Як закохуються знаки зодіаку

Це може бути загадка, яку потрібно розгадати, коли ви хочете знати, чи хтось закохується у вас. Деяким людям властиво приховувати свої почуття краще, ніж іншим, і за знаком зодіаку можна багато чого зрозуміти , чи виявляють вони ознаки закоханості.

Чи легко закохуються чоловіки, якщо вони Діви , і як поводиться закоханий чоловік- Лев ? Які ознаки закоханості у чоловіка Тельця і ​​чи відчувають чоловіки кохання, якщо вони Козероги ? Чи можуть покохати чоловік Лев і жінка Телець? Читайте далі, щоб дізнатися, як знаки зодіаку закохуються, і на які підказки ви можете звернути увагу, щоб дізнатися, чи закохуються вони у вас!

Як закохуються знаки Зодіаку

Перш ніж ми почнемо, давайте будемо чесними. Не кожен закоханий Скорпіон буде робити те саме, що й будь-який інший закоханий Скорпіон, але є природні схильності, властиві всім ознакам, на які варто звернути увагу.

Діва може поводитися з вами настільки офіційно, що ви можете задуматися: «Чи справді чоловіки закохуються, якщо вони Діви?» але відповідь так, вони можуть, і, можливо, він закоханий у вас. Можливо, краще запитати: «Як я можу зрозуміти, що моя Діва закохана в мене, і як він виражає себе?» Чи закохуються чоловіки однаково за ознаками, не зовсім так, але майже кожен чоловік Телець, який закохується, не поспішає, щоб пізнати вас, перш ніж починати.

Овен
Чи хотіли б ви знати, як закохати жінку -Овна ? Ви збуджуєте їх! Овни легко нудьгують, ненавидять рутину і люблять пригоди. Вони дуже енергійні та люблять залишатися активними, тому, якщо ви хочете, щоб вони закохалися в вас, ви повинні вміти не відставати від них.

Вони також дуже зацікавлені у своїй сексуальній стороні, і люблять, щоб заняття коханням було веселим і безтурботним, на відміну від серйозного, щирого сексу , коли ви засинаєте, плачучи в обіймах один одного.

Людина-Овен також є гарячою, самовпевненою та відкритою у своїй розмові. Усе це нелегко зачепити ваші почуття, якщо ви хочете, щоб вони залишилися поруч, тому, якщо випадкові нетактовні заяви вас засмучують, то вам, ймовірно, краще залицятися за іншим знаком.

Однак люди-Овни не є безчутливими тваринами, і вони люблять, якщо ви вдумливі та дбаєте про те, що для них важливо. Нехай ваш Овен повертається до вас день за днем, маючи силу протистояти їх потужному самовираженню, розуміючи, що вони такі ж люблячі , як і будь-який інший знак, вони просто відчувають потребу бути повністю собою без обмежень.

Телець
Що стосується чоловіка Тельця , то як змусити його закохатися в вас, це бути стабільним, надійним і зосередженим на своїй сім’ї та домашньому комфорті . Тельцям дуже важливо відчувати себе в безпеці у своїх стосунках , а також їм потрібен хтось, хто зможе пристосуватися до їхньої рутини.

Це може означати вечерю в одному місці раз на тиждень, і це може означати лягати спати в один і той же час щовечора, але якщо ви хочете відштовхнути Тельця , спробуйте позбавити його комфортних звичок, і ви побачите, як швидко вони злітати.

Тельці закохуються в людей, які дозволяють їм виховувати їх, тому, якщо ви надзвичайно незалежна людина, яка не дозволяє їм готувати для вас або доглядати за вашим здоров’ям, коли ви хворієте на грип, вони не можуть влаштуватися комфортно.

Телець хоче партнера, якого вони зможуть мати у своєму житті надовго, а не веселого друга для швидкого приємного проведення часу. Вони повинні бути в змозі почуватися абсолютно комфортно, впускаючи вас у свій світ і створюючи для вас постійне місце в ньому. Якщо ви довіряєте їм, а вони довіряють вам, можливо, ви на шляху до пари, укладеної на небесах.

Близнюки
Близнюки шалено закохуються в людей, які цікавлять їх інтелектуально, активні і мають багато інтересів. Якщо ви любитель, який рідко сповільнюється, ви привернете їхній погляд і заслужите їхнє захоплення. Якщо у вас є багато цікавого, про що можна поговорити, вони ніколи не втомляться від розмови з вами.

Додатковим бонусом є те, що ви не намагаєтесь зв’язати їх, а надаєте їм стільки свободи, скільки вони хочуть, але тут є заковика. Ви повинні бути там і чекати на них, коли вони повернуться до вас.

Це не означає, що вони хочуть сидіти й нічого не робити, поки не займаються справами. Це просто означає, що вони хочуть знати, що ти їхній, але вони не хочуть відчувати себе м’ячем і ланцюгом. Якщо це змусило вас почухати голову, пам’ятайте, що Близнюки характеризуються як близнюки, і вони вважаються людьми з подвійною особистістю.

Одного разу вони хочуть свободи, наступного – сумують за тобою! Це також посилання на той факт, що вони, здається, мають вдвічі більше енергії та почуття гумору, ніж деякі інші знаки. Близнюки закохуються в людей, які змушують їх рухатися, захоплюють їх і які, як їм здається, дуже веселі.

Рак
Раки люблять бути закоханими, і їм подобається, коли люди їх люблять. Можливо, вони народжені, щоб любити, і це їхнє призначення в житті. Однак Раки не закохуються в будь-кого. Їм потрібно підтримувати стосунки з людьми, які розуміють і поважають їхні ніжні почуття і не будуть навмисно їх засмучувати. Чуттєвість має бути значущою, і вони повинні відчувати, що вони здатні з’єднатися на рівні душі зі своїми коханцями.

Раки закохуються в людей, яких вони відчувають фінансово стабільними та чесними. Вони відчувають сильну потребу в матеріальному забезпеченні та фінансовій стабільності. Це не означає, що вони уникають небагатих коханців, але якщо вони відчують, що ви легковажно витрачаєте гроші, їм це не сподобається. Раки хочуть коханців, які зосереджені на сім’ї та довгострокових цілях, і вони люблять людей, які можуть дати їм відчуття, що вони віддані їм на все життя.

Лео
Як змусити жінку- Лева закохатися в вас — це буквально поклонятися їй, а також землі, по якій вона ходить. Але це не односторонній рух, тому що вона хоче мати коханця, якому вона також може щедро висловити свою любов і обожнювання. Вона очікує бути з кимось, хто ставиться до неї як до королеви їхніх сердець, і вона хоче мати власну королеву чи короля.

Вона не хоче мати утриманця, і вона не хоче когось, хто замінить батька. Леву потрібен партнер, якого вона могла б поважати як рівного собі і який буде з нею товаришем по команді.

Леви люблять ходити, проводити багато часу в спілкуванні та розважатися. Будьте готові витратити багато грошей, роблячи саме це. Леви вірять, що життя призначене для того, щоб ним насолоджуватися, і хоча Леви не уникають відповідальності на роботі, весело проведений час з людьми, яких вони люблять, може стати центром їхнього життя.

Леви закохуються в людей, яких вони поважають і чия довіра безсумнівна. Їм подобаються люди, які висловлюють свою думку, поважають себе та люблять їх більше, ніж саме життя.

Діва
Ознаки того, що чоловік Діва закохався, можуть бути не такими помітними. Справа не в тому, що жодна Діва ніколи не була романтичною, просто Діви дуже практичні люди, і вони вважають за краще виявляти любов у спосіб, який приносить користь вашому життю, а не вашому его.

Тому, якщо вони намагаються допомогти вам із пропозиціями щодо харчування, не відкидайте це, оскільки вони владні. Вони хочуть, щоб ви були поруч протягом тривалого часу, щоб вони могли проводити якомога більше часу з вами та з ними. Одним із способів зробити це є збереження вашого здоров’я.

Якщо вам цікаво, як почувається ваша Діва, просто запитайте їх. Вони цінують чесність і прямо скажуть вам, чи вони ваші хороші друзі, чи вони цікавляться вами романтично. Швидше за все, вони вже запросили вас на побачення, якщо ви їх приваблюєте, і вони будуть відштовхувати інших людей, які ними цікавляться, кажучи їм, що ви у них є.

Діви закохуються повільно, і після того, як вони вирішили, що ви того варті . Отже, якщо Діва каже вам, що любить вас, вона це має на увазі.

Ваги
Закохані чоловіки- Терези будуть обсипати вас увагою, і навіть можуть принести продумані подарунки. Терези, які закохуються, роблять усе можливе, щоб дати зрозуміти це людині, в яку вони закохані, але вони не будуть нав’язуватися нікому, хто не поводиться настільки ж зацікавлено. Тому не дивуйтеся, якщо ваші Терези відступлять, якщо ви «занадто зайняті», щоб будувати плани, або якщо ви не відповідаєте взаємністю на прихильність.

Терези можуть народитися, щоб любити, але вони не люди, які прив’язують себе до когось, хто не поводиться так, ніби вони в них закохані. Отже, Ваги можуть любити вас усім серцем, але якщо ви не привернете їхньої уваги, вони відступлять. Однак, як і Діви, вони цінують чесність і скажуть вам правду про свої почуття.

Вони присвятять себе тим, хто цього хоче, але підуть далі, якщо відчують, що це небажано. Терези ненавидять, коли їх дошкуляє хтось, хто їх не приваблює, і вони не будуть тими, хто буде дошкуляти тим, хто не зацікавлений.

Скорпіон
Як змусити жінку -Скорпіона закохатися – бути терпимою. Скорпіони люблять обожнювання так само, як і Леви, вони такі ж емоційні, як Раки, і вони такі ж самовпевнені та гарячі, як Овни. Перш ніж ви вирішите, що їх занадто багато, майте на увазі, вони можуть зробити, щоб це було варте того. Вони повністю присвятять себе тим, кого люблять, і зроблять для них усе можливе.

Скорпіони можуть бути дуже ревнивими, тому переконайтеся, що ви поводитесь так, ніби ніхто інший вас не цікавить, крім них. Їм не подобається відчувати біль, і навіть якщо ви не хотіли їх засмутити, вони, можливо, запам’ятають це на все життя.

Спочатку вибачтеся, коли це необхідно, і дозвольте їм приймати багато рішень, навіть щодо дрібниць. Їм подобається, коли їх чують, розуміють і поважають, і вони не хочуть відчувати, що витрачають свій час або емоційну енергію на людей, яким вони не байдужі.

Стрілець
Як змусити жінку -Стрільця закохатися — це діяти так, ніби все, що вам потрібно, це отримувати задоволення. Стрільці не хочуть відчувати себе обмеженими або змушеними залишатися у стосунках. Отже, проводити час з вами має здаватися природним і зовсім не обов’язковим. Стрільці люблять пригоди та подорожі, і іноді вони хочуть побродити по широкому світу самі, тому дайте їм свободу робити це, якщо вони цього хочуть.

Їм також подобається мати партнера, з яким можна побачити світ, тож якщо ви захочете пакувати сумку в останню хвилину та їхати шість годин на фестиваль, про який вони щойно дізналися, вони можуть шалено закохатися у вас.

Майте на увазі, що хоча Стрільцям потрібна свобода та спонтанні стосунки, вони все одно очікують, що люди, з якими вони пов’язані, будуть людьми, на яких вони можуть покластися. Вони, можливо, захочуть вилетіти самі на вихідні, але вони захочуть знати, де ви будете, і вони, ймовірно, зателефонують і поговорять з вами, поки їх немає, і складуть плани, як весело провести час разом, коли вони повернення.

Якщо ви можете терпіти почути кожну невідфільтровану думку Стрільців і не карати їх за те, що вони вважають чесними, вони цінуватимуть вас більше, ніж ви коли-небудь уявлятимете.

Козеріг
Як змусити жінку- Козерога закохатися в вас – це завоювати її повагу. Козероги справді можуть здебільшого працювати й мало розважатися, але вони схильні розглядати стосунки як серйозні зобов’язання, і вони не закохаються в людей, які не поводяться так, ніби стосунки означають більше, ніж просто добре провести час.

Ще один спосіб закохати жінку -Козерога — бути відповідальною людиною, яка поводиться розважливо та приймає раціональні рішення. Ви повинні вміти слухати і давати хороші поради, тому що Козероги насправді дуже емоційні люди, яким потрібен хтось, кому можна довіряти, на кого вони можуть покластися і хто може бути для них сильним.

Козероги люблять людей, які наполегливо працюють і досягають успіху завдяки навичкам і наполегливості, а лінь відводить їх швидше, ніж будь-що інше. Їм потрібна друга значуща особа, якій вони можуть дивитися в очі і на яку можна покластися в тих рідкісних випадках, коли їхня, здавалося б, необмежена сила недостатня, і ви отримуєте більше балів, якщо ви експерт у своїй галузі, оскільки вони можуть захоплюватися вашими знаннями. Козероги люблять людей, які поводяться шанобливо на публіці, і вони не терплять, коли їх соромлять.

Водолій
Як закохати жінку -Водолія – ​​бути неповторною. Водолії є винахідниками Зодіаку , і кажуть, що вони «марширують у такт власного барабану». Вони не приписують суспільним очікуванням і живуть на власних умовах.

Вони також люблять займатися багатьма різними справами і мають, здавалося б, необмежену кількість хобі та інтересів. Крім того, вони працьовиті люди, які рідко сповільнюються, і вони закохуються в людей, які дуже підтримують усе, до чого вони прагнуть, особливо якщо ви берете участь.

Як змусити жінок -Водоліїв закохатися — це відмовитися дозволити суспільству диктувати ваш спосіб життя чи переконання, а також бути кимось, хто справді піклується про те, щоб зробити світ кращим. Якщо ви активіст, борець за права тварин або хтось, хто займається переробкою та робить все можливе, щоб зменшити свій вуглецевий слід, вони обожнюватимуть вас за це.

Якщо ви не можете встигати за енергійним Водолієм, він не закохається в вас божевільно, і вам, можливо, буде краще почати стосунки з іншим знаком.

Риби
Ознаки того, що чоловік Риби закохався, це те, що ви стали для нього більш ніж чуттєвою коханкою. Як змусити жінку-Рибу закохатися, потрібно мати в ній потребу, але не бути надто настирливим. Люди Риби люблять втішати і допомагати піклуватися про людей, яких вони люблять, але вони не хочуть бути прив’язаними до вас.

Як змусити жінку -Рибу закохатися – це дати їй багато часу на самоті, а не сказати їй, що вона повинна відмовитися від самотності, щоб пристосуватися до інших людей. Чоловік-Риби, який закохався, може не захотіти бути без вас надто довго, але йому знадобиться ваше розуміння того факту, що він повинен відсторонитися від усіх, щоб зосередитися на власному емоційному благополуччі, а це означає розслаблення в тиші. і спокійний час наодинці.

Люди -Риби часто ставлять власні потреби на останнє місце, і вони не мають проблем бути доглядачами, якщо це необхідно. Просто майте на увазі, що вони такі ж чутливі, як і Раки, і ви повинні подумати, перш ніж говорити, і вони будуть любити вас за те, що ви уважні до того, як ви формулюєте делікатні теми, коли їх обговорюєте.

Висновок
По правді кажучи, ніхто не може змусити когось закохатися в себе, як це має статися природно. Однак у вас може бути те, що потрібно, щоб Терези чи Овен закохалися на вас. Зверніть увагу на знак Зодіаку людини, від якої ви без розуму, і дізнайтеся, що саме його приваблює. Ви можете стати для них ідеальним партнером!

Чи хотіли б ви дізнатися більше про своє любовне життя? Незалежно від того, Лев ви чи Стрілець, ви можете знайти відповіді на всі свої запитання про кохання за допомогою психічного читання . У нас цілодобово доступні сотні екстрасенсів , які проконсультують вас з усіх питань серця. Почніть читати сьогодні!

Інші статті

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ