Возз’єднання після розставання

Після розриву ви і той, кого ви любите, можете зрозуміти, що зробили помилку, і вам судилося бути разом. Дізнайтеся все про те, як повернутися разом після розриву, як просити вибачення, прощати та намагатися залишатися разом. 

Бувають моменти, коли у стосунках все йде погано, і ви думаєте, що немає шансів пройти повз них, тому що вважаєте, що довіра порушена. Одна невдала сварка може призвести до слів чи вчинків, які, на вашу думку, ви ніколи не забудете, і ви переживаєте, що ніколи більше не почуватиметеся комфортно зі своїм партнером. Ми всі пережили такі темні часи у стосунках, і деякі стосунки через це повністю зруйновані. Однак іноді є надія, ви можете покращити ситуацію, і ви можете рухатися далі, маючи ще більшу відданість одне одному, ніж раніше. Які речі вам доведеться робити як парі, щоб вирішити проблему? Як навчитися довіряти після темних часів і рухатися вперед у майбутнє разом? Приєднуйтесь до нас, коли ми досліджуємо, як возз’єднатися після розриву та, сподіваюся, залишитися разом. 

Стоячи разом

«Любов полягає в тому, що б не принесло вам життя, ви будете стояти пліч-о-пліч, тримаючись за руки»

Якщо щось можна сказати про успішні пари, так це те, що вони тримаються разом. Однак ви не можете зробити це з будь-ким. Є багато різних речей, які впливають на те, щоб пара захотіла триматися разом, але дві найважливіші речі — це по-справжньому любити одне одного і бути в одній команді. У вас може бути ідеальний дім і група друзів, фантастичний спільний маршрут і чудова сім’я, але якщо ви не є командою і не закохані, ви не справді разом.

Чи справжнє кохання?

Як дізнатися, чи справді ви любите одне одного? Коли ти знаєш, що ти з кимось особливим, і ти не можеш перестати думати про нього, це ознаки справжнього кохання. Почуття емоційної нестабільності без них і емоційна залежність від них є іншими ознаками любові. Якщо ви ставите один одного на перше місце і зосереджуєтеся на якостях, які вам подобаються один в одному, а не на недосконалості, це любов. Планування життя зі своїм партнером є ознакою любові, а також турбота про їхні почуття. Ще одна ознака закоханості — хвилювання від того, що ви їх бачите після розлуки, навіть якщо це просто розлука, щоб піти на роботу.

Якщо ви боїтеся бути в їхній присутності та знаходите будь-яке виправдання, щоб піти від них, можливо, вам сподобається ідея завести другу половинку, але ви не задоволені своїм партнером. Якщо ви змагаєтеся через дрібниці, наприклад, хто контролюватиме, що транслюватиметься по телевізору, чи хто отримає останній шматок піци, ви не думаєте один про одного. Ви думаєте про себе. Якщо ви не можете перестати думати про те, як, на вашу думку, ваш партнер не досяг досконалості, і ви бажаєте бути з кимось, на вашу думку, було б краще, це ознака того, що ви не закохані. Ознаки кохання – це те, що зближує, а не роздаляє.

Ви команда?

Дуже важливе питання, яке слід задати собі, це те, чи ви та ваш партнер на одній стороні. Ви сваритеся через дрібниці, незначущі речі, і ненавидите ділитися один з одним, чи ви на одній хвилі один з одним? Чи рухаєтеся ви разом у житті, чи ваші надії на майбутнє розлучають вас? Ось про що варто подумати: якщо хтось поводиться зневажливо до вашого партнера або говорить проти нього за його спиною, чи ви приєднуєтеся, щоб висміяти його, чи захищаєте його за його відсутності? Коли ви є командою, ви працюєте разом, щоб будувати життя як пара, і ви не змагаєтеся, щоб побачити, хто командує. Якщо ви не можете бути в одній команді, швидше за все, ви не любите одне одного.

Вибачтеся

«Сказати «Мені шкода» означає сказати «Я кохаю тебе» з пораненим серцем в одній руці та вашою придушеною гордістю в іншій», – Рішель Е. Гудріч.

Чи правдива цитата: «Любов означає ніколи не вибачатися»? Хоча це правда, що нікому ніколи не потрібно вибачатися чи визнавати свою неправоту, можливість це може стати тим, що допоможе вам повернутися разом після розриву. Це також може бути те, що тримає вас разом надовго. Ніхто не ідеальний, але якщо ви і ваш партнер ідеальні один для одного, недосконалості можна пробачити. Іноді ви повинні вибачитися, а іноді це ваш партнер. Чи можете ви проковтнути свою гордість і визнати своєму партнеру, що зробили помилку, і чи зможете ви впоратися з тим, що вони роблять помилки?

Чи це був я?

Ви той, хто повинен вибачитися? Навіть якщо ваш партнер є тим, хто спровокував розставання через щось, що він зробив, якщо ви розірвали стосунки з ним і шкодуєте про це, можливість сказати, що ви шкодуєте, що розлучилися, замість того, щоб вирішити питання, є дуже важливою. Ми всі іноді помиляємося, і це зрозуміло. Що не має сенсу, так це поводитися так, ніби ви ідеальні і що ваш партнер регулярно псує. Якщо ваші стосунки перетворюються на змагання, де ви весь час намагаєтеся довести свою правоту, відновлення разом може не вдатися, якщо ви не хочете мати партнера, який є людським килимком. Визнайте, коли ви неправі, вибачтеся, а потім робіть краще, і ваші стосунки стануть міцнішими.

Це були вони!

Коли ви намагаєтеся знову зібратися, звинувачення може бути найгіршим, що ви можете зробити. Іноді, однак, ваш партнер дійсно зробив щось жахливе, і немає жодного шансу повернутися разом, поки він не продемонструє, що шкодує, і що він ніколи не зробить це знову. Висловіть, що ви відчуваєте, а потім послухайте. Ми всі робимо помилки, і цілком можливо, що ваша кохана людина справді шкодує та засвоїла свій урок. Якщо ви справді хочете возз’єднатися зі своїм колишнім і полагодити стосунки, дайте їм можливість вибачитися, а потім дайте їм шанс довести, що вони серйозно налаштовані налагодити стосунки. Люди, яких ти любиш, того варті.

Прощаючи

«Прощення — це найкращий подарунок, який ви можете зробити», — Майя Анджелоу

Ми всі хочемо бути прощеними, але бути тим, хто прощає у стосунках, може бути дуже важко. Є деякі речі, про які слід пам’ятати, коли ви плануєте пробачити колишнього і повернутися разом, і не дуже важко вирішити, чи вважаєте ви, що варто примиритися і вирішити проблеми. По-перше, чи поводяться вони так, ніби справді шкодують? Далі, чи готові ви залишити те, що сталося, у минулому? Навіть якщо ви відчуваєте, що їм шкода, і ви можете пройти повз те, що сталося, чи хочете ви пробачити їх?

Чи здається їм шкода?

Є кілька простих способів зрозуміти, чи хтось справді шкодує про те, що сталося. Кажуть, що шкодують, що в усьому вони винні, і не намагаються виправдовувати скоєне. Далі вони кажуть, що ніколи більше цього не зроблять, і навіть погоджуються з будь-якими наслідками їхньої помилки. Вони не будуть применшувати ваші почуття чи звинувачувати вас у надмірній чутливості через те, що ви поранені тим, що вони зробили. Вони зрозуміють, що вчинили неприйнятно, і пошкодують, що завдали вам болю. Якщо ваша кохана людина каже все це і має на увазі це, наступне запитання стосується того, як ви ставитесь до того, щоб рухатися далі.

Чи готові ви подолати це?

Скажімо, ваш колишній щиро шкодує, і ви справді вірите, що він ніколи більше не зробить те, що зробив. Якщо ви не можете емоційно пережити те, що сталося, вам не потрібно. Деякі люди намагаються змусити вас забути все про те, що сталося, але іноді ви не можете. Це не чиєсь рішення, а ваше. Дослідіть своє серце та подумайте, що найкраще для вас емоційно. Вам не потрібно просуватися до примирення, якщо ви не готові до цього, і, чесно кажучи, вам взагалі ніколи не потрібно ні з ким миритися.

Ти хочеш їх пробачити?

Пробачити колишнього – це не просто знову разом, а дуже особиста річ. Деякі люди прощають, але не миряться, а є люди, які не відчувають готовності пробачити. Іноді прощення визначається як те, що ви зобов’язані будь-кому, хто каже, що хоче прощення, але ви нікому не зобов’язані прощати ні за яких обставин. Навіть якщо ви пробачите когось, це не означає, що ви повинні возз’єднатися з ним і відновити відносини. Якщо ви не можете пробачити, швидше за все, ви не зможете вирішити проблеми в довгостроковій перспективі. Знайте, що багато людей пробачили одне одного та пережили темні часи у своїх стосунках, і ви можете це зробити, якщо ви та ваш партнер вирішите, що це правильно для вас.

Відновлення довіри

«Коли довіру втрачено, її не можна відновити за одну ніч. Крок за кроком, шматок за шматком ви можете досягти цього». – Двадцять чотири сім зобов’язання

Отже, ви знову зібралися. Ви взаємно попросили вибачення, визнавши те, що ви обидва зробили неправильно, і ви обидва пообіцяли рухатися далі до спільного відданого життя, і ви пообіцяли, що ваше кохання буде сильнішим, ніж будь-коли. Але як ви можете гарантувати це після розриву і як ви можете знову почати довіряти? Деяким людям легше довіряти, ніж іншим, але деяким людям потрібен час, щоб довіра зміцнилася, перш ніж вони відчують повну впевненість у стабільності стосунків. Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб відновити довіру, і обидва вимагатимуть віри, терпіння та відданості справді спробувати.

Дитячі кроки

Довіра розвивається довго, і якщо вона була у вас і вашого партнера раніше, але довіра була втрачена за якийсь час до того, як ви розлучилися, не дивуйтеся, якщо один або обидва спочатку хвилюватимуться, коли ви возз’єднаєтеся як пара . Намагайтеся не думати про це як про підозріле ставлення один до одного, а про те, що ви обидва бажаєте, щоб усе знову не пішло погано, тож ви боїтеся повторення поганих речей. Дії – це те, на чому ми будуємо довіру, і кожна дрібниця, яку ви робите, доведе вашому партнеру, що він знову може довіряти вам. Деякі ознаки довіри непомітні, наприклад, ваш партнер пам’ятає, що ви любите дивитися своє улюблене шоу певного вечора, тому вони не заважають часу, який ви відводите для цього. Інші речі більш очевидні, наприклад, якщо колишній намагається знову зустрітися з ним, і вони кажуть колишньому «ні» і що вони віддані тобі.

Довіра – це те, що будується щодня, і в хороші, і в погані часи. Усе, що ваш партнер робить, щоб показати вам, що він любить вас, відданий вам і що він не хоче, щоб між вами щось ставало, зміцнить вашу довіру до нього. Повірте у свого партнера та ваші стосунки, якщо ви вирішили спробувати ще раз, і дайте їм можливість показати вам, як сильно вони вас люблять. Вам нема чого втрачати, і ви можете насолоджуватися щасливими, довгими стосунками, якщо ви все налагодите. Любов варта того, щоб ризикнути.

Дайте час

Немає миттєвих способів відновити довіру. Це потребує часу. Якщо ви і ваш партнер справді прагнете довгострокових стосунків один з одним, ви плануєте бути разом усе життя. Отже, не варто розраховувати, що повна довіра прийде відразу, а часу у вас вдосталь. Розслабтеся, будьте терплячими один з одним і віддайте свою довіру один одному в інший час. Терпіння один до одного як партнерів зміцнить ваші стосунки, і це один із способів продемонструвати віру одне в одного. Дайте собі та своєму партнеру час, щоб ваша довіра зміцнилася.

Інші статті

Що таке безумовне кохання?
Що таке безумовне кохання?
Ви стара душа?
Ви стара душа?
Як долати труднощі в житті
Як долати труднощі в житті
Живі Сеанси проти ШІ
Живі Сеанси проти ШІ