Ворожіння на Гральних Картах

Гральні карти – один з інструментів ворожіння, за допомогою якого можна дізнатися про своє минуле чи майбутнє, отримати відповідь на поставлене питання. Перші колоди гральних карт були відомі ще у Стародавньому Китаї – приблизно у XII ст. А ворожіння на картах стало поширюватися в Європі з XVI ст. Саме тоді дівчата загадували собі кохання, а дорослі жінки розкладали пасьянси на бажання або на майбутнє.

 

Розпочати
Ворожіння на Гральних Картах
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

Історичний бекграунд гадання на гральних картах

Перші гральні карти з’явилися ще у Східній Азії. Приблизно у IX ст. в Китаї були популярними ігри з використанням пласких довгих табличок з бамбука або слонової кістки, на яких були зображені різні малюнки: сцени побуту, сезони року. Пізніше у Кореї, Китаї та Японії з’явились паперові карти. 

Саме з цих країн гральні карти потрапили до Європи. Перші згадки про них були ще у XIV ст., але пов’язані вони здебільшого із забороною використання карт. Але вже у XVІ ст. англійські аристократи проводили вільний час за різними іграми, де фігурували карти.

Короткий історичний екскурс ворожіння на картах

Приблизно у 1540 році в Італії вийшла книга «Le Sorti», в якій автор розповідає про способи дізнатися своє майбутнє за допомогою простої колоди гральних карт. Це найраніша згадка про карткове ворожіння в Європі. 

Але багато істориків вважають, що перші ворожіння зустрічалися при дворі Людовіка XIV. Він дуже любив різноманітні розваги і дозволив своїм підданим користуватися гральними картами. І якщо чоловіки використовували їх для ігор на гроші, то жінки поступово пристосували їх для ворожіння. Вони робили прості розклади та пасьянси.

Гральні карти як засіб ворожіння

Опис колоди: масті та їх значення

Для ворожіння використовується скорочена французька колода, яка містить 36 карт. Їх розділяють на 4 масті:

 1. Трефи (жир) або хрести.
 2. Чирва.
 3. Бубна.
 4. Піки.

Вважається, що кожна масть зображає предмети лицарського вжитку: піка – це спис, чирва – щит, бубна – герб або стяг, трефа – меч. 

Але французський священник Менестріє у 1704 році дав своє тлумачення кожної масті. Наприклад, він вважав, що піки відображають дворянство, трефи вказують на селян. Бубни позначають купців або бургомістрів (бо підлога в їх будинках була викладена кубиками), а чирва – це священники або люди серця.

Різниця між ворожінням на Таро та гральних картах

Як показує практика ворожіння, гадання на гральних картах та колоді Таро відрізняються, бо кожний спосіб має свої особливості. Хоча колоди схожі між собою – вони обидві мають чотири масті. Але у Таро це Молодші Аркани, а є ще колода Старших Арканів, яка містить 21 карту. 

Вважається, що традиційне ворожіння на гральних картах більш складне. Для пояснення розкладу потрібно знати значення кожної карти та їх комбінації. Водночас при ворожінні на Таро достатньо вміти роз’яснювати зображення, тобто малюнки на картах.

Як вибрати колоду та підготуватися до гадання

Для ворожіння потрібно ретельно вибирати карти, не рекомендується брати першу ліпшу колоду. Якщо гадати доведеться часто, то краще вибрати пластикові карти, а не картонні. Пластик – міцніший матеріал, який не покривається тріщинами та потертостями з часом. Варто звернути увагу і на якість малюнків. Всі написи та картинки на картах повинні бути чіткими та яскравими, щоб їх можна було відразу розгледіти. Важливо пам’ятати, що для ворожіння не підходить колода, якою вже грали. Вважається, що вона може показати хибну інформацію, і гадання не втілиться в реальність. Потрібна саме нова колода. 

Треба знати, що мистецтво ворожіння – це особливий ритуал, а не забава. Перед сеансом потрібно прибрати у кімнаті, де він буде проходити. Треба також звільнити свою голову від зайвої інформації: можна вибрати медитацію, арома- або звукотерапію. Після цього стіл рекомендується застелити чистою новою скатертиною, запалити свічки та розпочати ворожіння.

Не можна ворожити у поганому настрої, бо карти це «відчують» та покажуть мало приємного. Не потрібно задавати більше одного питання на один розклад. Якщо при тасуванні з колоди випадають карти, то потрібно подивитися їх значення – в більшості випадків воно буде важливим при розкладі. А щоб колода «не брехала», не рекомендується давати її в руки іншим людям та зберігати на видному місці. З картами треба поводити себе уважно та обережно, тоді і вони будуть «відповідати взаємністю».

Після ритуалу необхідно перетасувати колоду, щоб скинути з неї всю отриману інформацію, загорнути карти у тканину темного кольору (підійде чорний або фіолетовий шовк). Зберігати колоду краще в темному місці, наприклад, у шухляді столу або у скриньці. Тобто необхідно виконувати всі правила ритуалу, які передбачає етика ворожіння.

Методи ворожіння на гральних картах

Здавна були розроблені десятки способів ворожіння на картах. Деякі з них збереглися й досі. Популярними є такі розклади на картах:

 • «Що було, що буде, що серце заспокоїть»;
 • розклад на три карти;
 • «Доля – не доля»;
 • ворожіння дня по одній карті;
 • різноманітні пасьянси. 

Всі ці розклади повинні виконуватися за правилами. Тоді карти покажуть всю правду та дадуть відповіді на поставлені запитання.

Як ворожити на гральних картах: докладний опис одного з розкладів

Існує багато способів гадання на картах. Один з найвідоміших та найстаріших називається «Що було, що буде, що серце заспокоїть». Для нього потрібно подумки поставити запитання, з колоди по черзі діставати по п’ять карт та розкласти їх знизу вгору на столі (використовувати лише 31 карту з колоди)і. Тобто треба сформувати прямокутник, в якому буде 5 рядків по 5 карт. Останню, 31-шу карту треба покласти окремо.

Перший рядок розповість про характер та сподівання людини, яка ворожить. Другий – про хвилювання, третій – про ставлення до людини з боку родини та друзів. Четвертий рядок розповість про минуле, а останній – про майбутнє. А 36-та карта дасть відповідь на поставлене запитання. 

Ворожіння пасьянсом

Пасьянсом називається розклад гральних карт за визначеними правилами. Зазвичай його використовує одна людина для ворожіння на себе або на іншу людину, яку це цікавить. Існує багато варіантів пасьянсу:

 • «Бабусин розклад»;
 • на бажання;
 • «Так або ні»;
 • на почуття чоловіка/жінки;
 • на минуле та майбутнє.

Зазвичай, пасьянс використовують для швидкого ворожіння. Такі розклади дозволяють миттєво дізнатися, чи здійсниться бажання, отримати відповіді на поставлені запитання та дізнатися про почуття важливої людини.

Як ворожити за допомогою пасьянсу: правила та кроки

Найвідомішим серед пасьянсів є «Бабусин розклад». Для ворожіння пасьянсом необхідно:

 1. Сформувати запитання та перетасувати колоду.
 2. Викласти на столі по три карти у 9 купок колом (треба використати лише 27 карт).
 3. Прибрати з кола всі тузи. 
 4. Прибрати всі карти з однаковими номіналами (тобто всі шістки, сімки і т. д.). 

Після цього на столі повинно залишитися не більше чотирьох карт. Якщо їх більше, то розклад можна повторити заново (але не більше трьох разів). Карти, які залишилися, і дадуть відповідь на поставлене запитання. Але якщо після 3 розкладів все ще залишилося більше чотирьох карт, то це потрібно інтерпретувати як негативну відповідь, тобто бажання не здійсниться. 

Символіка і значення карт

Будь-який розклад потребує знання значення гральних карт. Адже у кожної масті та номіналу є своє тлумачення. 

Наприклад, чирви інтерпретуються наступним чином:

 • туз – романтичні стосунки, кохання, пристрасть;
 • король – чоловічий авторитет, успіх, влада, одружений чоловік;
 • дама – наявність жіночої підтримки, добра жінка, блондинка, подруга;
 • валет – молодий чоловік або допомога від нього, закоханий, незнайомець;
 • десятка – фінансові ризики, плани та таємниці майбутнього;
 • дев’ятка – проблеми у романтичних стосунках, розмова з коханою людиною;
 • вісімка – зізнання у коханні, радість, веселі зустрічі;
 • сімка – отримання неочікуваного запрошення, цікавої пропозиції;
 • шістка – приємні зміни в житті, побачення чи рання дорога, незабутня зустріч. 

Зовсім інша символіка карт у бубни:

 • туз – фінансова вигода, отримання винагороди чи спадку, лист, сповіщення;
 • король – владний успішний чоловік, бізнесмен, впливова особа;
 • дама – жіноча енергія, сила, міцне здоров’я, а також заздрісна знайома, плітки, сварки;
 • валет – фінансовий обман, збитки, борги;
 • десятка – найкраща карта для ворожіння майбутнього, успіх та вдача;
 • дев’ятка – матеріальна стабільність, непохитність, знайомство з корисною людиною, яка допоможе досягти успіху;
 • вісімка – перепони та ризик на шляху до бажаного (але вони швидко подолаються);
 • сімка – вдача, позитивні зміни, ризики, які винагороджуються, фінансова допомога від близької людини;
 • шістка – зміна місця роботи чи проживання, позитивні зміни у житті, приємна поїздка.

Звичайно, інтерпретація гральних карт масті трефи теж інакша:

 • туз – казенний будинок (лікарня, військова частина, в’язниця, місце роботи), а також перепони та турботи, які призведуть до процвітання та успіху, проблеми з грошима;
 • король – розумний старший чоловік, бізнесмен, військовий, добрий друг, покровитель;
 • дама – родичка, дама середнього віку, багата подруга;
 • валет – молодий чоловік з темним волоссям, неприємні звістки, дрібні проблеми;
 • десятка – нагорода за важку роботу, отримання статку, чималої виплати;
 • дев’ятка – отримання спадку, купівля нерухомості або просто дороге придбання;
 • вісімка – просування на роботі, доленосна зустріч;
 • сімка – пусті переживання, неприємні зустрічі та розмови;
 • шістка – неочікувані гості, ділові поїздки, зустрічі по роботі.

Значення карт масті піки:

 • туз – одна з найнегативніших карт у розкладах, при правильному положенні карти вона означає серйозну хворобу або навіть смерть, при перевернутому – слабке захворювання або проблеми у близьких людей;
 • король – начальник або вищий за статусом чоловік, який може принести неприємності;
 • дама – жінка, яка заздрить, пліткує, ворог, розлучниця;
 • валет – злочинець, шахрай, проблеми від молодого чоловіка;
 • десятка – ілюзії, невиправдані сподівання;
 • дев’ятка – смуток, погане моральне самопочуття, переживання, сльози;
 • вісімка – хвороба, депресія, неприємні гості, алкогольне сп’яніння;
 • сімка – несерйозні, але все ж таки неприємні сварки та конфлікти;
 • шістка – вечірня дорога, неприємності, сльози, проблеми.

Важливо запам’ятати значення карт, але необхідно також розуміти значення їх комбінацій.

Як інтерпретувати комбінації карт

Щоб краще розуміти гральні карти та їх таємниці, потрібно вміти зчитувати інформацію, яку вони надають. Особливе значення мають комбінації деяких карт:

 • туз піки та чирви – розлучення;
 • 7 та 10 чирви – позитивні зміни в особистому житті;
 • 9 та 10 піки – серйозне захворювання, краще відразу перевірити стан організму;
 • туз піки та 10 піки – отримання неочікуваного доходу (можливо, після смерті близької людини);
 • 9 пік та 6 бубни – небезпечне захворювання, яке може призвести до смерті, а також вплив злої людини;
 • король, дама та валет піки – отримання солідної матеріальної підтримки, поява спонсора або партнера;
 • 6 та дама бубни – корисна жінка, яка шукає тільки вигоду;
 • 7 піки та дама бубни – жінка-шахрайка, вона може ошукати чи вкрасти гроші;
 • король чирви та дама бубни – у чоловіка може бути коханка;
 • король, дама і валет чирви – родина з дитиною або поява дитини у майбутньому;
 • король та туз трефи – успіх, пов’язаний з домом (можлива купівля нерухомості або ремонт);
 • 8 та король треф – аварія, надзвичайна подія, падіння літака. 

Інтерпретувати комбінації карт потрібно залежно від їх розміщення та взаємодії. Зазвичай треба спиратися на узагальнене значення чотирьох мастей: чирви – це кохання, бубни – гроші, трефи – кар’єра, піки – проблеми. 

Вас цікавить ворожіння та доля, яку можуть показати карти? Реєструйтеся на порталі «Тареус», вибирайте консультанта, домовляйтеся про онлайн-зустріч та починайте занурення в цікавий світ ворожіння та передбачення майбутнього. 

Розпочати

Наш блог

Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
Відкрийте глибини своєї душі
Відкрийте глибини своєї душі
Возз’єднання після розставання
Возз’єднання після розставання
Нумерологія і значення чисел
Нумерологія і значення чисел
cat