх викликали, не означає, що вони не завдадуть вам шкоди. Уважно подумайте, чи варто ризикувати завдати шкоди собі та оточуючим, якщо запросити зловмисну сутність. Будьте готові прийняти будь-які наслідки, якщо ви вирішите зв’язатися з цими зловмисними істотами.

Палітурки
Прив’язка – це заклинання, яке ви використовуєте, щоб зупинити певну поведінку. Ви можете використовувати це на інших людях, а можете використовувати на собі. Прикладом цього є «заклинання морозильника». Ви берете якусь річ, яка представляє людину, чию поведінку ви хочете припинити, і кладете це зображення в морозилку. Це означає «застигання» поведінки. Ви також можете перев’язати або перев’язати аркуш паперу з написаним на ньому іменем.

Використовуйте нитку або шматок нитки червоного, чорного або білого кольору, оскільки ці кольори представляють магію загалом, і зав’яжіть аркуш паперу, який зв’яже або запобіжить повторенню поведінки. Зворотне прив’язування — це заклинання відокремлення, і вирізання зображень людини, від якої ви хочете відокремитися, із фотографій разом із вами — спосіб зробити це. Чи етично видаляти когось або перешкоджати їм щось робити? Якщо вони будь-яким чином завдають вам шкоди, це може служити захистом і не повинно вважатися зловмисною або аморальною магією.

Прокляття
Прокляття — ще одна форма магії та гаряча тема для дискусій. Деякі люди кажуть, що прокляття створені, щоб завдати шкоди, а інші кажуть, що вони звикли карати людей, коли справедливість не відбулася. Якщо хтось проник у ваш будинок і вкрав цінні речі, але поліція не заарештовує вас, тому що у вас немає доказів того, що це зробили саме вони, може здатися заклинання, яке змусить їх втратити все, що вони отримали від пограбування. ярмарок.

Якщо хтось сказав, що йому не подобається ваша нова зачіска, і ви хочете зробити прокляття, щоб усе його волосся випало, тому що це вас розлютило, це може бути надмірним. Заклинання, які використовуються для заподіяння болю людям, коли ви злі або боляче, про що ви можете пошкодувати пізніше. Зачекайте, поки ви заспокоїтесь і зможете прийняти раціональні рішення, перш ніж виконувати будь-які магічні операції, щоб переконатися, що ви не використовуєте заклинань, які пізніше вирішите, що вам не варто було їх робити.

Висновок


Отже, що таке добра магія, а що таке чорна? Чи справжня чорна магія? Здається, ніхто не може погодитися. Правда в тому, що ніхто не може сказати вам, що неправильно, а що правильно, і вам доведеться самостійно вирішити, яка магія, на вашу думку, належить до ваших особистих магічних практик. Кожен раз, коли ви займаєтеся магією, думайте про намір, а потім оцінюйте результат. Ваша совість підкаже вам, що це правильно, а ваша магія вирішить, який ви магічний практик. Дотримуйтесь свого серця, і ваша магія буде сильною.

Інші статті

Все про Сідхе
Все про Сідхе
Як зняти чари, заклинання
Як зняти чари, заклинання
Як закохуються знаки зодіаку
Як закохуються знаки зодіаку
Що означає ваш місячний знак
Що означає ваш місячний знак