Синастрія

За життя ми всі спілкуємося з великою кількістю людей. На роботі, в родині, під час навчання, подорожей. До одних людей одразу відчуваємо приязнь. З іншими немає бажання обмінюватися навіть поглядом. Чому так відбувається? Як налагодити місточок порозуміння або уникнути небажаних контактів – знає синастрія та портал «Тареус».

 

Розпочати
Синастрія
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

Як зрозуміти свою другу половинку, отримати прихильність начальства та запобігти конфліктам з батьками або з дітьми

Місце та роль синастрії в астрологічному вченні

В астрології існує кілька напрямів. Є консультанти, які складають натальні та кармічні карти (особисті сучасні гороскопи та попередніх перевтілень). Астропсихологи виявляють причини проблем та конфліктів, які виникають у сфері мислення, почуттів і у вольових проявах, допомагають розв’язати їх. Прогресивні (перспективні) діаграми планет «розповідають» радникам про вірогідні (передбачувані) події майбутнього. Наприклад, хорарні розрахунки здатні дати відповідь, чи станеться конкретна подія у певний проміжок часу або в точну дату. А ще є муданна та кліматична астрологія, синастрія для шлюбу.

Серед усіх інших остання найбільш відома. Здебільшого, бо йдеться про любовні гороскопи. Хоча поняття «партнерські гороскопи» значно ширше.

Складати сумісність за датою народження можна не лише на коханців, подружні пари. Засоби астрології дозволяють препарувати також зв’язки «начальник – підлеглий», «мати – дитина», тобто здатні окреслити характер взаємин між будь-ким.

Натальні карти та стосунки

Слово «синастрія» походить від грецької мови та має два корені: syn, що означає «разом», та astron – «зірка». Це метод розрахунку астрологічної сумісності двох людей на основі гороскопів. Математичні обчислення з повним розшифруванням отриманого результату виконуються індивідуально. Враховуються найменші дрібниці, які фіксувалися на зоряному небі у момент народження людини (тобто за персональними натальними картами), впливаючи на формат астрологічних партнерських відносин. Астролог визначає:

 • позитивні та негативні аспекти, які утворюються між планетами, фіктивними та кармічними точками;
 • куди потрапляють астрологічні будинки;
 • заповненість будинків планетами.

У підсумку вимальовується картина вірогідного розвитку тих чи інших подій впродовж життя, навколо чого формуються стосунки, коли більший ризик виникнення напружених моментів або сприятливих у розв’язанні важливих питань.

Техніка виконання синастричного гороскопу

 У гороскопі астрологічного партнерства враховуються:

 1. Положення та взаємодія планет, інших небесних тіл.
 2. Розташування місячних (кармічних) вузлів.
 3. Знак асцендента (як сприймає особа навколишній світ і людей, яку маску вона одягає та як за нею сприймають цю людину).
 4. Знак десцендента (характер взаємних стосунків і тип людини, який найкраще підходить для запитувача, щоб компенсувати нестачу тих чи інших рис).
 5. Розташування будинків партнерів.

Для цього слід знати дату народження (рік, місяць, число, день, годину і хвилини), місце народження (географічну точку). У роботі використовуються таблиці будинків і ефемерид. У них похвилинно розписані всі необхідні для обчислення астрологічні компоненти в момент народження людини. Після того дві складені натальні карти накладаються одна на одну та аналізуються.

Основи синастрії: головні аспекти

Аби скласти деталізоване пояснення того, що та як відбувається або може проявитися, де та в чому на пару чатують небезпеки, якого характеру, – треба набагато більше знань про особливості союзу. Саме їх може надати положення небесних тіл у натальній карті. Аналіз проводиться поетапно:

 1. Розглядаються асценденти та десценденти кожної людини.
 2. Визначаються стихії, які домінують у гороскопах, присутність хрестів, півсфер та зонування карт.
 3. Куди потрапляють верхівки головних соціальних будинків: 1, 4, 7, 10.
 4. Де та в якому положенні перебувають планети.
 5. Аналізується розташування та характер управителів будинків.
 6. Вимальовуються аспекти планет та інших небесних тіл.

Існують правила, що враховувати у першу чергу. Для синастричного аналізу береться винятково мажорні аспекти:

 1. З’єднання (коли дві планети або інші небесні тіла перебувають на відстані не більш як 5° одне від одного або в одному й тому самому градусі).
 2. Тригони (розташування досліджуваних точок, які утворюють між собою кут у 120°).
 3. Секстилі (небесні точки поєднані кутом у 60°).
 4. Опозиція (точки стоять навпроти одна одної).
 5. Квадрат (кут у 90° між планетами, місячними вузлами тощо).

Важливо! Дозволяється орбіс (відхиленням у показниках) не більше 5°. Вони є ключовими у любовному гороскопі чоловіка та жінки. Це головні аспекти у синастрії, за якими визначають сумісність.

Вагомими також є Місячні вузли у синастрії. Якщо між ними є зв’язок, то можна говорити про його кармічність. А ось який характер він має, розповідають кути, будинки та зодіаки, де перебувають дані точки. 

Знаки зодіаку, стихії та будинки у синастрії

Існує певне усталене уявлення про відносини та знаки Зодіаку, про гармонійне поєднання представників різних стихій. Мовляв, є хороші та проблемні союзи. Так, вдалими називають союзи Риб з Раками, Тельцями, Козерогами. Це має сенс частково. Бо не всі люди однакових знаків тотожні, тому характер партнерства між формально однаковими парами буде різним. Приміром, стосунки між Повітрям і Водою можуть бути немов шампанське: легкими та грайливими – якщо невеличкі порції першого потрапляють в друге. А може й штормити, коли Повітря занадто багато. Так само із Землею та Вогнем: або одна одного гасить, або зігріває.

Тобто знак зодіаку та стихія, під яким народилися партнери, дають лише узагальнену картину.

Положення «чоловічих» і «жіночих» планет у гороскопах партнерів

Найперше, що береться до уваги, – положення та аспекти (наявність з’єднань) жіночих планет (Венера, Місяць, Сатурн) у жіночому гороскопі та чоловічих (Марс, Сонце, Юпітер) – у чоловічому. Дуже важливо, щоби мінімум одна жіноча планета жінки знаходилася у позитивному положенні в чоловічому гороскопі. І навпаки – чоловіча планета у чоловіка в хорошому місці в жіночій натальній карті. Найкраще, коли у карті чоловіка є позитивний аспект з його Сонцем, а у гороскопі жінки – до її Місяця. Але й умовно негативний аспект ліпше за відсутність будь-якого. Немає точок дотику – немає на чому будувати стосунки – йдеться про любовні та сімейні.

Другими за важливістю є Венера і Марс у синастрії. У гороскопі чоловіка Венера дає розуміння, як підібрати чарівний ключ до його серця, яку жінку він собі шукає підсвідомо; у жіночій натальній карті, так само, – Марс відповідає за підсвідомий вибір типу сексуального партнера.

Роль астрологічних будинків

Щодо будинків (секторів екліптики), тут увага приділяється: 5-му (відповідає за пристрасть та кохання в розумінні інстинктів); 7-му (керує партнерством і сім’єю) та 8-му (свідчить про характер сексуальних та емоційних зв’язків у зареєстрованому шлюбі, якщо такий є).

Дуже важливо пильно придивитися до Юпітера – «планети щастя» та Сатурна «планети нещастя». В яких будинках вони осіли та які аспекти утворюють до планет партнера.

Існує чимало варіантів визначення кордонів будинків, за якою системою йде розрахунок: західною чи східною. За першою межі будинків і зодіакальні кордони різні, за другою – збігаються, тобто один будинок займає рівно 30°.

Користь аналізу поєднаних гороскопів для розвитку бізнес-компаній

Ми вже говорили про важливість синастрії для побудови міцної родини. Але ж не тільки там застосування езотеричних знань стане у пригоді. Якщо ви представник бізнесу, в якому працюють, крім вас, інші люди, – без розуміння того, як ефективно вибудовувати стосунки всередині підприємства, не обійтися. З ким та як краще комунікувати; від кого яких можна чекати дій та рішень; де і коли можуть виникнути конфлікти. Зрештою, які дати є вдалими для укладення угод, напруженої роботи команди, а коли краще відправити всіх на відпочинок.

Як синастрія здатна сприяти покращенню життя

Про все, викладене вище, детальніше, під кожен індивідуальний запит розкажуть консультанти, які надають послуги онлайн у нас на платформі. Для цього слід зареєструватися, вибрати астролога, з яким будете працювати, зручну дату та час для спілкування.

Під час онлайн-сесії з радником ви отримаєте не просто діаграму, а інтерпретацію того, що в ній записано. Це вимагає персоналізації та знань, вміння «чути», про що «говорять» зірки, здібність передати їхнє попередження та пояснення запитувачу інформації.

Синастрія онлайн на порталі «Тареус» – зручний, сучасний спосіб стати ближчим до своєї мети – бути щасливими. Вона підкаже, як знайти особисте щастя, допомогти у розвитку партнеру. Засоби астрології дозволяють відшукати ефективні моделі поведінки у своєму найближчому оточенні, будь то родина чи колектив на роботі, нарешті, просунутися кар’єрними сходами.

Подібний аналіз використовували у своїй роботі відомі науковці. Так, засновник аналітичної психології Карл Юнг практикував його для більшого розуміння стосунків між людьми.

Загалом, дослідження суміщених гороскопів розв’язує дві глобальні задачі: допомагає вибрати кращого (за астрологічними показниками) партнера для шлюбу, щоб уникнути фатальних помилок, і, завдяки порадам щодо уникнення конфліктних моментів, гармонізує наявні стосунки.

Пам’ятаймо: нічого в цьому житті не трапляється випадково – у всіх наших вдалих чи невдалих кроків є причини та наслідки. Так само і з людьми – вони всі послані нам для роботи над собою та вдосконалення. Мінімізувати невдачі у спілкуванні та примножувати комунікативні надбання – ось з якими викликами працює астрологія партнерства. Чи скористатися можливостями її ресурсів – кожен із вас робить вибір сам.

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat