Сонник

Для того щоб глибше пізнати власний світ снів, потрібно користуватися спеціальними довідниками – сонниками. Вони допоможуть розгадати, що ж саме хотіла сказати підсвідомість вашій свідомості. Можна користуватися загальним, універсальним сонником або піти далі і «взяти на озброєння» персональний сонник. Друге рішення однозначно краще, бо універсальні сонники часто не враховують ваших індивідуальних особливостей та асоціацій. А от персональний сонник допоможе зазирнути у глибину особистої підсвідомості та отримати точніші прогнози майбутнього.

 

Розпочати
Сонник
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

Як персональний сонник розкриває таємниці вашої підсвідомості?

Наші сни – це загадковий світ, створений нашою підсвідомістю. Чому ми бачимо саме ці, конкретні образи уві сні? Що намагається показати нам наше підсвідоме? Як розкрити таємниці власних сновидінь? Давайте розбиратися.

Для того щоб глибше пізнати власний світ снів, потрібно користуватися спеціальними довідниками – сонниками. Вони допоможуть розгадати, що ж саме хотіла сказати підсвідомість вашій свідомості. Можна користуватися загальним, універсальним сонником або піти далі і «взяти на озброєння» персональний сонник. Друге рішення однозначно краще, бо універсальні сонники часто не враховують ваших індивідуальних особливостей та асоціацій. А от персональний сонник допоможе зазирнути у глибину особистої підсвідомості та отримати точніші прогнози майбутнього. Але чому людям сняться сни?

Чому сняться сни

Під час сну наш мозок активно працює. Він обробляє та закріплює інформацію, отриману протягом дня. Сни дозволяють «переварити» емоції та враження. 

Крім того, у снах проявляються наші приховані бажання, страхи, комплекси. Сновидіння – це своєрідне дзеркало нашої психіки. Природа сну людини має двоїсту природу: фізіологічну та езотеричну.

Сон з точки зору фізіології

Під час сну відбувається чергування фаз «повільного» та «швидкого» сну. Саме у фазі «швидкого» сну з’являються яскраві сновидіння.

Мозок у цей час активний, наче у стані неспання. Але м’язи зазвичай розслаблені, що й створює відчуття занурення в сон.

Світ сонних образів: що хоче сказати підсвідомість під час вашого сну

Ви, мабуть, чули, що людина використовує власний мозок лише на 10%. Інші «відсотки» – це підсвідомість. Наша підсвідомість постійно намагається до нас «достукатися». Вона відображає наші приховані емоції, бажання, страхи. Іноді підсвідоме пророкує майбутнє або попереджає про небезпеку.

Тому дуже важливо навчитися «читати» власні сни та розуміти їхнє значення. Це допоможе краще зрозуміти себе та свої потреби.

Чому варто аналізувати власні сновидіння

Основних причин шість:

 • щоб пізнати приховані бажання та страхи;
 • виявити внутрішні конфлікти та проблеми;
 • отримати від підсвідомості підказки та рішення; 
 • побачити можливі варіанти розвитку подій;
 • попередити про небезпеку;
 • зазирнути у майбутнє.

Які таємниці ховає ваше підсвідоме

У снах проявляються:

 • пригнічені спогади та переживання;
 • нереалізовані бажання;
 • комплекси та внутрішні конфлікти;
 • інтуїтивні підказки; 
 • попередження про небезпеку;
 • можливі варіанти майбутнього.

Розшифрувавши символіку снів, можна дізнатися багато цікавого про власну особистість.

Ознаки того, що підсвідомість хоче щось показати

Наведемо деякі ознаки того, що ваше підсвідоме намагається до вас «достукатися»:

 • яскраві сни, які добре запам’ятовуються;
 • повторювані сюжети в різних снах;
 • раптові думки та ідеї;
 • інтуїтивні відчуття та передчуття;
 • раптові зміни настрою та самопочуття;
 • дивні фізичні відчуття та симптоми.

Якщо ви помічаєте такі ознаки, уважно проаналізуйте свої сни та стан – підсвідомість намагається до вас «звернутися».

Як використати підсвідомість для досягнення успіху

«Потоваришувавши» з підсвідомим, можна досягти багато чого у власному житті. Достатньо лише скористатися підсвідомістю як інструментом. Ось кілька способів використати її для духовного самовдосконалення:

 • позитивні афірмації – повторення тверджень, які програмують підсвідомість;
 • візуалізація бажаного результату;
 • медитація – для гармонізації зв’язку свідомого та підсвідомого;
 • аналіз сновидінь – щоб зрозуміти потреби та отримати підказки;
 • творчість – для виходу на підсвідоме натхнення.

Як керувати власним підсвідомим

Ось кілька порад для тих, хто мріє пізнати таємниці підсвідомого:

 • ставте конкретні цілі та намагайтеся фокусуватися на них;
 • використовуйте позитивні афірмації;
 • візуалізуйте бажаний результат;
 • аналізуйте свої сни та вивчайте символіку;
 • заспокоюйте розум медитаціями;
 • уникайте негативних думок.

Зробити перший крок до самопізнання можна за допомогою консультантів на нашому сайті «Тареус». Достатньо лише зареєструватися, поповнити рахунок та отримати онлайн-консультацію, яка допоможе розібратися із самим собою, взаєминами з оточенням та привідкрити завісу над таємницями майбутнього.

Якщо вас цікавлять ці та інші питання, не треба соромитися, адже духовна рефлексія властива навіть знаменитостям та «сильним світу цього».

Топ-5 дивних снів знаменитостей: чому посміхався уві сні Елвіс Преслі та від чого кричить Мадонна

Символіка сновидінь дуже цікава – вона надихає знаменитостей, вчених на написання визначних художніх творів та на відкриття, які докорінно змінюють світ. Сни знаменитостей часто бувають не менш цікавими та незвичними, ніж їхнє повсякденне життя. Наведемо 5 найдивніших снів відомих людей:

 1. Елвіс Преслі бачив уві сні, як він розмовляє з Богом. Відповідно до його розповіді, Бог сказав Елвісу, що той обраний поширювати його послання через музику. Саме після цього сну Преслі почав активно співати госпел – духовні пісні.
 2. Мадонна часто розповідає, що їй сняться жахи, під час яких вона кричить і не може прокинутися. Зірка вважає ці сни є проявом її внутрішніх страхів та невпевненості.
 3. Коко Шанель говорила, що їй приснився сон, де вона тримала в руках срібну зірку. Після пробудження Коко накреслила цю зірку на папері, і так з’явився знаменитий логотип її бренда.
 4. Альберт Ейнштейн стверджував, що йому наснився сон, який допоміг знайти рішення для створення теорії відносності. Вражений цим досвідом, Ейнштейн навіть згодом розробив техніки, щоб навчитися контролювати свої сни.
 5. Один з найвідоміших снів – сон Дмитра Менделєєва, в якому він побачив свою знамениту періодичну таблицю елементів. 

Отже, сни відомих особистостей часто містять цінні ідеї та натхнення для їхньої творчості. А інколи навіть змінюють хід історії, як у випадку з Ейнштейном або Менделєєвим. Це ще раз доводить, наскільки важливо звертати увагу на послання від нашого підсвідомого у снах.

Популярні сонники

Для того щоб глибше зануритися у світ особистих сновидінь, існує чимало різних сонників, які допомагають розтлумачити образи, які ви побачили. Ось деякі з найвідоміших.

Сонник Міллера

Один з найвідоміших та найповніших сонників у світі. Його автор – видатний американський психолог Густав Міллер. В основу сонника Міллера покладено аналіз тисяч різноманітних снів. Зібравши та проаналізувавши дані про сновидіння величезної кількості людей, Міллер виявив певні закономірності та створив детальні описи символіки снів.

Сонник Міллера вирізняє науковий підхід до трактування снів. Він пояснює значення сновидінь з точки зору психології, а не містики чи езотерики. Сонник містить понад 10 000 тлумачень різних символів, подій та образів. Завдяки цьому він дозволяє знайти пояснення практично будь-якого сну. Сонник Міллера неодноразово перевидавався і досі залишається одним з найпопулярніших довідників тлумачення снів.

Ісламський сонник

Тлумачення снів на основі Корану та мусульманської культури. Символіка снів розглядається через призму релігійних догм.

Сонник Цвєткова

Популярний сонник відомого екстрасенса Євгена Цвєткова. В ньому сни розділяються на пророчі та звичайні. Особлива увага приділяється яскравим снам.

Сонник Ванги

Сонник легендарної болгарської ясновидиці та екстрасенса Ванги. Він містить її власні тлумачення понад 700 різних символів та сюжетів снів. Ванга відома своїми точними і детальними пророцтвами та передбаченням майбутнього. Вона вважала також, що через сни людям часто передаються важливі знаки та попередження.

Сонник Ванги відрізняє глибокий психологізм у трактуваннях снів. Він допомагає не лише зазирнути у майбутнє, але й краще зрозуміти власні емоції, приховані мотиви, внутрішні конфлікти.

Сонник Фрейда

Засновник психоаналізу Зигмунд Фрейд бачив у снах відображення прихованих бажань людини, зокрема сексуальних. Його сонник фокусується на психоаналітичному підході.

Сонник Юнони

Популярний онлайн-сонник, який об’єднує трактування снів з понад 40 різних джерел. Зокрема, тут представлені уривки із сонників Міллера, Ванги, Нострадамуса, Фрейда та багатьох інших.

Перевага сонника Юнони – можливість порівняти кілька варіантів тлумачень того самого символу. Адже різні автори можуть по-своєму інтерпретувати один і той самий образ.

Завдяки великій кількості джерел сонник Юнони містить дуже широку підбірку трактувань практично будь-якого символу. Це зручний інструмент для порівняння різних точок зору та вибору найбільш резонансного значення конкретного сну.

Народний сонник

Узагальнені трактування снів, які склалися на основі народних повір’їв, прикмет та спостережень. Народні сонники існують практично в кожній культурі. Відмінність народних сонників – тісний зв’язок тлумачень снів з національними традиціями, фольклором, звичаями та віруваннями конкретного народу.

Наприклад, в українському народному соннику багато символіки пов’язаної з образами природи, побуту, народних вірувань. Тлумачення часто мають забобонний характер.

Народні сонники передають колективну мудрість поколінь. Вони допомагають краще зрозуміти психологію та культуру народу. Проте в сучасному житті народні трактування не завжди доречні.

Якщо у вас є сонник, тлумачення снів стає досить простою справою. Наведемо деякі приклади, як можна розтлумачити різноманітні образи, що приходять до нас у снах. 

Приклади тлумачень снів

Ось кілька прикладів поширених символів та їхніх можливих значень. Придивіться до цих трактувань, а ще краще запишіть, щоб потім зіставити з подіями, які трапляються у житті.

Що значить «вагітність» за сонником

За сонником вагітність, як правило, означає наступне:

 1. Для вагітної – символізує турботу про майбутню дитину, хвилювання, пов’язані з пологами та материнством.
 2. Для невагітної – може означати бажання завагітніти, готовність до материнства, або ж символізувати народження чогось нового (проєкту, ідеї тощо).
 3. Сон про переривання вагітності – страх втратити щось важливе або не впоратися з відповідальністю.

Що значить у соннику змія

Найпопулярніші значення наступні:

 • уособлення хитрості, підступності, заздрості, може попереджати про небезпеку;
 • але також символ мудрості, інтуїції, трансформації;
 • вкусити змію чи бути вкушеним – пророкує хворобу, напад ворогів;
 • вбити змію – добре, це значить подолати труднощі, позбутися негативу.

Тлумачення в соннику собаки

Якщо сюжет сновидіння так чи інакше пов’язаний із собакою, можливі наступні трактування:

 • друг людини, символ вірності, дружби, захисту;
 • агресивна собака – страх, тривога, відчуття загрози;
 • годувати собаку – мати турботливих друзів;
 • кусюча собака – хвороба, напад ворогів, підступність.

Трактування в соннику павука

Павук уві сні має не дуже добре значення:

 • часто символізує пастки, хитрощі, обман;
 • може віщувати хворобу, неприємності через чиїсь інтриги;
 • з іншого боку – мудрість, творчі здібності, здатність досягати мети.

Сонник і кошенята

Кошенята в житті – милі тваринки, які викликають усмішку, радість. Те ж саме у сні:

 • милі, грайливі кошенята – радість, щастя в особистому житті;
 • доглядати за кошенятами – сімейний комфорт, затишок;
 • багато кошенят – добробут, прибуток, вдала діяльність.

Що значить у соннику сніг 

Сніг у житті символізує холод, а ще й новорічну радість та розваги. Трактування сонників наступне:

 • символ оновлення, переродження, очищення;
 • великий снігопад – передвіщає значні зміни в житті;
 • чистий білий сніг – до чогось світлого, радісного;
 • брудний, сніг, який тане – проблеми, розчарування.

Що значить у соннику море

Трактування цього символу наступне:

 • уособлює підсвідомість, емоції, інтуїцію, таємниці душі;
 • спокійне море – гармонія, щастя, внутрішня рівновага;
 • буря на морі – душевні хвилювання, сильні пристрасті.

Що значить згідно із сонником пожежа

Пожежа в реальному житті – це завжди горе, втрата майна та (або) загибель людей. Але уві сні трапляються й позитивні значення:

 • може символізувати радикальні зміни, руйнування старого;
 • небезпека, імпульсивність, важко контрольовані емоції;
 • але також очищення, позбавлення від зайвого, нове народження.

Що значить у соннику весілля

Весілля уві сні значить наступне:

 • передвіщає знайомство, початок стосунків, новий етап у житті;
 • для одруженого – можливі зміни у шлюбі, оновлення почуттів;
 • весілля з коханою людиною – символ єднання двох половинок;
 • весілля з незнайомцем – тривога з приводу стосунків.

Тлумачення снів за допомогою карт Таро

Карти Таро теж можуть допомогти зрозуміти зміст снів. Символіка карт відповідає певним архетипам та значенням.

Тож, якщо у сні ви бачили певну карту, варто звернутися до її класичного значення в Таро. Це допоможе детальніше розкрити зміст сновидіння.

Чому загальні сонники здебільшого брешуть: як правильно тлумачити сни

Більшість популярних сонників містять узагальнені тлумачення символіки снів. Проте такі трактування не завжди підходять конкретній людині.

Причини, чому сонники можуть помилятися:

 1. Вони засновані на суб’єктивному досвіді їхніх авторів. Наприклад, для когось павук – знак небезпеки, а для іншого – мудрості.
 2. Сонники застарівають – з часом змінюється символіка та асоціації.
 3. Вони ігнорують «прямі» сни. Іноді сюжет сну показує майбутнє занадто буквально.
 4. Часто узагальнюють тлумачення, не враховуючи особливості конкретної людини.

Отже, щоб правильно зрозуміти свої сни, краще скласти власний персональний сонник.

Як скласти особистий сонник

Щоб скласти персональний сонник, потрібно:

 1. Вести щоденник снів, фіксуючи всі деталі.
 2. Аналізувати зв’язок між снами та подіями в житті. Це допоможе виявити закономірності.
 3. Виписувати повторювані символи та їх індивідуальні значення саме для вас. 
 4. Доповнювати сонник новими символами та тлумаченнями.
 5. Враховувати свої асоціації, емоції, відчуття під час сну.
 6. Порівнювати різні трактування символів у загальновідомих сонниках.

Таким чином, з часом ви отримаєте власний унікальний сонник, який допоможе точно тлумачити значення ваших снів.

Як правильно тлумачити сни

Наведемо кілька порад, як розшифровувати сновидіння:

 1. Фіксуйте всі деталі сну відразу після пробудження.
 2. Звертайте увагу на свої відчуття під час сну – вони вказують на зміст краще за сюжет.
 3. Виділіть ключовий образ, який запам’ятався найбільше, бо саме він несе основне значення.
 4. Проаналізуйте можливі асоціації та символізм ключового образу. Що він означає саме для вас?
 5. Порівняйте сон зі своєю реальною ситуацією. Які паралелі можна провести?
 6. «Проконсультуйтеся» з власним сонником або з кількома різними джерелами.
 7. Довіряйте власній інтуїції при виборі найвірнішого тлумачення свого сну.

Такий комплексний підхід допоможе максимально повно та правильно зрозуміти послання вашого сновидіння.

Висновки

Отже, персональний сонник дає змогу краще зрозуміти свою підсвідомість. Аналізуючи власні сни та їхню символіку, можна розкрити приховані страхи, бажання, отримати цінні підказки. 

Пам’ятайте, що тлумачення загальновідомих сонників не завжди підходить конкретній людині. Створення індивідуального сонника – ключ до розуміння таємниць вашого внутрішнього світу.

Якщо ви не можете розтлумачити свій сон, зверніться до наших консультантів, езотериків, магів, мольфарів. Ваш сон буде розтлумачено не тільки за сонником, а й по картах Таро та інших ворожільних системах. Це дасть майже стовідсоткову гарантію правильності прогнозу. До того ж ви отримаєте духовну підтримку, яка допоможе вам успішно подолати труднощі сьогодення.

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat