Ворожіння на Андрія

Чи варто серйозно ставитися до ворожінь на Андрія та інших гадань? Звичайно, варто розуміти, що це лише народні традиції та повір’я. Однак ворожіння на Андрія можуть стати дієвим інструментом самопізнання та розкриття власної інтуїції. А в найкращому випадку – дати практичну пораду щодо тієї чи іншої практичної ситуації.

 

Розпочати
Ворожіння на Андрія
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

Гадання на Андрія: як розкрити таємниці майбутнього?

Чи замислювалися ви коли-небудь, чому саме в містичну ніч на Андрія заведено ворожити на долю та особисте життя? Як це свято пов’язане з одним з учнів Ісуса Христа? Як правильно молитися в цей день, щоб прожити щасливо весь наступний рік? Як дізнатися свою долю за допомогою простих методів? У цій статті ми розкриємо всі таємниці Андріївського ворожіння, розповімо про походження цього давнього звичаю та його символічне значення. 

Коли Андрія Первозваного за новим календарем

Після переходу Православної церкви України на новоюліанський календар день Андрія Первозваного відзначається 30 листопада, а не 13 грудня, як було раніше. Це одне з найшанованіших церковних свят, присвячене пам’яті апостола Андрія – одного з 12 найближчих учнів Ісуса Христа. 

Легенди про Андрія Первозваного

За переказами, Андрій народився у Віфсаїді і був братом апостола Петра. До зустрічі з Ісусом Христом він займався рибальством разом зі своїм братом. Коли Ісус почав проповідувати, Андрій став одним з його перших учнів і супроводжував Христа протягом усього євангельського служіння. 

Згідно з переказами, Андрій також відвідував землі сучасної України, зокрема пророкував майбутнє Києва. Саме тому він вважається покровителем України. Наприкінці життя Андрій зазнав мученицької смерті в Греції.

Як молитися в цей день

Обов’язково знайдіть в цей день час для молитви:

Первозданний Апостоле Господа і Спаса нашого, верховний Будівничий Церкви Христової – всехвальний Андрію! 

З великою ревністю Ти пішов за Господом нашим Ісусом Христом, залишивши все земне. Славимо Твої апостольські труди і терпіння за Христа. Цілуємо Твою ікону і шануємо Твою святу пам’ять, віруючи, що Ти перебуваєш у Царстві Небесному.

Ти проповідував Євангеліє на наших землях і благословив місце, де повинен бути Київ. Ти є покровителем України, тому ми звертаємось до Тебе з молитвою. 

Святий Андрію, моли Бога за нас грішних, благай Господа послати нам мир і злагоду. Випроси в Бога допомогу для хворих, скріплення віри для слабких, а мудрість для наших правителів. 

Нехай Твої молитви завжди допомагають нам у житті, щоб ми стали гідними Царства Небесного. Амінь.

Не дивуйтеся, як пов’язане ворожіння зі святим Андрієм – чимало християнських свят мають насправді язичницьке коріння. Поступ церкви на нашій землі був непростим: люди спочатку не хотіли визнавати та поклонятися новому Богу. Тому священники йшли на певні хитрощі, намагаючись поєднати християнство та язичництво в новий культ. Дехто вважає, що цей культ ми всі знаємо під йменням «православна віра».

Язичницькі джерела свята

Цікаво, що у дохристиянські часи на Андрія відзначали свято Калити на честь божества, яке втілювало зимове сонце. Це був час зимового сонцестояння, коли дні найкоротші, а ночі найдовші. 

Традиційно в Калитин день пекли великий калач – калиту, яку прикрашали маком та медом. Її підвішували до стелі, а юнаки намагалися стрибком дістати та відкусити шматок калити, що символізувало вдале одруження. 

В ніч на 30 листопада проводилися Гадання на Андрія вони зачинали великий святковий період ворожінь. Катерининське ворожіння та ворожіння на Різдво багато в часу схожі з Андріївським ворожінням. Мова йде про ворожіння для передбачення своєї подальшої долі. Наприклад, дівчата намагалися дізнатися, за кого вийдуть заміж, яка з них першою знайде свого обранця та ін.

Народні традиції святкування

Окрім ворожінь, Андріївська ніч була наповнена й іншими традиціями. Зокрема, це:

 1. Вечорниці – веселі зібрання молоді, де парубки та незаміжні дівчата знайомилися, жартували, співали пісні.
 2. Парубоцькі забави та жарти – хлопці влаштовували різноманітні бешкети, які їм цього разу прощалися.
 3. Спостереження за прикметами – вважалося, що погода цього дня віщує характер майбутньої зими.
 4. Приготування калити – обов’язкова частина святкових ритуалів.

Вечорниці – стародавня українська молодіжна традиція

Однією з найцікавіших традицій святкування Андрія були вечорниці – веселі та яскраві зібрання молоді. Зазвичай вечорниці розпочиналися восени, коли завершувалися польові роботи. У кожному селі вибиралася хата, куди ввечері збиралися дівчата та хлопці. Її господиню ласкаво називали «вечорнична мати».

Дівчата приходили з усім необхідним для роботи – прядками, веретенами, голками та нитками. Разом вони прали, вишивали, плели та співали пісень. Коли сутеніло, до них приєднувалися хлопці зі своїми музичними інструментами. Розпочиналися ігри, жарти, танці та залицяння. Іноді молодь залишалася в хаті до самого ранку.

Вечорниці були не лише розвагою, але й важливою школою життя. Тут молодь вчилася спілкуватися, пізнавала традиції та фольклор. Вечорниці також давали змогу краще пізнати одне одного та знайти пару.

Отож, вечорниці на Андрія поєднували в собі як роботу, так і відпочинок. Вони допомагали згуртувати громаду та передати молодому поколінню неоціненні знання й досвід попередніх поколінь. Це був своєрідний молодіжний клуб за традиціями предків.

Заборони та обмеження

На Андрія існують певні заборони:

 • не можна працювати, займатися шиттям, в’язанням, прибиранням;
 • заборонено лаятися, сваритися, ображати інших людей;
 • не рекомендується запрошувати гостей та приймати їх вдома;
 • не можна їсти скоромне, оскільки це день посту.

Особливо небезпечно цього дня ображати моряків та рибалок, адже Андрій вважається їх покровителем.

Ворожіння та ритуали дня святого Андрія

Найцікавішою частиною святкувань, звісно, були ворожіння. Існувало чимало способів дізнатися долю та майбутнє. Ось деякі з них:

 1. Ворожіння на іменах – записували 11 імен на папірцях, клали під подушку і вранці витягували один. Так можна дізнатися, як будуть звати вашого майбутнього чоловіка (дружину).
 2. На дзеркалі – дивилися у люстерко при свічках та намагалися побачити обличчя судженого.
 3. На воску – за формою розплавленого у воді воску визначали майбутнє.

Ритуали та обряди Андріївської ночі

Свято Андрія в Україні пов’язане також з різноманітними обрядами та ритуалами, які мали на меті передбачити долю або привернути щастя.

Один з найпоширеніших – обряд закликання долі. Дівчата виходили на вулицю та голосно викликали: «Доле, доле, гу-у!». Якщо почується відповідь молодого голосу або гавкіт собаки, – чекає швидке заміжжя.

Популярним був також ритуал з дзеркалом. Дівчина тримала його та спрямовувала на місяць, промовляючи: «Суджений мій, ряджений, прийди до мене і поговори зі мною». Вважалося, що в дзеркалі може з’явитися обличчя обранця.

Ще один цікавий обряд – ворожіння на рушнику. Дівчина виносила білий рушник на вулицю зі словами: «Суджений мій, прийди вночі й утрися моїм рушником». Якщо вранці рушник буде вологим, – чекай нареченого.

Практичність ворожінь на Андрія 

Чи варто серйозно ставитися до ворожінь на Андрія та інших гадань? Звичайно, варто розуміти, що це лише народні традиції та повір’я. Однак ворожіння на Андрія можуть стати дієвим інструментом самопізнання та розкриття власної інтуїції. А в найкращому випадку – дати практичну пораду щодо тієї чи іншої практичної ситуації.

Знаки на ворожінні – це чудовий привід замислитися над своїм життям, цілями та бажаннями, особистим, духовним розвитком. Адже, ставлячи питання Всесвіту під час ворожіння, ми насправді ставимо їх самі собі. І відповіді приходять не ззовні, а з глибин нашої душі. Таким чином, ворожіння розвиває нашу духовну інтуїцію.

Тож використовуйте ворожіння на Андрія з користю для себе – як інструмент самопізнання і пошуку відповідей, прихованих у вашому внутрішньому світі!

В інших статтях ми розкриємо таємниці ворожіння на Катерини та ворожіння на Івана Купала.

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat