Значення карт таро: в чому полягає їх тлумачення

Карти таро Старші Аркани символізують життєві уроки, кармічні знаки, глобальні питання, які впливають на життя і саморозвиток людини. Їх значення глибокі та складні, оскільки розкривають структуру людської свідомості, зберігають ключі до життєвих уроків, значущість яких не змінюється віками.

Старші Аркани містять 21 пронумеровану та 1 ненумеровану карту. Дурень є головною картою, яка, умовно кажучи, мандрує колодою. Це символ людського життя, на шляху якого трапляються різноманітні ситуації, з яких людина вивчає уроки, робить висновки, набирається досвіду, проходить через випробування. В результаті особистість самовдосконалюється, набуває життєвої мудрості та спокою, стає цілісною. 

Значення карт таро Старші Аркани: в чому полягає їх тлумачення

Що означає карта Старших Арканів в таро

Випадання карти Старших Арканів у процесі розкладу свідчить про необхідність поміркувати над життєвими уроками та питаннями, які виникають у конкретний період. Карта Старших Арканів є підґрунтям для інтерпретації всієї комбінації: інші зображення пов’язані з її основним значенням.

Карти Старших Арканів є найбільш впізнаваними в колоді таро. 22 зображення символізують ситуації, з якими людина стикається на життєвому шляху. Кожне з них повідомляє про перспективу, надає пораду, допомагає вийти зі скрутної ситуації. Якщо карти Молодших Арканів зосереджені на щоденних діях та рішеннях, зображення Старших Арканів масштабують життя людини, дозволяючи оцінити загальну картину, вибрати довгостроковий напрям руху.

Якщо колода таро складається переважно зі Старших Арканів: про що це свідчить

Подібна комбінація вказує на те, що людина переживає події, які змінюють життя у конкретний момент і наскільки довгострокові наслідки вони матимуть. Це важливі уроки, на які особа повинна звернути увагу, щоб досягати духовного вдосконалення. Велика кількість Старших Арканів, особливо перевернутих, означає недостатню увагу до життєвих уроків. Перш ніж рухатися вперед, людина повинна засвоїти цінну інформацію. 

Значення Старших Арканів: специфіка тлумачення

Опишемо, в чому полягають особливості карт. Це допоможе правильно інтерпретувати колоду та скласти загальну картину життя. Повна інформація та тлумачення значень надаються досвідченим тарологом на онлайн-консультації. Коротка характеристика дозволяє скласти загальне уявлення про найважливіші карти таро.

Дурень

Це нульова карта. Дурень молодий і вразливий. Він ще не відчув життєвих злетів та падінь, тому не усвідомлює масштабів життєвих викликів, закладеного в собі потенціалу. Коли Дурень з’являється в комбінації, це свідчить про необхідність бути відкритим і спокійно прийняти подальшу інформацію, яка відкриється в інших картах. 

Чарівник

Перша карта. Маг – нагадування про унікальність та обдарованість особистості. Зазначені можливості виділяють особу з натовпу і допомагають розпочати нові проєкти, подолати труднощі. Поява Чарівника в колоді нагадує про те, що людина має все необхідне, щоб рухатися вперед і досягти задуманого.

Верховна жриця

Друга карта. Символ підсвідомого, інтуїції. Верховна Жриця – уособлення внутрішнього світу. Карта закликає прислухатися до голосу власної душі, йти слідом за інстинктами. Людина знає набагато більше, ніж їй здається. Коли Верховна Жриця з’являється у читанні таро, варто припинити шукати відповіді у зовнішньому світі, а зосередитися на собі, на власному внутрішньому потенціалі. 

Імператриця

Третя карта. Імператриця – найжіночніша карта в розкладі. Персонаж символізує співчуття, красу, любов. Імператриця глибоко пов’язана з матір’ю-природою, її потужний вплив відчувається під час відпочинку. 

Імператор

Четверта карта. Імператор – символ лідерства та влади. Персонаж є авторитетною силою, яка здобула значний досвід, щоб досягти високого статусу. Імператор уособлює структуру, ієрархію та нагадує: кожна людина також володіє значною владою над власним життям і впливає на події, що відбуваються з нею.

Ієрофант

П’ята карта. Ієрофант схожий на посланця з небес. Цей персонаж має досвід духовності та настанов. Його вплив полягає в тому, щоб донести уроки до тих, хто живе в реальному світі. Поява Ієрофанта в колоді означає необхідність дотримуватися правил та оцінити поточну ситуацію з позицій духовності.

Закохані

Шоста карта. Це символ близьких стосунків. Якщо карта з’являється у комбінації таро, любовне життя потребує додаткової уваги. Однак це також свідчення духовних цінностей. Закохані з’являються на роздоріжжі, коли людина стоїть на порозі прийняття важливого рішення. Варто зважити всі можливі наслідки вибору.

Колісниця

Сьома карта. Вона пов’язана з природною рішучістю, має вказівки на позитивне розв’язання складних питань. Карта нагадує, що найбільші успіхи не приходять до того, хто мислить обмежено. Людина отримує значний потенціал, коли поєднує розумові здібності з почуттями та духовними настановами.

Сила

Восьма карта. Символізує мужність, непохитність, здатність протистояти будь-яким негараздам. Поява карти в комбінації свідчить про те, що людина наділена достатньою силою, щоб впоратися з труднощами. При цьому особистість вийде з випробувань ще сильнішою, ніж була до цього. 

Пустельник

Дев’ята карта. Відлюдник жадає побути на самоті. Він знає: єдиний спосіб сприймати те, що відбувається в житті, – залишити повсякденну метушню та побути на самоті в тихому місці. Поява цієї карти в комбінації вказує на те, що людина отримає відповіді на важливі запитання від себе самої, власної душі. Варто лише прислухатися до єства. 

Колесо удачі

Десята карта. Колесо Фортуни постійно обертається. Інколи людина опиняється на вершині, потім – внизу. Карта Таро нагадує: немає нічого постійного, і, добре це чи погано, особа повинна цінувати уроки, які приносить кожен момент.

Справедливість

Одинадцята карта. Справедливість – нагадування про те, що за кожен вчинок людина несе відповідальність. Поточний момент життя є наслідком дій, зроблених у минулому. Ця карта є символом причинно-наслідкових зв’язків. Поява Справедливості в колоді свідчить про необхідність переконатися у правильності вчинків.

Повішений

Дванадцята карта. Карта вказує на необхідність відсторонитися від ситуації, щоб оцінити масштаб і прийняти правильне рішення. Коли Повішений з’являється в колоді, людина має бажання вчинити певну дію, але не знає, з чого почати. 

Смерть

Тринадцята карта одна з тих, які найчастіше тлумачаться неправильно. Випадання Смерті в колоді не свідчить про фізичне припинення життя. Зображення нагадує про те, що все на світі минає. Зациклення на ситуаціях з минулого заважає новому, кращому увійти в життя. У кожному кінці криється шанс на новий початок.

Помірність

Чотирнадцята карта. Позначає поміркованість, заохочує до миру та терпіння, нагадує про важливість плавання за течією – інколи потрібно відпустити ситуацію, зменшити контроль і дозволити подіям йти своєю чергою. Поява Помірності в таро означає, що потрібно сприймати речі такими, якими вони є, і залишатися достатньо гнучким, щоб змінюватися у потрібний момент.

Диявол

П’ятнадцята карта. Означає стриманість та безсилля. Коли ця карта з’являється у комбінації, ймовірно, людина зупинилася у невіданні, що робити далі. Диявол переконує у відсутності варіантів, однак не показує істину. Людині варто пам’ятати: ключі від власної свободи у наших руках.

Вежа

Шістнадцята карта. Вежа символізує руйнування. Людині здається, що вона не має снаги зупинити зміни у власному житті. Меседж цієї карти полягає у необхідності дозволити зруйнуватися колишнім порядкам. Негатив повинен бути зруйнований, щоб на місці старого побудувати нове. 

Зірка

Сімнадцята карта. Зірка є втіленням надії та зцілення. Вона має заспокійливий вплив, символізує оновлення, оптимізм, натхнення. Поява зірки у розкладі таро нагадує: все, що відбувається у Всесвіті, – на краще. Карта заохочує людину вірити в позитив. 

Місяць

Вісімнадцята карта. Вона символізує приховані думки, почуття, сумніви. Якщо Місяць з’являється у розкладі, можливо, людина дозволяє страхам перекреслити віру в майбутнє. Не варто обманюватися: неможливо вірити всьому, що відбувається навколо. Витягнувши свої почуття на поверхню та проаналізувавши їх, можна позбутися хвилювань. 

Сонце

Дев’ятнадцята карта. Сонце – потужна карта, яка надихає, уособлює щастя, радість, життєву силу, оптимізм. Коли цей символ з’являється в комбінації таро, це позитивний знак: все йде добре, і людина рухається в правильному напрямку. Важливо почуватися впевнено, пам’ятати про хороші ситуації та правильне оточення.

Страшний Суд

Двадцята карта. У Страшному Суді зливаються минуле і майбутнє. Карта закликає переглянути рішення та дії до цього часу, щоб переконатися у їх відповідності тому, чого людина в підсумку хоче досягти. Карта Суду нагадує: майбутнє не висічене на камені. Тому ніколи не пізно змінитися його на краще. 

Світ

Двадцять перша карта. Будучи останньою картою Старших Арканів, Світ символізує завершення та виконання. Поява карти в комбінації свідчить про те, де людині належить бути. Після всього, що особа пройшла, вона краще розуміє власну сутність, шляхи вдосконалення, способи розв’язання проблем. 

Бажаєте отримати консультацію таролога? Реєструйтеся на порталі, вибирайте помічника, домовляйтеся про зустріч і починайте змінюватися на краще. 

Розпочати

Інші статті

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ