Ворожіння по Книзі Змін

Ворожіння по Книзі Змін – чудовий спосіб отримати пораду та підказку на складному життєвому шляху. Консультанти порталу “Тареус” залюбки допоможуть отримати вам відповіді на ваші запитання!

 

Розпочати
Ворожіння по Книзі Змін

Розкрийте свій потенціал та змініть життя на краще

Книга Змін – один з найдавніших пам’ятників китайської культури. Це не тільки чудовий інструмент для гадання, а й засіб, який буде сприяти вашому духовному росту. Ця мудра книга може допомогти вам глибше пізнати себе, розкрити прихований потенціал та знайти шлях до гармонії з навколишнім світом. Ворожіння по Книзі Змін – чудовий спосіб отримати пораду та підказку на складному життєвому шляху.

Історія та філософія Книги Змін

Книга Змін, або І Цзін, була створена в Китаї понад 3 000 років тому. Символіка Книги Змін складається з 64 гексаграм – знаків, утворених з 6 рисок. Кожна гексаграма відображає певну життєву ситуацію та її розвиток. 

За легендою, І Цзін була створена мудрецем Фу Сі, який спостерігав за законами Всесвіту та створив 8 триграм – простіших символів з 3 рисок. З часом триграми трансформувалися у 64 гексаграми.

У давнину І Цзін використовували для ворожіння та пророкування майбутнього. Крім того, книга містить глибокі філософські ідеї, які вплинули на розвиток китайської культури.

Як підготуватися до ворожіння по Книзі Змін

Щоб отримати максимально точну відповідь, потрібно налаштуватися на «хвилю» Книги Змін. Виберіть спокійне місце, де вас ніхто не потурбує. Зосередьтеся на запитанні, глибоко подихайте та уявіть, що ви відкриваєте свою душу для мудрості Книги. 

Корисно також очистити свій розум від зайвих думок, хвилювань та сумнівів. Сформулюйте запитання чітко, але відкрито. Наприклад, «як мені розвиватися далі?», а не «чи покинути цю роботу?» тощо. Книга Змін допоможе зрозуміти суть проблеми та знайти найкращий шлях.

Як гадають на Книзі Змін та які запитання можна ставити

Існує кілька основних способів гадання на Книзі Змін, які були розроблені ще в давнину. Розгляньмо їх детальніше.

По сторінках 

Це найпростіший спосіб, який не потребує спеціальних приладів. Достатньо мати під рукою текст Книги Змін. Спочатку потрібно сформулювати запитання, а потім загадати номер сторінки та рядок на ній. Можна скористатися інтуїцією або випадковим вибором за допомогою, наприклад, генератора випадкових чисел. Після цього читається відповідний уривок тексту, і його зміст інтерпретується як відповідь на запитання.

На монетах

Для цього способу потрібно мати 3 однакові монети. Рекомендується використовувати старовинні срібні монети. Правила такі: якщо при підкиданні випадає 2 або 3 герби (орли) – малюється суцільна риска, якщо 2 або 3 цифри (решки) – переривчаста. Монети кидають 6 разів, отримуючи гексаграму з 6 рисок. Потім її знаходять у Книзі та читають трактування.

На паличках

Для цього методу потрібно 50 однакових паличок, найкраще – бамбукових. Спочатку їх ділять навпіл – це символізує два начала: Їнь та Ян. Потім складний ритуал з відбиранням паличок повторюється 6 разів, у результаті чого утворюється гексаграма.

Запитання до Книги можуть стосуватися будь-якої життєвої ситуації:

  • стосунків та кохання;
  • роботи та фінансів;
  • навчання та особистісного розвитку;
  • здоров’я;
  • вибору шляху, прийняття рішень;
  • аналізу минулих подій, їх уроків та ін.

Головне – ставити запитання з відкритим серцем, а не намагатися отримати лише бажану відповідь. Книга Змін допоможе глибше зрозуміти суть проблеми та знайти оптимальний шлях руху вперед.

Сприятливі та несприятливі гексаграми

Описувати тут всі гексаграми ми не будемо, щоб не втомлювати читача. І все ж приведемо тлумачення найбільш сприятливих та несприятливих гексаграм.

Сприятливі гексаграми

Цянь (Небо) – символізує творчість, натхнення, нові можливості. Вказує на про те, що людина знаходиться на підйомі сил та готова до змін на краще. Це час реалізовувати задуми та проєкти.

Да Ю (Надлишок) – уособлює успіх, впливовість, визнання заслуг. Свідчить, що справи йдуть добре, людина досягла певних вершин і має авторитет. Потрібно й надалі докладати зусилля, щоб утриматися на цій висоті.

Цзінь (Прогрес) – символізує підтримку з боку оточення, сприяння обставин, полегшення. Означає, що труднощі позаду й тепер справи підуть легше, успішніше за підтримки інших людей.

Несприятливі гексаграми

Чжунь (Складнощі) – уособлює початкові перешкоди, «пробуксовування» справ. Вказує, що доведеться поставати перед труднощами, але вони тимчасові. Потрібно набратися терпіння та перечекати.

Сунь (Тяжба) – символізує конфлікти, сварки, протистояння. Свідчить про те, що доведеться витримати напади недоброзичливців чи ворогів. Важливо зберігати спокій та розсудливість.

Цзянь (Перешкоди) – уособлює серйозні перешкоди, гальмування справ. Вказує на те, що на шляху постануть суттєві бар’єри. Краще на деякий час зупинитися та перечекати, ніж долати їх силою.

Негативні гексаграми несуть певні уроки. Головне – сприймати їх зі спокоєм та мудрістю, не впадати відразу у відчай. Книга Змін підказує оптимальні шляхи навіть у складних ситуаціях.

Хочете дізнатися більше? Зверніться до консультантів сайту «Тареус»! Наші досвідчені екстрасенси та інші фахівці сфери непізнаного допоможуть вам глибше зрозуміти відповіді Книги Змін, підкажуть, як правильно діяти у складних ситуаціях. Вони проведуть професійне ворожіння та дадуть цінні поради з будь-якого питання. 

А далі – магічні ритуали розвитку, які виведуть ваше життя на якісно новий рівень. Розкрийте свій потенціал та змініть долю на краще завдяки нашим езотерикам, тарологам, нумерологам, астрологам!

Розпочати

Наш блог

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ
cat