Ворожіння на Івана Купала

Свято Івана Купала, яке відзначають в ніч з 6 на 7 липня, сягає своїм корінням архаїчних вірувань наших предків. Символіка Івана Купала – вогонь і квітка папороті – тісно переплетені з українськими езотеричними традиціями.

 

Розпочати
Ворожіння на Івана Купала
avatar
Анна
star 5
Консультант з Астрології

Вітаю , любі друзі! Мене звати Анна Макаренко, і я астролог , та ваш провідник до знайомства з собою, та відкриття вашої неймовірної особистості.
В житі не відбувається випадковостей, якщо Ви тут – значить час прийшов для отримання інформації , яка очікує на Вас. Якщо готовий учень, то вчитель знайдеться.
Я буду дуже рада виступити для Вас цим вчителем.
Після нашого знайомства, відбудеться яскраві усвідомлення. Якщо Ви звернулися до астрології , тоді це наступний крок зростання у Вашому житті в усіх сферах.
Якщо потрібна була відповідь та знак від Всесвіту , то це саме він !
Розбір роблю на вибір зручною мовою укр./ рус. Все якісно та легко пояснюю.
Натальна карта – це Ваш зоряний паспорт , у той момент коли Ви народилися.
Чекаю на знайомство з тобою із задоволенням !

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звуть Валерія, я сертифікований ведичний астролог, нумеролог та таролог. Моя консультація – це точкове застосування різних інструментів езотерики для вирішення вашого запиту. Діагностика, прогностика та аналіз будь-яких сфер життя на глобальному та ситуативному рівні. Працюю з різними запитами – призначення, стосунки, кар’єра та фінанси, розбираю дитячі натальні карти. Ці та багато інших життєвих питань можна вирішити у мене на консультації та не просто отримати відповіді на свої запитання, а вийти з розумінням як покращити, запобігти чи змінити ситуацію. Після моєї консультації ти точно знатимеш, що робити далі!

Читати більше
avatar
Валерія
star 4,9
Консультант з Астрології

Мене звати Валерія, і я професійний астролог.

Я пропоную широкий спектр астрологічних послуг, які допоможуть вам розкрити свій потенціал і приймати більш обґрунтовані рішення в житті.

Ось, що я пропоную:

*Натальні карти та астроконсультації: Я проводжу астроконсультації як онлайн, так і офлайн. Мої консультації базуються на живому спілкуванні через платформу. Ви отримаєте свою натальну карту у форматі PDF та докладний аналіз позицій ваших планет, а також їх вплив на ваше життя.
.

*Синастрия: Ви дізнаєтеся, наскільки ви підходите один одному з вашим партнером. Астрологічний аналіз дозволить вам краще розуміти ваші відносини

*Соляр: Ця передбачення для успішного року допоможе вам підготуватися до майбутніх викликів. Я також надаю вам рекомендації щодо того, як почати перші 12 днів цього року.

*Код Венери: Дізнайтеся, як розбудити свою жіночість і сексуальність. Я надам інформацію про вашу Венеру, дам рекомендації для вираження своєї жіночості і допоможу вам знайти свій особистий стиль.

*Фінансовий код: Дізнайтеся, як працюють ваші фінансові планети та як правильно управляти своїми фінансами. Ми також розблокуємо внутрішні бар’єри, які можуть заважати вам досягти нового фінансового рівня.

*Бізнес-прогноз та підбір персоналу: Якщо ви ведете бізнес, я можу допомогти Вам вибрати персонал, враховуючи астрологічні аспекти.

Звертайтеся, я завжди готова відповісти на ваші питання, розкрити ваш потенціал і здобути більше розуміння себе та свого життя.

З найкращими побажаннями,
Ваш астролог Валерія

Читати більше
avatar
Валерія
star 5
Консультант з Таро

👋Привіт, мене звати Валерія.

Я студентка 3-го курсу Психологічного факультету Черкаського національного університету та керівник Психологічного Клубу для підлітків у м.Черкаси.

Мій підхід – комбінування езотерики та психологічних знань для допомоги людям.

📝Надаю послуги:

• розкладів Таро на різні теми – стосунки, діагностика негативу, робота, фінанси, минулі життя, прогностика на рік

• коуч-сесій, психологічного консультування

Чекаю саме на тебе💖

Читати більше
avatar
Вікторія
star 5
Консультант з Нумеролії

Вітаю! Мене звати Вікторія, і я провідник у світ вашої особистості за допомогою системи Матриця долі, яка є навігатором для вас на вашому життєвому шляху. Матриця долі показує які основні задачі ви прийшли вирішувати в цьому житті і які інструменти ви обрали для цього: ресурсні енергії, таланти та навички, які будуть допомогати. Ви прийшли в цей світ за допомогою вашої сім’і – родової системи, і Матриця долі покаже, виконуючі які задачі для роду ви допоможите собі виконати головну задачу. Також можемо подивитися на дитячо-батьківські відносини, яку роль вони мали в становленні вашої ососбистості. Матриця долі відповість вам на питання особистих відносин, кар’єри та грошових питань, а також покаже ваше призначення у вікових рамках. Одним поглядом на дату та місяць народження можна прогнозувати ваші дії в тих чи інших обставинах. Цікаво?

Тут , на цій платформі я готова надати вам консультацію з розтулмачення вашої Матриці долі на питання, яке дуже вас турбує на данний час.
І трохи про себе. Ще з юних років я мала інтерес до езотерики, а також я відчувала покликання чимось допомогати людям. Тому мій перший диплом був народного цілителя, якій я здобула у 1993 році. З цього почалась моя практика з людьми: рідні , друзі, друзі моїх друзів… Але було щось таке, що мене не задовольняло, мені було потрібно більше знань, я шукала і навчалась у різних школах та на різних тренінгах, читала багато- багато книг. Так, це збагачувало мій арсенал. А коли в 2020 році я потрапила до академії “Біло сонце”, то зрозуміла що питання, які були, знаходять свої відповіді. Після навчання я почала практику консультувань. В цьому я бачу свою міссію : отримувати знання та допомагати людям порадами у вирішенні їх питань.

Не соромтеся з’язатися зі мною, і ми разом зазирнемо у вашу Матрицю долі і знайдемо відповіді на всі болючі питання. Чекаю зустрічі!

Читати більше
avatar
Ксенія
star 5
Консультант Таролог

Мене звати Ксенія, рада вітати Вас. Я таролог з стажем роботи 10 років.

Як я прийшла до цього?
Найголовніше на початку свого шляху – це усвідомленість, зрозуміти для чого тобі це потрібно і навіщо ти це починаєш.
Мене з дитинства приваблювала магія, езотерика тощо. Я дивилася акаунти тарологів, дізнавалася інформацію, але
завжди боялася до цього доторкнутися, адже лякали забобони : “Це – гріх, це – чорна магія”, але, заглибившись у сферу більше, я зрозуміла, що це ідеальний інструмент для допомоги людям. А допомога, для мене – найголовніше, що я можу приносити в цей світ. Дар яснознання мені передалося по роду. Так з 14 років я почала пізнавати Таро.
І вже на протязі 10 років в цій сфері.
Коли я набралася досвіду і змогла починати робити розклади, мої клієнти завжди були задоволені, всі розклади відігравалися, і я зрозуміла: ось він ключ для того, щоб робити моїх клієнтів щасливими, давати їм надію, цілі та багато іншого.

Читати більше
avatar
Міла
star 4,8
Консультант з Астрології та Таро

Вітаю, дорогі друзі! Представлюсь, Міла, професійний астролог, також застосовую Таро та нумерологію. Досвід консультування-більше 10 років.
Астрологія тісно переплітається з духовним розвитком і в моєму розумінні мета астрології – не лише прогнози, а також самоаналіз, розбір причин негативних подій, робота над собою, адже ми можемо впливати на свою долю свободою волі та своїм вибором. І це дуже ефективно працює. Розібравшись у своїй карті народження (натальної карті) людина переосмислює багато чого і з’являються можливості для прогресу.
Я допоможу Вам зрозуміти себе, дізнатися про свою карму, призначення, свої слабкі сторони і сильні, як вплинути і що зробити.
Рада Вам допомогти, я використовую натальну астропсихологію, хорарну астрологію, синастрію (сумісність партнерів), Соляр (прогноз на рік), ректифікацію (обчислення точного часу народження) та елекції (підбір сприятливої дати для важливої події).
Також складаю комплексний прогноз на рік різними методами астрологічних прогнозів. Працюю з Таро, перегляд відносин, кар’єри, фінансів та багато іншого.
Чекаю Вас для занурення у світ астрології та Таро!

Читати більше
avatar
Наталія
star 5
Консультант з Астрології

Я практикуючий астропсихолог авестійської та західної астрології з багаторічним досвідом роботи. Закінчила курси астропсихології школи Павла Глоби та Олени Осипенко, духовної та супраментальної психології, Таро у системі світобудови у Центрі супраментальної психології (м.Київ). Маю міжнародний сертифікат астролога. Викладач астрології.

Пропоную Вам послуги з трактовки натальної карти народження (гороскоп), складання річного персонального прогнозу (соляру), елективної астрології (підбір дати події: весілля (одруження), відкриття бізнесу, подорожі, астролокації (підбір країни), зміни місця роботи, медичних операцій і лікування та інших подій, в яких важливо враховувати якість часу старту), синастрій (сумісність партнерів), розбір кармічних ситуацій та подій життя, а також інші аспекти, в яких може бути корисною астрологія. У ході нашого з Вами спілкування Ви отримаєте додаткові техніки та практики з пропрацювання сфер життя, які Вас цікавлять, з метою запуску необхідних Вам подій. Також радо допоможу Вам у інших питаннях, відповіді на які можуть дати аркани Таро.

Буду щаслива допомогти Вам по мірі моїх можливостей! Почуємося!

Читати більше
avatar
Наталя
star 5
Консультант з Астрології та Нумерології

Мене звати Наталя і я астролог і нумеролог з 8-річним досвідом. Сьогодні я хочу розповісти вам про свою професію, свої методи роботи і свої досягнення. Астрологія, ✨нумерологія і матриця Долі допомагають зрозуміти себе, свої потенціали, свої виклики і свої можливості. Я почала цікавитися астрологією і нумерологією ще в дитинстві, коли читала гороскопи в журналах і книгах. З часом я зрозуміла, що це не просто розвага, а серйозна наука, яка вимагає глибоких знань і аналітичних навичок. Я вирішила стати професійним астрологом і нумерологом і допомагати іншим знайти себе.🤗 За 8 років своєї практики я допомогла багатьом людям знайти своє покликання, свою любов, своє щастя. Я складаю індивідуальні гороскопи, аналізую числа дати народження і аркани матриці Долі, роблю прогнози на майбутнє. Я вважаю, що астрологія і нумерологія – це не тільки інструменти для пізнання себе і світу, але і способи для гармонізації свого життя, для досягнення балансу між духовним і матеріальним, між розумом і серцем, між собою і оточенням. Якщо ви хочете дізнатися більше про астрологію і нумерологію, матрицю Долі і отримати консультацію від мене, ви можете зв’язатися зі мною. Я буду рада відповісти на ваші запитання і допомогти вам відкрити свої зоряні таємниці.💜 Дякую за увагу!

Читати більше
avatar
Олена
star 5
Консультант з Нумерології

Мене звуть Олена!

Я ніколи не вірила в нумерологію і взагалі я була жахливим скептиком.
📌Я мріяла стати Перуком-Хером!!!! (так-так, щоб не вчити уроків у школі!!!!).
📌Але! Я маю вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій». 📌Далі…Кандидат економічних наук, доцент. 📌27 років педагогічного та 14 – наукового стажу.
📌Люблю і мега вмію викладати – завжди знайду спосіб пояснити незрозумілий матеріал так, щоб його зрозуміли. Відкрито для зворотного зв’язку.
📌У нумерологію прийшла після перенесеного захворювання – Всесвіт показав шлях у майбутнє!
📌Відвідувала різні вебінари, майстер-класи і так потрапила до школи Нумерологів.
📌 Глибина вивчення нумерологічних методик показала, що нумерологія це інструмент, який приносить добро собі та людям.
📌Під час навчання пропрацювала свої страхи, звільнилася від «вантажу» в кишенях; вийшла новий рівень свідомості.
📌 Адже й надалі продовжую вчитися та підвищувати свій професійний рівень.
📌 Останні 5 років я професійно займаюся нумерологічним консультуванням, а вже зараз починаю навчати інших.

📌 Допомагаю краще дізнатися свою свідомість та підсвідомість; створити міцні стосунки між коханими, довірчі стосунки батькам із дітьми, шановні стосунки між колегами по роботі; пережити розлучення з мінімальними стресовими ситуаціями. Консультую по темі всіх видів відносин (сім’я, діти, колеги, пошук партнера), розлучення.

А також:
📌 прогноз на рік/місяць згідно вашого запиту та загальний
📌 ймовірність розлучень з мінімальними втратами та максимальною вигодою
📌 напрямків (відрядження, подорожі, відпочинок, переїзд)

🎯І взагалі, на будь-яку вашу проблему можу знайти рішення

У цифровому психоаналізі використовую інтеграцію нумерологічних методик у єдиний інструмент з індивідуальним трактуванням на виході.

Консультації онлайн/писемно/аудіовідповідь/відеозапис.

Читати більше
avatar
Сéргій
star 5
Консультант з Таро карт

Вітаю усіх вартових таємниць та натхнених шукачів пізнання себе та світу в собі! Мене звати Сéгрій, я дипломований актор, але зараз життя мене привело до Таро та Езотерики. Моїм покликанням є щира та чесна допомога людям, без зайвих ілюзій та фантазій. Роблю розклади на все, що сам можу, маю власну унікальну методику читання карт та комбінацій. Буду радий допомогти тим, хто потребує підтримки та вирішення складних життєвих питань.

Читати більше

Історія та походження свята

Свято Івана Купала пов’язане із сонцеворотом. За легендами, Іван Купала – це персоніфікація природної сили, яка пробуджується влітку. 

Українці вірили, що в ніч на Івана Купала природа сповнена особливою енергією, що дозволяє відкривати найпотаємніші речі. Це свято має християнське тлумачення, пов’язане з відзначенням православними християнами Різдва Іоанна Хрестителя – найбільшого із новозавітних пророків. 

Символи та обряди Івана Купала

Один із головних символів язичницького свята – це вогонь. Високі багаття, які спалахують у ніч на 7 липня, несуть у собі величезний енергетичний заряд, що здатен очищувати та приносити удачу. Іншим символом є квіти, якими прикрашають волосся та плетуть вінки. І, звичайно, магічна квітка папороті, яку шукають цієї ночі.

Традиційні обряди на Купала – стрибки через вогонь та ворожіння на кохання за допомогою вінків, пущених по воді.

Зв’язок із сонцем і природою

Свято Івана Купала нерозривно пов’язане із сонцем та природою, оскільки майже збігається з періодом літнього сонцевороту, коли день досягає своєї максимальної тривалості, а ніч, навпаки, скорочується до мінімуму. Це символізує перемогу світла над темрявою, життя над смертю.

Багаття на Купала – це акт поклоніння сонцю, а купання в цю ніч має особливий сенс, оскільки вважається, що вода дарує зцілення та відновлення сил.

Ворожіння на Івана Купала

Ворожіння на Івана Купала, такі як пошуки чарівної квітки папороті чи стрибки через вогонь, мають привернути удачу та кохання. До того ж вони додають особливої атмосфери святу, для створення неповторної енергетики.

Історія та значення ворожінь на Купала

Ворожіння на свято Івана Купала несе відгомін давніх слов’янських традицій, поклоніння природі та віру в таємничі сили, які пробуджуються у цей особливий момент. Вважається, що ця ніч відкриває завісу майбутнього та може дати відповіді на таємні питання. Обряди та ворожіння, пов’язані з вогнем, допомагають сприймати природні ритми та залучати благословення на родючість, кохання та добробут.

Способи проведення ворожіння

Окрім стрибків через багаття, на Івана Купала дівчата ворожать на кохання та заміжжя – плетуть вінки, ставлять всередину свічку та пускають їх на воду. З того, як поводить себе вінок на воді, дізнаються про свою долю. Квіти на Купала вважалися наділеними цілющою силою, тож їх також розкладали вдома.

Іще ворожать на судженого на квітах та травинках, на гребінцеві, за допомогою бджолиного воску, на картах та на світлині коханого.

Роль імені Купала у ворожінні

Ім’я Купала пов’язане із символікою сонця та життєвою енергією. Воно походить від слів «купати» або «купелю», що означає купання чи очищення. У ворожіннях символізує енергію та життєву силу, чистоту та оновлення.

Крім того, ім’я Купала часто пов’язується з плодючістю природи. Під час ворожінь на у цей час можуть використовуватися символи, які вказують на родючість – квіти, ягоди, або зображення об’єднаної пари.

Магія літнього часу

Магія літнього часу відроджує давні традиції та вірування, пов’язані з природними циклами. Період сонцевороту, найдовший день та енергія, спрямована на підтримку родючості ґрунту, рослин та життя загалом. 

Природні явища та енергія літа

Енергія літа має особливий вплив на навколишній світ та на наше самопочуття. Літнє сонцестояння здавна вважається одним з найсильніших днів – сонячне світло, полум’я, вода та роса в цей день мають по-справжньому чарівні властивості. Літо багате на зорепади – метеорні потоки, що теж вважаються здатними творити дива.

Літнє сонце як джерело магії

Літнє сонце сприймається як особливе джерело магії, яке приносить не лише тепло та світло, але й духовну енергію, силу. Воно є символом життя, відновлення та плодючості.

Сонячна енергія позитивно впливає на наше самопочуття, підсилює духовний зв’язок з природою та космічними силами. За допомогою сонця проводять літні ритуали та обряди, щоб отримати благословення вищих сил.

Використання сонячних символів у ворожінні

Сонце та природа у ворожінні мають велике значення. Наприклад, сонячні символи вплітають в амулети та обереги, використовують для татуювань, прикрас або для талісманів.

В обрядах використовують жовті чи помаранчеві свічки, які символізують сонце. Схід та захід сонця – найкращий час для проведення обрядів. Ворожії використовують візуалізацію або медитацію на сонячні символи для підсилення своїх магічних навичок та позитивної енергії.

Ворожіння для особистого розвитку

Це практики, спрямовані на самовдосконалення, зміну свідомості та впровадження позитивних змін у житті. Наприклад, дихальні вправи на сході сонця, медитації, ритуали та обряди зі свічками, оберегами, водою, картами Таро, кристалами тощо.

Будь-які ворожіння на Андрія, Катерини, на Різдво чи Купала – це тонкий та потаємний процес, який потребує усамітнення та зосередженості. 

Ворожіння для самопізнання

Якщо ви прагнете вдосконалюватися, використовуйте всі доступні вам способи, у тому числі й літні ворожіння та обряди. Ви можете медитувати для занурення у свій внутрішній світ, проводити обряди з водою та полум’ям, медитації на схід та захід сонця – вони допомагають посилити внутрішні відчуття, сприяють розвитку інтуїції. Використовуйте трави – деякі рослини здавна відомі своїми магічними властивостями.

Спробуйте різні підходи та знаходьте методи, які найбільше вам підходять. 

Практичні поради для особистого зростання

Літо найкраще підходить для початку розвитку духовної складової вашої особистості. Ранній схід сонця і тепла погода дають можливість приділити трохи часу собі до початку робочого дня.

Медитуйте на відкритому повітрі на схід та захід сонця, це допоможе налаштуватися на позитивний лад та додасть енергії. Прогулянки на природі, звуки та пахощі лісу, контакт з певними породами дерев допоможуть позбутися негативної енергії.

Заведіть щоденник, в якому записуйте свої сновидіння, відчуття та інтуїтивні відкриття, щоб пізніше мати змогу проаналізувати це, підсилювати та використовувати на практиці.

Ритуали та обряди на Івана Купала 

Ворожіння на Івана Купала вважається не лише розвагою, а й засобом зануритися у глибини власного внутрішнього світу:

  1. Вогняні обряди проводять, щоб визначити долю в коханні, отримати підказки у вигляді знаків або символів у полум’ї. Вогонь також має силу проти негативної енергії та наврочень.
  2. Занурення у воду під час сходу або заходу сонця, а особливо у Купальську ніч, очищує, дарує здоров’я та довголіття.
  3. Вінок. Дівчатам добре зібрати різні трави та квіти, сплести віночок та носити його на голові протягом свята. Або пустити вінок зі свічкою на воду та спостерігати за ним.
  4. Ворожіння на квіти. Зберіть букет квітів на Івана Купала, покладіть їх під подушку або на вікно. Сни, які ви побачите, розкажуть вам про ваше майбутнє.

Пам’ятайте, що ритуали і обряди – це особливий досвід, де вкрай важливо слухати свої відчуття та інтуїцію. 

Вплив ритуалів на майбутнє та долю

Ритуали вважаються засобом спілкування з потойбічним світом, енергією природи чи вищою силою і можуть впливати на майбутнє та долю:

  1. Вплив через релігійні або духовні переконання.
  2. Вплив через символіку, обереги.
  3. Можливість заспокоїти розум, покращити концентрацію та підсилити інтуїцію.
  4. Вплив на фізичне та емоційне самопочуття через психосоматику.

Все це є індивідуальним та може залежати від особистих переконань та особливостей психіки. 

Ворожіння на Івана Купала для спілкування з духами та природою. 

Купальська ніч – час, коли відкриваються двері у потойбіччя, тож ритуали та ворожіння допомагають отримати силу та допомогу Роду, а також відповіді на важливі питання. Наші предки вважали, що необережне поводження під час ворожіння може випустити в наш світ сутності, які мають на меті зашкодити людині.

Літнє ворожіння для контакту з небесними та земними силами

Ворожіння влітку, а особливо – на Івана Купала, якнайкраще підходить для спілкування з духами та природою, активізації енергії та з’єднання з небесними та земними силами. На допомогу вам прийдуть всі чотири стихії. Вогонь допоможе позбавитися від негативу. Вода подарує очищення, земля – впевненість у собі та матеріальний добробут. Повітря подарує легкість думок. Тісне спілкування з природою в літні свята, особливо на світанку чи перед заходом сонця, додасть вам енергії та життєвих сил. 

Знайомство з елементами та природою, ворожіння для духовного з’єднання

Знайомство з чотирма стихіями та природою в цілому може стати для вас безцінним духовним досвідом. Ворожіння для духовного з’єднання з природою та елементами може включати різні практики та ритуали. 

Вибирайте усамітнене та затишне місце на природі. Сідайте або лягайте, заплющте очі та зосередьтеся на диханні. Поступово візуалізуйте елементи (землю, воду, вогонь, повітря) та відчуйте їхню енергію навкруг себе. Спробуйте відчути енергію стихій, торкаючись дерев, землі, води чи споглядаючи полум’я. Важливо слухати свої відчуття під час ворожінь та залишатися відкритим до духовного досвіду.

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat